Νέο μέλος

Καλώς ήρθατε, πείτε μας μερικά λόγια για εσάς και το όχημα σας

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό antonis1627 » Τετ Μάιος 01, 2019 8:29 pm

Τάκη καλώς ήρθες στην παρέα μας.
ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΟΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΟΥΝΑ
Άβαταρ μέλους
antonis1627
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 15430
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:13 pm
Τοποθεσία: Νέα Ερυθραία-Αθήνα
Aka: Αντώνιος ο Συναξαριστής
Λάστιχα: BF GOODRICH A/T KO2
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: MAD+KYB+Αποστάτες
cb: Ναι
Name: ΑΝΤΩΝΗΣ

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό jimmak68 » Τετ Μάιος 01, 2019 9:10 pm

Καλώς ήρθες Τάκη και με το καλό να παραλάβουμε τα αυτοκίνητά μας.Κι εγώ το ίδιο περιμένω σε λευκό.Εδώ θα είμαστε να τα λέμε όλα,καλά και -ελπίζω λίγα-άσχημα.
jimmak68
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Παρ Απρ 19, 2019 5:52 pm
Λάστιχα: ContiEcoContact
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: Άγνωστο
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό costas66 » Τετ Μάιος 01, 2019 9:18 pm

Καλώς ήρθες και με το καλό να το παραλάβεις. :dance: :dance:
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5906
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό mitsosstr636r » Πέμ Μάιος 02, 2019 8:14 am

καλώς μας βρήκες!
με το καλό!

:D
Να πέσεις κάτω εφτά φορές, να σηκωθείς οκτώ.
Άβαταρ μέλους
mitsosstr636r
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 27, 2015 9:59 am
Τοποθεσία: Τρίπολη , Αθήνα
Aka: The number 1
Λάστιχα: G015
Name: Μήτσος

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό nekkots » Πέμ Μάιος 02, 2019 10:35 pm

Καλώς ήρθες :D
Άβαταρ μέλους
nekkots
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1714
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 27, 2012 9:47 pm
Τοποθεσία: Τετράκωμο Άρτας
Λάστιχα: BF mud 215/75/15
Suspension: ΚΥΒ+Αποστάτες
cb: Όχι
Name: Νεκτάριος

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Πέμ Μάιος 02, 2019 11:32 pm

Καλώς τον!

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Άβαταρ μέλους
nick_89
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24676
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Aka: Scotsman
Λάστιχα: Malatesta kobra
Διάσταση ελαστικών: 30 / 9.5 / 15
Suspension: διάφορα
cb: Ναι
Name: Νίκος

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό darkman » Παρ Μάιος 10, 2019 2:26 pm

Καλως ηλθες :D
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 395
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: Νέο μέλος

Δημοσίευσηαπό DENNISLA » Παρ Μάιος 10, 2019 3:36 pm

καλως ορισες στην παρεα μας Τακη
ΑΡΓΑ ΒΑΔΙΖΩ ΖΩΗ ΚΕΡΔΙΖΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
DENNISLA
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9089
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2009 10:33 am
Τοποθεσία: LA
Aka: Troooolllllllll
Λάστιχα: Kobra + Geo A/T
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16-225/65/17
Suspension: MAD+KYB+3,5cm
cb: Ναι
Name: DENNIS

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε/Νέα μέλη/Το όχημά σας

darkman Τρί Ιούλ 16, 2019 12:04 pm Καλημεραααα κοσμεεεεε :)
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 11:26 am Αύριο Τετάρτη 17-7-2019 έχουμε καφεδάκι στην Πεντέλη στον
Nikola Tenv Τρί Ιούλ 16, 2019 11:05 am Kαλημέρα σας
stelios8ess Τρί Ιούλ 16, 2019 10:37 am Καλημέρααα...
lss_00 Τρί Ιούλ 16, 2019 7:32 am Καλημέρα......
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 6:24 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Ιούλ 16, 2019 1:23 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:24 pm Καλησπέρες!
stelios8ess Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:09 am Καλημέρααα...
antonis1627 Δευτ Ιούλ 15, 2019 6:15 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιούλ 15, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
taxidriver06 Κυρ Ιούλ 14, 2019 11:18 am Καλημέρα στη παρέα !!!
stelios8ess Κυρ Ιούλ 14, 2019 9:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Ιούλ 14, 2019 7:12 am Καλημέρα σας.
nasos Σάβ Ιούλ 13, 2019 2:38 pm Καλημέρα....
stelios8ess Σάβ Ιούλ 13, 2019 9:46 am Καλημέρααα...
antonis1627 Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:11 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:08 am Καλημέρα από την Εύβοια προσοχή στον καιρό
arahova Παρ Ιούλ 12, 2019 9:05 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:50 am Καλημέρα σας.
lss_00 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:05 am Καλημέρα......
ΔΙΑΣ Παρ Ιούλ 12, 2019 1:20 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ /Κ
mitsosstr636r Πέμ Ιούλ 11, 2019 9:22 am καλημέρα
lss_00 Πέμ Ιούλ 11, 2019 8:15 am Καλημέρα......
antonis1627 Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:46 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron