Kανόνες για την δημοσίευση αγγελιών!

Kανόνες για την δημοσίευση αγγελιών!

Δημοσίευσηαπό kfanis » Κυρ Σεπ 06, 2009 9:21 pm

-------------------------- EDIT 6/6/2010 ---------------------------

Απο εδώ και στο εξής κάθε μέλος που θέλει να ανεβάσει μια αγγελία θα πρέπει να έχει τουλάχιστον 100 post!
Και φυσικά εννοείται οτι αυτά τα 100 δεν θα πρέπει να είναι αερολογίες και spam!!
Aυτό για μερικούς οι οποίοι κάνουν μια εγγραφή, και λένε και ενα γειά με το ζόρι, με αποκλειστικό σκοπό την αγοραπωλησία διαφόρων αντικειμένων!! :!:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Παρακαλώ να τηρείτε τούς κανόνες για να μην αναγκαζόμαστε να κλειδώνουμε αγγελίες μέσα απο τίς οποίες θα μπορούσαν να βρούν κάτι ενδιαφέρον τα μέλη του club! :!:

Aν αποκλειστικός σκοπός κάποιων είναι οι αγοραπωλησίες, τότε καλό θα είναι να μην μπαίνουν στον κόπο! :idea:


Αν όχι τότε ακολουθήστε τη σωστή διαδικασία και μετά ανεβάστε την αγγελία σας!! :wink:

β) Δε θα γίνονται δεκτές αγγελίες από χρήστες που μόλις εγγράφηκαν στο φόρουμ με μόνο σκοπό την αγοραπωλησία αντικειμένων, για λόγους προστασίας των μελών του φόρουμ.



Όλα τα νέα μέλη να περνούν απο την ενότητα Καλώς ήρθατε / Νέα μέλη / Το όχημά σας, για να πούν δυό λόγια για τον εαυτό τους , το αμάξι τους, και γενικότερα να συστηθούν στα άλλα μέλη του club!!


"Aut viam inveniam aut faciam - Ή θα βρώ τον δρόμο ή θα φτιάξω έναν!"

Παρακαλώ σε Σταυραϊτέ για χαμηλώσου ολίγο,
και δώσμου τες φτερούγες σου και πάρε με μαζί σου,
πάρε με επάνου στα βουνά, τί θα με φάει ο κάμπος!


Κ. Κρυστάλλης
Άβαταρ μέλους
kfanis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29317
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 3:14 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Δάφνη, Άρτα
Aka: O κατεστραμμένος Αδμίν....
Λάστιχα: BF Goodrich A/T
Suspension: MAD+KYB+Αποστάτες
cb: Ναι
Name: Φάνης

Re: Kανόνες για την δημοσίευση αγγελιών!

Δημοσίευσηαπό kfanis » Παρ Φεβ 19, 2010 12:23 am

Οι κανόνες για την δημοσίευση αγγελιών ενημερώθηκαν!!! :!: :!:


"Aut viam inveniam aut faciam - Ή θα βρώ τον δρόμο ή θα φτιάξω έναν!"

Παρακαλώ σε Σταυραϊτέ για χαμηλώσου ολίγο,
και δώσμου τες φτερούγες σου και πάρε με μαζί σου,
πάρε με επάνου στα βουνά, τί θα με φάει ο κάμπος!


Κ. Κρυστάλλης
Άβαταρ μέλους
kfanis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29317
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 3:14 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Δάφνη, Άρτα
Aka: O κατεστραμμένος Αδμίν....
Λάστιχα: BF Goodrich A/T
Suspension: MAD+KYB+Αποστάτες
cb: Ναι
Name: Φάνης

Re: Kανόνες για την δημοσίευση αγγελιών!

Δημοσίευσηαπό haritak » Παρ Φεβ 19, 2010 9:47 pm

Με βρίσκετε απόλυτα σύμφωνα με την νέα νομοθεσία.
nGV 1.9 DDiS ESP TCS -- June 2009
King Spring / XMC front shield / LLumar
8.5lt/100km, 167.000 km
http://ych.gr
Άβαταρ μέλους
haritak
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 24, 2009 11:28 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Λάστιχα: Michellen Latitude c
Suspension: King Springs
cb: Όχι
Name: Γιάννης

Re: Kανόνες για την δημοσίευση αγγελιών!

Δημοσίευσηαπό panoshm » Παρ Φεβ 19, 2010 9:59 pm

Αν δεν γίνει με αυτόματο τρόπο, θα συνεχίσετε να κάνετε τους αστυνόμους μου φαίνεται....
ΕικόναGV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 27814
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Name: Πάνος

Re: Kανόνες για την δημοσίευση αγγελιών!

Δημοσίευσηαπό kfanis » Κυρ Ιουν 06, 2010 10:03 pm

Το όριο δημοσιεύσεων μιας αγγελίας για τα νέα μέλη ανέβηκε στα 100 post!!

Διαβάστε προσεκτικά το πρώτο post ξανά!


"Aut viam inveniam aut faciam - Ή θα βρώ τον δρόμο ή θα φτιάξω έναν!"

Παρακαλώ σε Σταυραϊτέ για χαμηλώσου ολίγο,
και δώσμου τες φτερούγες σου και πάρε με μαζί σου,
πάρε με επάνου στα βουνά, τί θα με φάει ο κάμπος!


Κ. Κρυστάλλης
Άβαταρ μέλους
kfanis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29317
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 3:14 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Δάφνη, Άρτα
Aka: O κατεστραμμένος Αδμίν....
Λάστιχα: BF Goodrich A/T
Suspension: MAD+KYB+Αποστάτες
cb: Ναι
Name: Φάνης


Επιστροφή στο Κανόνες δημοσίευσης αγγελιών

axman Παρ Οκτ 19, 2018 11:18 am Πολύ καλημέρα σας
Αιμιλιος Παρ Οκτ 19, 2018 9:00 am Καλημερα σας
taxidriver06 Παρ Οκτ 19, 2018 8:22 am Καλημέρες!!!
arahova Παρ Οκτ 19, 2018 6:55 am Κώστα ετοιμάσου... και άσε το κλαμπ προς το παρόν.
arahova Παρ Οκτ 19, 2018 6:54 am Καλημέρα σε όλους. καλό Π/Σ/Κ και καλό ταξίδι στους ταξιδιάρηδες.
kostasgal Παρ Οκτ 19, 2018 6:43 am Καλημέρα σας. Καλό ταξίδι σε όλους τους εκδρομείς του Σαββατοκύριακου.
antonis1627 Παρ Οκτ 19, 2018 6:06 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Παρ Οκτ 19, 2018 1:50 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ/Κ
fronteras Πέμ Οκτ 18, 2018 7:49 pm Καλησπέρα!!!
letza Πέμ Οκτ 18, 2018 10:45 am καλημερα!!!
Αιμιλιος Πέμ Οκτ 18, 2018 10:25 am Καλημέρα σας παιδιά
antonis1627 Πέμ Οκτ 18, 2018 7:06 am Καλημέρα σας.
lss_00 Πέμ Οκτ 18, 2018 7:02 am Καλημέρα.....
ΔΙΑΣ Πέμ Οκτ 18, 2018 1:36 am Καλημέρα σε όλους
PGP Τετ Οκτ 17, 2018 2:54 pm ένα είναι το χρώμα!!!!!
Nikola Tenv Τετ Οκτ 17, 2018 10:35 am Καλημέρα σας, μετράμε αντίστροφα :dance: :dance:
BOSS Τετ Οκτ 17, 2018 10:15 am Καλημερα στην παρεα!
taxidriver06 Τετ Οκτ 17, 2018 10:11 am Καλημέρες!!!
stelios8ess Τετ Οκτ 17, 2018 9:10 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τετ Οκτ 17, 2018 6:11 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Τετ Οκτ 17, 2018 1:50 am Καλημέρα Διονύση , καλημέρα .
ΔΙΑΣ Τετ Οκτ 17, 2018 1:47 am Καλημέρα σε όλους
Σταύρος 4x4 Τετ Οκτ 17, 2018 1:28 am πάλι αυτός :roll:
SIAL Τετ Οκτ 17, 2018 1:05 am :character-count:
panoshm Τρί Οκτ 16, 2018 3:27 pm Διονύση trollάρα άσρε τον κόσμο ήσυχο βρε, αμέσως βρήκες έδαφος...
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης