Κοτσαδόρος suzuki vitara 2019

Αξεσουάρ που αφορούν NV

Κοτσαδόρος suzuki vitara 2019

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΤΕΛΗΣVITARA » Σάβ Ιαν 14, 2023 10:29 am

Καλημέρα κύριοι..κοτσαδόρο σε λογικη τιμη πού θα βρουμε..;οχι μια περιουσία που ζητάνε..ευχαριστω.
ΠΑΝΤΕΛΗΣVITARA
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2020 10:37 am
Λάστιχα: Μανίσια
Διάσταση ελαστικών: Μανίσια
Suspension: Μανίσια
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Re: Κοτσαδόρος suzuki vitara 2019

Δημοσίευσηαπό david_bodo » Παρ Ιαν 20, 2023 1:16 am





New Suzuki Vitara Gl+ 2WD Βενζίνη Cosmic Black Pearl Metallic

Πληροφορήθηκε ο Αριστοτέλης από κάποιον ότι μερικοί τον έβριζαν. Ο φιλόσοφος απάντησε: «Καθόλου δεν με νοιάζει. Όταν είμαι απών, δέχομαι ακόμα και να με μαστιγώνουν».

Διαβάστε όλο το άρθρο: http://www.tilestwra.com/40-pnevmatodi- ... -anekdota/
Άβαταρ μέλους
david_bodo
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Τετ Ιαν 03, 2018 9:16 pm
Λάστιχα: Continental EcoContact™ 5
Διάσταση ελαστικών: 215x55 R17
Suspension: MANISIA
cb: Όχι
Aka: Doctor
Name: George

Re: Κοτσαδόρος suzuki vitara 2019

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΤΕΛΗΣVITARA » Τετ Φεβ 01, 2023 8:46 am

Καλημέραα.Σε vitara του 19 έβαλε καποιος κοτσαδόρο να με πει αν έβαλε και πλακέτα για τα ηλεκτρολογικά και αν εχει αναμονες το αυτοκινητο για να συνδεθούν κατευθειαν τα καλωδια στα φανάρια.;ευχαριστώ
ΠΑΝΤΕΛΗΣVITARA
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2020 10:37 am
Λάστιχα: Μανίσια
Διάσταση ελαστικών: Μανίσια
Suspension: Μανίσια
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: ΠΑΝΤΕΛΗΣ

αγορά κοτσαδόρου

Δημοσίευσηαπό kibaris » Σάβ Φεβ 24, 2024 12:25 pm

Ήρθε η ώρα να βάλω κοτσαδόρο στο "new vitara hybrid 2023". Για πείτε, τι τιμές και ποιά καταστήματα υπάρχουν στην Αθήνα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν και είναι μέσα στο θέμα!
χαιρέτα τους πεζούς όταν καβαλικεύεις, γιά να σε χαιρετούν και αυτοί όταν θα ξεπεζεύεις... (New Vitara Hybrid 2023)
Άβαταρ μέλους
kibaris
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 534
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 19, 2008 3:26 pm
Τοποθεσία: πεύκη

Re: Κοτσαδόρος suzuki vitara 2019

Δημοσίευσηαπό costas66 » Σάβ Φεβ 24, 2024 3:42 pm

Φίλε kibaris σαν παλαιό μέλος γνωρίζεις τη χρήση της δυνατότητας αναζήτησης στο forum για τα θέματα που ψάχνεις. :D
Σου μετέφερα την ερώτηση σε υπάρχον θέμα.
Πιστεύω ότι θα καλυφθείς.
Επίσης, ενημέρωσε το προφίλ σου με τα στοιχεία που απαιτούνται ώστε να είναι ευκολότερη και η βοήθεια που μπορεί να λάβεις από τα υπόλοιπα μέλη. ;-)
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7390
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: KYB + MAD + 7cm
cb: Ναι
Aka: Ο "έχω έναν γνωστό..."
Name: Κώστας


Επιστροφή στο Αξεσουάρ/Εξοπλισμός

Atlas Τρί Μάιος 21, 2024 7:44 am Καλημέρα παίδες
antonis1627 Τρί Μάιος 21, 2024 6:24 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Μάιος 20, 2024 10:56 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
efamee Δευτ Μάιος 20, 2024 10:06 am ξερει καποιος πως μπορω να διαγραψω το λόγαριασμο μου;
efamee Δευτ Μάιος 20, 2024 10:06 am καλημερα
antonis1627 Δευτ Μάιος 20, 2024 6:14 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Κυρ Μάιος 19, 2024 7:00 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μάιος 18, 2024 9:12 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Σάβ Μάιος 18, 2024 6:53 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Μάιος 17, 2024 10:43 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Παρ Μάιος 17, 2024 6:23 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Μάιος 16, 2024 10:37 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μάιος 16, 2024 6:17 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Μάιος 15, 2024 10:41 am Καλημέρα σε όλους.
Διοματάρης Τετ Μάιος 15, 2024 9:37 am Very morning
antonis1627 Τετ Μάιος 15, 2024 6:24 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μάιος 14, 2024 10:02 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μάιος 14, 2024 7:07 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Μάιος 13, 2024 10:07 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Μάιος 13, 2024 6:02 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Κυρ Μάιος 12, 2024 7:44 pm Τετάρτη 15-5-2024 το καφεδάκι μας στην
arahova Κυρ Μάιος 12, 2024 9:07 am Χρόνια Πολλά Μάνα Μητέρα Μαμά.
arahova Κυρ Μάιος 12, 2024 9:06 am Καλημέρα σε όλους και καλό ταξίδι στους ταξιδιώτες.
antonis1627 Κυρ Μάιος 12, 2024 8:44 am Χρόνια πολλά σε όλες τις μητέρες του κόσμου.
antonis1627 Κυρ Μάιος 12, 2024 6:36 am Καλημέρα σας.Καλό δρόμο και με το καλό να βρεθούμε για τα 16α γενέθλια του αγαπημένου μας VitaraClub.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης