Δημοσκόπηση για σύστημα Lpg

Ερωτήσεις, κιτ, προβλήματα κι ό,τι αφορά την υγραεριοκίνηση.

Ποιό σύστημα έχετε τοποθετήσει στο αυτοκίνητό σας ;

Vialle
1
1%
ICOM
4
4%
BRC
22
20%
Lovato
24
22%
Gfi
4
4%
Prins
1
1%
Bigas
2
2%
Landirenzo
9
8%
North Italy Gas Systems
3
3%
OMVL
4
4%
Zavoli
11
10%
Tartarini
2
2%
Atiker
2
2%
Tomasseto
3
3%
Emer Gas Italy
1
1%
EuropeGas
2
2%
Romano
2
2%
Wentgas
2
2%
Άλλο...
12
11%
 
Σύνολο ψήφων : 111

Re: Δημοσκόπηση για σύστημα Lpg

Δημοσίευσηαπό lefra » Κυρ Δεκ 14, 2014 8:42 pm

Με παρότρυνση του costas66 παραθέτω και το δικό μου σύστημα το οποίο θεωρώ σπάνιο και ανήκει βέβαίως-βεβαίως στο "άλλο".
Εγκέφαλος Bardolini, Αισθητήρας & Map sensor Bardolini, μπεκιέρα rail, πνεύμονας "ο άγνωστος χ" :think: . Το σύστημα υπήρχε στο αυτοκίνητο πρίν την αγορά του και η τοποθέτηση έγινε σε συνεργείο στο Ωρωπό το 2012. Εντυπώσεις απο την λειτουργία του συστήματος για την ώρα δεν υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
lefra
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 04, 2014 3:22 pm
Τοποθεσία: Αλιμος
Λάστιχα: yokohama Α/Τ-S
Suspension: normal
cb: Όχι
Name: Ελευθέριος

Re: Δημοσκόπηση για σύστημα Lpg

Δημοσίευσηαπό costas66 » Κυρ Δεκ 14, 2014 9:36 pm

Όπως βλέπεις Λευτέρη και άλλοι 10 έχουν "άλλο" (το τρίτο πιό δημοφιλές σύστημα) :lol: :lol:
Μπορεί και κάποιος άλλος να έχει Bardolini και μετά τη δημοσίευσή σου να αποκαλυφθεί. ;-)
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5870
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Δημοσκόπηση για σύστημα Lpg

Δημοσίευσηαπό costas66 » Τρί Δεκ 16, 2014 1:40 pm

Βλέπω ότι 4 φίλοι έχουν OMVL.
Είναι κάποιος από Αθήνα ή ξέρει συνεργείο γιατί θέλω μια ρύθμιση σε αυτοκίνητο φίλων που είναι από επαρχία;
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5870
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Δημοσκόπηση για σύστημα Lpg

Δημοσίευσηαπό ChristosJP » Τρί Δεκ 16, 2014 11:17 pm

brc και τα μυαλα στα καγκελα!
Πάρτε ζβάρα τα βουνά τις κορφές, νησιά και πόλεις, τα χωριά, γιοφύρια
άιντε πάρτε τα βρε και αλωνίστε τα βρε
Άβαταρ μέλους
ChristosJP
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2554
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2014 10:23 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: MAXXIS BIGHORN 764MT
Διάσταση ελαστικών: 225x75x16
Suspension: trailmaster
cb: Ναι
Name: Χρηστος

Re: Δημοσκόπηση για σύστημα Lpg

Δημοσίευσηαπό DENNISLA » Τετ Δεκ 17, 2014 12:03 am

Ξεχάσες μια επιλογή:
Δεν Εχω βάλει
Μονο βεζινα
ΑΡΓΑ ΒΑΔΙΖΩ ΖΩΗ ΚΕΡΔΙΖΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
DENNISLA
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 8999
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2009 10:33 am
Τοποθεσία: LA
Aka: Troooolllllllll
Λάστιχα: Kobra + Geo A/T
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16-225/65/17
Suspension: MAD+KYB+3,5cm
cb: Ναι
Name: DENNIS

Re: Δημοσκόπηση για σύστημα Lpg

Δημοσίευσηαπό gi@nn@kis » Τετ Δεκ 17, 2014 11:05 am

από DENNISLA

Ξεχάσες μια επιλογή:
Δεν Εχω βάλει
Μονο βεζινα



:think: :doh: :doh: :doh: το ξεχασα... :hand:
Άβαταρ μέλους
gi@nn@kis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3521
Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 7:06 pm
Λάστιχα: yoko A/T-s
Διάσταση ελαστικών: 225/65-17
Suspension: μαμά
cb: Ναι
Name: Γιάννης

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lpg - Υγραεριοκίνηση

lss_00 Πέμ Ιουν 20, 2019 7:02 am Καλημέρα......
antonis1627 Πέμ Ιουν 20, 2019 6:33 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Πέμ Ιουν 20, 2019 1:22 am Καλημέρα σε όλους
diamantis70 Τετ Ιουν 19, 2019 4:38 pm Γεια σας από τη Λάρισα.
antonis1627 Τετ Ιουν 19, 2019 10:10 am Σήμερα Τετάρτη 19-6-2019 έχουμε καφεδάκι στο .
stelios8ess Τετ Ιουν 19, 2019 9:55 am Καλημέρααα...
arahova Τετ Ιουν 19, 2019 8:58 am Καλημέρα σε όλους.
lss_00 Τετ Ιουν 19, 2019 7:09 am Καλημέρα......
antonis1627 Τετ Ιουν 19, 2019 6:11 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Ιουν 19, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους
antonis1627 Τρί Ιουν 18, 2019 7:18 pm Φίλε Γιώργο ( diamantis70) καλησπέρα. Σαν νέο-παλιό μέλος από το 2011 που είσαι,προτού ξεκινήσεις να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας και σύμφωνα με τη θα πρέπει να περάσεις πρώτα από την ενότητα και αφού ανοίξεις ένα ΝΕΟ ΘΕΜΑ να μας πεις δυο λόγια για σένα,το όχημα σου,από που μας γράφεις.Μόνο αυτό τίποτα άλλο. Επίσης το south box δεν είναι ενότητα για ζήτηση ή αγορά οιοδήποτε αντικειμένου ;-) .Για τέτοιου είδους θέματα υπάρχει όπως θα δεις η κατάλληλη ενότητα ;-) . Ακόμα ρίξε μια ματιά και θα σε βοηθήσει στα πρώτα σου βήματα σαν μέλος του VITARA CLUB ;-) .
stelios8ess Τρί Ιουν 18, 2019 10:22 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τρί Ιουν 18, 2019 7:35 am Καλημέρα σας.
lss_00 Τρί Ιουν 18, 2019 7:02 am Καλημέρα......
ΔΙΑΣ Τρί Ιουν 18, 2019 1:29 am Καλημέρα σε όλους
antonis1627 Δευτ Ιουν 17, 2019 6:47 am Καλημέρα σας,Χρόνια πολλά και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιουν 17, 2019 1:26 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
Tony Louk Κυρ Ιουν 16, 2019 9:15 am Ρίξτε βουτιά και για μας!. Παγώσαμε μπρρρρρ...
kostasgal Κυρ Ιουν 16, 2019 8:14 am Καλημερα. Tony ολα καλα παμε για παελια.
antonis1627 Κυρ Ιουν 16, 2019 6:19 am Καλημέρα σας.
stelios8ess Σάβ Ιουν 15, 2019 8:49 am Καλημέρααα...
kostasgal Σάβ Ιουν 15, 2019 7:43 am Καλημέρα σας έτοιμοι οι εκδρομείς
antonis1627 Σάβ Ιουν 15, 2019 7:42 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
BOSS Παρ Ιουν 14, 2019 8:43 pm Και μετα βολτα :p
kostasgal Παρ Ιουν 14, 2019 7:29 pm Καλώς τον Tony. Μετά τα σπαγγέτι είναι ότι πρέπει μια Μπουγιαμπέσα Μασσαλίας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης