Τοποθετηση CB Κapatech.....

Συζήτηση για κεραίες καλωδιώσεις και γενικά θέματα συνδεσμολογίας τους

Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό DENNISLA » Δευτ Μάιος 13, 2013 6:58 pm

Καλησπερα,

Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την κακιστη εμπειρια που ειχα με τον Επαγγελματια http://kapatech.gr/catalog/ , Αδαμιδη , Μ αφορμη την εκδρομη του Μαιου Αποφασισα κι εγω να Ψηλωσω το Αυτοκινητο και να βαλω CB , προσπαθω απο 24 απριλιου να κλεισω Ραντεβου και δεν τα εχουμε καταφερει η ιστορια εχει ομως ως εξης, πηρε τηλ 24 απριλιου για τοποθετηση, Μιλησα με μια κοπελα δεν μπορει να μου κλεισει ραντεβου (Εξυπηρετηση πελατων κατα τα αλλα) και μου λεει να πατω την επομενη παιρνω την επομενη και μιλαω παλι με την κοπελα η απαντηση της κλασικα παρε το αποεγυμα, , παιρνω το απογευμα μιλαω επιτελους με καποιον αλλο ο οπιος θα κοιταξει να βρει ραντεβου να σε βαλω κπ κππ ζοριζομαι παρε με τη Δευτερα να κλεισουμε,. Προσεξτε εδω μιλαμε Τεταρτη εως σαββατο Για να καταληξουμε στο να παρω Δευτερα μπας και κλεισουμε Ραντεβου!!!!! :?: :ugeek: :doh: ΛΕς και τοσο καιρο εγω παιρνω για να λεμε καλημερα και τα νεα μας ,, Τελος Τι νακανεις το καταπινεις και αυτο και παιρμνω τη Δευτερα Μεγαλοβδομαδα κιολασ λεμε τα χρονια πολλα και Ζηταω Ραντεβου Εκεινη τη μερα μιλαω με τον Ιδιοκτητη, Ο οποιος μου λεει δεν Εχω κενο την μεγαλη εβδομαδα, και εκτος αυτου Μεγαλη πεμπτη Το κλεινω, Να κανουν πασχα και τα παιδια να κλεισουμε Ραντεβου κυριε τετοιε μου , αστο παρε απο τεταρτη που θα γυρισουμε και βλεπουμε !!! :violin: :violin: Δεν μπορει να δει απο τωρα να κλεισουμε ενα ραντεβου πρεπει να παρω τεταρτη για να δει το ημερολογιο του, Λογικα ο Ανθρωπος θα ειναι της θρησκειας και σε βαθια κατανυξη που ηταν δεν μπορουσε να κλεισει Ραντεβου ,, Φτανει λοιπον η τεταρτη του πασχα .. Ξεχασα κι εγω να παρω τηλεφωνο και τελικα παιρνω πεμπτη Το σηκωνει παλι η κοπελα για καλη μου τυχη και μου λεει Παρε το απογευμα, :dance: :dance: Παιρνω το απογευμα και μιλαω με τον Αδαμιδη , και μου λεει δεν εχω Ραντεβου Παρασκευη Δευτερα Να το βαλουμε Τριτη Απογευμα, Συμφωνοι , ναι Συμφωνοι, Δοξα το θεο λεω κι εγω ταλιπωρηθηκαμε αλλα βρηκαμε, λυση , μονο μου κανει παρε με Δευτερα πρωι για επιβεβαιωση ενταξει ενταξει, .... Λογικα Εδω σε καποια αλλη χωρα θα ειχε τελειωσει η ταλαιπωρια μου , ,, αμ δε .. παιρνω τη Δευτερα το πρωι, Για χαρα ειμαι Ο Διονυσης Για το ραντεβου αυριο, Το σηκωνει η κοπελα , Ημουν Τυχεροσ και δεν μου ειπε να παρω το απογευμα, η περναγε ο τυπος απο το γραφειο και μου το εδωσε :idea: :ugeek: μιλαω με αυτον και η απαντηση . φιλε μου δεν Εχω ραντεβου για αυριο -- Μα δεν μου ειπες Να σε παρω Δευτερα για επιβεβαιωσω? -- οχι σου ειχα πει να με παρεις Δευτερα γιατι εχω αλλον (Φυτρωσε αυτος απο την παρασκευη που μιλησαμε) κι αν ακυρωσει αυτος , θα σε βαλω, -- Αλλα αυτος δεν με εχει παρει να επιβεβαιωσει για αυριο οποτε παρε με σε 2 ωρες, :clap: :clap: :clap: :clap: Παιρνω στις 2 ωρες ,-- περιμενω ακομη απαντηση παρε με σε μια ωρα, ηταν 12 και μιση το μεσημερι να τον παρω στη μια για να δουμε απαντησει το Ραντεβου, οπου μου λεει το κορυφαιο ο πελατης του ειπε οτι αν δεν σε παρω τηλεφωβνο σημαινει οτι θα ερθω αλλιως θα σε παρω :think: :think: :think: παιρνω μετα απο μια ωρα, παιρνω, και μου λεει Δεν με εχει παρει ακομη αρα δεν μπορω να σε βαλω, γιατι θεωρω οτι θα ερθει, !!!!!!! :roll: Οκ του λεω αφου δεν βγαζουμε ακρη του λεω πες μου να κλεισοτμε μια μερα που εχεις κενο να ερθω !!! απαντηση καταπληκτικη , Δεβν εχω κενο αυτην την εβνδομαδα, ουτε την επομενη , ουτε την παραεπομενη , ισως την μεθεπομενη παρασκευη αλλα παρε τηλεφωνο σε 2 εβδομαδες για να δουμε αν μπορω να σε βαλω, :tsoukalas: Μετα απο ολα αυτα αν θα μου λεγανε να τον συστησω καπου θα απαντουσα :tsoukalas: με λιγα λογια η συννενοηση μας ηταν καπως ετσι

[video]http://www.youtube.com/watch?v=HoePGRDnnpY[/video]
ΑΡΓΑ ΒΑΔΙΖΩ ΖΩΗ ΚΕΡΔΙΖΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
DENNISLA
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2009 10:33 am
Τοποθεσία: LA
Λάστιχα: Kobra + Geo A/T
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16-225/65/17
Suspension: MAD+KYB+3,5cm
cb: Ναι
Aka: Troooolllllllll
Name: DENNIS

Re: Τοποθετηση CB Kapatech....

Δημοσίευσηαπό hlias » Δευτ Μάιος 13, 2013 7:17 pm

ρε γμτ κι εγω εκει πηγα κ ολα καλα αμεσα εγινε η τοποθετηση .
οτι δε πιστευεις δε σημαινει οτι δεν υπαρχει
Άβαταρ μέλους
hlias
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 8330
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 27, 2008 6:08 pm
Τοποθεσία: ιλιον
Λάστιχα: Hankook dynapro
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: MAD+Rancho+αποστατες
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Ηλιας

Re: Τοποθετηση CB Kapatech....

Δημοσίευσηαπό DimitrisGV » Δευτ Μάιος 13, 2013 7:37 pm

Διονύση, συγγνώμη κιόλας που παίζω με τον πόνο σου, αλλα πραγματικά δεν ξέρω τι με έπιασε και διαβάζοντάς το απλά έρεψα στο γέλιο.

Μιλάμε για τρελλή εξυπηρέτηση. Περίμενε και εσύ κανά 2 εβδομάδες, μετά θα πέσουμε στις διακοπές του Αυγούστου, μετά Χριστούγεννα γιορτές, πάντως αν δεν το βιάζεσαι μέχρι το 2014 θα το έχεις βάλει, το αργότερο. Πως κάνεις και εσύ έτσι ρε παιδί μου. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα όμως, τι να πει κανείς. Χαρά στην υπομονή και επιμονή σου πάντως. Τι να πείς.
NGV 2.4 auto, ΚenWood DNX9260BT.
Άβαταρ μέλους
DimitrisGV
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 3:38 pm
Τοποθεσία: Σαλαμίνα
Λάστιχα: Yokohama GEO A/Τ-S
Suspension: MAD
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Τοποθετηση CB Kapatech....

Δημοσίευσηαπό TAKIS L. » Δευτ Μάιος 13, 2013 8:44 pm

Πρίν 14-15 μήνες εκεί έβαλα κ εγώ το δικό μου.
Άν κ έχασα το πρώτο ραντεβού μου(από κάτι έκτακτο) επικοινώνησα μαζί του κ το έβαλε την επόμενη μέρα!
Ήθελε αρκετή δουλίτσα κ υπομονή. Όλα καλά.
Τώρα,ή έχει πολύ δούλεια κ δεν προλαβαίνει(καλό για αυτόν-κακό για σένα) ή του πήγες το μηχάνημα κ θέλεις μόνο την τοποθέτηση κ ''αργοπορεί''(αντιεπαγγελματικό για αυτόν-πάλι κακό για σένα)!
peace - unity - love and have some off road fun!!!
Άβαταρ μέλους
TAKIS L.
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7198
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 18, 2010 9:44 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Λάστιχα: Malatesta Cobra
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: Mad-KYB
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O...γειά σας σύντροφοι
Name: ΤΑΚΗΣ Λ.

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό Kalavritara » Δευτ Μάιος 13, 2013 10:23 pm

Σύντομα παρόμοιοι επαγγελματίες δεν θα έχουν πελάτη ούτε για δείγμα...

Το μόνο ουσιαστικό που μπορούν να προσφέρουν αυτά τα μαγαζιά (και όχι όλοι), είναι τη μέτρηση των στάσιμων κυμάτων... :!:

Εγώ το'βαλα μόνος μου καθώς η χρήση είναι περιορισμένη, και το έκανα αφαιρούμενο για να μην φαίνεται όταν δεν χρειάζεται :!:
"Vitara 1.6 1997 16v και New Vitara 1600 Diesel Allgrip Auto , παππούς και εγγονός στο ίδιο garage "
Άβαταρ μέλους
Kalavritara
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6919
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 02, 2012 1:15 am
Τοποθεσία: Στο βουνό περιμένοντας τα χιόνια
Λάστιχα: Viking
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: normal
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Takis

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Δευτ Μάιος 13, 2013 10:41 pm

DENNISLA έγραψε:...... Οκ του λεω αφου δεν βγαζουμε ακρη του λεω πες μου να κλεισοτμε μια μερα που εχεις κενο να ερθω !!! απαντηση καταπληκτικη , Δεν εχω κενο αυτην την εβδομαδα, ουτε την επομενη , ουτε την παραεπομενη , ισως την μεθεπομενη παρασκευη αλλα παρε τηλεφωνο σε 2 εβδομαδες για να δουμε αν μπορω να σε βαλω, :tsoukalas:


Τί διάολο ρε παιδιά,ούτε το ΙΚΑ δεν έχει τόση δουλειά για να κλείσεις ραντεβού μετά από 2 βδομάδες(τρόπος του λέγειν γιατί παίζουν και 6μηνα) :shock:
Τί να πω ρε φίλε Διονύση,σου έκατσε τζάκποτ :( :evil:
Ευχαριστούμε πάντως που το μοιράστηκες μαζί μας γιατί είπαμε είτε καλά είτε άσχημα των επαγγελματιών πρέπει να τα λέμε!!
Τράβα κάπου αλλού να κάνεις τη δουλειά σου βρε συ,εγώ μετά το 2ο τηλέφωνο πάντως θα την είχα κάνει ;-)
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

Re: Τοποθετηση CB Kapatech....

Δημοσίευσηαπό DENNISLA » Δευτ Μάιος 13, 2013 11:00 pm

TAKIS L. έγραψε:Πρίν 14-15 μήνες εκεί έβαλα κ εγώ το δικό μου.
Άν κ έχασα το πρώτο ραντεβού μου(από κάτι έκτακτο) επικοινώνησα μαζί του κ το έβαλε την επόμενη μέρα!
Ήθελε αρκετή δουλίτσα κ υπομονή. Όλα καλά.
Τώρα,ή έχει πολύ δούλεια κ δεν προλαβαίνει(καλό για αυτόν-κακό για σένα) ή του πήγες το μηχάνημα κ θέλεις μόνο την τοποθέτηση κ ''αργοπορεί''(αντιεπαγγελματικό για αυτόν-πάλι κακό για σένα)!


Φιλε Τ ακη το παραδοξο ειναι οτι θα τα αγοραζα ολα απο εκεινον!!! τι στο καλο??? λεφτα δεν θελει να παρει??? η΄αν εχει τοση δουλεια οπως λεει γιατι δεν περνει μερικα ακομη ατομα να αυξησει κ τον τζιρο του....(ανεργια δυστυχως υπαρχει) με αυτην την συμπεριφορα του εμενα κ μπορει κ αλλους τους εχασε..κ σιγα σιγα <<επαγγελματιες>> τετοιου ειδους :tsoukalas:
ΑΡΓΑ ΒΑΔΙΖΩ ΖΩΗ ΚΕΡΔΙΖΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
DENNISLA
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2009 10:33 am
Τοποθεσία: LA
Λάστιχα: Kobra + Geo A/T
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16-225/65/17
Suspension: MAD+KYB+3,5cm
cb: Ναι
Aka: Troooolllllllll
Name: DENNIS

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό dpol » Δευτ Μάιος 13, 2013 11:15 pm

Περα για περα σουρεαλ η κατασταση :mrgreen: :mrgreen: η μονη η εξηγηση ειναι οτι εχει διωξει ολους τους τεχνικους του και τα κανει ολα μονος του :roll: και σαν τερασ οργανωσης που ειναι εχει αυτα τα αποτελεσματα :mrgreen:

Αντε στο Στελιο να βρεις την υγεια σου ;-)
Μην ξυνεστε στην γκλιτσα του τσοπανη!!!
Άβαταρ μέλους
dpol
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2008 11:36 pm
Τοποθεσία: Άγραφα
Λάστιχα: Kobra NT
Διάσταση ελαστικών: 215-80-16
Suspension: Custom 4"
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Ο Γκλίτσας ή Αγραφιώτης
Name: Δημήτρης

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Δευτ Μάιος 13, 2013 11:22 pm

Και ο Στέλιος που εννοείς Δημήτρη έχει τον χαβά του εδώ και καιρό, οπότε τον στείλαμε για βρούβες :!:
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Founding Member
Founding Member
 
Δημοσιεύσεις: 32406
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Name: Γιώργος

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό dpol » Δευτ Μάιος 13, 2013 11:31 pm

kaliakouda έγραψε:Και ο Στέλιος που εννοείς Δημήτρη έχει τον χαβά του εδώ και καιρό, οπότε τον στείλαμε για βρούβες :!:


Πασο Γιωργο μου, τελευταια φορα πηγα περισυ τον Φεβρουαριο και ηταν οπως παντα αψογος :!:
Μην ξυνεστε στην γκλιτσα του τσοπανη!!!
Άβαταρ μέλους
dpol
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2008 11:36 pm
Τοποθεσία: Άγραφα
Λάστιχα: Kobra NT
Διάσταση ελαστικών: 215-80-16
Suspension: Custom 4"
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Ο Γκλίτσας ή Αγραφιώτης
Name: Δημήτρης

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό fteriel » Δευτ Μάιος 13, 2013 11:38 pm

Μηπως δεν πρεπει να κλεισεις ραντεβου και να πας κατευθειαν απο εκει? Ή θα ξεμπερδεψεις αμεσα ή τον "στολιζεις" και τον χαιρετας! Και εγω που το εχω αμελησει να βαλω cb, εκει σκοπευα να παω αλλα χωρις ραντεβου. Τωρα αν αρχισει τις δυσκολιες θα παρω το μηχανημα και θα παω να το τοποθετησει αλλος..
Άβαταρ μέλους
fteriel
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 20, 2011 9:09 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Maspire
Διάσταση ελαστικών: 31/10.5/15
Suspension: Raptor
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Λευτέρης

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό bluesportage » Τρί Μάιος 14, 2013 8:33 am

ναι περιεργο ειναι παντως γιατι και μεις με το kia club ειχαμε βαλει αρκετα μηχανηματα εκει κα δεν μας ειχε κανει τετοια νουμερα!!!!!
Second car:2020'Dacia Duster ii,1.5D,4x4+ H&R lift kit +maxxis 764 bighorn 205/80/16
Άβαταρ μέλους
bluesportage
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: Τετ Δεκ 24, 2008 10:56 pm
Τοποθεσία: Νεα Φιλαδελφεια
Λάστιχα: Maxxis M/T 764 bighorn
Διάσταση ελαστικών: 30/9.5/15
Suspension: +10
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Nikos G.V
Name: Νικος

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό DG109 » Σάβ Φεβ 20, 2016 12:43 am

Παιδια πηρα κ εγω τηλεφωνο... κ χωρις να ασχοληθε ιδιαιτερα με το τι θελω.... η απαντηση ηταν απο Δευτερα... οποτε βλεπουμε.... Υπαρχει αξιολογη εναλακτικη λυση για αγορα κ τοποθετηση εδω Αττικη...(κ στο παλιο μου εκει το ειχα βαλει).....
Άβαταρ μέλους
DG109
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 980
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2009 8:49 pm
Τοποθεσία: ΑΤΤΙΚΗ
Λάστιχα: 225/75/16
Suspension: Mud / Kayaba
cb: Ναι
Aka: DG109
Name: Δημήτρης

Re: Τοποθετηση CB Κapatech.....

Δημοσίευσηαπό Σταύρος 4x4 » Σάβ Φεβ 20, 2016 1:30 am

θέλει λίγο υπομονή, αλλα :arrow: Άμα δεν βρεις άκρη δες και :!:
GRAND VITARA 2.0 - (2005) (Power Winch PW 12000PS SR)
...Μακριά απο τον χρόνο, μέσα στην φύση...

''Ο κόσμος είναι ένα βιβλίο. Όσοι δεν ταξιδεύουν διαβάζουν μόνο μια σελίδα του''

ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΦΙΛΟΦΡΟΝΕΙ ΠΑΣΙΝ
Άβαταρ μέλους
Σταύρος 4x4
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 6323
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 18, 2012 11:56 pm
Τοποθεσία: Χαϊδάρι - Ασπρονέρι Διδυμότειχου - Ζευγολατιό Μεσσηνίας
Λάστιχα: Malatesta Kobra - GRABBER
Διάσταση ελαστικών: 235/70/16
Suspension: Bilstein - DOBINSONS
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Μεσοέλατος και Μεσοπέλαγος
Name: Σταύρος


Επιστροφή στο Κεραίες, Καλωδιώσεις, Γενικά θέματα

costas66 Τετ Μάιος 01, 2024 8:05 am Καλό μήνα.
Διοματάρης Τετ Μάιος 01, 2024 7:59 am Καλημέρα σας
Διοματάρης Τετ Μάιος 01, 2024 7:59 am 7 με 7 στη δουλειά και μετά για τσίπουρα
antonis1627 Τετ Μάιος 01, 2024 6:31 am Καλημέρα σας και καλό μήνα.
antonis1627 Τρί Απρ 30, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Απρ 29, 2024 8:26 am Μ.Τετάρτη 1-5-2024 πάμε για τσιπουράκι στο
antonis1627 Δευτ Απρ 29, 2024 5:56 am Καλημέρα σας και καλή Μ.εβδομαδα.
antonis1627 Κυρ Απρ 28, 2024 7:21 am Καλημέρα σας.
Διοματάρης Σάβ Απρ 27, 2024 8:29 am Καλημέρα σας κύριοι
antonis1627 Σάβ Απρ 27, 2024 6:56 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Παρ Απρ 26, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Απρ 25, 2024 10:07 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Απρ 25, 2024 6:02 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Απρ 24, 2024 10:03 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 9:55 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 6:20 am Καλημέρα σας.
SIAL Τρί Απρ 23, 2024 5:28 pm Καλησπέρες! Όμορφες εικόνες για όλο τον λαό ..... viewtopic.php?f=181&t=37434&p=941302#p941302
arahova Τρί Απρ 23, 2024 10:58 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 23, 2024 6:21 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Απρ 22, 2024 10:12 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Απρ 22, 2024 5:55 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 11:43 am Μ.Τετάρτη 1-5-2024 πάμε για τσιπουράκι στο
arahova Κυρ Απρ 21, 2024 11:26 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 7:22 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Απρ 20, 2024 10:22 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης