OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Διάφορα χρήσιμα θέματα - άρθρα

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Τρί Φεβ 27, 2018 10:38 am

Καλο ειναι νερο για ελαφριες καταστασεις ,αν κατσει η αν η αμμος ειναι βαθια ,,,,,τελος.
Καποτε με ενα σπορταζε το παλιο με τα αργα,μπαινω αερας ,στην παραλια αμμουδια ,στις εκβολες του αχεροντα,,με το που μπαινω κολλαει ,βαζω αργα ,,και σφηνωνει ωραια ωραια.
Ερχεται ενας ανθρωπακος ,που καθαριζε,6,30 το πρωι ηταν μολις ειχα φτασει απο ολονυχτιο τραβηγμα σκαφους και ηθελα να παιξω.
Κι αλλοι το εκαναν μου λεει και κατεληξαν σαν εσενα .
βαλαμε νερα βαλαμε πετρες/ πατακια/ ξυλα/παλετες/νεκρους, το αμαξι ειχε κατσει με την κοιλια οποτε δεν εβγαινε ,με βλεπει παρακειμενο γριγρι να ταλαιπωριεμαι,στελνει τους ψαραδες που καθαριζαν τα διχτια ,5-6 ατομα ,που ειχαν δυναμη ,μου λεει ο ανθρωπος μπες μεσα ,θα σε σηκωσουμε εμεις για πλακα !!!!!!
Ελα ομως που το κια μουλαρωσε ,ριξε ριξε νερα εγινε και μια ωραια λασπουρια ΜΟΥΡΛΙΑ,ειχε αρχισει να περναει και η ωρα μαζευτικε κοσμος .
Λεει ο καπετανιος που το πηρε προσωπικα ,,,σε λιγο ερχεται το φορτηγο ψυγειο θα σε θεσω με ενα καβο και βγηκες.
Δενουν με τον καβο(καβος χοντρο σχοινι σκαφους)μαζι με το φορτηγο ,ειναι και οι ψαραδες πισω για βοηθεια,
Τραβηγμα τραβηγμα ,,,,,,,,παφ κοβεται ο καβος,,,χαχαχαχαχαχα
1 μερα διακοπων λεω καλα αρχισαμε ,πλεον στην παραλια ειχα το προσωπικο μου κοινο περι στα 30 ατομα +οσους ξυπνουσαν απο παρακειμενα καμπερ ,και ερχονταν να απολαυσουν το καφεδακι με το τραβηγμα.
Λεει ο καπταιν ,,τελος ,,θα το βγαλω ,,,παει και φερνει την αλυσιδα της αγκυρας ,,,λεω απο μεσα μου ,,τωρα η θα κοπει στα 2 το κια η θα σπασει και θα τρεχουμε να σωθουμε ολοι ,,
Δεσιμο τραβηγμα μικρο σπινιαρισμα απο το φορτηγο ,,και βγηκα ,,βασικα αφου ζοριστηκε το φορτηγο φανταστειτε κολλημα ..
Και για να γελασουμε ακομα λιγο,,,φευγω παω στις πηγες ,και στα 80 κωλοχτυπιοταν ολο το αμαξι σαν κατσικι ,,λεω μπα μαλλον στραβωσε απο το τραβηγμα ,,,τελικα ηταν η αμμος με το νερο στο εσωτερικο μιας ζαντας που ειχε γινει αντιβαρο ,το καθαριζω ,φτανω πηγες ,,μου λενε τα παιδια μου καγιακ καγιακ εγω
ολη νυχτα οδηγουσα,το πρωι εκανα την μ@λ@κι@ ημουν πτωμα .
Μπαινω στο καγιακ ,,και ερχεται ,ο τυπος και μου δινει το κουπι ,,λεω μπαρντον;;;
Μου λεει τι εγω θα σας κατεβασω,,,παιρνω το κουπι και να δινει εντολες αυτος πιο γρηγορα πιο αργα χαχαχαχαχαχαχαχααχχα,
-
-Φτανω κατω παω να φυγω ,μου λεει εεεε φιλε που πας ,(λεω τι;; ειμαι τοσο καλος που με θελει εργατη;;)μου λεει ελα να παρουμε την βαρκα ,εμεις οι 2 να την φορτωσουμε στο φορτηγο ,,,τοτε το 2006 δεν τις αφηνες ,,τις φορτωνες ,και μετα σε πηγαιναν επανω να παρεις το αμαξι χαχαχαχαχαχαχααχ.
Κοιμομουν 2 μερες να συνελθω απο την πρωτη μερα διακοπων .
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό BOSS » Τρί Φεβ 27, 2018 10:54 am

Πωπω η περιγραφη σου!Το ζησαμε κι εμεις...ταλαιπώρια!
Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9205
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Λάστιχα: Crosswind M/T LingLong
Διάσταση ελαστικών: 215/75/15
Suspension: +6
cb: Όχι
Εργάτης: Ναι
Aka: εκδρομοφαγος
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό SAVE ANIMAL » Τρί Φεβ 27, 2018 11:06 am

Γουσταρω ταλαιπωρια.Μου θυμισες το κολλημα που ειχα στον τσιλαρο στην ευβοια μετα απο μια ωρα ειχαν γυρισει ολοι τις καρεκλες πλατη στην παραλια και βαζαν στοιχηματα.Με τα πολλα με εβγαλε ενα σαμουραι με εργατη.
SAVE ANIMAL
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3863
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 6:27 pm
Τοποθεσία: Παλλήνη
Λάστιχα: Nureus m/t
Διάσταση ελαστικών: 235/85/16
Suspension: Άγνωστη
cb: Όχι
Εργάτης: Ναι
Aka: Save animals
Name: Βασιλης

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Τρί Φεβ 27, 2018 11:31 am

SAVE ANIMAL έγραψε:Γουσταρω ταλαιπωρια..

Τελικα φιλε αυτο ειναι σοφη κουβεντα οντως μπορει ταλαιπωρηθηκα αλλα οταν ολα πανε καλα μενουν ωραιες αναμνησεις !!!(δεν εχει και emotion να βαλω)
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό ArisR » Τρί Φεβ 27, 2018 11:40 am

kostasRS έγραψε:Καλο ειναι νερο για ελαφριες καταστασεις ,αν κατσει η αν η αμμος ειναι βαθια ,,,,,τελος.
Καποτε με ενα σπορταζε το παλιο με τα αργα,μπαινω αερας ,στην παραλια αμμουδια ,στις εκβολες του αχεροντα,,με το που μπαινω κολλαει ,βαζω αργα ,,και σφηνωνει ωραια ωραια.
Ερχεται ενας ανθρωπακος ,που καθαριζε,6,30 το πρωι ηταν μολις ειχα φτασει απο ολονυχτιο τραβηγμα σκαφους και ηθελα να παιξω.
Κι αλλοι το εκαναν μου λεει και κατεληξαν σαν εσενα .
βαλαμε νερα βαλαμε πετρες/ πατακια/ ξυλα/παλετες/νεκρους, το αμαξι ειχε κατσει με την κοιλια οποτε δεν εβγαινε ,με βλεπει παρακειμενο γριγρι να ταλαιπωριεμαι,στελνει τους ψαραδες που καθαριζαν τα διχτια ,5-6 ατομα ,που ειχαν δυναμη ,μου λεει ο ανθρωπος μπες μεσα ,θα σε σηκωσουμε εμεις για πλακα !!!!!!
Ελα ομως που το κια μουλαρωσε ,ριξε ριξε νερα εγινε και μια ωραια λασπουρια ΜΟΥΡΛΙΑ,ειχε αρχισει να περναει και η ωρα μαζευτικε κοσμος .
Λεει ο καπετανιος που το πηρε προσωπικα ,,,σε λιγο ερχεται το φορτηγο ψυγειο θα σε θεσω με ενα καβο και βγηκες.
Δενουν με τον καβο(καβος χοντρο σχοινι σκαφους)μαζι με το φορτηγο ,ειναι και οι ψαραδες πισω για βοηθεια,
Τραβηγμα τραβηγμα ,,,,,,,,παφ κοβεται ο καβος,,,χαχαχαχαχαχα
1 μερα διακοπων λεω καλα αρχισαμε ,πλεον στην παραλια ειχα το προσωπικο μου κοινο περι στα 30 ατομα +οσους ξυπνουσαν απο παρακειμενα καμπερ ,και ερχονταν να απολαυσουν το καφεδακι με το τραβηγμα.
Λεει ο καπταιν ,,τελος ,,θα το βγαλω ,,,παει και φερνει την αλυσιδα της αγκυρας ,,,λεω απο μεσα μου ,,τωρα η θα κοπει στα 2 το κια η θα σπασει και θα τρεχουμε να σωθουμε ολοι ,,
Δεσιμο τραβηγμα μικρο σπινιαρισμα απο το φορτηγο ,,και βγηκα ,,βασικα αφου ζοριστηκε το φορτηγο φανταστειτε κολλημα ..
Και για να γελασουμε ακομα λιγο,,,φευγω παω στις πηγες ,και στα 80 κωλοχτυπιοταν ολο το αμαξι σαν κατσικι ,,λεω μπα μαλλον στραβωσε απο το τραβηγμα ,,,τελικα ηταν η αμμος με το νερο στο εσωτερικο μιας ζαντας που ειχε γινει αντιβαρο ,το καθαριζω ,φτανω πηγες ,,μου λενε τα παιδια μου καγιακ καγιακ εγω
ολη νυχτα οδηγουσα,το πρωι εκανα την μ@λ@κι@ ημουν πτωμα .
Μπαινω στο καγιακ ,,και ερχεται ,ο τυπος και μου δινει το κουπι ,,λεω μπαρντον;;;
Μου λεει τι εγω θα σας κατεβασω,,,παιρνω το κουπι και να δινει εντολες αυτος πιο γρηγορα πιο αργα χαχαχαχαχαχαχαχααχχα,
-
-Φτανω κατω παω να φυγω ,μου λεει εεεε φιλε που πας ,(λεω τι;; ειμαι τοσο καλος που με θελει εργατη;;)μου λεει ελα να παρουμε την βαρκα ,εμεις οι 2 να την φορτωσουμε στο φορτηγο ,,,τοτε το 2006 δεν τις αφηνες ,,τις φορτωνες ,και μετα σε πηγαιναν επανω να παρεις το αμαξι χαχαχαχαχαχαχααχ.
Κοιμομουν 2 μερες να συνελθω απο την πρωτη μερα διακοπων .



Πρέπει να έφαγες μισή προβατίνα για να συνέλθεις ...
Άβαταρ μέλους
ArisR
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 12, 2018 3:59 am
Λάστιχα: Yokohama Geolandar G015
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: kayaba - mad
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Αρης

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό panoshm » Τρί Φεβ 27, 2018 12:26 pm

kostasRS έγραψε:Κοιμομουν 2 μερες να συνελθω απο την πρωτη μερα διακοπων .

:lol: :lol: Στο Survivor να πήγαινες λιγότερο θα κουραζόσουν :lol: :lol: Τι είναι ένας στίβος μάχης απέναντι σε αυτά :mrgreen: :mrgreen:
GV2.0 5D Freestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Lovato smart ExR Premium,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 30472
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: Geolandar M/T G003
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: MAD/KYB +12cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό georgeke » Τρί Φεβ 27, 2018 1:05 pm

ArisR έγραψε:Με βλεπει ενας παππους και μου λεει ριξε ενα κουβα νερο στις ροδες..
Διστακτικα παιρνω ενα κουβα και ριχνω απο εναν σε καθε ροδα ..
Βγηκε για πλακα το αυτοκινητο ..
Οποτε η βρεγμενη αμμο μας βοηθαει να ξεκολλησουμε ..

Πολυ ενδιαφερον!
Τελευταία επεξεργασία από panoshm και Τρί Φεβ 27, 2018 1:14 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Ενεργοποίηση παράθεσης
Άβαταρ μέλους
georgeke
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 07, 2015 12:19 am
Λάστιχα: COOPER ATT
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: MAD,KYB,ESP,4WD Low
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: dynagrego
Name: giorgos

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Τρί Φεβ 27, 2018 1:47 pm

ArisR έγραψε:Πρέπει να έφαγες μισή προβατίνα για να συνέλθεις ...


Εκει που σε αφηνει η βαρκα ,ειναι η ταβερνα ,,,μολις φορτωσα την βαρκα εστειλα την γυναικα να φερει το αμαξι ,κι εγω εκατσα μεχρι τελειωσει το κοπαδι και να με διωξουν με τις κλωτσιες,χαχαχαχαχαχαχαχαχααχ.
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό PGP » Τρί Φεβ 27, 2018 6:30 pm

Γατακια....
Εγω οταν κολλησα στην αμμο στην αμερικη το 1989 ειχε μπει αμμος αναμεσα στο πλατο και στο δισκο και πατιναρε σαν τρελλο!!!! Ειμουνα με την την αδελφη μιας μελλοντικης πασιγνωστης Ελληνιδας τραγουδιστριας που ο μπαμπας ειχε πιτσαρια στο lonh island και ηταν πολυ αυστηρος! Κατεβηκα στο τελος αφου ειχε χωθει μεχρι και την πορτα και πηγα σε ενα διπλανο παλατι που ηταν μπροστα στην θαλασσα... χτυπαω και ανοιγει η ασφαλεια, ενας μαυρος τετραφυλλη ντουλαπα... του εξηγω και μαζι με τον οδηγο πηραν ενα ημιφορτηγακι... ξερετε απο αυτα που ειναι σαν κανονικο φορτηγο και με ξεκολλησαν!!! Για τις επομενες μερες το αμαξι πατιναρε σαν τρελλο και δεν πηγαινε πανω απο 50!!!
Άβαταρ μέλους
PGP
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1843
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 08, 2016 4:38 pm
Λάστιχα: -
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: -
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Captain
Name: Παναγιωτης

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Τρί Φεβ 27, 2018 6:45 pm

Τι αυτοκινητο;
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: OΔΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ!

Δημοσίευσηαπό PGP » Τετ Φεβ 28, 2018 12:14 am

Renault Fuego turbo
Άβαταρ μέλους
PGP
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1843
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 08, 2016 4:38 pm
Λάστιχα: -
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: -
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Captain
Name: Παναγιωτης

Re: Επανομή Μάρτης 2023

Δημοσίευσηαπό Antonioz » Τετ Απρ 05, 2023 9:13 pm

..κανόνας 2ος: κλειδώνουμε ή επιλέγουμε στην σωστή σχέση πριν την χρειαστούμε ;-)
..αλλα και να μην φερθούμε έξυπνα και να κολλήσουμε με γρήγορα θα έπρεπε να σκεφτείς τι χρειάζεται για να κουμπώσουν τα αργά: 1)ίσιο τιμόνι 2)πατημένο φρένο, αν φρόντιζες να ισχύουν αυτά θεωρώ και τούμπα να ήταν το αυτοκίνητο τα αργά θα κούμπωναν
Όσο για τους λεβιέδες και κάποιοι λεβιέδες έχουν περιορισμούς για το κούμπωμα (πχ να προχωρήσει λίγο το αυτοκίνητο ή να γυρίσεις "πεταλούδες")

(Σωστός ο Τονιυς.. δεν το είχα σκεφτει αυτο για τα GV που μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με τα λεβιεδάκια λες και ειναι πραγματικά vitara :lol: :lol: )
Τελευταία επεξεργασία από Antonioz και Πέμ Απρ 06, 2023 12:38 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
SY2CJI
Πάρτε τα "γαϊδούρια" σας και άιντε στα βουνά!!
Άβαταρ μέλους
Antonioz
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5347
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 22, 2009 10:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: General Grabber AT3
Διάσταση ελαστικών: 225/75-16
Suspension: MP
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Αντώνιος

Re: Επανομή Μάρτης 2023

Δημοσίευσηαπό tsiros » Πέμ Απρ 06, 2023 10:31 am

Καρντασι αν μπατακωσεις και ερπύστριες να έχεις δε βγαίνεις.... Σκάψιμο και υπομονή. Όπως είπε και ο Αντώνης,δε χρειάζεται να τρως το αυτοκίνητο. Κούμπωσε τα και αχρειαστα να είναι. Χρειάζεται να δουλεύουν και αυτά λίγο....


Αντώνη δεν το ήξερα ότι το "παίζουν" παραδοσιακοί αλλά είναι κρυφοτρέντιδες...Ρε τα λεβγιεδάκια που δεν είναι κουμπάκια.
Άβαταρ μέλους
tsiros
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Τρί Ιαν 12, 2016 10:19 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: Maxxis a/t 980
Διάσταση ελαστικών: 225-75/16
Suspension: Ironman
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Ηλίας

Re: Επανομή Μάρτης 2023

Δημοσίευσηαπό Antonioz » Πέμ Απρ 06, 2023 10:58 am

κοίτα.. η αλήθεια είναι οτι το transfer παίρνει την εντολή μηχανικά απο τον λεβιέ, απλά για να έχεις τετρακίνηση πρέπει να δουλέψει κ ενα φουσκωτήρι στο μπροστά διαφορικό (με ηλεκτρονική εντολή) ώστε να το κλειδώσει* άρα πάπαλα! λεβιές μεν αλλα απο την εντολή εξαρτάσαι

*παλαιότερα υπήρχαν αυτόματες πλύμνες πχ Vitara Santana και πιο παλιά πεταλούδες πχ Vitara Japan.
SY2CJI
Πάρτε τα "γαϊδούρια" σας και άιντε στα βουνά!!
Άβαταρ μέλους
Antonioz
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5347
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 22, 2009 10:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: General Grabber AT3
Διάσταση ελαστικών: 225/75-16
Suspension: MP
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Αντώνιος

Re: Επανομή Μάρτης 2023

Δημοσίευσηαπό DENNISLA » Πέμ Απρ 06, 2023 11:45 am

παντα με αργα σε τετοιες περιπτωσεις για να μην εχεις θεματα..
ΑΜΜΟΣ.....μακρια κ αγαπημενοι...Μια φορα το τολμησα κ αναγκαστηκα να ξεφουσκωσω λαστιχα....το χειροτερο τερραιν για το αμαξι ;-) ;-)
ΑΡΓΑ ΒΑΔΙΖΩ ΖΩΗ ΚΕΡΔΙΖΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
DENNISLA
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9447
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2009 10:33 am
Τοποθεσία: LA
Λάστιχα: Kobra + Geo A/T
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16-225/65/17
Suspension: MAD+KYB+3,5cm
cb: Ναι
Aka: Troooolllllllll
Name: DENNIS

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Χρήσιμα θέματα

arahova Πέμ Μαρ 28, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:09 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:08 am Καλημέρα
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm θα ρωτησω τον υιο :P
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm δεν έχει διήμερη άδεια ρε μάστορα?
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:07 pm Εγώ που θα ερθω Κυριακή πόσες έχω;
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:05 pm 9 και σήμερα!!!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm Μερσύ μποκού!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm αχαχαχαχα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Νουχρίτσααααααααααα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Καλημέρες! Λίγο θέαμα για όλους! viewtopic.php?f=66&t=37146&p=940582#p940582
arahova Τετ Μαρ 27, 2024 12:14 pm Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Μαρ 27, 2024 6:58 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μαρ 26, 2024 9:36 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μαρ 26, 2024 7:03 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 10:24 pm Φίλε Θανάση ΘανασηςΖ καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
arahova Δευτ Μαρ 25, 2024 11:58 am Καλημέρα σε όλους, καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά.
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Μαρ 25, 2024 11:52 am Καλημερα σας Χρονια πολλα,καλη εβδομαδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 7:24 am Καλημέρα σας καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά
arahova Κυρ Μαρ 24, 2024 11:39 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μαρ 24, 2024 7:32 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μαρ 23, 2024 10:19 am Καλημέρα σε όλους και καλό 3ήμερο.
antonis1627 Σάβ Μαρ 23, 2024 7:29 am Καλημέρα σας.Καλό Σαββατοκύριακο και χρόνια πολλά.
Nikola Tenv Παρ Μαρ 22, 2024 9:19 pm καλησπέρα , καλό τριήμερο και καλές εξορμήσεις στους ...τυχερούς!
arahova Παρ Μαρ 22, 2024 11:38 am Καλημέρα σε όλους και καλό 4ήμερο.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες