Τριήμερο στην Βυτίνα για την κοπή πίτας 1,2,3/2/2019

Φωτογραφίες από προσωπικές εκδρομές των μελών, χωρίς λίστα συμμετοχών

Re: Τριήμερο στην Βυτίνα για την κοπή πίτας 1,2,3/2/2019

Δημοσίευσηαπό panoshm » Πέμ Φεβ 07, 2019 2:53 pm

SIAL έγραψε:ο Ακορντεόν από τα Όντεόν
:lol: :lol: :lol: :lol:
ΕικόναGV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29991
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Name: Πάνος

Re: Τριήμερο στην Βυτίνα για την κοπή πίτας 1,2,3/2/2019

Δημοσίευσηαπό BOSS » Πέμ Φεβ 07, 2019 3:26 pm

SIAL έγραψε:
BOSS έγραψε:Πολυ ομορφες,ωραια το συνδυασατε! :clap: :clap: :clap: :dance:
Φωτο απο Φολοη δεν μας εβαλες :whistle:


Βαλάντη όταν ακούω Φολόη βγάζω τα :clint: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: Σε πρότερη βόλτα με άλλο κλαμπ μου την είχαν περιγράψει κούκλα και ήταν .... πανούκλα! :p :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :whistle: :whistle: :whistle: :violin:

Γιατι;; :think: Θελει χρονο να το ψαξεις καλυτερα,ειναι :D
Πυρ,γυνη και θαλασσα...
Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6597
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Aka: εκδρομοφαγος
Λάστιχα: Cooper stt pro p.o.r
Suspension: mud+kyb+αποστατες
cb: Ναι
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: Τριήμερο στην Βυτίνα για την κοπή πίτας 1,2,3/2/2019

Δημοσίευσηαπό kastorgr » Πέμ Φεβ 07, 2019 5:00 pm

:orcs-buttshake: δεν βάζεις κάτω εσύ!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Όλο στην γύρα είσαι!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ΥΓ. Ομορφιές!!! :clap: :clap: :clap: :D :D :D
--------------------------------------------
Ζήσε την κάθε στιγμή
σαν να'ναι η πρώτη και η τελευταία σου!



---Θωμάς---
Άβαταρ μέλους
kastorgr
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 23, 2009 1:58 pm
Τοποθεσία: Φρανκφουρτη/Καστορια
Λάστιχα: KL71
cb: Ναι
Name: Θωμάς

Re: Τριήμερο στην Βυτίνα για την κοπή πίτας 1,2,3/2/2019

Δημοσίευσηαπό GEORGE PALTOGLOU » Πέμ Φεβ 07, 2019 9:06 pm

Ομορφιές :clap: :clap: :clap: :clap:
The Best Way To Predict The Future Is To Create It !!!
Άβαταρ μέλους
GEORGE PALTOGLOU
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3821
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 28, 2013 11:24 am
Τοποθεσία: ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ ΣΕΡΡΩΝ
Λάστιχα: BF A/T KO
Suspension: Μαμά +3,5cm
cb: Ναι
Name: ΓΙΩΡΓΟΣ

Re: Τριήμερο στην Βυτίνα για την κοπή πίτας 1,2,3/2/2019

Δημοσίευσηαπό GATOZ » Τετ Φεβ 20, 2019 11:18 pm

#bravo_guys
#kai_tou_chronou

Εικόνα
εφκα, κατρουγκαλος, αφραγκος
Άβαταρ μέλους
GATOZ
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 771
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2015 7:38 pm
Τοποθεσία: Πετρούπολη
Aka: gatoz
Λάστιχα: Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 225/55/17
Suspension: mom
cb: Ναι
Name: Θεοντόρε δη Γκρέιπ (τ νοτ)

Re: Τριήμερο στην Βυτίνα για την κοπή πίτας 1,2,3/2/2019

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Πέμ Φεβ 21, 2019 4:14 pm

Ωραίος Αλέξανδρε!!! Μάχιμος!!

Το Ανήλιο και γ@μW τα χιονοδρομικά για οικογενιακή φασούλα! Μαζί με το Βίτσι πιο πάνω!

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Άβαταρ μέλους
nick_89
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 25265
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Aka: Scotsman
Λάστιχα: Malatesta kobra
Διάσταση ελαστικών: 30 / 9.5 / 15
Suspension: διάφορα
cb: Ναι
Name: Νίκος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Φωτογραφίες απο βόλτες, εκδρομές, μικρές εξορμήσεις..

arahova Δευτ Απρ 22, 2019 10:32 am Καλημέρα και Καλή Μεγάλη Εβδομάδα.
stelios8ess Δευτ Απρ 22, 2019 10:09 am Καλημέρααα.... καλή Μεγάλη Εβδομάδα
antonis1627 Δευτ Απρ 22, 2019 7:45 am Καλημέρα και και καλή εβδομάδα.
lss_00 Δευτ Απρ 22, 2019 7:10 am Καλημέρα.....
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Απρ 22, 2019 1:24 am Καλημερα και καλη Μεγαλη Βδομαδα Δια!
ΔΙΑΣ Δευτ Απρ 22, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους και καλή ΜΕΓΆΛΗ ΕΒΔΟΜΆΔΑ
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2019 11:16 pm Την Μ.Τετάρτη 24-4-2019 στον Μπάκα στην Πεντέλη έχουμε λέμε ;-) .
panoshm Κυρ Απρ 21, 2019 11:14 pm Άντε λυσσάρηδες, βγήκε ο καφές... :mrgreen:
Σταύρος 4x4 Κυρ Απρ 21, 2019 10:58 pm :coffee: :text-givemebeer: :coffee: :text-givemebeer: :mrgreen:
gi@nn@kis Κυρ Απρ 21, 2019 7:09 pm Ναιιιι ... θα βγαλουμε καφε;;;;; και οοσοι μπορούν ...
Σταύρος 4x4 Κυρ Απρ 21, 2019 6:17 pm Μ Τετάρτη θα έχει καφέ, για όποιους δεν φύγουν , όπως εγώ :mrgreen: :text-givemebeer:
david_bodo Κυρ Απρ 21, 2019 11:25 am Καλημέρα σε όλους!!!!
stelios8ess Κυρ Απρ 21, 2019 10:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2019 8:53 am ΙΩΑΝΝΗ Π καλημέρα.Ρίξε μαι ματιά .
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2019 6:50 am Καλημέρα σας.
ΙΩΑΝΝΗΣ Π Σάβ Απρ 20, 2019 4:08 pm Χαιρεται.Μολις απεκτησα ενα NGV 1.6.Μενω στην Ανδρο και θα ηθελα να εχω την καρτα του VITARACLUB.Ξερει καποιος τι πρεπει να κανω;
Atlas Σάβ Απρ 20, 2019 8:42 am Καλημέρα παίδες
antonis1627 Σάβ Απρ 20, 2019 7:26 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
jimmak68 Παρ Απρ 19, 2019 11:08 pm Καλώς σας βρήκα.
stelios8ess Παρ Απρ 19, 2019 9:11 am Καλημέρααα....
john maxx Πέμ Απρ 18, 2019 10:18 pm καλησπερα.
stelios8ess Πέμ Απρ 18, 2019 9:57 am Κσλημέρααα...
Nikola Tenv Πέμ Απρ 18, 2019 9:39 am Καλημέρα σας
mitsosstr636r Πέμ Απρ 18, 2019 9:39 am καλημέρα
taxidriver06 Πέμ Απρ 18, 2019 9:29 am Καλημέρες!!!
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες