Μανιταροεξόρμηση στο Βέρμιο

Φωτογραφίες από προσωπικές εκδρομές των μελών, χωρίς λίστα συμμετοχών

Re: Μανιταροεξόρμηση στο Βέρμιο

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Τρί Οκτ 24, 2017 8:40 pm

Πάρα πολύ θα μου άρεσε μια βόλτα εκεί πάνω με έναν ειδικό σαν τον Δήμο, μου πέφτεις λίγο μακρυά αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Απίστευτη η ποικιλία τους και φυσικά η ομορφάδα τους, να είσαι καλά Δήμο για τις φωτογραφίες :clap:
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 36392
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Name: Γιώργος

Re: Μανιταροεξόρμηση στο Βέρμιο

Δημοσίευσηαπό dpol » Τετ Οκτ 25, 2017 9:52 am

Φοβερες εικονες :!: :!: Δημο εχεις ενα απο τα ομορφα χομπυ :D :D
Μην ξυνεστε στην γκλιτσα του τσοπανη!!!
Άβαταρ μέλους
dpol
Co-Αdmin
Co-Αdmin
 
Δημοσιεύσεις: 10200
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2008 11:36 pm
Τοποθεσία: Άγραφα
Aka: Ο Γκλίτσας ή Αγραφιώτης
Λάστιχα: Kobra NT 215-80-16
Suspension: Custom 4"
cb: Ναι
Name: Δημήτρης

Re: Μανιταροεξόρμηση στο Βέρμιο

Δημοσίευσηαπό dims » Τετ Οκτ 25, 2017 3:56 pm

ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, αλλά κάθε άλλο παρά ειδικός είμαι :oops:
τώρα θέλω να μάθω κάποια πράγματα, αλλά βασικά μ'αρέσει η βόλτα στο βουνό. ειδικά αυτή η εποχή είναι η καλύτερη

ελάτε βέβαια εσείς και θα πάμε σε ταβέρνα να φάμε μανιτάρια (και όχι μόνο :mrgreen: :mrgreen: )
dims
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 30, 2009 4:17 pm
Τοποθεσία: Βέροια
Λάστιχα: Latitude Cross
cb: Όχι
Name: Δήμος

Re: Μανιταροεξόρμηση στο Βέρμιο

Δημοσίευσηαπό theo_ts » Δευτ Οκτ 30, 2017 5:26 am

Εξαιρετικοφαντικες εικόνες :clap: :clap: :clap:
Πρεπει να κάνουμε μια εξόρμηση να μας μάθεις μερικά μανιτάρια :D
•Τα όρια της ζωή σου ειναι απλως επινοήσεις του εαυτού σου.
•Εξερεύνησε, Ονειρέψου, Ανακάλυψε.
•Εκείνο που χρειάζεται, είναι ν' ακολουθήσεις τον δρόμο σου ως την άκρη. Η αξία του δρόμου είναι να μην σταματήσεις.
Άβαταρ μέλους
theo_ts
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 16325
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2010 4:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Αίγιο - Σαλαμύκονο
Aka: Τεο
Λάστιχα: BF MT
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: MAD-KYB
cb: Ναι
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ

Re: Μανιταροεξόρμηση στο Βέρμιο

Δημοσίευσηαπό ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ρ » Κυρ Νοέμ 19, 2017 9:23 am

Πυολ ωραιες φωτογραφιες!!!!
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ρ
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: Τρί Σεπ 25, 2012 11:03 am
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΑΔΑ
cb: Όχι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Re: Μανιταροεξόρμηση στο Βέρμιο

Δημοσίευσηαπό Tzivitzonis » Δευτ Νοέμ 20, 2017 3:39 pm

Γειά σου φωτοΔήμ(ι)ε!!!!!! Μας πήρες το κεφάλι πάλι με τις φωτό σου!!!! Ε ρε Βέροια με τα ωραία σου...!!!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Grand Vitara 1.6 3D (2002) ---- GFi LPG system
Ποτέ μην υπερεκτιμάς τις ικανότητες τις δικές σου ή του GV σου!!

Homo homini lupus est
Άβαταρ μέλους
Tzivitzonis
Co-Αdmin
Co-Αdmin
 
Δημοσιεύσεις: 36290
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 20, 2008 8:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Aka: Καλτσόγιαννος ή Τζιτζιλόνης
Λάστιχα: Yokohama Geolandar G015
Διάσταση ελαστικών: 215/75/15
Suspension: Αποστάτες +3/KYB
cb: Ναι
Name: Τζιβιτζόνης

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Φωτογραφίες απο βόλτες, εκδρομές, μικρές εξορμήσεις..

stelios8ess Τετ Δεκ 12, 2018 12:08 pm Καλημέρααα...
taxidriver06 Τετ Δεκ 12, 2018 11:49 am Καλημέρες !!!!!
arahova Τετ Δεκ 12, 2018 11:32 am Καλημέραααααααααααα!!!!!!!
mitsosstr636r Τετ Δεκ 12, 2018 10:14 am καλημέρα
lss_00 Τετ Δεκ 12, 2018 8:05 am Καλημέρα......
antonis1627 Τετ Δεκ 12, 2018 7:08 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Τετ Δεκ 12, 2018 2:59 am Καλημέρα, καλημέρα Διονύση
ΔΙΑΣ Τετ Δεκ 12, 2018 2:44 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:32 am :banana-parachute: :banana-parachute: :banana-parachute:
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:31 am :text-lol: :text-lol: :text-lol:
BOSS Τετ Δεκ 12, 2018 12:29 am :lol: :lol: :lol: :lol:
BOSS Τετ Δεκ 12, 2018 12:28 am Τον απογειωσαμε!! :sci-fi-beamup:
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:23 am Πατρινοντρονοτζόνης!!!! :laughing-rolling:
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:23 am :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
BOSS Τετ Δεκ 12, 2018 12:19 am Αρε και να μας παρει χαμπαρ :text-banplz:
BOSS Τετ Δεκ 12, 2018 12:18 am Θα σε στελνει καφεδακι απο Πατρα!!
BOSS Τετ Δεκ 12, 2018 12:17 am https://www.patrasevents.gr/article/330147-delivery-kafe-me-drone-apo-katastima-tis-patras-deite-to-vinteo
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:16 am αν κατασκευάζονται στην Πάτρα θα πάρω και εγώ! :laughing-rolling:
Σταύρος 4x4 Τετ Δεκ 12, 2018 12:16 am ααααααααααπππααψψψψααααααααααα ρε
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:15 am αχαχαχαχχα
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:15 am βρε παναθεμά σας με τα κουνούπια χειμωνιάτικα!!!!
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:15 am ουχαχαχαχαχαχαχαχαχα
BOSS Τετ Δεκ 12, 2018 12:15 am Παρτου δωρο ενα drone ;-)
SIAL Τετ Δεκ 12, 2018 12:14 am τιν τουτό το 3 π???
Σταύρος 4x4 Τετ Δεκ 12, 2018 12:14 am Πατροτζουλης παρακαλώ
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες