Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό MaZzzZ » Κυρ Νοέμ 27, 2011 12:36 am

Δυστιχως δεν εχω καποια φωτογραφια, θελω να πω πως δεν μπορω να βγαλω κιολας, γιατι δεν εχω ιδεα ποια πλακετα ειναι αυτη, κανεις δεν μου ειπε κανεις δεν μου την εδειξε, απλα ολοι μου ελεγαν πλακετα και πλακετα, αντε να βγαλεις ακρη.
Ε ναι μονο ετσι, τηλεφωνο στην αντιπροσοπια για να τους ρωτησω ποια ειναι η πως λεγεται κτλπ.
Άβαταρ μέλους
MaZzzZ
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 20, 2010 12:00 am
Τοποθεσία: Φλώρινα
cb: Όχι
Name: Μιχαήλ

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό GEORGE.B » Κυρ Νοέμ 27, 2011 1:28 am

Μάλλον για τον BCM λένε,τα προβλήματα που έχεις τα ελέγχει αυτός ο εγκέφαλος.
Η θέση του είναι αριστερά στο ταμπλώ πίσω από τον διακόπτη για τα εμπρός προβολάκια ομίχλης περίπου.

BCM connectors (viewed from harness side)
1. BCM 22. Navigation 43. Dimmer and passing switch
2. Auto-ON headlight sensor 23. POWER/NORMAL mode switch 44. Horn relay
3. Rear wiper motor 24. Headlight auto leveling control module 45. Horn switch
4. Rear wiper relay 25. Front fog light relay 46. Horn
5. Rear wiper and washer switch 26. Tail light relay 47. Lighting switch
6. Outside air temperature sensor 27. Junction connector 48. Ignition switch
7. Ignition key switch 28. Door mirror heater relay 49. Battery
8. Theft deterrent light 29. Rear end door lock actuator 50. To turn signal light
9. Oil pressure switch 30. Data link connector (DLC) 51. Body ground
10. Generator 31. Headlight high beam relay 52. Engine ground
11. Information display 32. Headlight low beam relay 53. Right side door mirror heater
12. Keyless entry receiver 33. Door lock motor relay 54. Left side door mirror heater
13. Driver side door switch 34. Driver side door lock actuator INT: Intermittent position
14. Other than driver side door switch 35. Passenger side door lock actuator ON: Rear wiper ON position
15. HVAC controller 36. Rear door lock actuator LO: Low beam position
16. Driver side seat belt switch 37. Turn signal and hazard warning relay HI: High beam position
17. Brake fluid level switch 38. Hazard warning switch A: Auto position
18. Parking brake switch 39. Interior light C: Clearance position
19. Door key cylinder switch (included in door lock actuator) 40. Air bag control module H: Head position
20. Manual door lock switch 41. Rear window defogger relay
21. Front fog light switch 42. Rear window defogger
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Άβαταρ μέλους
GEORGE.B
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2553
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 14, 2009 11:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Λάστιχα: KOBRA
Suspension: O.M.E-MX6+3CMbodylif
cb: Ναι
Name: ΓΙΩΡΓΟΣ

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό MaZzzZ » Κυρ Νοέμ 27, 2011 10:56 am

Ε αρα κανει και αλλα πραγματα, εχει και αλλα πραγματα θελω να πω δηλαδη.
Οποτε δεν ειναι για πεταμα δεν ειναι αχρηστος λογικα.
Και για ενα προβλημα πρεπει να το αλλαξω ολοκληρο μου λενε.
Αν ειναι δυνατον...

---Edit by kaliakouda---------

Διαγράφονται τα υπόλοιπα λόγω αναφοράς παράνομου σκεπτικού
Άβαταρ μέλους
MaZzzZ
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 20, 2010 12:00 am
Τοποθεσία: Φλώρινα
cb: Όχι
Name: Μιχαήλ

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό GEORGE.B » Κυρ Νοέμ 27, 2011 12:23 pm

Η εγγύηση του αυτοκινήτου ισχύει σε όλες της αντιπροσωπείες, και σε όλα τα εξουσιοδοτημένα από αυτήν καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, αλλά και σε όλο τον κόσμο.
Εάν είναι ίδιοι οι εγκέφαλοι δεν γνωρίζω λόγο διαφοράς χρονολογίας,η αλλαγή από το ένα αυτοκίνητο στο άλλο είναι εύκολη σαν εργασία αλλά υπάρχει θέμα προγραμματισμού που γίνετε με το διαγνωστικό (add and remove).
Επίσης θέλω να σου πω ότι εδώ είναι μια δημόσια και ανοιχτή σε όλους συζήτηση,ο τρόπος που σκέφτεσαι για να αλλάξεις τον εγκέφαλο είναι παράνομος και δεν θα έπρεπε να τον αναφέρεις σε μια δημόσια συζήτηση.
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Άβαταρ μέλους
GEORGE.B
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2553
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 14, 2009 11:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Λάστιχα: KOBRA
Suspension: O.M.E-MX6+3CMbodylif
cb: Ναι
Name: ΓΙΩΡΓΟΣ

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Κυρ Νοέμ 27, 2011 12:39 pm

Πολύ σωστά γι' αυτό και διαγράφηκαν τα παραπάνω :!:
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Founding Member
Founding Member
 
Δημοσιεύσεις: 32406
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Name: Γιώργος

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό MaZzzZ » Κυρ Νοέμ 27, 2011 9:56 pm

Δεν πιστευα οτι θα ητανε κατι παρανομο μιας και ολοι μας σκεφτομαστε ετσι.
Αλλα ναι, καλυτερα που το εσβησες Γιωργο γιατι ποτε δεν ξερεις και σε ευχαριστω.
GEORGE.B μετραει σε ολες ετσι? Αυτο ειναι καλο γιατι στην αντιπροσωπια της πολης μου με τιποτα να γινοτανε κατι μιας και αυτος κραταει μουτρα αφου το πηρα απο αλλου το αυτοκινητο, οποτε βλεπουμε για την αντιπροσωπια απο εκει που το πηρα.

Αυτο που ειπες περι διαγνωστικου τι ακριβως εννοεις?
Οτι οταν ειναι κατι μεσα σε εγκυηση και το πειραξεις πχ το βγαλεις και το βαλεις η το πας σε καποιον μαστορα και το κανει κατι, μετα αμα το βαλεις στο μηχανημα τις αντιπροσωπειας φαινετε οτι το πειραξες? Αυτο ακριβως εννοεις?
Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να βγαλει καποιος κατι απο το αυτοκινητο του οταν ειναι εντος εγκυησης και μετα να σου χαλασει και να το πας στην αντιπροσωπεια να τους πεις να το κοιταξουνε και αν ειναι να το αλλαξουνε και αυτοι να δουνε και να σου πουνε πως το πειραξες εσυ και να μην στο κανουνε? Αυτο ακριβως εννοεις?

Πως θα γινει να μαθουμε αν το 2007 μοντελο με το 2009 μοντελο εχει καμια διαφορα?

Παντως ολο το θεμα θα το ψαξω αυριο που θα ειναι και ανοιχτα ολα να δω τι παιζει γενικα με ολα τα παραπανω.
Άβαταρ μέλους
MaZzzZ
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 20, 2010 12:00 am
Τοποθεσία: Φλώρινα
cb: Όχι
Name: Μιχαήλ

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό newvitarakias » Δευτ Νοέμ 28, 2011 12:08 am

Εχω πολυ καιρο να γραψω αλλα με αυτα που βλεπω δεν κρατιεμαι.

Φιλε μου ακομα μας ρωτας να σου απαντησουμε αν προσπαθησεις να κοροιδεψεις τον τοπικο σου αντιπροσωπο αν θα ''πιασει'' η οχι???
Ρωτας συνεχεια το κοστος και αν ασχοληθουν μαζι σου και εχεις επισκευτει 10 μαστορους ως τωρα με πειραματισμους πανω στο αυτοκινητο σου που ισως σου κανουν μεγαλυτερη ζημια.Αυτοι δε σε χρεωσαν τπτ τοσες ωρες που εφαγαν πανω στο αυτοκινητο?
Οπως σου ειπαν τα υπολοιπα μελη παραπανω ο καθε αντιπροσωπος ανεξαρτητως που αγορασες το αυτοκινητο ειναι υποχρεωμενος να στο κοιταξει.Στην τελικη ρωτας ποσο στοιχιζει το καθε τι.Και αυτοι απο τα service βγαζουν.
Επισης μπορεις πολυ ευκολα να τους ρωτησεις για τον κωδικο ανταλλακτικου η αν μπορει να επισκευαστει η εν λογω πλακετα.Και αυτοι ξερουν πιστευω και νοιαζονται για τους πελατες τους.Πλεον τα πραγματα ειναι δυσκολα για ολους και κανενας δεν παραβλεπεται.

Πες μας πως μπορουμε να σε βοηθησουμε πραγματικα και ασε τις παρανομες συμβουλες......... :hand:
- NGV 04/'08, 2.0 5door
- Michelin Lattitude Cross M/S (225/70/17)
- Unleaded moved.
- 9,0lit/100 km
Άβαταρ μέλους
newvitarakias
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 13, 2008 1:39 am
Λάστιχα: Michelin Cross Climate +
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: Mummy
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: newvitarakias
Name: Angelos

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό MaZzzZ » Δευτ Νοέμ 28, 2011 7:37 am

newvitarakias δεν νομιζω να ειπα κατι κακο στο τελευταιο μου μηνυμα ουτε πως θα κοροιδεψω καποιον.
Ρωτησα περι διαγνωστικου για τον λογο να μην υπαρχει προβλημα επειδη δεν ξερω.
Και ρωτησα αν το 2007 με το 2009 εχει διαφορα.
Δεν ρωτησα πως θα κοροιδεψω καποιον αντιπροσωπο, γιατι αυτο δεν γινεται ουτε καν, στα ισα θα του το πω, αν το δεχτει το δεχτηκε αν οχι το θεμα τελειωσε, πσιτευεις οτι τοσο ευκολα μπορεις να τους κοροιδεψεις? Αν το πιστευεις αυτο πες μου πως το πσιτευεις για να το κανω.
Και οσο περι εγκυησης το ξανα λεω, εμενα δεν εχει εγκυηση πλεον, απλα ρωτησα αν πειραξουμε τιποτα στον αλλον αμα φαινεται για τον λογο οτι δεν θελω να γινει κατι κακο στον αλλον και να χασει την εγκυηση του, αλλα απο την στιγμη που θα το πουμε στα ισα στον αντιπροσωπο τοτε που ειναι η κοροιδια? Δεν σε καταλαβαινω πραγματικα και δεν ξερω που ακριβως βλεπεις το παρανομο.
Τεσπα... Το θεμα ελειξε, αυριο θα μιλησω με τον αντιπροσωπο και βλεπουμε αμα γινεται στα ισα, αν οχι βλεπουμε.
Και οσο για τον αν πληρωσα τους μαστορες, οχι βεβαια, αυτο ελειπε, για μια ματια να περνανε και λεφτα, αν μου ελεγαν πως εβρισκαν κατι και οτι γινεται ναι, να το αφησω να το φτιαξουνε να τους δωσω και λεφτα κανονικα.
Αλλα απο την στιγμη που δεν μπορουνε οχι να κανουνε κατι, αλλα να βρουνε κατι, τοτε ποιος ο λογος να ζητησουνε λεφτα?
Ειπαμε, ενταξει, Ελλαδα ειμαστε, εχουμε και χρεοκοπια, αλλα οχι και ετσι.
Τεσπα, το θεμα ελειξε οπως ειπα, θα δειξει με το θεμα τι θα γινει.
Άβαταρ μέλους
MaZzzZ
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 20, 2010 12:00 am
Τοποθεσία: Φλώρινα
cb: Όχι
Name: Μιχαήλ

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό 3kalos » Δευτ Νοέμ 11, 2013 6:42 pm

Γειά σας..
Σχετικά με το SUZUKI GRAND VITARA BODY CONTROL MODULE. Ξέρει κανείς τι ακριβώς εγκεφαλό παίρνει. Βρήκα ένα στο Internet αλλά δεν ξέρω εαν είναι συμβατός με το αυτοκίνητό μου. Το δικό μου είναι ένα SUzuki Grand Vitara 5Θ 1.9 DDiS μοντέλο 12/2006. Έαν κάποιος ξέρει τον ακριβή αριθμό Ή μοντέλο του συγεκριμένου εγκεφάλου που είναι υπεύθυνο συν όλων των άλλων και της πλαφονιέρας ας βοηθήσει. Ειδάλλως, ας πει κάποιος καμία μέθοδο αναζήτησης για να βρω την πλακέτα γιατί ο ηλεκτρολόγος μου ζητάει τη πλακέτα για να παίζουν όλες οι πλάφονιέρες με το άνοιγμα των πορτών.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
3kalos
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 03, 2012 5:45 pm
Τοποθεσία: Τρίκαλα
Λάστιχα: 225/65/R17
cb: Όχι
Aka: Trikalos
Name: Spiros

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό xenofontas » Τρί Φεβ 06, 2018 4:55 pm

Βρήκες λύση τελικά? Γιατί νομίζω πως εχω το ίδιο θεμα
Άβαταρ μέλους
xenofontas
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 08, 2009 7:20 pm
Τοποθεσία: κόρινθος
Λάστιχα: yokohama geo 12 ATS
Suspension: mad
cb: Ναι
Aka: fontas
Name: xenofontas

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό mitsosstr636r » Τρί Φεβ 06, 2018 5:08 pm

Στείλε του αν θες και ένα email γιατί έχει να μπει από το 2016 απ' ότι βλέπω .
Να πέσεις κάτω εφτά φορές, να σηκωθείς οκτώ.
Άβαταρ μέλους
mitsosstr636r
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6457
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 27, 2015 9:59 am
Τοποθεσία: Τρίπολη , Αθήνα
Λάστιχα: G015
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: KYB-MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Νο.1 NV του VC
Name: Μήτσος

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό pap » Τρί Φεβ 06, 2018 7:13 pm

ΔΙΆΒΑΣΕ ΛΊΓΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΆ ΑΥΤΌ καλησπέρα κ πάλι... ειμουν κ εγώ παθών κ την γλίτωσα πολύ φθηνά !! ελπίζω κ εσύ ....καταρχήν ο διακόπτης της πόρτας τ οδηγού δεν έχει καμιά σχέση με τούς διακόπτες συνεπιβατών κ πορτ μπαγκάζ "όποτε αφού δεν αναβη με καμιά πόρτα δεν είναι διακόπτες επίσης στην κεντρική πλαφονιέρα έχει 3 καλώδια ένα μόνιμο +συν μια μόνιμη γείωση κ μια γείωση με ελεγχόμενο ρεοστάτη dimer η όπια γείωση με ελεγχόμενο ρεοστάτη είναι ίδια με την πλαφονιέρα του πορτ μπαγκάζ κ το φωτισμό του δακτυλίου της κεντρικής κλειδαριάς. άρα αφού δε αναβη καμιά το πρόβλημα είναι στο control module (εγκέφαλος ανέσεων καμπίνας )οπού εκεί συνδέονται όλα αυτά ...βρίσκεται δίπλα από την εσωτερική ασφαλειοθηκη κ βγαίνει πολύ εύκολα ιδίως αν λύσης το πλαστικό καπάκι κάτω απ το τιμόνι που Κριβόι την ασφαλειοθηκη ...........όταν το βγάλεις το ανηγεις προσεκτικά είναι σχετικά εύκολο πας στην φυσά μετά 40 πινάκια κ βρίσκεις τι πινάκι 21 οπού έχει χρώμα μαύρο κόκκινη ριγα κ είναι η γραμμή με το dimer όταν ακολούθησις την γραμμή πάνω στην πλακέτα έχει ένα τρανζίστορ που παίρνει εντολή από την πλακέτα κ ελέγχει το πόσο θα γείωση κ οπού σε εσένα δεν το κάνει ι τε γιατί έχει απλά καεί ιτε γιατί ΔΥΣΤΥΧΏ Σ δεν παίρνει εντολή από πλακέτα ...κάλο θα είναι αν δεν πιάνουν τα χεριά σου να το πας σε ηλεκτρονικό οπού θα σου το αντικαταστηση με ένα ίδιο η αντίστοιχο η κ πιο ισχυρό σε αμπέρ κ κόστος κάτω απο 10 eyro .....καλή επιτυχία ΣΤΗ ΔΙΆΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΉΠΟΤΕ ΑΠΟΡΊΑ..viewtopic.php?f=8&t=28566&start=15
pap
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Απρ 15, 2010 12:28 am
cb: Όχι
Name: βασιλης

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό xenofontas » Τρί Φεβ 06, 2018 8:05 pm

Και να φανταστείς όλα αυτά για ν αλλάξω την λάμπα φωτισμού την πίσω,όπου αφού πήγα να βάλω την καινούργια μου πέρασε στην οροφη. προσπαθώντας να την πιάσω με μια ενδοσκοπική κάμερα, εχει συρματάκι με μαγνητάκι,μου ακούμπησε στις επαφές.τσέκαρα όλες τις ασφάλειες αλλά δεν βρέθηκε καμία καμμένη.Δεν λειτουργουν οι δύο πλαφονίερες στη θέση auto,ενώ στο ΟΝ δουλεύουν κανονικά.Επίσης δεν λειτουργεί και το φωτάκι εντός του χώρου αποσκευών.ΜΠΛΕΞΑΜΕ.όλα αυτα για μια λάμπα τους ενός ευρώ. ΘΑ κάνω ενα διαγνωστικό στη suzuki ...αλλιώς με βλέπω να αγοράζω τρανζιστορ... :( :( :(
Άβαταρ μέλους
xenofontas
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 08, 2009 7:20 pm
Τοποθεσία: κόρινθος
Λάστιχα: yokohama geo 12 ATS
Suspension: mad
cb: Ναι
Aka: fontas
Name: xenofontas

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό xenofontas » Τετ Φεβ 07, 2018 3:44 pm

Ρώτησα για πλακέτα στα μεταχειρισμένα ....125 ευρώ!!!!!!! :tsoukalas:
Τελευταία επεξεργασία από TAKIS L. και Τετ Φεβ 07, 2018 10:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: αναίτια χρήση quote.
Άβαταρ μέλους
xenofontas
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 08, 2009 7:20 pm
Τοποθεσία: κόρινθος
Λάστιχα: yokohama geo 12 ATS
Suspension: mad
cb: Ναι
Aka: fontas
Name: xenofontas

Re: Προβλημα στο φως εσωτερικο, χωρος αποσκευων, κλειδι.

Δημοσίευσηαπό stathis26 » Πέμ Φεβ 08, 2018 3:00 pm

Το να πάρεις μια τέτοια μονάδα δεν θα λύσεις το πρόβλημα σου θα πρέπει μετά να της περάσεις κωδικοποιησει για το δικο σου αυτοκινήτο πχ κλειδιά
Όργανα και νομίζω και immo που σημαίνει και άλλα έξοδα αν θέλεις μπορώ να την ανοίξω και να την επισκευάσω..
stathis26
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 30, 2017 3:58 pm
cb: Όχι
Aka: stathis
Name: stathis

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μηχανολογικά/Ηλεκτρολογικά

Nikola Tenv Παρ Μαρ 29, 2024 10:24 am Καλημέρα σας
arahova Παρ Μαρ 29, 2024 10:17 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
KOUTOUROUSHIS Παρ Μαρ 29, 2024 7:25 am kalimera
antonis1627 Παρ Μαρ 29, 2024 7:14 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Μαρ 28, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:09 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:08 am Καλημέρα
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm θα ρωτησω τον υιο :P
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm δεν έχει διήμερη άδεια ρε μάστορα?
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:07 pm Εγώ που θα ερθω Κυριακή πόσες έχω;
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:05 pm 9 και σήμερα!!!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm Μερσύ μποκού!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm αχαχαχαχα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Νουχρίτσααααααααααα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Καλημέρες! Λίγο θέαμα για όλους! viewtopic.php?f=66&t=37146&p=940582#p940582
arahova Τετ Μαρ 27, 2024 12:14 pm Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Μαρ 27, 2024 6:58 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μαρ 26, 2024 9:36 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μαρ 26, 2024 7:03 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 10:24 pm Φίλε Θανάση ΘανασηςΖ καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
arahova Δευτ Μαρ 25, 2024 11:58 am Καλημέρα σε όλους, καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά.
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Μαρ 25, 2024 11:52 am Καλημερα σας Χρονια πολλα,καλη εβδομαδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 7:24 am Καλημέρα σας καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά
arahova Κυρ Μαρ 24, 2024 11:39 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μαρ 24, 2024 7:32 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες