Η κοροϊδία του Black Friday

Εδώ λέμε ότι μας κατέβει και δεν έχει θέση αλλού

Re: Η κοροϊδία του Black Friday

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Κυρ Νοέμ 28, 2021 1:46 pm

Ανοιξα το ραδιοφωνο στο ngv :lol:
Ειναι μια πονεμενη ιστορια ολο αυτο :lol: :lol: :lol:
Ειναι σαν το ψαρεμα.
Αλλοι δεν τσιμπανε (οπως εγω)
Αλλοι τσιμπανε, αλλα λιγο ,οτι εχουμε αναγκη .
Και αλλοι τσιμπανε με τα μπουνια :doh: -
Εφαγα κοροιδια(καλα τπτ δεν θες κλπ κλπ κλπ)
-
Και με το αμαξι μην νομιζεις τα ιδια εχω,,,ολοι του περιγυρου μου εχουν ειτε volvo xc90 hubrid ειτε defender ειτε Q8 ,(μεζονετες με ροδες)
Mε 1500+ φπα το λιγοτερο το μηνα το leasing :naughty: :naughty: .

Καλα μου λενε εχει καλυτερο αμαξι η κορη απο τον πατερα;;;
Εγω παλι εχω αλλη θεωρια,,,,θα οδηγω αυτο που μου αρεσει ,,αυτο που γουσταρω,,και οχι αυτο που λεει η μοδα.
Αλλοι με λενε cult ,,,αλλοι παλι γυφτο ,,,,αρχισα να ξεφευγω εε;;; το κοβω :lol: :lol: :lol:
Αισχος.
Αισχοτατον Αισχος!!!!!

Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9959
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: Η κοροϊδία του Black Friday

Δημοσίευσηαπό stelios8ess » Κυρ Νοέμ 28, 2021 2:32 pm

Το αυτοκίνητο κατέχει και θέση εργαλείου που σημαίνει που θέλεις
να πηγαίνεις, πως θέλεις να το χρησιμοποιείς :-)
Ευτυχώς!! κάθε μέρα είναι διαφορετική.
Άβαταρ μέλους
stelios8ess
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5802
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 10, 2017 9:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: GoodyearVector4Season SUV
Διάσταση ελαστικών: 215-60 R 17
Suspension: Της μαμά του
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Stelios8es
Name: Στέλιος

Re: Η κοροϊδία του Black Friday

Δημοσίευσηαπό Tzivitzonis » Κυρ Νοέμ 28, 2021 3:46 pm

kostasRS έγραψε:Αλλοι με λενε cult ,,,αλλοι παλι γυφτο ,,,,αρχισα να ξεφευγω εε;;; το κοβω :lol: :lol: :lol:

Μοίρασες πόνο!!! :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Grand Vitara 1.6 3D (2002) ---- GFi LPG system
Ποτέ μην υπερεκτιμάς τις ικανότητες τις δικές σου ή του GV σου!!

Homo homini lupus est
Άβαταρ μέλους
Tzivitzonis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 36948
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 20, 2008 8:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Λάστιχα: Yokohama Geolandar G015
Διάσταση ελαστικών: 215/75/15
Suspension: Αποστάτες +3/KYB
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Καλτσόγιαννος-Τζιτζιλόνης-Πατροτζούλης
Name: Τζιβιτζόνης

Re: Η κοροϊδία του Black Friday

Δημοσίευσηαπό Dim77 » Κυρ Νοέμ 28, 2021 3:53 pm

kostasRS έγραψε:Ανοιξα το ραδιόφωνο

Λύνει πολλά προβλήματα αυτή η τεχνική.

kostasRS έγραψε:Εγω παλι εχω αλλη θεωρια,,,,θα οδηγω αυτο που μου αρεσει ,,αυτο που γουσταρω,,και οχι αυτο που λεει η μοδα.


Αυτό είναι το καλύτερο, το ακολουθώ και εγώ, ας λένε ότι θέλουν. Ετσι, εσύ είσαι χαρούμενος, οι άλλοι έχουν το πρόβλημα.
Dim77
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Τρί Δεκ 15, 2020 6:15 pm
Λάστιχα: Goodyear vector 4s gen3
Διάσταση ελαστικών: 215-60-17
Suspension: Eibach pro lift
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Η κοροϊδία του Black Friday

Δημοσίευσηαπό eliaszim » Τετ Δεκ 01, 2021 11:13 pm

Αναφερόμενος στην Black Friday, ο κ. Οντόπουλος τόνισε ότι γενικότερα είναι μία εμπορική πρακτική η προωθητική ενέργεια μάρκετινγκ, η οποία “μας ταλαιπωρεί” από ότι φαίνεται τα τελευταία χρόνια. Έχουμε παρερμηνεύσει τελείως αυτή τη χώρα η λογική της Black Friday, η οποία ξεκίνησε από την Αμερική με συγκεκριμένη στόχευση το στοκ (κωδικούς παλαιότερων ετών, με διαφορετική εποχικότητα), όπου γίνονται πολύ μεγάλες προσφορές εκείνη την ημέρα.
Ο ίδιος τόνισε ότι στην Αμερική στην Black Friday ο καταναλωτής θα έβρισκε έναν υπολογιστή μοντέλο του 2017, με τιμή -80%.


Άβαταρ μέλους
eliaszim
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1058
Εγγραφή: Τετ Οκτ 26, 2016 3:37 pm
Τοποθεσία: Βόλος-Λάρισα-Αθήνα
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215X60X17
Suspension: ΜP (+5)
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Ηλίας

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

ΤΑΣΟΣ_Μ Σάβ Ιαν 22, 2022 11:19 am Καλημέρα σε όλους
antonis1627 Σάβ Ιαν 22, 2022 11:03 am Τετάρτη 26-1-2022 πάμε για καφέ και μοντελισμό στην
antonis1627 Σάβ Ιαν 22, 2022 8:55 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Ιαν 21, 2022 12:39 pm Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
john maxx Παρ Ιαν 21, 2022 11:01 am Καλημέρα
Theo069-4x4 Παρ Ιαν 21, 2022 9:03 am Καλημερα λεβεντες
antonis1627 Παρ Ιαν 21, 2022 7:40 am Καλημέρα σας.
crpapazoglou Πέμ Ιαν 20, 2022 6:20 pm τεστ
Kostas 74 Πέμ Ιαν 20, 2022 12:27 pm Ευχαριστώ για την αποδοχή!
Kostas 74 Πέμ Ιαν 20, 2022 12:26 pm Καλημεραααα
arahova Πέμ Ιαν 20, 2022 11:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Ιαν 20, 2022 7:45 am Καλημέρα σας.
stelios8ess Τετ Ιαν 19, 2022 11:22 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τετ Ιαν 19, 2022 8:25 am Καλημέρα σας
Atlas Τρί Ιαν 18, 2022 12:07 pm Καλημέρα παίδες
chrisg Τρί Ιαν 18, 2022 10:56 am Καλημέρα, ευχαριστώ για την αποδοχή!
antonis1627 Τρί Ιαν 18, 2022 7:15 am Καλημέρα σας.
john maxx Δευτ Ιαν 17, 2022 8:54 pm Καλησπέρα
GV'S 1600 Δευτ Ιαν 17, 2022 5:38 pm Χαιρετώσας! ευχαριστώ για την αποδοχή.Καλώς σας βρήκαααααα...
stelios8ess Δευτ Ιαν 17, 2022 11:19 am Καλημέρααα...
Theo069-4x4 Δευτ Ιαν 17, 2022 11:14 am Καλημερα καλη εβδομαδα
antonis1627 Δευτ Ιαν 17, 2022 8:06 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
ΣΡΕΚ Δευτ Ιαν 17, 2022 8:01 am καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους με υγεια και υπομονη !!!!!!!!!!!!!!!
antonis1627 Κυρ Ιαν 16, 2022 8:46 am Καλημέρα σας.
Theo069-4x4 Σάβ Ιαν 15, 2022 11:34 am Καλημερα σε ολους
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες