Προβληματισμοι και λύσεις, για την καθιερωμένη κοπή πίτας

Τι θα λέγατε να πάμε εκεί;; Τι ώρα θα φύγουμε; Φτιάχνουμε ένα convoy;;; Nα φέρω κάρβουνα για το ψήσιμο;;; κ.ο.κ

Προβληματισμοι και λύσεις, για την καθιερωμένη κοπή πίτας

Δημοσίευσηαπό Σταύρος 4x4 » Τετ Δεκ 06, 2017 1:48 pm

Βάζω ένα θέμα προς συζήτηση για όλους τους φίλους, όπου πιστεύω θα βοηθήσει και θα δώσει λύσεις σε όλους και στην ΟΔΣ :!:
Εαν υπάρχει έστω η διάθεση να λυθούν κάποια θέματα, θα πρέπει να τεθούν τα ζητήματα και να συζητηθούν ώστε να υπάρχει ουσιαστική λύσει, όσο είναι δυνατόν για όλους.
Για βόρειους, νότιους και όχι μόνο, υπάρχουν και οι δυτικοί, υπάρχουν και οι ανατολικοί, υπάρχουν και τα νησιά, γιατί το club είναι vitaraclub.gr και είναι για όλους ανά την Ελλάδα και Κύπρο.
Σκεφτείτε λοιπόν τι θα λέει ένας φίλος από την Καβάλα η Αλεξανδρούπολη πχ, :think: ε ;-)
πιστεύω και οι βόρειοι θέλουν να βλέπουν και να γνωρίσουν τους νότιους φίλους του club, αλλά και οι νότιοι να βλέπουν και να γνωρίσουν τους βόρειους φίλους του club και ούτω καθεξής. :!:
Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση και δεν εννοώ Αθήνα με Θεσσαλονίκη, αλλά από άκρη σε άκρη της Ελλάδας, γίνετε :?: μπορούμε :?: εγώ πιστεύω και θέλουμε και μπορούμε ;-)
Ιδού η ευκαιρία να κάνουμε τα πράματα καλύτερα, θέλω να είμαι δίκαιος με όλους, καθότι ζυγός , πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε και θα βρούμε λύσεις :!:

Προτείνω σε όλους τους φίλους να γράψουν τις σκέψεις τους, της προτάσεις τους , με όλα τα ζητήματα και τους προβληματισμους που προκύπτουν, ώστε να τα βάλουμε κάτω και να τα λύσουμε όλοι μαζί, για όλους :!:

Γιατί αγαπάμε αυτό που κάνουμε και μας αρέσει, :!:
Και όπως μας αρέσει να λέμε, γιατί είμαστε παντού και το εννοούμε :!: γιατί είμαστε και πολλοί ;-)

ο Δικός μου προβληματισμος είναι ότι δεν μπορώ να βλέπω και να γνωρίσω τους Βόρειους και όχι μόνο φίλους μας στην καθιερωμένη μας πίτα μας.
Θα μου άρεσε πολύ να είμαστε όλοι μαζί, πάρα να τους βλέπω όταν κόβουν την πίτα στα βόρεια, κτλ
πιστεύω θα μας δώσει μια ώθηση και μια αλλαγή ώστε να δοκιμαστούμε όλοι μας , για κάτι νέο και προς το καλύτερο για όλους :!:

Προτείνω κάθε δυο χρόνια η καθιερωμένη πίτα μας, να γίνετε κάπου που να βολεύει ΟΛΟΥΣ και το μέρος που προτείνω είναι κάπου στα πέριξ του Ολύμπου :!:
GRAND VITARA 2.0 - (2005) (Power Winch PW 12000PS SR)
...Μακριά απο τον χρόνο, μέσα στην φύση...

''Ο κόσμος είναι ένα βιβλίο. Όσοι δεν ταξιδεύουν διαβάζουν μόνο μια σελίδα του''

ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΦΙΛΟΦΡΟΝΕΙ ΠΑΣΙΝ
Άβαταρ μέλους
Σταύρος 4x4
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 6301
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 18, 2012 11:56 pm
Τοποθεσία: Χαϊδάρι - Ασπρονέρι Διδυμότειχου - Ζευγολατιό Μεσσηνίας
Λάστιχα: Malatesta Kobra - GRABBER
Διάσταση ελαστικών: 235/70/16
Suspension: Bilstein - DOBINSONS
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Μεσοέλατος και Μεσοπέλαγος
Name: Σταύρος

Re: Προβληματισμοι και λύσεις, για την καθιερωμένη κοπή πίτας

Δημοσίευσηαπό Tzivitzonis » Τετ Δεκ 06, 2017 1:54 pm

Δηλ για να καταλάβω... γιατί όλα τα διαδραματιζούμενα από προχτές που ανέβηκε η εκδήλωση της πίτας τα βλέπω (τεχνηέντως) από απόσταση..... εκτός από θέμα μη επάρκειας καταλύμματος υπάρχει ΚΑΙ θέμα γεωγραφικής τοποθεσίας; :think:
Σταύρος 4x4 έγραψε:Προτείνω κάθε δυο χρόνια η καθιερωμένη πίτα μας, να γίνετε κάπου που να βολεύει ΟΛΟΥΣ και το μέρος που προτείνω είναι κάπου στα πέριξ του Ολύμπου :!:
Άμα το βρεις να μου το σφυρίξεις κι εμένα...... Άσε Στάυρο και τα έχω ψάξει όταν έγινε η "Πρωτοχρονιά - μια θεϊκή εκδρομή" (ψάξε να τη βρεις, βαριέμαι τώρα......)

ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΤΟΥΜΕ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!!! ;-)
Grand Vitara 1.6 3D (2002) ---- GFi LPG system
Ποτέ μην υπερεκτιμάς τις ικανότητες τις δικές σου ή του GV σου!!

Homo homini lupus est
Άβαταρ μέλους
Tzivitzonis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 37837
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 20, 2008 8:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Λάστιχα: Michelin Lat.Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/70/16
Suspension: Αποστάτες +3/KYB
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Καλτσόγιαννος-Τζιτζιλόνης-Πατροτζούλης
Name: Τζιβιτζόνης

Re: Προβληματισμοι και λύσεις, για την καθιερωμένη κοπή πίτας

Δημοσίευσηαπό Σταύρος 4x4 » Τετ Δεκ 06, 2017 2:12 pm

Αγαπητέ Ιωάννη, δεν έλαβα τίποτα υπόψιν μου από τα παραπάνω διαδραματιζούμενα, :!: υπάρχουν ζητήματα και προσπαθώ να είμαστε όλοι μαζί, αυτό :!:
Για να δούμε τι θα πουν και οι φίλοι μας, πως βλέπουν και επιθυμούν το γεγονός της χρονιάς :!:
GRAND VITARA 2.0 - (2005) (Power Winch PW 12000PS SR)
...Μακριά απο τον χρόνο, μέσα στην φύση...

''Ο κόσμος είναι ένα βιβλίο. Όσοι δεν ταξιδεύουν διαβάζουν μόνο μια σελίδα του''

ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΦΙΛΟΦΡΟΝΕΙ ΠΑΣΙΝ
Άβαταρ μέλους
Σταύρος 4x4
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 6301
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 18, 2012 11:56 pm
Τοποθεσία: Χαϊδάρι - Ασπρονέρι Διδυμότειχου - Ζευγολατιό Μεσσηνίας
Λάστιχα: Malatesta Kobra - GRABBER
Διάσταση ελαστικών: 235/70/16
Suspension: Bilstein - DOBINSONS
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Μεσοέλατος και Μεσοπέλαγος
Name: Σταύρος

Re: Προβληματισμοι και λύσεις, για την καθιερωμένη κοπή πίτας

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Τετ Δεκ 06, 2017 2:13 pm

Βρίσκω άκαιρο και άτοπο το θέμα, πόσο μάλιστα όταν αυτό τον καιρό τρέχουμε για ρούχα και Πίττα το μόνο που γίνετε είναι να μας φορτώνουν τέτοια ζητήματα με επιπλέον άσκοπες έγνοιες

Ειδικά μάλιστα όταν αυτή καθεαυτή η του 2018 βρίσκεται στην μέση Θεσσαλονίκης-Αθήνας και όπως πάντα οι πιο τυχεροί λόγω Μπράλλου είναι οι Πατρινοί

Αυτό συνέβη και με πολλές ακόμη Πίττες, αν και το 90% ήταν πάντα παρών μέλη από την Αττική

Μετά το τέλος της Πίττας μας και από Μάρτη θέλω Σταύρο να μου υπενθυμίσεις να ανοίξουμε και πάλι το θέμα και να συζητηθεί εκτενέστερα με όλη μου την καρδιά

Και μην ξεχνάτε, Κοπή Πίττας είναι μια και μοναδική, αυτή των Βορείων είναι μια εκδήλωση για τα Βόρεια μέλη μας που δεν καταφέρνουν να παρευρεθούν στην Κεντρική μας και βεβαίως και για τους υπόλοιπους όλους, φυσικά πρόκειται για μια πολύ όμορφη εκδήλωση που έχει πάντα επιτυχία και αυτό μας χαροποιεί ιδιαίτερα
Όμως καλό είναι να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους για την κάθε μιά
Από Μάρτη τα ξαναλέμε
Με αγάπη ο Διαχειριστής 8)
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Founding Member
Founding Member
 
Δημοσιεύσεις: 32406
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Name: Γιώργος


Επιστροφή στο Προτάσεις, Ερωτήσεις , Θέματα εκδρομών

arahova Πέμ Μαρ 28, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:09 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:08 am Καλημέρα
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm θα ρωτησω τον υιο :P
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm δεν έχει διήμερη άδεια ρε μάστορα?
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:07 pm Εγώ που θα ερθω Κυριακή πόσες έχω;
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:05 pm 9 και σήμερα!!!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm Μερσύ μποκού!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm αχαχαχαχα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Νουχρίτσααααααααααα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Καλημέρες! Λίγο θέαμα για όλους! viewtopic.php?f=66&t=37146&p=940582#p940582
arahova Τετ Μαρ 27, 2024 12:14 pm Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Μαρ 27, 2024 6:58 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μαρ 26, 2024 9:36 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μαρ 26, 2024 7:03 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 10:24 pm Φίλε Θανάση ΘανασηςΖ καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
arahova Δευτ Μαρ 25, 2024 11:58 am Καλημέρα σε όλους, καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά.
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Μαρ 25, 2024 11:52 am Καλημερα σας Χρονια πολλα,καλη εβδομαδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 7:24 am Καλημέρα σας καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά
arahova Κυρ Μαρ 24, 2024 11:39 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μαρ 24, 2024 7:32 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μαρ 23, 2024 10:19 am Καλημέρα σε όλους και καλό 3ήμερο.
antonis1627 Σάβ Μαρ 23, 2024 7:29 am Καλημέρα σας.Καλό Σαββατοκύριακο και χρόνια πολλά.
Nikola Tenv Παρ Μαρ 22, 2024 9:19 pm καλησπέρα , καλό τριήμερο και καλές εξορμήσεις στους ...τυχερούς!
arahova Παρ Μαρ 22, 2024 11:38 am Καλημέρα σε όλους και καλό 4ήμερο.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες