Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Νέα από όλο τον κόσμο για το vitara και τον κόσμο της τετρακίνησης
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Μόνο η ομάδα διαχείρισης και συντονισμού μπορεί να ανεβάζει θέματα
Όλα τα υπόλοιπα θέματα θα ανεβαίνουν μετά από έγκριση της ομάδας

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό Dimitris_K » Πέμ Ιαν 28, 2010 5:27 pm

Ναι, ενώ τους άλλους μήνες σκοτώνονται! ας είναι καλά οι αλβανοί και λοιποί...αυτοί μοστράρουν τα 4κάμπινα στα καφενεία και στις μεγαλουπόλεις όπου έρχονται για ψώνια.
to jeep or not to jeep...
NGV 1.6
Άβαταρ μέλους
Dimitris_K
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 18, 2009 9:54 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό winedresser » Πέμ Ιαν 28, 2010 5:50 pm

για να εισαι αγροτης ετσι οπως το περιγραφεται πρεπει αν εχει πανω απο 300 στρεματα.
δεν ειναι ολοι οι αγροτες ιδιοι....μην μας παιρνει ολους η μπαλα..
1.υπάρχουν αγρότες που ζουν απο τα λιγα στρεματα που εχουν,
2.υπαρχουν αυτοι που ζουν με αλλους πορους και συμπληρονουν το εισοδημα τους απο τα χωραφια(αναξαρτητου καληεργειας)
3.και υπαρχουν και αυτοι που λετε με τα διπλοκαμπινα πολυτελη αγροτικα που ειναι μονο εφε και φιγουρα εχοντας εξασφαλισει το μελλον το δικο τους και των παιδιων τους(απο κρυφους και καθολου νομιμους τροπους η λογο ακινητης περιουσιας)και το παιζουν αγροτες ωστε να καθιεροθουν στους αγροτικους συνετερισμους και αργοτερα ακομα πιο ψηλα
....οποιος καταλαβε καταλαβε

φιλικα και
προς αποκατασταση της θεσης μου και των αποψεων μου που παρεξηγηθυκαν απο καποιους
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
winedresser
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 645
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 08, 2008 9:22 pm
Τοποθεσία: ΞΙΝΟ ΝΕΡΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Λάστιχα: bf A/T
Suspension: μαμα
cb: Ναι
Name: στεφανος (οχι στεφος)

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό MAVERICK » Πέμ Ιαν 28, 2010 5:52 pm

winedresser έγραψε:για να εισαι αγροτης ετσι οπως το περιγραφεται πρεπει αν εχει πανω απο 300 στρεματα.
δεν ειναι ολοι οι αγροτες ιδιοι....μην μας παιρνει ολους η μπαλα..
1.υπάρχουν αγρότες που ζουν απο τα λιγα στρεματα που εχουν,
2.υπαρχουν αυτοι που ζουν με αλλους πορους και συμπηρονουν το εισοδημα τους απο τα χοραφια(αναξαρτητου καληεργειας)
3.και υπαρχουν και αυτοι που λετε με τα διπλοκαμπινα πολυτελη αγροτικα που ειναι μονο εφε και φιγουρα εχοντας εξασφαλισει το μελλον το δικο τους και των παιδιων τους(απο κρυφους και καθολου νομιμους τροπους η λογο ακινιτης περιουσιας)και το παιζουν αγροτες ωστε να καθιεροθουν στους αγροτικους συνετερισμους και αργοτερα ακομα πιο ψυλα


φιλικα προς αποκατασταση της θεσης μου και των αποψεων μου


+1000
Εδώ σε βρίσκω άψογο.Σωστός :clap:
MAVERICK
 

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό ZΗΡΕΙΑ » Πέμ Ιαν 28, 2010 6:23 pm

Σήμερα βίωσα και εγώ τις επιπτώσεις από τις κινητοποιήσεις των αγροτών !

Πηγαίνοντας Λειβαδιά για δουλειά , συνάντησα μπροστά μου το πρώτο μπλόκο στο ύψος της εξόδου προς Θήβα !

Εγώ θα έστριβα έτσι κι αλλιώς από εκεί , δεν θα έστριβαν όμως τα εκατοντάδες ΙΧ και μεγάλα οχήματα που είχαν κατεύθυνση προς Λαμία !

Έτσι φανταστείτε τι γινόταν σε έναν μικρό επαρχιακό δρόμο , ο οποίος ξαφνικά έπρεπε να αντέξει το φόρτο της εθνικής οδού ... :evil:

Μπράβο σας ρε παιδιά (αγρότες ) , σας ευχαριστώ θερμά για την σημερινή μου ταλαιπωρία ! Να είστε καλά !!!

Δεν ξέρω μόνο τα προβλήματα που αντιμετωπίζω εγώ προσωπικά σαν μέλος της ίδιας κοινωνίας με τη δική σας , πως θα τα αντιμετωπίσω και πως θα διεκδικήσω εγώ τη λύση τους ... Θα σας ταλαιπωρήσω άραγε , όπως κάνετε εσείς ???


Μέσα σε όλο το τρελλό σκηνικό , είδα και το εξής φοβερό !!!

Το φοβερό και τρομερό κράτος μας , ακριβώς στο σημείο εκτροπής της κυκλοφορίας από την εθνική προς την έξοδο της Θήβας , βρήκε την ευκαιρία και ξεκίνησε ασφαλτώστρωση της εθνικής ! :D Σου λεει αφού οι αγρότες έκλεισαν το δρόμο , δεν στρώνουμε και μία άσφαλτο τώρα που δεν περνάει κανείς... ...! :D :D :D

Αυτή η χώρα δεν σώζεται με τίποτα ...! :( :( :( :( :(
ZΗΡΕΙΑ
 

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό Dimitris_K » Πέμ Ιαν 28, 2010 8:29 pm

σιγουρα δεν ειναι ολοι το ιδιο οι αγροτες. αυτοι που ομως ειναι στα μπλολα και ειναι σκασμενοι απο τισ πανσετες και τα τσιπουρα ειναι.
to jeep or not to jeep...
NGV 1.6
Άβαταρ μέλους
Dimitris_K
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 18, 2009 9:54 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό winedresser » Πέμ Ιαν 28, 2010 8:41 pm

Dimitris_K έγραψε:σιγουρα δεν ειναι ολοι το ιδιο οι αγροτες. αυτοι που ομως ειναι στα μπλολα και ειναι σκασμενοι απο τισ πανσετες και τα τσιπουρα ειναι.


εχεις παει σε ολα τα μπλοκα της ελλαδας και ειδες ολους τους αγροτες να τρωνε πανσετες και να πινουν τσιπουρα??
μην λεμε και οτι θελουμε....μην μας βαζεται ολους στο ιδιο καζανι..ακους εκει ολοι τρωνε και πινουν...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
winedresser
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 645
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 08, 2008 9:22 pm
Τοποθεσία: ΞΙΝΟ ΝΕΡΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Λάστιχα: bf A/T
Suspension: μαμα
cb: Ναι
Name: στεφανος (οχι στεφος)

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό Dimitris_K » Πέμ Ιαν 28, 2010 9:03 pm

δεν χρειαζεται να παω..όποιος εχει δουλεια στο χωραφι του, καθεται εκει και δουλευει! δεν τρεχει στα μπλοκα! και ναι ολοι τρωνε και πινουνε, και κανουνε χαβαλε εκει περα. εξου και οταν εχει ψωφοκρυο,και παλιοκαιρο, παρατανε τα τρακτερ τους εκει και αποσυρονται! διαφωνεις;;;
ενας ιδιωτικος υπαλληλος η ελευθερος επαγγελματιςσ ομως, απεργια αντε να κάνει μια μερα το πολυ, γιατι ζημειωνεται!! καταλαβαινεις την διαφορα;;
τους εχει παρει γραμμη ομως ο κοσμος, κι αυτο ειναι καλο. ξερεις τι λενε οι περισσσοτεροι;; οτι δεν θα ξαναγορασουν ελληνικα αγροτικα προιοντα. θα περνουν εισαγομενα, που ειναι και φτηνοτερα.
οι αγροτες, λογω της αμορφωσιας τους, του παθους τους, της ελλειψης παιδειας και κριτικης ικανοτητας, εγιναν πιονια καποιοων ωευτοκουμμουνιστων και εργατοπατερων, και εγιναν γραφικοι καθε χρονο με τα μπλοκα τους. τι θα πει δεν υπαρχει αλλος τροπος αντιδρασης ρε μαστορα;; τι ψεμματα ειναι αυτα και τα λενε και δημοσια και δεν ντρεπονται;; που μου εκαναν τις επιδοτησεις μεζονετες και αυτοκινητα;; που συντονιστηκαν ολοι τοσο αμεσα και γρηγορα για μπλοκα;;; ουτε τα ΕΚΑΜ να ηταν!
καθοδηγουνται και θα την πατησουν οι ιδιοι.
to jeep or not to jeep...
NGV 1.6
Άβαταρ μέλους
Dimitris_K
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 18, 2009 9:54 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό winedresser » Παρ Ιαν 29, 2010 2:30 am

ο.κ
παρε ενα τουφεκι να παρω και εγω ενα και να αρχισουμε να τουφεκαμε ο ενας τον αλλον να δουμε ποιος θα κερδισει
:violence-rapidfire: :violence-sniperprone: :violence-rapidfire: :violence-sniperprone: :violence-rapidfire: :violence-sniperprone:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
winedresser
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 645
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 08, 2008 9:22 pm
Τοποθεσία: ΞΙΝΟ ΝΕΡΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Λάστιχα: bf A/T
Suspension: μαμα
cb: Ναι
Name: στεφανος (οχι στεφος)

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό DDesigner » Παρ Ιαν 29, 2010 2:56 am

Dimitris_K έγραψε:.....τους εχει παρει γραμμη ομως ο κοσμος, κι αυτο ειναι καλο. ξερεις τι λενε οι περισσσοτεροι;; οτι δεν θα ξαναγορασουν ελληνικα αγροτικα προιοντα. θα περνουν εισαγομενα, που ειναι και φτηνοτερα.
οι αγροτες, λογω της αμορφωσιας τους, του παθους τους, της ελλειψης παιδειας και κριτικης ικανοτητας, εγιναν πιονια καποιοων ωευτοκουμμουνιστων και εργατοπατερων, και εγιναν γραφικοι καθε χρονο με τα μπλοκα τους. τι θα πει δεν υπαρχει αλλος τροπος αντιδρασης ρε μαστορα;; τι ψεμματα ειναι αυτα και τα λενε και δημοσια και δεν ντρεπονται;; που μου εκαναν τις επιδοτησεις μεζονετες και αυτοκινητα;; που συντονιστηκαν ολοι τοσο αμεσα και γρηγορα για μπλοκα;;; ουτε τα ΕΚΑΜ να ηταν!
καθοδηγουνται και θα την πατησουν οι ιδιοι.


+1000 μπράβο ρε φίλε... :clap: Πες τα γιατί ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!!! :tsoukalas:

Η Ευρωπαϊκή Ένωση μας έχει στριμώξει γιατί όλα τα στρέμματα είναι δηλωμένα 2 και 3 φορές επάνω....φτάνει πια!!!!
Εμεις θα πληρώσουμε και πάλι όλοι....αυτοί που πήραν θα δώσουν...εγώ?...εσύ?...ο άλλος που δεν πήρε?
Οι Mercedes και τα BMW , EVO και διάφορα άλλα καλούδια...ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΠΛΕΟΝ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ!!!....τα βάζουν σε ''Αχυρώνες''
Τα τρακτέρ στα μπλόκα είναι το 95% ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!!!!...το ελαστικό έχει τα μπιμπίκια ακόμη επάνω του....
Δείτε στα VIDEO από κόντα και προσεκτικά.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΧΩΡΑΦΙ.....μόστρες.......φτάνει πια!!!!
Φωνάζουν πάντα οι βολεμένοι...και οι άλλοι πιο πίσω τους έχουν τάξει το κάτι τις εφόσον πετύχουν τον στόχο...λεφτάαα...
Οι κομπίνες και τα αντίγραφα πάνε σύννεφο στους ΔΗΘΕΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥΣ!!! Τα ξέρω από πρώτο χέρι....

Μα θα μου πείτε....τα ισοπεδώνω όλα????....Οχι!!! :naughty:
Σαφώς και υπάρχουν αγρότες με πολλά προβλήματα....αλλά αυτοί ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΟΣ...κλπ.
:tsoukalas: ....Δεν γράφω άλλα....
Κάθε φορά τρέμουν τα χέρια μου απο τα νεύρα με αυτό το θέμα.....

Ο Θεός να βάλει το χέρι του....γιατί η Ελλάδα βγάζει τα μάτια της με τα δικά της χέρια....δεν προλαβαίνει....
ΚΑΛΑ ΤΙΜΟΝΙΑαααα...ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ!!!...
Εικόνα
https://www.youtube.com/@ecoDesigner_GF_v6
Άβαταρ μέλους
DDesigner
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2346
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 05, 2009 12:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ και σε όλη την Ελλάδα
Λάστιχα: MUD TERREN
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: DYI / KIB +8
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: ECO
Name: Μάκης

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό DDesigner » Παρ Ιαν 29, 2010 3:18 am

kfanis έγραψε:Αν δεν σταματήσει αυτό το βιολί κάθε χρόνο, κάποια στιγμή θα βρούν απέναντί τους, τούς απλούς πολίτες, με άσχημα αποτελέσματα.... να μου το θυμηθείτε!!! :think:


Έτσι είναι φίλε....φτάνει πια αυτό το :violin:

Θυμάστε κάποτε με τους οικοδόμους????
Τα πιο ισχυρά συνδικάτα....και όμως...σεβόντουσαν τους άλλους στους αγώνες τους...
και ακολουθουσαν και άλλοι τομείς....

Το τσίπουρο και τα κοψίδια....ΤΑ ΓΛΕΝΤΑΜΕ ΣΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ & ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ...όχι στους δρόμους...
υπάρχουν και άλλοι εργαζόμενοι σε ποικίλους τομείς και με κοπιαστική εργασία.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΩΝ ΠΑΠΠΟΥΔΩΝ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕ...ΟΠΩΣ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ... ( για όσους ξέρουν )

Μην βγάζετε τα μάτια του κόσμου που σας υποστηρίζει....κάντε συμμάχους...όχι εχθρούς...
:tsoukalas:
ΚΑΛΑ ΤΙΜΟΝΙΑαααα...ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ!!!...
Εικόνα
https://www.youtube.com/@ecoDesigner_GF_v6
Άβαταρ μέλους
DDesigner
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2346
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 05, 2009 12:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ και σε όλη την Ελλάδα
Λάστιχα: MUD TERREN
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: DYI / KIB +8
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: ECO
Name: Μάκης

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό ZΗΡΕΙΑ » Παρ Ιαν 29, 2010 10:44 am

kfanis έγραψε:
Αν δεν σταματήσει αυτό το βιολί κάθε χρόνο, κάποια στιγμή θα βρούν απέναντί τους, τούς απλούς πολίτες, με άσχημα αποτελέσματα.... να μου το θυμηθείτε!!! :think:


Ήδη Φάνη μου έχουν βρεί πολίτες απέναντί τους !!!

Εγώ είμαι ήρεμος στις αντιδράσεις μου , όμως κάποιοι άλλοι οδηγοί χθες στη Θήβα ήταν κυριολεκτικά εκτός εαυτού .... :-x

Αν δεν αλλάξουν στάση οι αγρότες θα δουν τα μάτια μας πολύ δυσάρεστες καταστάσεις ! Δοκιμάζουν καθημερινά τα όρια του κόσμου !!!
ZΗΡΕΙΑ
 

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό dpol » Παρ Ιαν 29, 2010 6:14 pm

img247.JPG


Απο την Athens Voice 29-01-2010
Μην ξυνεστε στην γκλιτσα του τσοπανη!!!
Άβαταρ μέλους
dpol
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11401
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2008 11:36 pm
Τοποθεσία: Άγραφα
Λάστιχα: Kobra NT
Διάσταση ελαστικών: 215-80-16
Suspension: Custom 4"
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Ο Γκλίτσας ή Αγραφιώτης
Name: Δημήτρης

Re: Μπλόκα αγροτών: κλείνει στις 2 η εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό ------ » Σάβ Ιαν 30, 2010 2:41 pm

Συμφωνη οτι εξω απο το χωρο πολλα τραγουδια ακους,αλλα και οποιος διεκδικει κατι να κοβει την χωρα στα δυο σωστο ειναι? αυτοι λοιπον που ειναι εξω απο το χορο γιατι να χωρευουν,γιατι να ταλεπορουνται?Μ'αυτο τον τροπο λοιπον πρεπει να διεκδικουμαι τα αιτηματα μας? Φιλικα παντα Τακης.(Και'γω απο αγροτικη οικογενεια ειμαι).












/
------
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο NEWS

arahova Πέμ Μαρ 28, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:09 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:08 am Καλημέρα
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm θα ρωτησω τον υιο :P
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm δεν έχει διήμερη άδεια ρε μάστορα?
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:07 pm Εγώ που θα ερθω Κυριακή πόσες έχω;
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:05 pm 9 και σήμερα!!!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm Μερσύ μποκού!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm αχαχαχαχα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Νουχρίτσααααααααααα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Καλημέρες! Λίγο θέαμα για όλους! viewtopic.php?f=66&t=37146&p=940582#p940582
arahova Τετ Μαρ 27, 2024 12:14 pm Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Μαρ 27, 2024 6:58 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μαρ 26, 2024 9:36 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μαρ 26, 2024 7:03 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 10:24 pm Φίλε Θανάση ΘανασηςΖ καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
arahova Δευτ Μαρ 25, 2024 11:58 am Καλημέρα σε όλους, καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά.
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Μαρ 25, 2024 11:52 am Καλημερα σας Χρονια πολλα,καλη εβδομαδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 7:24 am Καλημέρα σας καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά
arahova Κυρ Μαρ 24, 2024 11:39 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μαρ 24, 2024 7:32 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μαρ 23, 2024 10:19 am Καλημέρα σε όλους και καλό 3ήμερο.
antonis1627 Σάβ Μαρ 23, 2024 7:29 am Καλημέρα σας.Καλό Σαββατοκύριακο και χρόνια πολλά.
Nikola Tenv Παρ Μαρ 22, 2024 9:19 pm καλησπέρα , καλό τριήμερο και καλές εξορμήσεις στους ...τυχερούς!
arahova Παρ Μαρ 22, 2024 11:38 am Καλημέρα σε όλους και καλό 4ήμερο.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες

cron