ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Νέα από όλο τον κόσμο για το vitara και τον κόσμο της τετρακίνησης
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Μόνο η ομάδα διαχείρισης και συντονισμού μπορεί να ανεβάζει θέματα
Όλα τα υπόλοιπα θέματα θα ανεβαίνουν μετά από έγκριση της ομάδας

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό panoshm » Τετ Μάιος 13, 2020 8:50 pm

Πολύ δύσκολο Στέλιο...
GV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29946
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό stelios8ess » Τετ Μάιος 13, 2020 8:52 pm

Καλά δεν πειράζει, να ήμαστε καλά του χρόνου :D
Ευτυχώς!! κάθε μέρα είναι διαφορετική.
Άβαταρ μέλους
stelios8ess
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5518
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 10, 2017 9:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: GoodyearVector4Season SUV
Διάσταση ελαστικών: 215-60 R 17
Suspension: Της μαμά του
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Stelios8es
Name: Στέλιος

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Δευτ Ιουν 15, 2020 1:42 pm

Εύχομαι με την σειρά μου Χρόνια Πολλά στο Vitara Club ,στους φίλους - μέλη του, υγεία, καλές εξορμήσεις και ένα ευχαριστώ σε όλους
που μέσα από το forum μας κράτησαν με ένα χαμόγελο πίσω από τις οθόνες
και είδαμε έστω από τον υπολογιστή όσα όμορφα χαρίζει το VITARA σε όλους εμάς που για διάφορους λόγους δεν μπορέσαμε
να συμμετάσχουμε!! :clap: :clap: :clap:
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 738
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: MICHELLIN LATITUDE CROSS
Διάσταση ελαστικών: 225/70 R16
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό hronis7 » Παρ Αύγ 21, 2020 12:56 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!! Να είστε όλοι καλά και να περνάτε όμορφα! :romance-heart:
Κυνήγι,θάλασσα και......τα χάπια μου!!!
Άβαταρ μέλους
hronis7
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2012 12:09 pm
Τοποθεσία: ΣΕΛΗΝΙΑ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ,ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΕΒΡΟΥ
Λάστιχα: dunlop A/T
Suspension: suzuki, ελ/α MAD
cb: Όχι
Aka: hronis7
Name: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο NEWS

antonis1627 Τρί Νοέμ 30, 2021 7:23 am Καλημέρα σας.Χρόνια πολλά στην Πάτρα.
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:26 pm :happy-sunny:
ΣΡΕΚ Δευτ Νοέμ 29, 2021 8:07 am καλημερα καλη εβδομαδα σε ολους με υγεια !!!!!!!!
antonis1627 Δευτ Νοέμ 29, 2021 7:23 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 3:00 am :sleeping-sleeping:
Tzivitzonis Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:50 am α πανε για υπνο!
Tzivitzonis Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:49 am τι θε ρε τζουλη;
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:45 am :koloksypnitiri:
rafaeloskb Κυρ Νοέμ 28, 2021 12:55 pm καλημερα σε ολους!!!!!!
spy111 Κυρ Νοέμ 28, 2021 11:16 am Καλημέρα καλή Κυριακή!!!
ΣΡΕΚ Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:24 am καλημερα σε ολους καλη κυριακη σε ολους !!!!!!
ΣΡΕΚ Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:23 am καλησπερα σε ολους καλη κυριακη με υγεια !!!!!!
antonis1627 Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:15 am Καλημέρα σας.
john maxx Σάβ Νοέμ 27, 2021 8:16 pm Καλησπέρα από την βροχερή Ζαχάρω
stelios8ess Σάβ Νοέμ 27, 2021 10:35 am Καλημέρααα... Καλό Σ/Κ
arahova Σάβ Νοέμ 27, 2021 9:04 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σ/Κ.
Atlas Σάβ Νοέμ 27, 2021 8:54 am Καλημέρα παίδες
ΣΡΕΚ Σάβ Νοέμ 27, 2021 7:54 am καλημερα σε ολους καλο σαββατοκυριακο με βολτες λασπερες και χαλαρες αν θελετε και φυσικα υγεια !!!!!!!!!!!!!!!!
antonis1627 Σάβ Νοέμ 27, 2021 7:25 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
mitsosstr636r Παρ Νοέμ 26, 2021 2:42 pm χαχαααχααχα
Tzivitzonis Παρ Νοέμ 26, 2021 2:40 pm ακυρο............. :mrgreen:
Tzivitzonis Παρ Νοέμ 26, 2021 2:39 pm :uzi:
mitsosstr636r Παρ Νοέμ 26, 2021 2:38 pm τζιβιτζόγιαννε είσαι όπλο 8)
Tzivitzonis Παρ Νοέμ 26, 2021 2:32 pm Εικόνα Μέχρι την Τρίτη 30/11 η χειμερινή κολεξιόοοοοννν!
Bblue Παρ Νοέμ 26, 2021 2:08 pm Kαλημέρα στην παρέα!
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες