ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Νέα από όλο τον κόσμο για το vitara και τον κόσμο της τετρακίνησης
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Μόνο η ομάδα διαχείρισης και συντονισμού μπορεί να ανεβάζει θέματα
Όλα τα υπόλοιπα θέματα θα ανεβαίνουν μετά από έγκριση της ομάδας

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό panoshm » Τετ Μάιος 13, 2020 8:50 pm

Πολύ δύσκολο Στέλιο...
GV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29879
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό stelios8ess » Τετ Μάιος 13, 2020 8:52 pm

Καλά δεν πειράζει, να ήμαστε καλά του χρόνου :D
Ευτυχώς!! κάθε μέρα είναι διαφορετική.
Άβαταρ μέλους
stelios8ess
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5397
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 10, 2017 9:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: GoodyearVector4Season SUV
Διάσταση ελαστικών: 215-60 R 17
Suspension: Της μαμά του
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Stelios8es
Name: Στέλιος

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Δευτ Ιουν 15, 2020 1:42 pm

Εύχομαι με την σειρά μου Χρόνια Πολλά στο Vitara Club ,στους φίλους - μέλη του, υγεία, καλές εξορμήσεις και ένα ευχαριστώ σε όλους
που μέσα από το forum μας κράτησαν με ένα χαμόγελο πίσω από τις οθόνες
και είδαμε έστω από τον υπολογιστή όσα όμορφα χαρίζει το VITARA σε όλους εμάς που για διάφορους λόγους δεν μπορέσαμε
να συμμετάσχουμε!! :clap: :clap: :clap:
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 736
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: MICHELLIN LATITUDE CROSS
Διάσταση ελαστικών: 225/70 R16
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Re: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!!

Δημοσίευσηαπό hronis7 » Παρ Αύγ 21, 2020 12:56 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VITARAclub!!!! Να είστε όλοι καλά και να περνάτε όμορφα! :romance-heart:
Κυνήγι,θάλασσα και......τα χάπια μου!!!
Άβαταρ μέλους
hronis7
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2012 12:09 pm
Τοποθεσία: ΣΕΛΗΝΙΑ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ,ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΕΒΡΟΥ
Λάστιχα: dunlop A/T
Suspension: suzuki, ελ/α MAD
cb: Όχι
Aka: hronis7
Name: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο NEWS

ΣΤΡΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ Σάβ Οκτ 23, 2021 8:04 am Καλημέρα!!!!
antonis1627 Σάβ Οκτ 23, 2021 6:32 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
ΣΡΕΚ Παρ Οκτ 22, 2021 9:03 pm καλο σαββατοκυριακο σε ολους με υγεια και βολτες !!!!!!!!!!!!!!
ΔΙΑΣ Παρ Οκτ 22, 2021 7:29 pm Καλησπέρα σε όλους και καλή βραδιά
Thassman Παρ Οκτ 22, 2021 10:49 am Καλημέρα
stelios8ess Παρ Οκτ 22, 2021 9:10 am Καλημέρααα...
BOSS Παρ Οκτ 22, 2021 8:11 am Καλημερα απο Αδαμαντα Μηλου
antonis1627 Παρ Οκτ 22, 2021 6:15 am Καλημέρα σας.
Tzivitzonis Πέμ Οκτ 21, 2021 7:54 pm νταξ εχω ρεντα σημερα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :lol:
gi@nn@kis Πέμ Οκτ 21, 2021 9:00 am καλημερα !!
BOSS Πέμ Οκτ 21, 2021 8:00 am Καλημερα!!
antonis1627 Πέμ Οκτ 21, 2021 6:17 am Καλημέρα σας.
higraf Πέμ Οκτ 21, 2021 12:28 am Καλησπέρα Γιώργο
Nikola Tenv Τετ Οκτ 20, 2021 10:25 pm Kαλώς ήρθες Γιώργο, γράψε δύο λόγια στο ανάλογο θέμα για τις συστάσεις.
stelios8ess Τετ Οκτ 20, 2021 8:25 pm Μάλλον για την παρέα στην Ελάτη Τρικάλων λες :D
giorgosthiva Τετ Οκτ 20, 2021 7:23 pm Καλησπέρα παιδιά.τοπερασμενο εκ στο ξενοδοχείο που εμένα συνάντησα μια παρέα από το club με 4vitara.επαθα πλάκα.πιασαμε τη κουβέντα και μου είπαν για το club.καλως σας βρήκα.
Thassman Τετ Οκτ 20, 2021 8:05 am Καλημέρα
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Τετ Οκτ 20, 2021 8:04 am Καλημέρα στην παρέα
lss_00 Τετ Οκτ 20, 2021 7:22 am Καλημέρα......
antonis1627 Τετ Οκτ 20, 2021 7:06 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Οκτ 19, 2021 10:43 am Καλημέρα σε όλους.
stelios8ess Τρί Οκτ 19, 2021 9:36 am Καλημέρααα...
lefteris.symantiras Τρί Οκτ 19, 2021 7:55 am Καλημερούδια !!!
antonis1627 Τρί Οκτ 19, 2021 5:42 am Καλημέρα σας.
mitsosstr636r Δευτ Οκτ 18, 2021 8:16 am καλημέρα 8)
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες