Έργα στη Nέα Ε. Ο. Αθηνών-Λαμίας από 3/4 ως 16/5

Νέα από όλο τον κόσμο για το vitara και τον κόσμο της τετρακίνησης
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Μόνο η ομάδα διαχείρισης και συντονισμού μπορεί να ανεβάζει θέματα
Όλα τα υπόλοιπα θέματα θα ανεβαίνουν μετά από έγκριση της ομάδας

Έργα στη Nέα Ε. Ο. Αθηνών-Λαμίας από 3/4 ως 16/5

Δημοσίευσηαπό char » Τετ Απρ 02, 2014 2:39 pm

Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις θα υπάρξουν στη νέα εθνική οδό Αθηνών-Λαμίας στο ύψος της περιοχής του Ωρωπού, από αύριο μέχρι και τις 16 Μαΐου.

Σύμφωνα με την Τροχαία, θα γίνουν εργασίες κατασκευής στο χώρο στάθμευσης και θα διακοπεί προσωρινά και ολοκληρωτικά η κυκλοφορία των οχημάτων στη Λωρίδα Έκτακτης Ανάγκης.
Αυτό θα συμβεί στο ρεύμα προς Αθήνα από τις 3 Απριλίου έως και τις 16 Μαΐου από τις 07.30 έως και τις 17.30 από Δευτέρα μέχρι και Παρασκευή και το Σάββατο μέχρι τις 14.30.

Η Τροχαία συνιστά στους οδηγούς να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί κατά τη διέλευσή τους από τα σημεία των εργασιών και να ακολουθούν την υπάρχουσα οδική σήμανση.

Πηγή: newsbeast.gr
"We have two lives.
The second begins when we realise we only have one."

                  Comfucius
Άβαταρ μέλους
char
Co-Αdmin
Co-Αdmin
 
Δημοσιεύσεις: 10680
Εγγραφή: Τρί Απρ 28, 2009 11:52 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Λάστιχα: BF Goodrich T/A KO2
Διάσταση ελαστικών: 215/70-16
Suspension: Mad, Bilstein
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Τσάρος ή Γριά....
Name: Νίκος

Re: Έργα στη Nέα Ε. Ο. Αθηνών-Λαμίας από 3/4 ως 16/5

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Τετ Απρ 02, 2014 3:42 pm

Ευχαριστουμε για την ενημερωση! :D
Αλλα οπως παντα ,ΛΑΘΟΣ περιοδος,,,,ειναι δυνατον μεσα στο Πασχα;;; :tsoukalas:
Αισχος.
Αισχοτατον Αισχος!!!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9619
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: Έργα στη Nέα Ε. Ο. Αθηνών-Λαμίας από 3/4 ως 16/5

Δημοσίευσηαπό LEMON » Τετ Απρ 02, 2014 4:54 pm

Δεν έχει να κάνει με το Πάσχα αλλά ...................... με τις εκλογές που τελείως τυχαία είναι μία εβδομάδα μετά το τέλος των εργασιών ! ! ! ! ! ! !


:violitzis:
κάθε μέρα μαθαίνω..........
. . .οι άνθρωποι δεν σταματούν να παιζουν επειδή γερνανε . . . !
. . .γερνανε επειδή σταματούν να παίζουν ! ! !
Άβαταρ μέλους
LEMON
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1500
Εγγραφή: Κυρ Απρ 25, 2010 1:46 am
Τοποθεσία: Καματερό τέλος !!! Ίλιον !!!
Λάστιχα: General Graber 2
Διάσταση ελαστικών: 205/75/15
Suspension: +5
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Κι εγώ το ......... βιολι μου !!!
Name: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ

Re: Έργα στη Nέα Ε. Ο. Αθηνών-Λαμίας από 3/4 ως 16/5

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Τετ Απρ 02, 2014 4:56 pm

Σωστοοοοος!!! :clap: :clap:
Αισχος.
Αισχοτατον Αισχος!!!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9619
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: Έργα στη Nέα Ε. Ο. Αθηνών-Λαμίας από 3/4 ως 16/5

Δημοσίευσηαπό hlias » Τετ Απρ 02, 2014 8:30 pm

ευχαρηστουμε για την ενημερωση :-)
οτι δε πιστευεις δε σημαινει οτι δεν υπαρχει
Άβαταρ μέλους
hlias
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7989
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 27, 2008 6:08 pm
Τοποθεσία: ιλιον
Λάστιχα: Hankook dynapro
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: MAD+Rancho+αποστατες
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Ηλιας

Re: Έργα στη Nέα Ε. Ο. Αθηνών-Λαμίας από 3/4 ως 16/5

Δημοσίευσηαπό ΣΤΑΥΡΟΣ » Πέμ Απρ 03, 2014 12:05 am

Ευχαριστουμε Νικο για την ενημερωση! ;-)
SUZUKI JIMNY 2004 FULL EXTRA
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7059
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2009 10:33 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: LINGLONG
Διάσταση ελαστικών: 235/60/16
Suspension: ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Ο...έχεις P.M. !!!
Name: ΣΤΑΥΡΟΣ


Επιστροφή στο NEWS

ΣΡΕΚ Τετ Δεκ 01, 2021 7:50 pm καλησπερα καλο μηνα με υγεια σε ολους !!!!!!!!!!!!
Atlas Τετ Δεκ 01, 2021 6:51 pm Καλησπέρα και καλό μήνα παίδες
Σταύρος 4x4 Τετ Δεκ 01, 2021 1:20 pm :happy-sunny:
Σταύρος 4x4 Τετ Δεκ 01, 2021 1:19 pm Καλημέρα και καλο μηνα!
stelios8ess Τετ Δεκ 01, 2021 10:32 am Kαλημέρααα... Καλό Μήνα
BOSS Τετ Δεκ 01, 2021 8:52 am Καλημερα και καλο μηνα!
antonis1627 Τετ Δεκ 01, 2021 6:39 am Καλημέρα σας και καλό μήνα.
antonis1627 Τρί Νοέμ 30, 2021 7:23 am Καλημέρα σας.Χρόνια πολλά στην Πάτρα.
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:26 pm :happy-sunny:
ΣΡΕΚ Δευτ Νοέμ 29, 2021 8:07 am καλημερα καλη εβδομαδα σε ολους με υγεια !!!!!!!!
antonis1627 Δευτ Νοέμ 29, 2021 7:23 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 3:00 am :sleeping-sleeping:
Tzivitzonis Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:50 am α πανε για υπνο!
Tzivitzonis Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:49 am τι θε ρε τζουλη;
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:45 am :koloksypnitiri:
rafaeloskb Κυρ Νοέμ 28, 2021 12:55 pm καλημερα σε ολους!!!!!!
spy111 Κυρ Νοέμ 28, 2021 11:16 am Καλημέρα καλή Κυριακή!!!
ΣΡΕΚ Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:24 am καλημερα σε ολους καλη κυριακη σε ολους !!!!!!
ΣΡΕΚ Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:23 am καλησπερα σε ολους καλη κυριακη με υγεια !!!!!!
antonis1627 Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:15 am Καλημέρα σας.
john maxx Σάβ Νοέμ 27, 2021 8:16 pm Καλησπέρα από την βροχερή Ζαχάρω
stelios8ess Σάβ Νοέμ 27, 2021 10:35 am Καλημέρααα... Καλό Σ/Κ
arahova Σάβ Νοέμ 27, 2021 9:04 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σ/Κ.
Atlas Σάβ Νοέμ 27, 2021 8:54 am Καλημέρα παίδες
ΣΡΕΚ Σάβ Νοέμ 27, 2021 7:54 am καλημερα σε ολους καλο σαββατοκυριακο με βολτες λασπερες και χαλαρες αν θελετε και φυσικα υγεια !!!!!!!!!!!!!!!!
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης