Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Eδώ θα βρίσκετε διάφορα ενδιαφέροντα και χρήσιμα links.

Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Δευτ Ιουν 11, 2018 11:09 pm

Ο Νικόλας μας μας έδωσε ένα υπέροχο site με τις παγκόσμιες τιμές παντός είδους καυσίμων, τον ευχαριστούμε :clap:

Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 36392
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Name: Γιώργος

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό theo_ts » Τετ Αύγ 15, 2018 8:42 pm

Να προσθέσω και το με καθημερινή ανανέωση για τιμές καυσίμων στην Ευρώπη
Καλα ταξιδια ;-)
•Τα όρια της ζωή σου ειναι απλως επινοήσεις του εαυτού σου.
•Εξερεύνησε, Ονειρέψου, Ανακάλυψε.
•Εκείνο που χρειάζεται, είναι ν' ακολουθήσεις τον δρόμο σου ως την άκρη. Η αξία του δρόμου είναι να μην σταματήσεις.
Άβαταρ μέλους
theo_ts
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 16480
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2010 4:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Αίγιο - Σαλαμύκονο
Aka: Τεο
Λάστιχα: BF MT
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: MAD-KYB
cb: Ναι
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό eliaszim » Παρ Νοέμ 16, 2018 2:11 pm

Μια πρωτότυπη έρευνα της ασφαλιστικής εταιρείας Veygo αναδεικνύει το μεγάλο χάσμα στην τιμή των
καυσίμων σε όλο τον πλανήτη και καταγράφει τις πιο φθηνές και τις ακριβότερες. :-)
Άβαταρ μέλους
eliaszim
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: Τετ Οκτ 26, 2016 3:37 pm
Τοποθεσία: Βόλος-Λάρισα-Αθήνα
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Ηλίας

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό panoshm » Παρ Νοέμ 16, 2018 2:29 pm

Ναι, αλλά δεν γράφουν πόσο είναι:

- το κόστος παραγωγής 1 λίτρου βενζίνης στο τοπικό διυλιστήριο
- ένας μέσος μισθός σε κάθε χώρα
- πόσο % είναι ο φόρος επί της καθαρής αξίας βενζίνης
ΕικόναGV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29085
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Name: Πάνος

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό darkman » Παρ Νοέμ 16, 2018 2:34 pm

Το Ιραν μου μεσα :lol: :lol: :lol:

Εμας δεν μας εχει μεσα μαλών σου λεει ποιος βαζει πανω απο 20 ευρω στο ελλαντα :roll:
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Παρ Νοέμ 16, 2018 3:06 pm

Πράγματι πολύ καλή!!
Μπράβο!
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 647
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: LATITUDE CROSS
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Ναι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Επιστροφή στο Ενδιαφέροντα Links

antonis1627 Σάβ Ιαν 19, 2019 1:53 pm Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
dimitrisvitara Σάβ Ιαν 19, 2019 1:29 pm καλημερα στην ομαδα!!!!
stelios8ess Σάβ Ιαν 19, 2019 11:11 am Καλημέρααα...
nick_89 Σάβ Ιαν 19, 2019 11:04 am Καλημέρα καλημέρα!
taxidriver06 Σάβ Ιαν 19, 2019 9:58 am Καλημέρες!!!
Atlas Σάβ Ιαν 19, 2019 9:06 am Καλημέρα παίδες
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑ Σάβ Ιαν 19, 2019 6:53 am ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΤΗΝ ΟΜΆΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΧΉ
arahova Παρ Ιαν 18, 2019 11:46 am Καλημέρα σε όλους.
stelios8ess Παρ Ιαν 18, 2019 10:28 am Καλημέρααα...
Atlas Παρ Ιαν 18, 2019 8:51 am Καλημέρα παίδες
antonis1627 Παρ Ιαν 18, 2019 7:52 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Παρ Ιαν 18, 2019 2:37 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ^Κ
ΣΡΕΚ Πέμ Ιαν 17, 2019 8:03 pm καλησπερα σε ολους παιδια ...........
stelios8ess Πέμ Ιαν 17, 2019 11:16 am Καλημέρααα...
Terminator Πέμ Ιαν 17, 2019 11:03 am Καλημέρα!
Atlas Πέμ Ιαν 17, 2019 9:07 am Καλημέρα παίδες
antonis1627 Πέμ Ιαν 17, 2019 8:03 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Πέμ Ιαν 17, 2019 2:59 am Καλημέρα σε όλους
arkas Τετ Ιαν 16, 2019 11:44 pm Χαιρετισμούς απο Βυτίνα με πολλά χιόνια στα βουνά !
antonis1627 Τετ Ιαν 16, 2019 5:38 pm Σήμερα έχουμε καφεδάκι στο έτσι για να μην ξεχνιόμαστε ;-) .
Tony Louk Τετ Ιαν 16, 2019 12:34 pm Αντε να δούμε που θα κάτσει η μπίλια....Αποφασίστε επιτέλους....
BOSS Τετ Ιαν 16, 2019 12:04 pm Εχει και στο Βολο.
kostasgal Τετ Ιαν 16, 2019 11:22 am Καλημέρα και στη Σαλαμίνα έχει.
BOSS Τετ Ιαν 16, 2019 11:19 am Εχει ωραιες ψαροταβερνες στο λιμανακι της Μηχανιωνας...
BOSS Τετ Ιαν 16, 2019 11:18 am Καλημερα στην παρεα!!
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης