Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Eδώ θα βρίσκετε διάφορα ενδιαφέροντα και χρήσιμα links.

Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Δευτ Ιουν 11, 2018 11:09 pm

Ο Νικόλας μας μας έδωσε ένα υπέροχο site με τις παγκόσμιες τιμές παντός είδους καυσίμων, τον ευχαριστούμε :clap:

Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 36392
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Name: Γιώργος

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό theo_ts » Τετ Αύγ 15, 2018 8:42 pm

Να προσθέσω και το με καθημερινή ανανέωση για τιμές καυσίμων στην Ευρώπη
Καλα ταξιδια ;-)
•Τα όρια της ζωή σου ειναι απλως επινοήσεις του εαυτού σου.
•Εξερεύνησε, Ονειρέψου, Ανακάλυψε.
•Εκείνο που χρειάζεται, είναι ν' ακολουθήσεις τον δρόμο σου ως την άκρη. Η αξία του δρόμου είναι να μην σταματήσεις.
Άβαταρ μέλους
theo_ts
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 16542
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2010 4:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Αίγιο - Σαλαμύκονο
Aka: Τεο
Λάστιχα: BF MT
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: MAD-KYB
cb: Ναι
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό eliaszim » Παρ Νοέμ 16, 2018 2:11 pm

Μια πρωτότυπη έρευνα της ασφαλιστικής εταιρείας Veygo αναδεικνύει το μεγάλο χάσμα στην τιμή των
καυσίμων σε όλο τον πλανήτη και καταγράφει τις πιο φθηνές και τις ακριβότερες. :-)
Άβαταρ μέλους
eliaszim
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Τετ Οκτ 26, 2016 3:37 pm
Τοποθεσία: Βόλος-Λάρισα-Αθήνα
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Ηλίας

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό panoshm » Παρ Νοέμ 16, 2018 2:29 pm

Ναι, αλλά δεν γράφουν πόσο είναι:

- το κόστος παραγωγής 1 λίτρου βενζίνης στο τοπικό διυλιστήριο
- ένας μέσος μισθός σε κάθε χώρα
- πόσο % είναι ο φόρος επί της καθαρής αξίας βενζίνης
ΕικόναGV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29479
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Name: Πάνος

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό darkman » Παρ Νοέμ 16, 2018 2:34 pm

Το Ιραν μου μεσα :lol: :lol: :lol:

Εμας δεν μας εχει μεσα μαλών σου λεει ποιος βαζει πανω απο 20 ευρω στο ελλαντα :roll:
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 232
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: Τιμές Καυσίμων ανά την Υδρόγειο

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Παρ Νοέμ 16, 2018 3:06 pm

Πράγματι πολύ καλή!!
Μπράβο!
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: LATITUDE CROSS
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Ναι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Επιστροφή στο Ενδιαφέροντα Links

ΔΙΑΣ Τρί Φεβ 19, 2019 2:24 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Τρί Φεβ 19, 2019 1:33 am :character-count: :character-count: :character-count:
ΣΡΕΚ Δευτ Φεβ 18, 2019 1:32 pm καλημερα και καλη βδομαδα σε ολους .............!!!
taxidriver06 Δευτ Φεβ 18, 2019 12:16 pm Καλημέρα, καλή βδομάδα παίδες!!!
mitsosstr636r Δευτ Φεβ 18, 2019 9:46 am καλημέρα
arahova Δευτ Φεβ 18, 2019 9:16 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Φεβ 18, 2019 7:06 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Φεβ 18, 2019 2:22 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
STRANTZALIS K. Κυρ Φεβ 17, 2019 12:02 pm Καλημέρα !!
antonis1627 Κυρ Φεβ 17, 2019 8:26 am Καλημέρα σας.
KGeo Σάβ Φεβ 16, 2019 5:24 pm το έκανα ευχαριστώ για τη βοήθεια!
antonis1627 Σάβ Φεβ 16, 2019 11:13 am Γιώργο (KGeo) ρίξε μια ματιά ;-) .
antonis1627 Σάβ Φεβ 16, 2019 10:37 am Τίποτα Γιώργο.Εδώ είμαστε για να σας βοηθήσουμε να καταλάβετε τη λειτουργία του φόρουμ.
KGeo Σάβ Φεβ 16, 2019 10:30 am ευχαριστω!
antonis1627 Σάβ Φεβ 16, 2019 10:17 am Φίλε Γιώργο (KGeo) καλημέρα.Σαν νέο μέλος προτού ξεκινήσεις να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας και σύμφωνα με τη θα πρέπει να περάσεις πρώτα από την ενότητα και αφού ανοίξεις ένα ΝΕΟ ΘΕΜΑ να μας πεις δυο λόγια για σένα,το όχημα σου,από που μας γράφεις. Επίσης ρίξε μια ματιά και θα σε βοηθήσει στα πρώτα σου βήματα σαν μέλος του VITARA CLUB ;-) . Σαν νέο μέλος δεν μπορείς να στείλεις πμ μέχρι να συμπληρώσεις 100 ποστ.Μπορείς όμως να στείλεις e-mail σε κάποιο άλλο μέλος,και αυτό είναι το εικονίδιο με το φάκελο κάτω από το προφίλ του μέλους που θες.
KGeo Σάβ Φεβ 16, 2019 8:09 am Καλημέρα!! μπορείτε να μου πείτε πως στέλνω PM?
antonis1627 Σάβ Φεβ 16, 2019 6:26 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
Nikola Tenv Παρ Φεβ 15, 2019 9:43 pm Ευχαριστώ τον Tzivi for the parcel!!
panoshm Παρ Φεβ 15, 2019 3:58 pm @syrio13 :arrow: Δες δεν έχεις παραλάβει ακόμη την ποδιά σου
arahova Παρ Φεβ 15, 2019 3:33 pm OK.
Tony Louk Παρ Φεβ 15, 2019 3:27 pm Ελήφθη over!
arahova Παρ Φεβ 15, 2019 3:22 pm Στην rest area της Ανθήλης στο 200στό χιλιόμετρο περίπου στις 11 με 11.15.
Tony Louk Παρ Φεβ 15, 2019 3:19 pm Στάθη πού & πότε θα βρεθούμε αύριο για Λιβάδι???
arahova Παρ Φεβ 15, 2019 3:05 pm Καλησπέρα από την Αράχωβα.
taxidriver06 Παρ Φεβ 15, 2019 10:57 am Καλημέρες!!!
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης