Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Παρουσιάσεις άρθρων περιοδικών τετρακίνησης

Re: Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Τετ Οκτ 12, 2022 1:09 pm

Αυτο λεω ,,,,εκτος αυτων που πανε,,, οι υπολοιποι νομιζουν οτι θα πανε και τα αγοραζουν .
Τωρα το να πατας 1 φορα χιονι η να μπεις σε μια δυσκολη παραλια δεν ειναι off .
Sex Trainer!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11427
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: Τι θέλουν οι κάτοχοι 4Χ4 και SUV από το αυτοκίνητό τους;

Δημοσίευσηαπό mitsosstr636r » Τετ Οκτ 12, 2022 1:23 pm

........αυτήν στο δίπλα κάθισμα

κατάλογος.jpg
m anaveis kai tha ginei zimia
κατάλογος.jpg (5.32 KiB) 5269 προβολές

8)
Να πέσεις κάτω εφτά φορές, να σηκωθείς οκτώ.
Άβαταρ μέλους
mitsosstr636r
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6463
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 27, 2015 9:59 am
Τοποθεσία: Τρίπολη , Αθήνα
Λάστιχα: G015
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: KYB-MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Νο.1 NV του VC
Name: Μήτσος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Περιοδικά 4x4

arahova Παρ Μάιος 24, 2024 8:23 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Μάιος 24, 2024 6:13 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Πέμ Μάιος 23, 2024 2:02 pm Πέμπτη 30-5-2024 πάμε για καφεδάκι στην
JuanRackham Πέμ Μάιος 23, 2024 10:01 am Καλημέρα σε όλους
arahova Πέμ Μάιος 23, 2024 8:24 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μάιος 23, 2024 6:26 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Μάιος 22, 2024 11:05 am Καλημέρα σε όλους.
john maxx Τετ Μάιος 22, 2024 10:50 am Καλημέρα
antonis1627 Τετ Μάιος 22, 2024 6:15 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μάιος 21, 2024 11:28 am Καλημέρα σε όλους.
Atlas Τρί Μάιος 21, 2024 7:44 am Καλημέρα παίδες
antonis1627 Τρί Μάιος 21, 2024 6:24 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Μάιος 20, 2024 10:56 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
efamee Δευτ Μάιος 20, 2024 10:06 am ξερει καποιος πως μπορω να διαγραψω το λόγαριασμο μου;
efamee Δευτ Μάιος 20, 2024 10:06 am καλημερα
antonis1627 Δευτ Μάιος 20, 2024 6:14 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Κυρ Μάιος 19, 2024 7:00 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μάιος 18, 2024 9:12 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Σάβ Μάιος 18, 2024 6:53 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Μάιος 17, 2024 10:43 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Παρ Μάιος 17, 2024 6:23 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Μάιος 16, 2024 10:37 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μάιος 16, 2024 6:17 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Μάιος 15, 2024 10:41 am Καλημέρα σε όλους.
Διοματάρης Τετ Μάιος 15, 2024 9:37 am Very morning
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης