Καλησπέρα σε όλους.

Καλώς ήρθατε, πείτε μας μερικά λόγια για εσάς και το όχημα σας

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό sps_gr » Τετ Απρ 10, 2019 8:42 pm

Καλώς ήρθες!!
sps_gr
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Τρί Αύγ 29, 2017 7:44 pm
Τοποθεσία: Αγρίνιο
Λάστιχα: M.Lat.Cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: Εργοστασιακη
cb: Όχι
Name: Σπύρος

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό nekkots » Τετ Απρ 10, 2019 9:20 pm

Καλώς ήρθες :D
Άβαταρ μέλους
nekkots
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1714
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 27, 2012 9:47 pm
Τοποθεσία: Τετράκωμο Άρτας
Λάστιχα: BF mud 215/75/15
Suspension: ΚΥΒ+Αποστάτες
cb: Όχι
Name: Νεκτάριος

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό kooman » Τετ Απρ 10, 2019 10:45 pm

Καλώς ήρθες :text-welcomewave:
kooman
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Τετ Μαρ 01, 2017 3:07 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: yokohama A/T
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: kayaba
cb: Όχι
Name: Μάνος

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό BOSS » Τετ Απρ 10, 2019 10:48 pm

Καλως ηλθες! :D
Πυρ,γυνη και θαλασσα...
Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6835
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Aka: εκδρομοφαγος
Λάστιχα: Cooper stt pro p.o.r
Suspension: mud+kyb+αποστατες
cb: Ναι
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό billis » Παρ Απρ 12, 2019 9:52 pm

Καλώς ήλθες!
billis
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Μάιος 23, 2018 12:57 am
Aka: billis
Λάστιχα: Yokohama Geolandar G012
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: ΟΕΜ
cb: Όχι
Name: Βασίλης

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό Γιωργος ΗΛΙΑΣ » Παρ Απρ 12, 2019 10:26 pm

Καλώς ήρθες στην vitaro παρέα, καλοτάξιδο,
Να το χαρεις με υγεία συνονόματε
( όπου Γιώργος και μάλαμα )λέει ο λαός !!! :D
Οι ψαράδες ξέρουν ότι η θάλασσα είναι επικίνδυνη και η καταιγίδα τρομερή,
αλλά ποτέ δεν έχουν βρεί αυτούς τους κινδύνους αρκετούς για να μείνουν στην στεριά.
Άβαταρ μέλους
Γιωργος ΗΛΙΑΣ
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 11:54 pm
Τοποθεσία: Καματερό - Μουρτερή
Aka: Dizzy boy
Λάστιχα: Continental
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: Μαμα
cb: Ναι
Name: Γιωργος

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό Σταύρος 4x4 » Παρ Απρ 12, 2019 10:31 pm

Καλώς ήρθες :D
GRAND VITARA 2.0 - (2005).

''Ο κόσμος είναι ένα βιβλίο. Όσοι δεν ταξιδεύουν διαβάζουν μόνο μια σελίδα του''

ΕικόναΕικόναΕικόνα
Φιλικά Σταύρος
Άβαταρ μέλους
Σταύρος 4x4
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4418
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 18, 2012 11:56 pm
Τοποθεσία: Χαϊδάρι - Ασπρονέρι Διδυμότειχου - Ζευγολατειό Μελιγαλά
Aka: Μεσοέλατος και Μεσοπέλαγος
Λάστιχα: GEOLANDAR M/T G003
Suspension: KYB - Απόλλων
cb: Ναι
Name: Σταύρος

Re: Καλησπέρα σε όλους.

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Δευτ Απρ 15, 2019 12:10 am

Καλωσόρισες στην παρέα μας ΓΙΩΡΓΟ! :D
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 677
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: LATITUDE CROSS
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Ναι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε/Νέα μέλη/Το όχημά σας

antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 12:47 pm Προσοχή.Το σημερινό μας καφεδάκι .
stelios8ess Τετ Ιούλ 17, 2019 10:22 am Καλημέρααα...
mitsosstr636r Τετ Ιούλ 17, 2019 8:43 am καλημέρα
antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 6:09 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Ιούλ 17, 2019 1:20 am Καλημέρα σε όλους
darkman Τρί Ιούλ 16, 2019 12:04 pm Καλημεραααα κοσμεεεεε :)
Nikola Tenv Τρί Ιούλ 16, 2019 11:05 am Kαλημέρα σας
stelios8ess Τρί Ιούλ 16, 2019 10:37 am Καλημέρααα...
lss_00 Τρί Ιούλ 16, 2019 7:32 am Καλημέρα......
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 6:24 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Ιούλ 16, 2019 1:23 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:24 pm Καλησπέρες!
stelios8ess Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:09 am Καλημέρααα...
antonis1627 Δευτ Ιούλ 15, 2019 6:15 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιούλ 15, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
taxidriver06 Κυρ Ιούλ 14, 2019 11:18 am Καλημέρα στη παρέα !!!
stelios8ess Κυρ Ιούλ 14, 2019 9:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Ιούλ 14, 2019 7:12 am Καλημέρα σας.
nasos Σάβ Ιούλ 13, 2019 2:38 pm Καλημέρα....
stelios8ess Σάβ Ιούλ 13, 2019 9:46 am Καλημέρααα...
antonis1627 Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:11 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:08 am Καλημέρα από την Εύβοια προσοχή στον καιρό
arahova Παρ Ιούλ 12, 2019 9:05 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:50 am Καλημέρα σας.
lss_00 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:05 am Καλημέρα......
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης