ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Καλώς ήρθατε, πείτε μας μερικά λόγια για εσάς και το όχημα σας

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Πέμ Δεκ 13, 2018 1:14 pm

Καλώς τον και καλορίζικο το αμάξι! Στο φόρουμ μας, έχει γραφτεί τόμος για το νέο σου αμάξι!

Έτσι για την ιστορία... κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα...
IMG_0459.JPG

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Άβαταρ μέλους
nick_89
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24681
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Aka: Scotsman
Λάστιχα: Malatesta kobra
Διάσταση ελαστικών: 30 / 9.5 / 15
Suspension: διάφορα
cb: Ναι
Name: Νίκος

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό ΔΙΑΣ » Πέμ Δεκ 13, 2018 10:35 pm

Καλώς μας ήρθες Σπυρο και καλες βολτες
ΔΙΑΣ
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: Τρί Φεβ 14, 2017 6:56 pm
Aka: Dias
Λάστιχα: Malatesta
Suspension: Mac
cb: Ναι
Name: Διονύσης

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό TAKIS L. » Πέμ Δεκ 13, 2018 10:37 pm

Καλώς ήρθες Σπύρο !!! :-)
peace - unity - love and have some off road fun!!!
Άβαταρ μέλους
TAKIS L.
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7335
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 18, 2010 9:44 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Aka: O...γειά σας σύντροφοι
Λάστιχα: Malatesta Cobra
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: Mad-KYB
cb: Ναι
Name: ΤΑΚΗΣ Λ.

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό kapo » Παρ Δεκ 14, 2018 12:42 am

Για σου ρε Σπύρο με το τέρας σου. Ελπίζω να τα λέμε συχνά και από κοντά να κάνουμε (δυνατες) βόλτες.
Audaces fortuna iuvat...
Άβαταρ μέλους
kapo
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Ιαν 03, 2018 9:46 pm
Aka: Μαγειρας
Λάστιχα: Maxxis Bighorn
Διάσταση ελαστικών: 235/75-15
Suspension: 3.5'custom 1.5'body
cb: Ναι
Name: Λουκας

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό hlias » Παρ Δεκ 14, 2018 9:02 am

Καλώς ήρθες :-)
οτι δε πιστευεις δε σημαινει οτι δεν υπαρχει
Άβαταρ μέλους
hlias
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7057
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 27, 2008 6:08 pm
Τοποθεσία: ιλιον
Λάστιχα: Cooper a/t 3
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: MAD+Rancho+αποστατες
cb: Ναι
Name: Ηλιας

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό mikemicha » Δευτ Δεκ 17, 2018 2:18 pm

Καλώς ήρθες και από εμένα Σπύρο!!!
«…τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι…»
Άβαταρ μέλους
mikemicha
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2990
Εγγραφή: Τετ Αύγ 12, 2009 2:00 pm
Τοποθεσία: Γιαννιτσά - Καβησός Έβρου
Λάστιχα: BF Goodrich K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: MAD+KYB+ES 3000
cb: Όχι
Name: Μιχάλης

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό costas66 » Τρί Δεκ 18, 2018 9:36 pm

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. :dance:
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5906
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό nekkots » Πέμ Δεκ 20, 2018 10:43 am

Καλώς ήρθες :D
Άβαταρ μέλους
nekkots
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1714
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 27, 2012 9:47 pm
Τοποθεσία: Τετράκωμο Άρτας
Λάστιχα: BF mud 215/75/15
Suspension: ΚΥΒ+Αποστάτες
cb: Όχι
Name: Νεκτάριος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε/Νέα μέλη/Το όχημά σας

antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 12:47 pm Προσοχή.Το σημερινό μας καφεδάκι .
stelios8ess Τετ Ιούλ 17, 2019 10:22 am Καλημέρααα...
mitsosstr636r Τετ Ιούλ 17, 2019 8:43 am καλημέρα
antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 6:09 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Ιούλ 17, 2019 1:20 am Καλημέρα σε όλους
darkman Τρί Ιούλ 16, 2019 12:04 pm Καλημεραααα κοσμεεεεε :)
Nikola Tenv Τρί Ιούλ 16, 2019 11:05 am Kαλημέρα σας
stelios8ess Τρί Ιούλ 16, 2019 10:37 am Καλημέρααα...
lss_00 Τρί Ιούλ 16, 2019 7:32 am Καλημέρα......
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 6:24 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Ιούλ 16, 2019 1:23 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:24 pm Καλησπέρες!
stelios8ess Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:09 am Καλημέρααα...
antonis1627 Δευτ Ιούλ 15, 2019 6:15 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιούλ 15, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
taxidriver06 Κυρ Ιούλ 14, 2019 11:18 am Καλημέρα στη παρέα !!!
stelios8ess Κυρ Ιούλ 14, 2019 9:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Ιούλ 14, 2019 7:12 am Καλημέρα σας.
nasos Σάβ Ιούλ 13, 2019 2:38 pm Καλημέρα....
stelios8ess Σάβ Ιούλ 13, 2019 9:46 am Καλημέρααα...
antonis1627 Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:11 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:08 am Καλημέρα από την Εύβοια προσοχή στον καιρό
arahova Παρ Ιούλ 12, 2019 9:05 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:50 am Καλημέρα σας.
lss_00 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:05 am Καλημέρα......
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης