ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Καλώς ήρθατε, πείτε μας μερικά λόγια για εσάς και το όχημα σας

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Δευτ Νοέμ 05, 2018 8:47 pm

Καλώς ήρθες :D

«Μια αστραπή είναι η ζωή, μα προλαβαίνουμε»
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα-Καισαριανη.
Aka: Παντου & πουθενα
Λάστιχα: Michelin
Διάσταση ελαστικών: 1-1-1
Suspension: Oxi
cb: Όχι
Name: kostas

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό TAKIS L. » Τρί Νοέμ 06, 2018 12:55 am

Καλώς ήρθες στην παρέα!!!! :-)
peace - unity - love and have some off road fun!!!
Άβαταρ μέλους
TAKIS L.
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7335
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 18, 2010 9:44 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Aka: O...γειά σας σύντροφοι
Λάστιχα: Malatesta Cobra
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: Mad-KYB
cb: Ναι
Name: ΤΑΚΗΣ Λ.

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό ΣΤΑΥΡΟΣ » Τρί Νοέμ 06, 2018 9:25 am

Καλως τον Κυριακο στην παρεα μας.
SUZUKI JIMNY 2004 FULL EXTRA
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6469
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2009 10:33 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Aka: Ο...έχεις P.M. !!!
Λάστιχα: HANKOOK AT/M-BF MUD
Διάσταση ελαστικών: 205/70/15 215/75/15
Suspension: Kayaba+Mad +6
cb: Ναι
Name: ΣΤΑΥΡΟΣ

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό nekkots » Τετ Νοέμ 07, 2018 12:00 am

Καλώς ήρθες :D
Άβαταρ μέλους
nekkots
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1714
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 27, 2012 9:47 pm
Τοποθεσία: Τετράκωμο Άρτας
Λάστιχα: BF mud 215/75/15
Suspension: ΚΥΒ+Αποστάτες
cb: Όχι
Name: Νεκτάριος

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό darkman » Παρ Νοέμ 16, 2018 11:43 am

καλως ηρθες Κυριακο .
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Παρ Νοέμ 16, 2018 1:44 pm

:text-welcomewave:
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 677
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: LATITUDE CROSS
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Ναι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε/Νέα μέλη/Το όχημά σας

antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 12:47 pm Προσοχή.Το σημερινό μας καφεδάκι .
stelios8ess Τετ Ιούλ 17, 2019 10:22 am Καλημέρααα...
mitsosstr636r Τετ Ιούλ 17, 2019 8:43 am καλημέρα
antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 6:09 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Ιούλ 17, 2019 1:20 am Καλημέρα σε όλους
darkman Τρί Ιούλ 16, 2019 12:04 pm Καλημεραααα κοσμεεεεε :)
Nikola Tenv Τρί Ιούλ 16, 2019 11:05 am Kαλημέρα σας
stelios8ess Τρί Ιούλ 16, 2019 10:37 am Καλημέρααα...
lss_00 Τρί Ιούλ 16, 2019 7:32 am Καλημέρα......
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 6:24 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Ιούλ 16, 2019 1:23 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:24 pm Καλησπέρες!
stelios8ess Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:09 am Καλημέρααα...
antonis1627 Δευτ Ιούλ 15, 2019 6:15 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιούλ 15, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
taxidriver06 Κυρ Ιούλ 14, 2019 11:18 am Καλημέρα στη παρέα !!!
stelios8ess Κυρ Ιούλ 14, 2019 9:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Ιούλ 14, 2019 7:12 am Καλημέρα σας.
nasos Σάβ Ιούλ 13, 2019 2:38 pm Καλημέρα....
stelios8ess Σάβ Ιούλ 13, 2019 9:46 am Καλημέρααα...
antonis1627 Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:11 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:08 am Καλημέρα από την Εύβοια προσοχή στον καιρό
arahova Παρ Ιούλ 12, 2019 9:05 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:50 am Καλημέρα σας.
lss_00 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:05 am Καλημέρα......
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης