Νέο μέλος!

Καλώς ήρθατε, πείτε μας μερικά λόγια για εσάς και το όχημα σας

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό ChristosJP » Κυρ Ιούλ 29, 2018 7:22 pm

Καλώς όρισες!
Πάρτε ζβάρα τα βουνά τις κορφές, νησιά και πόλεις, τα χωριά, γιοφύρια
άιντε πάρτε τα βρε και αλωνίστε τα βρε
Άβαταρ μέλους
ChristosJP
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2568
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2014 10:23 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: MAXXIS BIGHORN 764MT
Διάσταση ελαστικών: 225x75x16
Suspension: trailmaster
cb: Ναι
Name: Χρηστος

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό syrio13 » Κυρ Ιούλ 29, 2018 7:47 pm

Καλως ηρθες Στεφανε, με το καλο η παραλαβη, καλους δρομους και καλα κυνηγια
Άβαταρ μέλους
syrio13
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Τετ Δεκ 23, 2009 3:20 pm
Τοποθεσία: Χίος-Αθήνα-Θάλλασσες του κόσμου
Aka: SyRi0
Λάστιχα: Maxxis Bighorn 764
Suspension: Ελατήρια GV- OLD MAN
cb: Όχι
Name: Αντώνης

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό nekkots » Κυρ Ιούλ 29, 2018 8:16 pm

Καλώς ήρθες
Άβαταρ μέλους
nekkots
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1714
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 27, 2012 9:47 pm
Τοποθεσία: Τετράκωμο Άρτας
Λάστιχα: BF mud 215/75/15
Suspension: ΚΥΒ+Αποστάτες
cb: Όχι
Name: Νεκτάριος

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό ΔΙΑΣ » Κυρ Ιούλ 29, 2018 9:27 pm

Καλώς ήρθες Στέφανε
ΔΙΑΣ
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: Τρί Φεβ 14, 2017 6:56 pm
Aka: Dias
Λάστιχα: Malatesta
Suspension: Mac
cb: Ναι
Name: Διονύσης

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό costas66 » Δευτ Ιούλ 30, 2018 1:30 am

Καλώς ήρθες και με το καλό να το παραλάβεις. :D
Και μετά, ποιος σε πιάνει. :dance:
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5906
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό lss_00 » Δευτ Ιούλ 30, 2018 7:32 am

Kαλώς ήρθες Στέφανε στην παρέα :clap: :clap:
Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο.
Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας
Άβαταρ μέλους
lss_00
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2613
Εγγραφή: Δευτ Απρ 11, 2011 9:05 am
Τοποθεσία: Καπου στην Κύπρο
Λάστιχα: Dueller
Διάσταση ελαστικών: 215/70R16
cb: Όχι
Name: Λάμπρος

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό arahova » Δευτ Ιούλ 30, 2018 9:29 am

Καλώς ήρθες Στέφανε. :-)
(DIESEL-4X4-AUTO)
Άβαταρ μέλους
arahova
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1585
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2016 12:52 am
Τοποθεσία: Αθήνα-Αράχωβα
Aka: arahova
Λάστιχα: Michelin CrossClimate +
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: Μαμίσια
cb: Ναι
Name: Στάθης

Re: Νέο μέλος!

Δημοσίευσηαπό ΣΤΑΥΡΟΣ » Παρ Αύγ 03, 2018 11:55 am

Στεφανε καλως ορισες.
SUZUKI JIMNY 2004 FULL EXTRA
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6469
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2009 10:33 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Aka: Ο...έχεις P.M. !!!
Λάστιχα: HANKOOK AT/M-BF MUD
Διάσταση ελαστικών: 205/70/15 215/75/15
Suspension: Kayaba+Mad +6
cb: Ναι
Name: ΣΤΑΥΡΟΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε/Νέα μέλη/Το όχημά σας

darkman Τρί Ιούλ 16, 2019 12:04 pm Καλημεραααα κοσμεεεεε :)
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 11:26 am Αύριο Τετάρτη 17-7-2019 έχουμε καφεδάκι στην Πεντέλη στον
Nikola Tenv Τρί Ιούλ 16, 2019 11:05 am Kαλημέρα σας
stelios8ess Τρί Ιούλ 16, 2019 10:37 am Καλημέρααα...
lss_00 Τρί Ιούλ 16, 2019 7:32 am Καλημέρα......
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 6:24 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Ιούλ 16, 2019 1:23 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:24 pm Καλησπέρες!
stelios8ess Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:09 am Καλημέρααα...
antonis1627 Δευτ Ιούλ 15, 2019 6:15 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιούλ 15, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
taxidriver06 Κυρ Ιούλ 14, 2019 11:18 am Καλημέρα στη παρέα !!!
stelios8ess Κυρ Ιούλ 14, 2019 9:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Ιούλ 14, 2019 7:12 am Καλημέρα σας.
nasos Σάβ Ιούλ 13, 2019 2:38 pm Καλημέρα....
stelios8ess Σάβ Ιούλ 13, 2019 9:46 am Καλημέρααα...
antonis1627 Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:11 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:08 am Καλημέρα από την Εύβοια προσοχή στον καιρό
arahova Παρ Ιούλ 12, 2019 9:05 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:50 am Καλημέρα σας.
lss_00 Παρ Ιούλ 12, 2019 7:05 am Καλημέρα......
ΔΙΑΣ Παρ Ιούλ 12, 2019 1:20 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ /Κ
mitsosstr636r Πέμ Ιούλ 11, 2019 9:22 am καλημέρα
lss_00 Πέμ Ιούλ 11, 2019 8:15 am Καλημέρα......
antonis1627 Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:46 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης