συνεργειο στα χανια κρητης??????

Παράπονα, προτάσεις για τα συνεργεία

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό nikos 1975 » Κυρ Οκτ 02, 2011 10:03 am

hionatos έγραψε:Σ ευχαριστώ Νίκο, θα περάσω για κάποιες ερώτησεις ίσως και κάποιες εργασίες και ύστερα θα παραθέσω την εμπειρία μου στο φόρουμ εάν θα ενδιέφερε.


πραμα φιλος οτι χριαστεις στη διαθεση σου
Άβαταρ μέλους
nikos 1975
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 12:05 pm
Τοποθεσία: Χανια Κρητης
Λάστιχα: 215/75/15BFGoodrich
Suspension: μπιλσταιν
cb: Όχι
Name: Nικολαος

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό antonis24 » Παρ Οκτ 07, 2011 3:42 pm

Ο παλιος ομως....κατι καλυτερο ξερει!!!!
Τι θα λεγατε για τις υπειρεσιες απο ενα servis της suzuki,ακριβως τα ειδια και κατι παραπανω αλλα με τη μονη διαφορα πολυ μα πολυ πιο φτηνα ειδηκα στα εργατικα????? :dance:
Άβαταρ μέλους
antonis24
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: Τρί Μάιος 13, 2008 12:28 am
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Λάστιχα: GEOLANDAR 215/70/16
Suspension: ΚΥΒ
cb: Όχι
Name: Αντωνης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό nikos 1975 » Παρ Οκτ 07, 2011 8:24 pm

antonis24 έγραψε:Ο παλιος ομως....κατι καλυτερο ξερει!!!!
Τι θα λεγατε για τις υπειρεσιες απο ενα servis της suzuki,ακριβως τα ειδια και κατι παραπανω αλλα με τη μονη διαφορα πολυ μα πολυ πιο φτηνα ειδηκα στα εργατικα????? :dance:


εγω τουλαχιστον ψαχνω για συνεργιο που να κανει ψηλωματα κ βελτιωσεις στα VITARA.
αλλα για πες δεν χανω τιποτα.πιος κ που?
Άβαταρ μέλους
nikos 1975
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 12:05 pm
Τοποθεσία: Χανια Κρητης
Λάστιχα: 215/75/15BFGoodrich
Suspension: μπιλσταιν
cb: Όχι
Name: Nικολαος

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό hionatos » Παρ Οκτ 07, 2011 10:04 pm

Άντε ρε κοπέλια μη στέκεστε στη θεωρία. Ακούμε παραδείγματα επισκευών και τιμές, ανοιχτά... να διαβαζουν όλοι και να μας λένε και τη γνώμη τους. Αυτό είναι και το νόημα της συζήτησης, να βγαίνουνε συμπεράσματα! :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
hionatos
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2011 9:47 am
Name: Βασίλης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό antonis24 » Σάβ Οκτ 08, 2011 7:53 pm

nikos 1975 έγραψε:
antonis24 έγραψε:Ο παλιος ομως....κατι καλυτερο ξερει!!!!
Τι θα λεγατε για τις υπειρεσιες απο ενα servis της suzuki,ακριβως τα ειδια και κατι παραπανω αλλα με τη μονη διαφορα πολυ μα πολυ πιο φτηνα ειδηκα στα εργατικα????? :dance:


εγω τουλαχιστον ψαχνω για συνεργιο που να κανει ψηλωματα κ βελτιωσεις στα VITARA.
αλλα για πες δεν χανω τιποτα.πιος κ που?


Για αυτο που θες πιστευω οτι ο καλητερος με γνωση ειναι ο Σελινιοτακης στην Σικολια,η δουλειες τους ειναι απιστευτες.Το πιο οικονομικο ειναι να τα αγορασης απο το διαδικτιο (θα σε βοηθησουν τα παιδια απο πια side) και να πας να στα περαση αυτος.

παντος εαν καπιος απο δω θελει φτηνω μηχανικο μπορουμε να μιλησουμε με πμ.
Άβαταρ μέλους
antonis24
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: Τρί Μάιος 13, 2008 12:28 am
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Λάστιχα: GEOLANDAR 215/70/16
Suspension: ΚΥΒ
cb: Όχι
Name: Αντωνης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό hionatos » Κυρ Οκτ 09, 2011 4:24 pm

Κοπέλια νομίζω ότι η συζητηση ξευφεύγει και θα αποπροσανατολιστούμε. Ξεκινησα λοιπον λέγοντας αυτο:

''Ειμαι νέος κάτοικος στην πόλη των Χανίων και ψάχνω κι έγω κάποιο συνεργείο στη πόλη, με γνώσεις σε Τζιπ (ψηλώματα κ.α) και δη Σουζούκι.
Θα προτιμούσα κάποιο που να έχει τις περισσότερες ειδικότητες για να μην τρέχω αλλού για ηλεκτρολογικά, αλλού για υδραυλικά, αλλού για μηχανολογικά και αλλού για ζυγοσταθμίσεις.
Εχώ ρωτήσει κάποιους γνωστούς αλλά μη έχοντες Σουζουκι είπα να ρωτήσω εσάς ως περισσότερο ειδικούς.

Για να προλάβω τους χιουμορίστες δεν εννοώ τον αντιπρόσωπο της Σουζούκι φυσικά (αντιλαμβάνεστε το γιατί), αυτόν τον βρίσκω και μόνος μου...
Αν, έκτος από ονομαστικά κάποιον μπορείτε να παραθέσετε και κάποια προσωπική σας εμπειρία στον συγκεκριμένο ή τιμές, θα με βοηθούσε πολύ!
Μετά είπα:

Άντε ρε κοπέλια μη στέκεστε στη θεωρία. Ακούμε παραδείγματα επισκευών και τιμές, ανοιχτά... να διαβαζουν όλοι και να μας λένε και τη γνώμη τους. Αυτό είναι και το νόημα της συζήτησης, να βγαίνουνε συμπεράσματα!

Νικό, μου πρότεινες κάποιον και σε ευχαρίστω, αλλά ακόμα κάποιο παραδειγμα εργασίας και σε τι τιμή το πλήρωσες δεν μας εχει πεί ακόμα. Αν θα μπορούσες θα με βοηθούσε πολύ και εμένα αλλά και σε οποιον άλλο Χανιώτη χρειαστεί συνεργείο και μελλοντικά διαβασει αυτό το ποστ να αποκτήσει κάποια άποψη και γιατί όχι να συζητηθεί και απο τους υπόλοιπους εδώ μέσα η τιμή.

Αντώνη, παρομοίως κι εσύ μας λες οτι ο δικός ειναι ο καλύτερος αλλά πρωτον δεν μας είπες ακριβώς ή εγώ μπορεί να μη κατάλαβα, τι ειδικότητες καλύπτει επαγγελματικά αυτό το μαγαζί (π.χ μηχανικος, αμορτισεράς, ηλεκτρολογος, φανοποιός, όλα μαζί;;) και δεύτερον δεν μας είπες τιμές και παραδείγματα εργασιών που χεις κάνει στο συγκεκριμένο μαγαζί και έχεις βγαλει αυτό το συμπέρασμα. Νομίζω θα το θέλαν και οι υπόλοιποι αυτό....!!!
Και τέλος Αντώνη μας λες ότι άμα θέλουμε φτηνό μηχανικό να μιλήσουμε με πμ. Δηλαδη ο ανωτέρω που ανέφερες δεν είναι φτηνός ή μηχανικός;;
Και τέλος γιατί να μιλήσουμε με πμ, εχουμε κάτι να κρύψουμε. Οποιος έχει να πει κάτι, ας το πει εδώ δημόσια και με παραδείγματα. Ετσι θα βοηθησει και τους υπόλοιπους που διαβάζουν και αυτό είναι και το νόημα των φόρουμ, να μιλάμε δημόσια και να καταθέτουμε απόψεις και να μένουν γραμμένα για τους επόμενους αναγνώστες.

Σας ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
hionatos
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2011 9:47 am
Name: Βασίλης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό antonis24 » Δευτ Οκτ 10, 2011 11:32 pm

Φιλε hionatos αμα διαβαζες λιγο πιο προσεκτηκα ισως να καταλαβενες.Το οτι δεν μπορω να σου εξηγησω 2πραγματακια απο εδω ειναι οτι μπορει να το διαβασουν και λαθος ανθρωποι και καποιοι να χασουν την δουλεια τους και εχουν οικογενεις και με οτι αυτο συνεπαγετε.....
Εγω απο οτι καταλαβα,εψαχνες μηχανικο που να μπορεις να συνεργαστης μαζι του.Εκει που τονηζης ειναι οτι το προβλημα σου ειναι το ποσο 8α σου κοστηση ο μηχανικος,(η εργασια του).Στο τιμονη που εμπιστευεσε τη ζωη σου και τους γυρο σου να μην κανεις ψαλιδια.Και καλυτερα να αποκτησης εφοσον εισαι νεος στην πολη μας καπιον μηχανικο που να μην τρεμεις με το που ανοιξη το στομα του,υπαρχουν πολλα τιμια παιδια εδω.Οσο για καπια σχολεια οτι γενικα στα χανια "βαρανε" να μου το εξηγησουν καλυτερα και να μην τα παραλενε.Οπιος ψαχνει βρησκει το καλυτερο!!!!!!!Ας πανε αλλου που θα τους ειναι φτηνοτερα...
Και τελος ο καθενας κανει της επιλογες του εγω απλα αναφερα αν ηθελες εναν καλο,φτηνω και εμπειρο μηχανικο πανω σε suzuki και ειδηκα πανω στα GV μας.
Ξαναδιαβασα τι θες,και μου φενεται οτι χρειαζεσε το συνεργιο του fast and furious που σου το προτηνα ειναι ολα σε 1. Παρε οτι θες απο μερικα site που ξερουν τα παιδια απο δω και πηγενε να σου τα περασει,το πιο οικονομικο.
Άβαταρ μέλους
antonis24
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: Τρί Μάιος 13, 2008 12:28 am
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Λάστιχα: GEOLANDAR 215/70/16
Suspension: ΚΥΒ
cb: Όχι
Name: Αντωνης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό hionatos » Τρί Οκτ 11, 2011 1:47 am

antonis24 έγραψε:Φιλε hionatos αμα διαβαζες λιγο πιο προσεκτηκα ισως να καταλαβενες.Το οτι δεν μπορω να σου εξηγησω 2πραγματακια απο εδω ειναι οτι μπορει να το διαβασουν και λαθος ανθρωποι και καποιοι να χασουν την δουλεια τους και εχουν οικογενεις και με οτι αυτο συνεπαγετε.....
Εγω απο οτι καταλαβα,εψαχνες μηχανικο που να μπορεις να συνεργαστης μαζι του.Εκει που τονηζης ειναι οτι το προβλημα σου ειναι το ποσο 8α σου κοστηση ο μηχανικος,(η εργασια του).Στο τιμονη που εμπιστευεσε τη ζωη σου και τους γυρο σου να μην κανεις ψαλιδια.Και καλυτερα να αποκτησης εφοσον εισαι νεος στην πολη μας καπιον μηχανικο που να μην τρεμεις με το που ανοιξη το στομα του,υπαρχουν πολλα τιμια παιδια εδω.Οσο για καπια σχολεια οτι γενικα στα χανια "βαρανε" να μου το εξηγησουν καλυτερα και να μην τα παραλενε.Οπιος ψαχνει βρησκει το καλυτερο!!!!!!!Ας πανε αλλου που θα τους ειναι φτηνοτερα...
Και τελος ο καθενας κανει της επιλογες του εγω απλα αναφερα αν ηθελες εναν καλο,φτηνω και εμπειρο μηχανικο πανω σε suzuki και ειδηκα πανω στα GV μας.
Ξαναδιαβασα τι θες,και μου φενεται οτι χρειαζεσε το συνεργιο του fast and furious που σου το προτηνα ειναι ολα σε 1. Παρε οτι θες απο μερικα site που ξερουν τα παιδια απο δω και πηγενε να σου τα περασει,το πιο οικονομικο.


Αντώνη όλα αυτά που μας γράφεις προσωπικά μου φαίνονται ασυναρτησίες!
Το ότι δεν μπορείς να πεις παραδείγματα τιμών του καταστήματος που εσύ πρότεινες και υποτίθεται ότι για να το προτείνεις έχεις προσωπική εμπειρία, μου φαίνεται αν μη τι άλλο περίεργο.
Τώρα το πως συγχέεις ότι για να μου πεις το πόσο χρεώνει π.χ. για μια εργασία αλλαγής δίσκο-πλατο ή το πόσο σου χρέωσε το σέρβις των 90, οτι θα χάσουν οικογένειες τη δουλειά τους δε το καταλαβαίνω, ούτε κι όλας θέλω να μπλέξω σε τέτοιες ''κρυφές'' καταστάσεις. Τώρα το αν κρατάω τιμόνι, το σέβομαι πολύ, αλλα δεν είναι δικαιολογία αυτή για να αφήσω κανένα μηχανικό να το εκμεταλλευτεί και να με χρεώσει όσα του λείπουν από την τσέπη του...!
Οσο για το όποιος ψάχνει βρίσκει το καλύτερο, σίγουρα, αλλα αφού τη πατήσει πρώτα, οπως την έχουμε πατήσει όλοι μας, αυτό προσπάθησα να αποφύγω γι αυτο ρώτησα εδώ. Και έγινε κατανοητό απο τους περισσότερους νομίζω. Τώρα για το μένος σου στο ''Ας πάνε αλλού που θα τους ειναι φτηνότερα...'' ως τη μιλάς ως πελάτης ή ως κάτι άλλο...
Οσο για το σχόλιο του συνομιλητή μας που θιχτηκες, οτι κάποια συνεργεία βαράνε, δε ξέρω πως το βλέπεις εσύ αλλά όλοι οι υπόλοιποι έχουμε την άποψη οτι ναι, κάποιοι λάθος επαγγελματίες βαράνε και κάποιοι άλλοι όχι, έχουν συναίσθηση της κατάστασης που εχουμε περιέλθει όλοι και το σέβονται.
Και για να τελειώνουμε, το αν π.χ. δυο συνεργάτες που έχουν ανοίξει τα μαγαζάκια τους δίπλα ή και μαζί και καλύπτει ο ενας τα μηχανολογικά και ο άλλος τα φανοποιίας σου φαίνεται οτι αυτά γίνονται μόνο στο ''φαστ εντ φιουριους'', μάλλον μιλάμε σε άλλο μήκος κύματος...
Δε ξέρω τελικά αν ο σκοπός σου ήταν να βοηθήσεις ή να διαφημίσεις ή να διαφημιστείς, αλλά προσωπικά σε μένα μάλλον δυσφημίστηκες. Μιλώντας με γενικότητες και αερολογίες υποτιμάς το φόρουμ και τους αναγνώστες του!
Δεν έχω να συζητήσω κάτι άλλο Αντώνη, αν κάπου σε όλα αυτά κάποιος άλλος απο το φόρουμ νομίζει ότι κάνω λάθος ευχαρίστως θα δεχθώ την κριτική του!
Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
hionatos
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2011 9:47 am
Name: Βασίλης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό Tzivitzonis » Τρί Οκτ 11, 2011 8:37 am

Παίδες δείτε τον κανόνα που παρέθεσα παραπάνω, κι ας προσπαθήσουμε να είμαστε εγκρατείς στις απαντήσεις μας και εντός θέματος, ώστε να μη μετατραπεί η συζήτηση σε έναν προσωπικό διάλογο - αντιπαράθεση δύο μελών, που δεν θα βγάζει νόημα για άλλα μέλη -και μη- που θα χρειαστεί να ανατρέξουν εδώ για βοήθεια σχετικά με το θέμα. :!: :!: :wink:
Grand Vitara 1.6 3D (2002) ---- GFi LPG system
Ποτέ μην υπερεκτιμάς τις ικανότητες τις δικές σου ή του GV σου!!

Homo homini lupus est
Άβαταρ μέλους
Tzivitzonis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 37883
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 20, 2008 8:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Λάστιχα: Michelin Lat.Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/70/16
Suspension: Αποστάτες +3/KYB
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Καλτσόγιαννος-Τζιτζιλόνης-Πατροτζούλης
Name: Τζιβιτζόνης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό panoshm » Τρί Οκτ 11, 2011 10:46 am

Η πόλη των Χανίων είναι μικρή και σχεδόν όλοι γνωρίζουν σχεδόν όλους :wink:

Μήπως αυτή είναι μια ευκαιρία να βρεθείτε από κοντά σε ένα καφεδάκι (πως ζηλεύω το παλιό λιμάνι σας :whistle: ) για να γνωριστείτε καλύτερα?

Πίσω από το πληκτρολόγιο, δεν "καταλαβαίνεις" τον άλλον και βγάζεις πολλές φορές λάθος συμπεράσματα! Για σκεφτείτε το το καφεδάκι λοιπόν, όλοι εδώ σε αυτό το forum ψάχνουμε το καλύτερο για τα GV μας :wink: (και ο antonis24 είναι καιρό μέλος και δεν έχει δείξει κάτι τέτοιο hionatos :wink: )

Άντε λοιπόν, ο dim17 είχε προσπαθήσει να διοργανώσει καφέ, αλλά δεν βρήκε ανταπόκριση, μήπως πρέπει να το κανονίσετε επιτέλους μιας και είστε πολλοί από τα Χανιά? :wink:
GV2.0 5D Freestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Lovato smart ExR Premium,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 30476
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: Geolandar M/T G003
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: MAD/KYB +12cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό dodos_1 » Τρί Οκτ 11, 2011 1:11 pm

εγω παντως παιδια κατεληξα στον Χαροντακη(επισημος suzuki) για να εχω το κεφαλι μου ησυχο...πληρωνω κατι παραπανω αλλα τουλαχιστον εαν συμβει κατι θα βρω καποιον να τον σακοτιναξω. 8)
Δεν είναι το πρεπό τ'αντρούς τα κάλλη να διηγάται,
μα οι άλλοι να τα διαλαλούν και'κείνος να τ'αρνάται!
Άβαταρ μέλους
dodos_1
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2011 10:30 pm
Τοποθεσία: Χανιά Κρήτης
Λάστιχα: Lat.Cross 215/70/16
Suspension: KYB
cb: Όχι
Name: Θοδωρής

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό antonis24 » Τετ Οκτ 12, 2011 12:13 am

Το αν υποτιμαο το club μας πιστευω οτι υπαρχουν ανθρωποι μεσα εδω που νομιζω οτι γνωριζουν πολλοι καλα αν το κανω και τι κανω.
:tsoukalas:
Περιμενω με μεγάλη ανυπομονεσία να σε κερασω καφεδακι τοτε.
Άβαταρ μέλους
antonis24
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: Τρί Μάιος 13, 2008 12:28 am
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ
Λάστιχα: GEOLANDAR 215/70/16
Suspension: ΚΥΒ
cb: Όχι
Name: Αντωνης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό antonisgoul » Παρ Οκτ 14, 2011 9:11 pm

παιδια και εγω στο χαροντακη παω θεωρω οτι και στις τιμες ειναι λογικος σε σχεση με αντιπροσωπειες απο αλλες μαρκες και ο λογος που τον εχω εμπιστευτει ειναι οτι ο μηχανηκος του ειναι πολλη μετρημενος σε οτι σου πει ακομα και αν κατι δεν το ξερει θα στο πει και θα το ψαξει εννοειται οτι και απο τη δουλεια του ειμαι πολυ ευχαριστημενος Τωρα για το καφε ειμαι και εγω μεσα
Άβαταρ μέλους
antonisgoul
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2010 11:39 pm
Τοποθεσία: Χανια Κρητης
Λάστιχα: 215-70-16
Suspension: mad+4cm kyb
cb: Ναι
Name: antonis

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό hionatos » Σάβ Οκτ 15, 2011 8:52 pm

Παιδιά το ποστ έχει αρχίσει και μου θυμίζει πολιτική συζήτηση στα δελτία των ειδήσεων, που ρώτανε κάτι οι δημοσιογράφοι και ο πολιτικός το φέρνει γυρω γύρω γυρω γύρω και τελικά αυτο που τον ρωτήσαν δεν απαντήθηκε ποτέ....

Για να σας ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ λοιπόν, το ερώτημα μου ήταν:

-------Να μου προτείνετε κάποιο συνεργείο στα Χανιά με όσο το δυνατόν περισσοτερες ειδικότητες (ΕΚΤΟΣ της αντιπροσωπείας έχω γράψει) και να μου παραθέσετε εργασίες που έχετε κάνει εκεί και τις τιμές τους.--------

Αυτή η ερώτηση έχει απαντηθεί λοιπόν...;;;; Μπορεί λόγο του ''πληκτρολογίου'' να μην κατάλαβα εγώ...

Αφήνω πίσω οτι γράφτηκε μέχρι τώρα και ελπίζω κάποιος αν θέλει και μπορέσει να με βοηθήσει σ αυτό που ρώτησα.
Ευχαριστώ!

Για το καφεδάκι εγώ μόνο Σάββατα και μετά το μεσημέρι. Με λένε Βασίλη τηλ.----EDIT by char----. Και ελπίζω να μην είναι της ΒΑΒΕΛ. ;) ;)


-------------------------------- Επικοινωνία με ΠΜ -------------------------------------
____________________________
Άβαταρ μέλους
hionatos
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2011 9:47 am
Name: Βασίλης

Re: συνεργειο στα χανια κρητης??????

Δημοσίευσηαπό nikos 1975 » Κυρ Οκτ 16, 2011 8:02 am

hionatos έγραψε:-------Να μου προτείνετε κάποιο συνεργείο στα Χανιά με όσο το δυνατόν περισσοτερες ειδικότητες (ΕΚΤΟΣ της αντιπροσωπείας έχω γράψει) και να μου παραθέσετε εργασίες που έχετε κάνει εκεί και τις τιμές τους.--------


τετοιο μαγαζι στα Χανια δεν υπαρχει αδελφε που να εχει πολες ειδικοτητες που ψαχνεις.
τωρα οσον αφορα τις τιμες που ζητας δυσκολο γιατι ολα αλαζουν συνεχεια. φπα μεταφορικα κ.τ.λ.
κατι προσφατο που αλαξα εγω μεσαια μπαρα τιμονιου vitara (200ευρω) 150ευρω με παζαρια απο αντιπρωσοπεια περαστικα 20ευρω στο μαστορα που σου ειπα το Δρακακη.
ετειμαζο ψηλομα σασι σκαφος 3ιντσες προσεχος τιμες προς το παρον φτιαχνο τους αποστατες σε φιλο τορναδορο μονο τα υλικα 15ευρω.το τελικο συντομα
Τελευταία επεξεργασία από Tzivitzonis και Κυρ Οκτ 16, 2011 11:52 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: διορθώθηκε η παράθεση (quote).
Άβαταρ μέλους
nikos 1975
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 12:05 pm
Τοποθεσία: Χανια Κρητης
Λάστιχα: 215/75/15BFGoodrich
Suspension: μπιλσταιν
cb: Όχι
Name: Nικολαος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Συνεργεία

antonis1627 Κυρ Απρ 28, 2024 7:21 am Καλημέρα σας.
Διοματάρης Σάβ Απρ 27, 2024 8:29 am Καλημέρα σας κύριοι
antonis1627 Σάβ Απρ 27, 2024 6:56 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Παρ Απρ 26, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Απρ 25, 2024 10:07 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Απρ 25, 2024 6:02 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Απρ 24, 2024 10:03 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 9:55 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 6:20 am Καλημέρα σας.
SIAL Τρί Απρ 23, 2024 5:28 pm Καλησπέρες! Όμορφες εικόνες για όλο τον λαό ..... viewtopic.php?f=181&t=37434&p=941302#p941302
arahova Τρί Απρ 23, 2024 10:58 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 23, 2024 6:21 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Απρ 22, 2024 10:12 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Απρ 22, 2024 5:55 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 11:43 am Μ.Τετάρτη 1-5-2024 πάμε για τσιπουράκι στο
arahova Κυρ Απρ 21, 2024 11:26 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 7:22 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Απρ 20, 2024 10:22 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
Σταύρος 4x4 Σάβ Απρ 20, 2024 10:08 am Καλημέρα και καλό ΣΚ :!:
antonis1627 Σάβ Απρ 20, 2024 6:29 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Απρ 19, 2024 9:50 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Απρ 19, 2024 5:46 am Καλημέρα σας
john maxx Πέμ Απρ 18, 2024 10:24 pm Καλησπέρα από Μάλτα
arahova Πέμ Απρ 18, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
ΣΤΑΥΡΟΣ Πέμ Απρ 18, 2024 8:16 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες