Δίσκος - πλάτο

Παράπονα, προτάσεις για τα συνεργεία

Δίσκος - πλάτο

Δημοσίευσηαπό sunnyelix » Δευτ Μαρ 30, 2009 6:16 pm

Γνωρίζει κανεις κάποιο "σουνεργριο" που να τοποθετεί δίσκο plato και να είναι αξιόπιστο ?
γιατί στην αντιπροσωπεία μου ζητάνε 250 euro για τοποθέτηση ...............
πολλά μου φαίνονται
G.V 1.9 '09
Πιτσα ....... Μπαλα ....... και ΚΑΡΑΤΕ !!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
sunnyelix
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 16, 2009 4:27 am
Τοποθεσία: Αθηνα -Λαγονιση/Ν.Σμυρνη

Re: Δίσκος - πλάτο

Δημοσίευσηαπό GIORGOS1 » Τετ Απρ 01, 2009 12:27 am

sunnyelix έγραψε:Γνωρίζει κανεις κάποιο "σουνεργριο" που να τοποθετεί δίσκο plato και να είναι αξιόπιστο ?
γιατί στην αντιπροσωπεία μου ζητάνε 250 euro για τοποθέτηση ...............
πολλά μου φαίνονται

Εγώ θα σου πρότεινα από προσωπική εμπειρία τον Μάκη Βιδάλη στην Αγία Μαρίνα της Άνω Ηλιούπολης.Άριστος γνώστης ,τίμιος και καλές τιμές.
Πάρε τηλ.και ρώτα για τιμή.τηλ.2109709872
SUZUKI VITARA 2000cc V6,1996
Άβαταρ μέλους
GIORGOS1
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2008 11:48 pm
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό sunnyelix » Τετ Απρ 01, 2009 10:42 am

ευχάριστο φιλε γιώργο

πάντως χτες σε άλλη αντιπροσωπεία μου ήραν 190
και μια άλλη 179

θα πάρω ένα τηλεφωνώ να κάνω μια ερώτηση
G.V 1.9 '09
Πιτσα ....... Μπαλα ....... και ΚΑΡΑΤΕ !!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
sunnyelix
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 16, 2009 4:27 am
Τοποθεσία: Αθηνα -Λαγονιση/Ν.Σμυρνη

Δημοσίευσηαπό kirdel » Παρ Απρ 24, 2009 2:13 am

Τι να πω και γω που έχω και ενα Fiesta του 2007 και αλλάζω το δισκο πλατο 750 ευρώ!!! στην επίσημη αντιπρ. της FORD
Άβαταρ μέλους
kirdel
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Απρ 22, 2009 11:33 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό sunnyelix » Παρ Απρ 24, 2009 6:51 pm

kirdel έγραψε:Τι να πω και γω που έχω και ενα Fiesta του 2007 και αλλάζω το δισκο πλατο 750 ευρώ!!! στην επίσημη αντιπρ. της FORD


εγγύηση δεν έχεις στο touotou ???

γιατί αν δεν σε καλύπτει η εγγύηση τότε δεν υπάρχει λόγος να βάλεις τον μαμά μπορείς να βρείς κάτι αντίστοιχο σε ποιότητα και αντοχή με λιγότερα euro ..........
G.V 1.9 '09
Πιτσα ....... Μπαλα ....... και ΚΑΡΑΤΕ !!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
sunnyelix
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 16, 2009 4:27 am
Τοποθεσία: Αθηνα -Λαγονιση/Ν.Σμυρνη

Δημοσίευσηαπό Asimov » Πέμ Απρ 30, 2009 1:10 am

kirdel έγραψε:
Τι να πω και γω που έχω και ενα Fiesta του 2007 και αλλάζω το δισκο πλατο 750 ευρώ!!! στην επίσημη αντιπρ. της FORD

Οταν λες 750 εννοεις μονο την εργασια; Υπερβολικο μου φαινεται.
Γιατι εδω αναφερθηκαν τα εργατικα.
Asimov
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Απρ 30, 2009 1:06 am

Δημοσίευσηαπό KON.GV » Πέμ Απρ 30, 2009 1:20 am

Asimov έγραψε:
kirdel έγραψε:Τι να πω και γω που έχω και ενα Fiesta του 2007 και αλλάζω το δισκο πλατο 750 ευρώ!!! στην επίσημη αντιπρ. της FORD

Οταν λες 750 εννοεις μονο την εργασια; Υπερβολικο μου φαινεται.
Γιατι εδω αναφερθηκαν τα εργατικα.

φιλαρα περνα πρωτα να συστηθεις απο την θ. ενοτητα νεα μελη... :wink:
"Forgotten things remembered...
The tigers eat their young
The body stayed but inside the head...
The mind was on the run ..."
Άβαταρ μέλους
KON.GV
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6899
Εγγραφή: Πέμ Απρ 24, 2008 2:24 pm
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Λάστιχα: 235/85/16 caiman
Suspension: coil over 12"
cb: Ναι
Aka: Κοντζιβας η Μαντεμοκαμμένος
Name: Κωνσταντίνος

Re: Δίσκος - πλάτο

Δημοσίευσηαπό GIORGOS1 » Παρ Ιούλ 24, 2009 12:34 am

GIORGOS1 έγραψε:
sunnyelix έγραψε:Γνωρίζει κανεις κάποιο "σουνεργριο" που να τοποθετεί δίσκο plato και να είναι αξιόπιστο ?
γιατί στην αντιπροσωπεία μου ζητάνε 250 euro για τοποθέτηση ...............
πολλά μου φαίνονται

Εγώ θα σου πρότεινα από προσωπική εμπειρία τον Μάκη Βιδάλη στην Αγία Μαρίνα της Άνω Ηλιούπολης.Άριστος γνώστης ,τίμιος και καλές τιμές.
Πάρε τηλ.και ρώτα για τιμή.τηλ.2109709872


Θα παρακαλούσα τους κύριους διαχειριστές να διαγράψουν την πρόταση μου.Δυστηχώς ο παραπάνω κύριος αποδείχθηκε κάκιστος επαγγελματίας αφού μετά από service στα πρώτα 3 χλμ έφυγε ο πίσω τροχός ( 8 Μαιου) και έως σήμερα δεν έχει αποκαταστήσει τις ζημιές (φτερο,προφυλακτίρας κτλ).Το τι δικαιολογίες έχω ακούσει ,είναι απίστευτος.Θα γραψω αναλυτικά τι έχει γίνει προς γνώση των υπόλοιπων μελών του forum.
SUZUKI VITARA 2000cc V6,1996
Άβαταρ μέλους
GIORGOS1
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2008 11:48 pm
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό vitaroulas » Παρ Ιούλ 24, 2009 8:42 am

Αυτός είναι ο κατά κόσμον 'βιταράκιας' ?
vitaroulas
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4102
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 4:37 pm
Τοποθεσία: Μαρούσι
Λάστιχα: Univergoma Hamada
Suspension: Mad,Kyb,αποστάτες
cb: Ναι
Aka: damino
Name: Δαμιανός

Δημοσίευσηαπό GIORGOS1 » Παρ Ιούλ 24, 2009 5:50 pm

Δεν το γνωρίζω αυτό αλλά μόλις περιγράψω την περιπέτειά μου με τον κο.Μάκη θέλω να αναρωτηθείς μαζί με όλο το forum αν αξίζουμε τέτοια αντιμετώπιση εμείς που πληρώνουμε κάποιες υπηρεσίες για τα αυτοκίνητά μας
SUZUKI VITARA 2000cc V6,1996
Άβαταρ μέλους
GIORGOS1
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2008 11:48 pm
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό GIORGOS1 » Παρ Ιούλ 24, 2009 8:51 pm

Τον Νοέμβριο του 2008 αγόρασα ένα Vitara v6 2000cc μοντ. ΄97 με πρόβλημα στο σασμάν .
Ψάχνοντας για μηχανικό ένας φίλος με σύστησε στον κο. Μάκη λέγοντας μου ότι είναι γνώστης του αυτοκινήτου σου και γνωστός στον χώρο. Ψάχνοντας για αγορά μεταχειρισμένου σασμάν είδα ότι οι τιμές στην Φραντζή π.χ έφταναν τα 1000-1200 ευρώ ενώ άγγιζαν και τα 1500-‘όπου σε πιάσουν! .Η πρώτη εντύπωση από τον Μάκη ήταν θετική ,έδειχνε ότι το γνώριζε καλά το Vitara.Μου έδωσε και μια τάπα λάδιού που την είχα χάσει ,χωρίς χρέωση, και μου ζήτησε 700-800 ευρώ με ένα χρόνο εγγύηση για την ποιότητα του σασμάν!!!
Πράγματι κάποια στιγμή τον Μάρτη περίπου του το αφήνω για αλλαγή .Η συμφωνία ήταν παράδοση αυθημερόν κατόπιν ραντεβού γιατί θα είχε ήδη φροντίσει από πριν να έχει το μεταχειρισμένο σασμάν.Αφού λοιπόν δεν βρήκε στην Αθήνα το έφερε από Θεσσαλονίκη αλλά και πάλι δεν ήταν το κατάλληλο αφού ήταν από το απλό 2000cc και όχι το V6.Βεβαίως και φταίνε και οι αγρότες αφού εκείνη την περίοδο είχαν στήσει μπλόκα!!! Ε …πώς να φτάσει στην Αθήνα… Τελικά και ενώ έχουν περάσει περίπου 15 μέρες αποφασίζει να το λύσει και να το επισκευάσει. Κόστος 630 ευρώ (αλλαγή 5 ρουλεμάν ,πλατώ και εργασία).Σημειώτεον ότι σε αυτές τις 20 ημέρες το τηλέφωνο δεν το σήκωνε αν και κατάλαβα στην πορεία ‘ότι απαντά μόνο σε όσα θέλει …(άτιμη αναγνώριση…)
Παρόλα τη ταλαιπωρία το αποτέλεσμα είναι καλό ,αν και η δευτέρα ακούγεται λίγο.
Με το που το παραλαμβάνω ΄΄ανάβει΄΄ το check engine ,είχε ξεχάσει μάλλον την ντίζα του κοντέρ. Του το πάω πίσω για διόρθωση και του ζητώ να μου βάλει και χειροκίνητες πλήμνες γιατί η μαμά ακουγόταν (κόστος 190 ευρώ).
Δυστυχώς και πάλι άργησε για την ολοκλήρωση των εργασιών ,πάντα με ραντεβού εννοείται!!! Είχα αρχίσει να πιστευτώ ότι δεν είχα αυτοκίνητο ,το ξέχναγα στο συνεργείο.
Μέχρι τώρα λοιπόν μου έκανε μεμονωμένες επισκευές.
Αποφασίζω να του κάνω γενικό service για να ξέρω και να νιώθω ότι οδηγώ κάτι σωστό. Παραδίδω το αυτοκίνητο αρχές του Μάη για λάδια ,ξύδια κτλ, διαρροή λαδιών του μοτέρ, (μου είπε να το πλύνω ,όπως και έκανα) ,καδένα ,αλλάγή δισκόπλακων εμπρός και γενικό έλεγχο- συμμάζεμα. Όλα αυτά γραπτώς μήπως και τα ξεχάσει!!!
Μετά από μια εβδομάδα ( Παρασκευή 8 Μαΐου ),παραλαμβάνω το αυτοκίνητο με κόστος 450 ευρώ.
Στον δρόμο για το σπίτι πάνω σε στροφή ,20 μέτρα πριν φτάσω ,φεύγει ο πίσω τροχός ,δεν έχω φρένο λόγω ABS και σταματώ με χειρόφρενο δίπλα στο πεζοδρόμιο. Η τρομάρα που πήρα δεν περιγράφεται αλλά πάλι καλά που δεν χτύπησα κανέναν .Δίπλα μου στην άκρη του δρόμου υπήρχε μια οικογένεια με ένα νεογέννητο που είναι γείτονές μου και έπαθαν πλάκα.
Σε αλλεπάλληλα τηλεφωνήματα στον κο.Μάκη δεν είχα καμιά απάντηση, ούτε σε γραπτό μήνυμα. Η απάντηση ήταν ότι το ξέχασε στο μαγαζί.
Φορτώνω λοιπόν το αμάξι σε γερανό και το αφήνω έξω από το συνεργείο.
Σάββατο πρωί ο μικρός βοηθός αναρωτιέται πως έγινε αυτό, ενώ ο κος.Μάκης βγάζει το συμπέρασμα ότι το πίσω αριστερό τσάμπουρο το είχαν σκαλίσει και γι’άυτο και δεν μπήκαν τα μπουλόνια σωστά .Εγώ προσωπικά βρήκα 2 στον δρόμο εκεί που ‘έφυγε ο τροχός!
Στην παρούσα φάση σκέφτηκα ότι αυτά συμβαίνουν και δεν τον΄΄ έπιασα από το αυτί΄΄ .Άλλωστε σκέφτηκα, αγαθά όπως αποδείχθηκε ,ότι και εγώ είμαι τεχνικός / ηλεκτρονικός και σε μια άτυχη στιγμή μπορεί να κάνω και εγώ ένα σφάλμα.
Πάντως όχι σε θέμα προσωπικής ασφάλειας και εγκληματικής αμέλειας.
Με ρώτησε αν θέλω να μου κάνει δήλωση ή να το πάει σε δικό του φαναρτζή γιατί :
Α) Δίπλωσε και έσπασε ο προφυλακτήρας
Β)Βαθουλώθηκε το πίσω φτερό από την πίεση του ελεύθερου τροχού.
Γ) Έσπασε το πάνω πλαστικό “φρύδι”
Η απάντησή μου ΔΥΣΤΥΧΏΣ ήταν να το επισκευάσει ο γνωστός του φαναρτζής.
Πότε δεν επισκευάστηκε τίποτα σωστά το βαθούλωμα υπάρχει ακόμα- μάλλον δεν το χτύπησε σωστά η ματσόλα του κου.Μάκη ,ο προφυλακτήρας σπασμένος και το πιο βασικό ,το φρυδάκι δεν το πήρα ποτέ ,ως ελάχιστη ηθική ικανοποίηση.
Οι δικαιολογίες του απλά απίστευτες.
Έχω πάει τουλάχιστον 20 φορές, έλα αύριο ,έλα από εβδομάδα κτλ
Την πρώτη φορά μου είπε πως το ξέχασε στο αυτοκίνητο της γυναίκας του.
Την δεύτερη ότι το άφησε στο αμάξι του βοηθού του
Την τρίτη ότι δεν πήγε ακόμα στην SUZUKI….!!!!
Την τέταρτη ότι του έφεραν δεξί φρυδάκι και όχι αριστερό………….!!!!!!!!!!!!
Δείχνοντας του ακόμα εμπιστοσύνη στο διάστημα αυτό του άφησα το αμάξι να μου αλλάξει καταλύτη (κόστος αν θυμάμαι καλά 200 ευρώ) , ενώ του τόνισα ότι η διαρροή λαδιών συνεχιζόταν.
Τελικά μου έβαλε ένα υγρό –σφραγιστικό για τσιμούχες και φυσικά η διαρροή δεν σταμάτησε !Για την καδένα ούτε λόγος.

…- κάτσε να πάρω τηλέφωνο τον βοηθό να δώ που το άφησε…
Εμένα προσωπικά αν με πάρει τηλέφωνο το αφεντικό μου και μάλιστα 3-4 φορές …το σηκώνω!!!
Με παίρνει τηλέφωνο ξαφνικά στην δουλειά μου και μου λέει έλα να το πάρεις…!!!,χαρά εγώ …αλλά με κορόιδεψε και πάλι….
-Ξέρεις έγινε ένα ατύχημα σε Vitara όπως το δικό σου και το φρυδάκι το πήρε ο φαναρτζής να το δείξει στον εμπειρογνώμονα @#!^!*
- και που είναι ο φαναρτζής να το πάρω;;;
-είναι κλειστός σήμερα ,έχει λαϊκή ο δρόμος του….
-έχει βγει έξω και θα αργήσει να γυρίσει.
-θα στο φερω εγώ πισω.
-θα στο φερει αυτός πίσω.
-είναι υπόγειο φαναρτζίδικο ,δεν θα το βρεις…ακόμα και αν σου δώσω την διεύθυνση…
-Να σου πω με δουλευεις του λέω μια μέρα - όχι να σου δείξω και το τιμολόγιο αγοράς… το οποίο βεβαίως βεβαίως δεν είδα ποτέ…
...
...
Κύριοι βαρέθηκα να γράφω πλέον ,ειλικρινά μου τελείωσε το μελάνι - υπομονή και να είσαστε σίγουροι ότι δεν σας τα περιέγραψα και όλα!
Ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας την δυσάρεστη αυτή εμπειρία έτσι ώστε να γνωρίσουν όλοι τον επαγγελματισμό, το ήθος την εξυπηρέτηση και τις αξιόλογες υπηρεσίες που έλαβα από αυτόν τον κύριο.
Δεν ξέρω τι φήμη έχει στον χώρο της τετρακίνησης αλλά προσωπικά νιώθω ότι γνώρισα τον χειρότερο επαγγελματία του χώρου.
Ευτυχώς τελικά που μου έτυχε και αυτό έτσι ώστε να μου φανερώσει πλέον σε όλο του το μεγαλείο την εκπληκτική ικανότιτα ,του να λες απλά και άνετα ΨΕΜΑΤΑ, σε έναν πελάτη που σε διάστημα 3 μηνών σου άφησε αβασάνιστα πάνω από 1600 ευρώ.
Προσωπικά δεν μου περισσεύουν ούτε τα χρήματα αλλά ούτε και η υπομονή .
Αλήθεια μας αξίζει τέτοια κοροϊδία και τέτοια αντιμετώπιση;
Τα συμπεράσματα δικά σας. :?: :?: :?:
Εικόνα
SUZUKI VITARA 2000cc V6,1996
Άβαταρ μέλους
GIORGOS1
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2008 11:48 pm
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Χαρης. » Σάβ Ιούλ 25, 2009 10:43 am

παιδεια εγω ειχα παει στον μακη για να ψηλωσω το vitara μου και ο τυπος ειχε φαει κολημα να με πεισει να βαλω τουρμπο :shock: :shock: :shock: μιλαμε για χοντρο κολημα
V1.6 JLX 5D,ome, Maxis Trepador 70/30
Άβαταρ μέλους
Χαρης.
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Βυρωνας
Λάστιχα: Maxis trepador
Suspension: ome
cb: Όχι
Name: Χαρης

Δημοσίευσηαπό Χαρης. » Σάβ Ιούλ 25, 2009 10:48 am

βασικα κατι εχω με τους ανθρωπους που δεν σταματανε να μυλανε και δεν σε αφηνουν να πεις τιποτα ο τυπος ητανε πολυ μπλα μπλας
V1.6 JLX 5D,ome, Maxis Trepador 70/30
Άβαταρ μέλους
Χαρης.
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Βυρωνας
Λάστιχα: Maxis trepador
Suspension: ome
cb: Όχι
Name: Χαρης

Δημοσίευσηαπό maggiora » Κυρ Αύγ 16, 2009 9:59 am

Οτι και να πουμε ειναι λιγο!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ θελει απο ολους μας γιατι υπαρχουν πολλοι ΑΣΧΕΤΟΙ με το επαγγελμα!!!
maggiora
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 22, 2008 7:43 pm
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ
Λάστιχα: CONTINENTAL
Suspension: MONROE ADVENTURE
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ


Επιστροφή στο Συνεργεία

Tzivitzonis Κυρ Μάιος 05, 2024 2:52 pm Καλοκαιρινή κολεξιόν :idea:
arahova Κυρ Μάιος 05, 2024 9:30 am Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μάιος 05, 2024 7:05 am Καλήμερα σας.Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.
Tzivitzonis Σάβ Μάιος 04, 2024 10:21 pm ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!! ΕΙΡΗΝΗ& ΑΓΑΠΗ!!
arahova Σάβ Μάιος 04, 2024 9:15 am Καλημέρα και καλή Ανάσταση σε όλους.
Διοματάρης Σάβ Μάιος 04, 2024 8:49 am Καλημέρα σας κύριοι και καλή Ανάσταση να έχουμε
antonis1627 Σάβ Μάιος 04, 2024 7:32 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.Χρόνια πολλά καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα.
west.side7 Παρ Μάιος 03, 2024 11:59 am Καλημέρα σε όλους! Χρόνια πολλά με υγεία!
P GV O9 Παρ Μάιος 03, 2024 9:47 am Καλημέρα και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ !!
antonis1627 Παρ Μάιος 03, 2024 7:06 am Καλημέρα σας Χρόνια πολλά.
antonis1627 Πέμ Μάιος 02, 2024 4:59 pm Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
arahova Πέμ Μάιος 02, 2024 3:12 pm Καλησπέρα σε όλους.
gi@nn@kis Πέμ Μάιος 02, 2024 9:01 am καλημερα !!!
Διοματάρης Πέμ Μάιος 02, 2024 8:03 am Καλημέρα σας
antonis1627 Πέμ Μάιος 02, 2024 6:22 am Καλημέρα σας.
Emmanouil xanthos Τετ Μάιος 01, 2024 11:08 pm Καλησπέρα καλό μήνα και καλή ανάσταση σε όλους
arahova Τετ Μάιος 01, 2024 9:36 pm Καλησπέρα σε όλους και καλό μήνα.
KonKalamata Τετ Μάιος 01, 2024 6:52 pm Καλησπέρα, καλό Μήνα με υγεία!
antonis1627 Τετ Μάιος 01, 2024 11:56 am Επίσης Νίκο.Χάθηκες βρε συ.
Nikola Tenv Τετ Μάιος 01, 2024 11:50 am Καλό μήνα και καλή Ανάσταση σε όλους
costas66 Τετ Μάιος 01, 2024 8:05 am Καλό μήνα.
Διοματάρης Τετ Μάιος 01, 2024 7:59 am Καλημέρα σας
Διοματάρης Τετ Μάιος 01, 2024 7:59 am 7 με 7 στη δουλειά και μετά για τσίπουρα
antonis1627 Τετ Μάιος 01, 2024 6:31 am Καλημέρα σας και καλό μήνα.
antonis1627 Τρί Απρ 30, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες