SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Παράπονα, προτάσεις για τα συνεργεία

SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό barracuda » Τρί Ιούλ 19, 2016 10:18 am

ανοιγω αυτο το θεμα με απολυτη αισθηση υπευθυνοτητας και οχι για να κατηγορησω αλλα για να ενημρωσω και να προστατευσω ολους απο το να μην παθουν αυτα που επαθα εγω. οταν αγορασα το αυτοκινητου μου ngv 1.9 ddis 2006 πηγα στο χανιωτη περιστερι να μου φτιαξει οτι μα οτι χρειαζεται ωστε να εχω αξιοπιστια και ασφαλεια αφου εχω ενα παιδι 2 ετων. λαδια φιλτρα ιμαντες φρεαν βαλβολινες και οτι αλλο κρινουν οτι πρπει ν αλλαξει. επισης παραπονεθηκα για θορυβο και συντονισμο στις χαμηλες στροφε και κολλημα στη δευτερα. για το τελ μου ειπαν ετσι ειναι απο το εργοστασιο. λεω αποκλειεται..... τεσπα .. θα επανελθω..... για τον ιμαντα τους επισκεφτηκα αλλες δυο φορες γιατι κατι δεν πετυχε μετον εντατηρα..... με λιγο θορυβο που εκανε λεω να ξαναλαξξω βαλβολινες να βαλω πολυ καλυτερες απο του χανιωτη..... και ωωωωππππ εκεπληξη... δεν τις ειχε αλλαξει ποτε..... μου τις χρεωσε βεβαια...... γιατι? γιατι δεν μπορεσε ν ναοιξει η χαλασε την ταπα...... τα φιδια αρχισαν να με χωνουν... πηγα αλλου και λεω.. ψαξτε..... και ωωωωωω τακακια δεν αλλαχζτηκαν.. απλα το πλακωσαν στο υγρο..... και ωωωωωωωω τα ταμπουρα ηταν παρθενα.......... τρελλα και παρανοια.... ξαναπαω.. δε μιλαω.. τους ξαναλεω για το θορυβο στις χαμηλες..... μου λενε... βασεις κινητηρα.. ωραια λεω.. αλλαξτε τες.... αλλαχτηκαν ..... και μολις κατεβηκα το πεχοδρομιο κουνιοταν ολοκληρος ο κινητηρας ........ ρε παιδια λεω.... ιδεα σου μου λενε.... οκ λεω.... σταμταω στην σουζουκι κηφισο... λεω δειτε το.... το σηκωνουν.... ωπα.... αναποδα η βαση του σασμαν... πρπει να σαι ηλιθιος για να το κανεις.... εχει βελακι.. και ομως το καναν..... το φτιαξανε.... το προβλημα παρεμεινε.... τελεικα δισκο πλατω ηθελε τ αμαξι.... το αλλαξα αλλου...... πηγα τους τα πα τους εβρισα..... τιποτα.. ουτε να μου γυρισουν τα λεφτα μου... ουτε να τα πτσισουν σε ανταλλακτικα.... μου κανουν λεει εκπτωσεις....... χαχαχαχαχαχα γραφω αυτο το ποστ για να εχετε το νου σας . εγω απο δω και μπρος με τους αλητες αυτους θα κινηθω δικαστικα. ντροπη και αισχος . δεν ξερω πως αλλιως να το φωναξω. το νου σας. δεν ξερω πως αλλιως να βρω το δικιο μου. αυτα. καλημερα σε ολους.
barracuda
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Σάβ Απρ 12, 2014 7:45 pm
Λάστιχα: michelin latitude to
cb: Όχι
Aka: barracuda
Name: panagiotis

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό DENNISLA » Τρί Ιούλ 19, 2016 10:25 am

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
μια ειναι η λυση...Προστασια Καταναλωτη.... ;-) ;-) ;-)
ΑΡΓΑ ΒΑΔΙΖΩ ΖΩΗ ΚΕΡΔΙΖΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
DENNISLA
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2009 10:33 am
Τοποθεσία: LA
Λάστιχα: Kobra + Geo A/T
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16-225/65/17
Suspension: MAD+KYB+3,5cm
cb: Ναι
Aka: Troooolllllllll
Name: DENNIS

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό Tzivitzonis » Τρί Ιούλ 19, 2016 10:28 am

Παναγιώτη φυσικά να κινηθείς δικαστικά! Κι εγώ αυτό θα έκανα! Και στο Συνήγορο του Καταναλωτή να απευθυνθείς! :idea:

Κατά τ'άλλα: γι'αυτό μας λένε να καθόμαστε στο σαλονάκι ε; Για να κάνουν τη δουλειά ανενόχλητοι μέσα... Ε ρε που τους κατάντησε η κρίση.... Μερικοί για να μην το κλείσουν, άρχισαν να πουλάν "αέρα" με τιμολόγια! Νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με χαϊβάνια... :snooty: :snooty:
Grand Vitara 1.6 3D (2002) ---- GFi LPG system
Ποτέ μην υπερεκτιμάς τις ικανότητες τις δικές σου ή του GV σου!!

Homo homini lupus est
Άβαταρ μέλους
Tzivitzonis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 37878
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 20, 2008 8:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Λάστιχα: Michelin Lat.Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/70/16
Suspension: Αποστάτες +3/KYB
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Καλτσόγιαννος-Τζιτζιλόνης-Πατροτζούλης
Name: Τζιβιτζόνης

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό barracuda » Τρί Ιούλ 19, 2016 10:44 am

παιδια ζουμε σε μια ζουγκλα.... πραγματικα δεν το πιστευω που ζουμε. ελεος. πες ρε φιλε θελω τοσα . και θ αποφασισω εγω. αλλα να θες να με σκοτωσεις. ? ε οχι? ολα στο βωμο του κερδους ? εχετε δικιο. κα ιστην προστασια καταναλωτη. και μακρια απ υτο το συνεργειο. που θελει να λεγεται και group τρομαρα του.
barracuda
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Σάβ Απρ 12, 2014 7:45 pm
Λάστιχα: michelin latitude to
cb: Όχι
Aka: barracuda
Name: panagiotis

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό barracuda » Τρί Ιούλ 19, 2016 12:18 pm

και το χειροτερο αφου τον τσιμπησα...... αντι ... οπως θακανε ενς επαγγλεματις με καλο μαρκετινγκ...... να μου πει οκ .. καναμε καποιο λαθος κτλ..... θα σας φτιαξουμε το αμαξι δωρεαν κτλ κτλ...... μου κανανε κακ καλα σουπερ εκπτωσεις για αμορτισερ αγορα τοποθετηση και λαδοφολτρα..... 700 ευρω!!!!! καλο????
barracuda
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Σάβ Απρ 12, 2014 7:45 pm
Λάστιχα: michelin latitude to
cb: Όχι
Aka: barracuda
Name: panagiotis

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Τρί Ιούλ 19, 2016 12:42 pm

Είναι λυπηρό να ακούμε τέτοια πράγματα, για ένα αν μη τι άλλο γνωστό συνεργείο του χώρου και να υποβαλλόμαστε σε τέτοιες ταλαιπωρίες!!!
Δυστυχώς πρό λίγων ημερών ήμουν κι εγώ θύμα ενός πασίγνωστου εξουσιοδοτημένου συνεργείου SUZUKI, άκουσον-άκουσον ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΙΣ ΚΑΜΠΕΡΟΒΙΔΕΣ !!!!!! :evil:
Πάλι καλά που στην θεση τους μου έβαλαν τις βίδες της μαμάς :doh:

Φυσικά και να πας δικαστικά αφού φαντάζομαι έχεις αποδείξεις για όλα τα παραπάνω Παναγιώτη!!!

ΥΓ.Εννοείται ότι το βήμα του vitaraclub.gr είναι ανοιχτό για οποιονδήποτε επαγγελματία, σε περίπτωση που θα ήθελε να αντιπαραθέσει την δική του άποψη.
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Founding Member
Founding Member
 
Δημοσιεύσεις: 32406
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Name: Γιώργος

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό gv2000 » Τρί Ιούλ 19, 2016 1:38 pm

kaliakouda έγραψε:Είναι λυπηρό να ακούμε τέτοια πράγματα, για ένα αν μη τι άλλο γνωστό συνεργείο του χώρου και να υποβαλλόμαστε σε τέτοιες ταλαιπωρίες!!!
Δυστυχώς πρό λίγων ημερών ήμουν κι εγώ θύμα ενός πασίγνωστου εξουσιοδοτημένου συνεργείου SUZUKI, άκουσον-άκουσον ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΙΣ ΚΑΜΠΕΡΟΒΙΔΕΣ !!!!!! :evil:
Πάλι καλά που στην θεση τους μου έβαλαν τις βίδες της μαμάς :doh:

Φυσικά και να πας δικαστικά αφού φαντάζομαι έχεις αποδείξεις για όλα τα παραπάνω Παναγιώτη!!!

ΥΓ.Εννοείται ότι το βήμα του vitaraclub.gr είναι ανοιχτό για οποιονδήποτε επαγγελματία, σε περίπτωση που θα ήθελε να αντιπαραθέσει την δική του άποψη.


:shock: :shock: :shock:
σκίστους... αυτά δεν είναι σοβαρά πράγματα και μακάρι να γράψεις και ποιός το έκανε για να ξέρουν οι άνθρωποι που εμπιστεύονται αντιπροσωπείες να μην επισκεφθούν τον συγκεκριμένο...
thank you for the memories GV2000 ! ... I mean it!
(2004-2017)
Άβαταρ μέλους
gv2000
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7274
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 12, 2008 1:15 pm
Λάστιχα: 235/70/16
Suspension: custom
cb: Ναι
Name: Παναγιώτης

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό mclaren » Τρί Ιούλ 19, 2016 4:38 pm

kaliakouda έγραψε:Είναι λυπηρό να ακούμε τέτοια πράγματα, για ένα αν μη τι άλλο γνωστό συνεργείο του χώρου και να υποβαλλόμαστε σε τέτοιες ταλαιπωρίες!!!
Δυστυχώς πρό λίγων ημερών ήμουν κι εγώ θύμα ενός πασίγνωστου εξουσιοδοτημένου συνεργείου SUZUKI, άκουσον-άκουσον ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΙΣ ΚΑΜΠΕΡΟΒΙΔΕΣ !!!!!! :evil:
Πάλι καλά που στην θεση τους μου έβαλαν τις βίδες της μαμάς :doh:

Φυσικά και να πας δικαστικά αφού φαντάζομαι έχεις αποδείξεις για όλα τα παραπάνω Παναγιώτη!!!

ΥΓ.Εννοείται ότι το βήμα του vitaraclub.gr είναι ανοιχτό για οποιονδήποτε επαγγελματία, σε περίπτωση που θα ήθελε να αντιπαραθέσει την δική του άποψη.

Πέρασε του τις καμπεροβιδες εκεί που ξέρει :tsoukalas:
Άβαταρ μέλους
mclaren
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 21, 2011 9:44 pm
Τοποθεσία: ζακυνθος
Λάστιχα: Malatesta cobra
Suspension: bilstein
cb: Όχι
Name: σπυρος

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό triptec » Τρί Ιούλ 19, 2016 10:45 pm

Είναι γνωστό ότι πάντα οι αντιπροσωπείες έκαναν την μαμουνιά τους αλλά σε πράγματα που δεν ήταν ζωτικής σημασίας π.χ. σου χρεώνανε καθαριστικό παρπρίζ 10€ ενώ το πήγαινες με παγουράκι γεμάτο, και άλλα τέτοια ψιλοπράγματα, αλλά μένω άφωνος άμα φτάσανε σε τέτοιο σημείο, δεν φτάνει που χρεώνουν τα ανταλλακτικά 5 φορές επάνω, δεν σου τα δίνουν κιόλας και ας είναι προτεραιότητα ζωής! Πάντως την τελευταία φορά που πήγα στη suzuki για να πάρω βάση μηχανής και μου ζήτησαν 178€ τους είπα καλύτερα να την δώσουν την αντιπροσωπία σε άλλον πριν την κλείσουν να δούμε και εμείς μια άσπρη μέρα, οι βάσεις στην αγορά παίζουν από 30 εως 80€, αν επιτρέπεις πόσο τις πλήρωσες;
VIT' 1.6, '00, JLX, 5D
Καλό ταξίδι παναγιώτη..
Άβαταρ μέλους
triptec
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1047
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 16, 2008 4:58 pm
Τοποθεσία: κορυδαλος-καρδιτσα
Λάστιχα: BF goodrich km2 mud
Διάσταση ελαστικών: 215/75/15
Suspension: 5 πόντους
cb: Όχι
Name: Κωνσταντίνος Τρύπας

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό barracuda » Τετ Ιούλ 20, 2016 1:05 pm

πες το ονομα να ξερουμε και μεις .... μην την πατησουμε παλι...... και οι αλλοι... ελεος....
τι μεγαλυτερη αποδειξη ρε παιδια ? την βαση αναποδα την ειδα με τα ματια μου.... την εβγαλα φωτο....... μπροστα την αλλαξαν σε αλλο συνεργειο.....
τι αποδειξη μεγαλυτερη οταν βλεπω το αυτοκινητο χωρις βαλβολινες και αυτε οι ελαχιστε που πεφταν μαυρες σε κομματια ? ελεος...... τι αλλο για αποδειξη? τιμολογια και αποδειξεις αγορων? τα χω. τωρα τη λαθος διαγνωση που καναν οχι ρε γαμωτο δεν την εχω ηχογραφημενη........ τα φρενα τι παραπνω αποδειξη απ τα λιωμενα τακακια.. και απ τη ανοιγμενα ταμπουρα? τι να κανω? ντροπη τους.. απλα ντροπη τους......
barracuda
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Σάβ Απρ 12, 2014 7:45 pm
Λάστιχα: michelin latitude to
cb: Όχι
Aka: barracuda
Name: panagiotis

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Τετ Ιούλ 20, 2016 1:56 pm

Αυτά θα τα υποδείξεις σε δικηγόρο αν θες να προχωρήσεις περαιτέρω, μακάρι να βρεις το δίκιο σου!!
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Founding Member
Founding Member
 
Δημοσιεύσεις: 32406
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Name: Γιώργος

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό costas66 » Τετ Ιούλ 20, 2016 3:02 pm

Φίλε Παναγιώτη εύχομαι να ξεμπλέξεις και να βρεις το δίκιο σου το συντομότερο. :pray: :pray:
Καλά, ασφαλή και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα να έχεις από δω και πέρα. :-)
Γιώργο, αν είσαι 100% σίγουρος ότι σου "φάγανε" τις καμπερόβιδες σε συγκεκριμένο συνεργείο πες το να το έχουμε στα υπόψιν. :twisted: :twisted:
Παναγιώτη αν μπορείς γράφε με παραγράφους και κεφαλαία όπου χρειάζεται για να είναι πιο κατανοητό το κείμενό σου. ;-)
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7369
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: KYB + MAD + 7cm
cb: Ναι
Aka: Ο "έχω έναν γνωστό..."
Name: Κώστας

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Πέμ Ιούλ 21, 2016 10:05 am

Κώστα για να μην το κάνω σημαίνει ότι δεν μπορώ να το αποδείξω, όσο για τις υποδείξεις προς τα μέλη καλά θα είναι να τις αφήσουμε για τους υπεύθυνους Συντονιστές, αλλιώς απευθυνόμαστε στους ιδίους ;-)
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Founding Member
Founding Member
 
Δημοσιεύσεις: 32406
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Name: Γιώργος

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό BOSS » Πέμ Ιούλ 21, 2016 3:43 pm

Ευχομαι να βρεθει το δικαιο και να αποδοθει.Πιστευω λιγο πολυ ολοι την εχουμε πατησει :twisted: ας εισαι ο τελευταιος 8)
Πυρ,γυνη και θαλασσα...

Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9206
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Λάστιχα: Crosswind M/T LingLong
Διάσταση ελαστικών: 215/75/15
Suspension: +6
cb: Όχι
Εργάτης: Ναι
Aka: εκδρομοφαγος
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: SUZUKI ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό barracuda » Παρ Αύγ 19, 2016 7:53 am

barracuda έγραψε:πες το ονομα να ξερουμε και μεις .... μην την πατησουμε παλι...... και οι αλλοι... ελεος....
τι μεγαλυτερη αποδειξη ρε παιδια ? την βαση αναποδα την ειδα με τα ματια μου.... την εβγαλα φωτο....... μπροστα την αλλαξαν σε αλλο συνεργειο.....
τι αποδειξη μεγαλυτερη οταν βλεπω το αυτοκινητο χωρις βαλβολινες και αυτε οι ελαχιστε που πεφταν μαυρες σε κομματια ? ελεος...... τι αλλο για αποδειξη? τιμολογια και αποδειξεις αγορων? τα χω. τωρα τη λαθος διαγνωση που καναν οχι ρε γαμωτο δεν την εχω ηχογραφημενη........ τα φρενα τι παραπνω αποδειξη απ τα λιωμενα τακακια.. και απ τη ανοιγμενα ταμπουρα? τι να κανω? ντροπη τους.. απλα ντροπη τους......

αν θυμάμαι καλα. περίπου 350-400 ευρώ.
barracuda
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Σάβ Απρ 12, 2014 7:45 pm
Λάστιχα: michelin latitude to
cb: Όχι
Aka: barracuda
Name: panagiotis

Επόμενο

Επιστροφή στο Συνεργεία

arahova Τρί Απρ 16, 2024 10:16 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 16, 2024 6:31 am Καλημέρα σας.
Nikola Tenv Δευτ Απρ 15, 2024 7:21 pm Καλησπέρα ,καλή εβδομάδα
arahova Δευτ Απρ 15, 2024 10:55 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Απρ 15, 2024 6:08 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
john maxx Κυρ Απρ 14, 2024 11:30 pm Καλησπέρα
arahova Κυρ Απρ 14, 2024 11:48 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Απρ 14, 2024 7:01 am Καλημέρα σας.
KonKalamata Σάβ Απρ 13, 2024 5:26 pm Καλησπέρα σε όλους και καλό μας Σαββατοκύριακο.
arahova Σάβ Απρ 13, 2024 9:49 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
Atlas Σάβ Απρ 13, 2024 8:51 am Καλημέρα παίδες!!!
antonis1627 Σάβ Απρ 13, 2024 8:08 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Απρ 12, 2024 9:51 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ//Κ.
antonis1627 Παρ Απρ 12, 2024 6:08 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Πέμ Απρ 11, 2024 10:57 am Τετάρτη 17-4-2024 πάμε για καφεδάκι στη
arahova Πέμ Απρ 11, 2024 9:53 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Απρ 11, 2024 6:03 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Απρ 10, 2024 7:46 pm Καλησπέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 10, 2024 6:02 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Απρ 09, 2024 3:16 pm Καλησπέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 09, 2024 6:04 am Καλημέρα σας.
Διοματάρης Δευτ Απρ 08, 2024 11:38 am Καλημέρα σας
arahova Δευτ Απρ 08, 2024 9:24 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.
antonis1627 Δευτ Απρ 08, 2024 6:26 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
arahova Κυρ Απρ 07, 2024 11:06 am Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλους.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες