Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Οτιδήποτε αφορά τα Vitara μας...

Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Δημοσίευσηαπό Γιάννης Ποριχης » Τρί Ιαν 22, 2019 12:25 pm

τιμόνι σε καλή κατάσταση ( όχι δερμάτινο )
καπάκια τιμονιού
πλαστικό κάλυμμα πεταλιέρας κάτω από το ταμπλό καινούριο
εσωτερική επένδυση καπό μηχανής
Γιάννης Ποριχης
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2016 2:03 pm
Τοποθεσία: χαλανδρι
Aka: john
Λάστιχα: MICHELIN Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: μαμα
cb: Όχι
Name: Γιάννης

Re: Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Δημοσίευσηαπό gi@nn@kis » Τρί Ιαν 22, 2019 12:29 pm

πλαστικό κάλυμμα πεταλιέρας κάτω από το ταμπλό


Εννοείς αυτο κατω απ το τιμόνι που πιανει με 3 βιδακια στο κατω μερος ;
Άβαταρ μέλους
gi@nn@kis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3481
Εγγραφή: Παρ Μάιος 01, 2009 7:06 pm
Λάστιχα: yoko A/T-s
Διάσταση ελαστικών: 225/65-17
Suspension: μαμά
cb: Ναι
Name: Γιάννης

Re: Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Δημοσίευσηαπό Γιάννης Ποριχης » Τρί Ιαν 22, 2019 12:32 pm

όχι ... το παρακάτω που είναι πάνω από τα πετάλια
Γιάννης Ποριχης
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2016 2:03 pm
Τοποθεσία: χαλανδρι
Aka: john
Λάστιχα: MICHELIN Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: μαμα
cb: Όχι
Name: Γιάννης

Re: Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Δημοσίευσηαπό Dimitris80 » Τρί Ιαν 22, 2019 12:48 pm

Γιάννη, θα ήθελα την εσωτερική επένδυση του καπό μηχανής.
Σου στέλνω Pm να συνενοηθούμε.
Άβαταρ μέλους
Dimitris80
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 883
Εγγραφή: Δευτ Απρ 03, 2017 1:15 pm
Τοποθεσία: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
Aka: Dimitris
Λάστιχα: Maxxis 764 Bighorn
Διάσταση ελαστικών: 225/75/R16
Suspension: KYB+Αποστάτες+6cm
cb: Ναι
Name: Δημήτρης

Re: Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Δημοσίευσηαπό Γιάννης Ποριχης » Τρί Ιαν 22, 2019 12:59 pm

η επένδυση του καπό έκλεισε ..
ότι άλλο στείλτε mail... με τηλ.
Γιάννης Ποριχης
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2016 2:03 pm
Τοποθεσία: χαλανδρι
Aka: john
Λάστιχα: MICHELIN Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: μαμα
cb: Όχι
Name: Γιάννης

Re: Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Δημοσίευσηαπό Kritikos Nikos » Κυρ Ιαν 27, 2019 11:47 pm

Η εσωτερικη επενδυση μηχανης ειναι διαθεσιμη?υπάρχει φώτο?
Τελευταία επεξεργασία από TAKIS L. και Κυρ Ιαν 27, 2019 11:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: αναίτια χρήση quote.
Kritikos Nikos
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2019 7:57 pm
Aka: Nikoskri
Λάστιχα: TOYO H/T
Διάσταση ελαστικών: 225/65 R17 102H
Suspension: Μαμισια
cb: Όχι
Name: Νικος

Re: Χαρίζονται διάφορα από NGV 2005-2014

Δημοσίευσηαπό Kritikos Nikos » Κυρ Ιαν 27, 2019 11:49 pm

Ακυρο ειδα οτι δωθηκε σόρρυ
Τελευταία επεξεργασία από TAKIS L. και Κυρ Ιαν 27, 2019 11:58 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: αναίτια χρήση quote.
Kritikos Nikos
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2019 7:57 pm
Aka: Nikoskri
Λάστιχα: TOYO H/T
Διάσταση ελαστικών: 225/65 R17 102H
Suspension: Μαμισια
cb: Όχι
Name: Νικος


Επιστροφή στο Χαρίζονται Ανταλλακτικά-Αξεσουάρ για Vitara (ακόμη και Αυτοκινήτα...!)

costas66 Τρί Απρ 23, 2019 1:22 am Καλό δρόμο Διονύση.
ΔΙΑΣ Τρί Απρ 23, 2019 1:21 am Καλημέρα σε όλους
stelios8ess Δευτ Απρ 22, 2019 10:45 pm AAA Tony δεν το έχετε εσείς; Μετά τον Επιτάφιο πάμε για τσίπουρα και θαλασσινά.
Tony Louk Δευτ Απρ 22, 2019 10:17 pm M. Παρασκευή & τσιπουράδικο....τσου...τσου.... τσου... Σόδομα & Γόμορα γίναμε .....
Tzivitzonis Δευτ Απρ 22, 2019 9:09 pm @Dafi: σε ποιές συζητήσεις π.χ. δε σε αφήνει να μπεις;
Dafi Δευτ Απρ 22, 2019 7:04 pm Καλησπέρα κ καλές γιορτές σε όλο το φόρουμ, μπορεί κάποιος να μου πει πως γίνεται να μπορώ να δω όλες τις δ.συζητησεις γτ σε κάποιες δεν προσβαση
kostasgal Δευτ Απρ 22, 2019 6:15 pm eliaszim κανόνισες τσιπουράδικο για μετά τον επιτάφιο ή ακόμη βάλε + 2 ατομα
Tony Louk Δευτ Απρ 22, 2019 4:39 pm Πάρε τα χρυσά κλειδιά....(ο έχων χρυσό αυτοκίνητο...έχει και χρυσά κλειδιά) χε χε χε!
Στράτος Δευτ Απρ 22, 2019 4:21 pm Ψιτ ψιτ ψιτ.......θέλω και εγώ να γράφω σε κλειδωμένα τοπικ...........πως γίνεται....;;;;;;;;; χεχε!!!!
arahova Δευτ Απρ 22, 2019 10:32 am Καλημέρα και Καλή Μεγάλη Εβδομάδα.
stelios8ess Δευτ Απρ 22, 2019 10:09 am Καλημέρααα.... καλή Μεγάλη Εβδομάδα
antonis1627 Δευτ Απρ 22, 2019 7:45 am Καλημέρα και και καλή εβδομάδα.
lss_00 Δευτ Απρ 22, 2019 7:10 am Καλημέρα.....
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Απρ 22, 2019 1:24 am Καλημερα και καλη Μεγαλη Βδομαδα Δια!
ΔΙΑΣ Δευτ Απρ 22, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους και καλή ΜΕΓΆΛΗ ΕΒΔΟΜΆΔΑ
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2019 11:16 pm Την Μ.Τετάρτη 24-4-2019 στον Μπάκα στην Πεντέλη έχουμε λέμε ;-) .
panoshm Κυρ Απρ 21, 2019 11:14 pm Άντε λυσσάρηδες, βγήκε ο καφές... :mrgreen:
Σταύρος 4x4 Κυρ Απρ 21, 2019 10:58 pm :coffee: :text-givemebeer: :coffee: :text-givemebeer: :mrgreen:
gi@nn@kis Κυρ Απρ 21, 2019 7:09 pm Ναιιιι ... θα βγαλουμε καφε;;;;; και οοσοι μπορούν ...
Σταύρος 4x4 Κυρ Απρ 21, 2019 6:17 pm Μ Τετάρτη θα έχει καφέ, για όποιους δεν φύγουν , όπως εγώ :mrgreen: :text-givemebeer:
david_bodo Κυρ Απρ 21, 2019 11:25 am Καλημέρα σε όλους!!!!
stelios8ess Κυρ Απρ 21, 2019 10:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2019 8:53 am ΙΩΑΝΝΗ Π καλημέρα.Ρίξε μαι ματιά .
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2019 6:50 am Καλημέρα σας.
ΙΩΑΝΝΗΣ Π Σάβ Απρ 20, 2019 4:08 pm Χαιρεται.Μολις απεκτησα ενα NGV 1.6.Μενω στην Ανδρο και θα ηθελα να εχω την καρτα του VITARACLUB.Ξερει καποιος τι πρεπει να κανω;
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης