Ζητείται NGV 1.9 diesel

Οτιδήποτε αφορά τα Vitara μας...

Ζητείται NGV 1.9 diesel

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Σάβ Μάιος 11, 2019 1:56 pm

Ψάχνω 1.9 diesel 2009 και μετά, μόνο πενταπορτο
Τελευταία επεξεργασία από panoshm και Κυρ Ιουν 09, 2019 11:26 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Εμπλουτισμός τίτλου
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Re: Ζητείται GV 1.9 diesel

Δημοσίευσηαπό Γιάννης Ποριχης » Παρ Ιουν 07, 2019 5:34 pm

NGV ψάχνεις .
Γιάννης Ποριχης
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Παρ Ιαν 08, 2016 2:03 pm
Τοποθεσία: χαλανδρι
Aka: john
Λάστιχα: MICHELIN Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: μαμα
cb: Όχι
Name: Γιάννης

Re: Ζητείται GV 1.9 diesel

Δημοσίευσηαπό fteriel » Παρ Ιουν 07, 2019 9:36 pm

Του 09 ειναι euro4 και δεν θα κυκλοφορει Αττική. Κοιτας για 11> μοντελο αν σε ενδιαφερει να το κυκλοφορεις Αθήνα.
Άβαταρ μέλους
fteriel
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 893
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 20, 2011 9:09 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Maxxis Trepador
Διάσταση ελαστικών: 235/75/15
Suspension: OME
cb: Ναι
Name: Λευτέρης

Re: Ζητείται GV 1.9 diesel

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Σάβ Ιουν 08, 2019 9:13 am

Γιάννης Ποριχης έγραψε:NGV ψάχνεις .

Nαι ngv
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Re: Ζητείται GV 1.9 diesel

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Σάβ Ιουν 08, 2019 9:14 am

fteriel έγραψε:Του 09 ειναι euro4 και δεν θα κυκλοφορει Αττική. Κοιτας για 11> μοντελο αν σε ενδιαφερει να το κυκλοφορεις Αθήνα.

Δικιο εχεις,αλλα δε βρισκω,μονο ενα στην automarin,αλλα ειναι σαπιο.
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ


Επιστροφή στο Ζήτηση Αυτοκινήτων-Ανταλλακτικών-Αξεσουάρ για Vitara

stelios8ess Δευτ Ιουν 24, 2019 10:55 am Καλημέρααα...
spy111 Δευτ Ιουν 24, 2019 9:06 am Καλημέρα!!
arahova Δευτ Ιουν 24, 2019 8:59 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
mitsosstr636r Δευτ Ιουν 24, 2019 8:22 am καλημέρα
Atlas Δευτ Ιουν 24, 2019 7:24 am Καλημέρα παίδες. Καλή εβδομάδα
lss_00 Δευτ Ιουν 24, 2019 7:05 am Καλημέρα......
antonis1627 Δευτ Ιουν 24, 2019 6:58 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιουν 24, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
arahova Κυρ Ιουν 23, 2019 8:31 am Καλημέρα σε όλους, καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Ιουν 23, 2019 7:09 am Καλημέρα σας.Καλές βουτιές σε όλους τους φίλους που θα φύγουν για κάποια παραλία.
mitsosstr636r Σάβ Ιουν 22, 2019 10:45 am καλημέρα
taxidriver06 Σάβ Ιουν 22, 2019 8:43 am Καλημέρα στη παρέα!!!
antonis1627 Σάβ Ιουν 22, 2019 5:08 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Παρ Ιουν 21, 2019 11:58 pm Καλημέρα στους απανταχού vitaroclubites
stelios8ess Παρ Ιουν 21, 2019 10:34 am Καλημέρααα...
lss_00 Παρ Ιουν 21, 2019 7:03 am Καλημέρα......
antonis1627 Παρ Ιουν 21, 2019 6:11 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Παρ Ιουν 21, 2019 1:32 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ /Κ
lss_00 Πέμ Ιουν 20, 2019 7:02 am Καλημέρα......
antonis1627 Πέμ Ιουν 20, 2019 6:33 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Πέμ Ιουν 20, 2019 1:22 am Καλημέρα σε όλους
diamantis70 Τετ Ιουν 19, 2019 4:38 pm Γεια σας από τη Λάρισα.
antonis1627 Τετ Ιουν 19, 2019 10:10 am Σήμερα Τετάρτη 19-6-2019 έχουμε καφεδάκι στο .
stelios8ess Τετ Ιουν 19, 2019 9:55 am Καλημέρααα...
arahova Τετ Ιουν 19, 2019 8:58 am Καλημέρα σε όλους.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης