Πωλείται Hyundai i20 1.4 CRDi 2011 diesel

Τα πάντα όλα!

Πωλείται Hyundai i20 1.4 CRDi 2011 diesel

Δημοσίευσηαπό Aris11 » Τετ Οκτ 20, 2021 10:22 am

ημερομηνία άδειας: 3-10-2011
129χιλιάδες χιλιόμετρα, 1.4 diesel. Πολύ χαμηλή κατανάλωση.
λευκό, 6 ταχύτητες, ζαντες αλουμινίου, καινουργια λάστιχα και αμορτισέρ.
σε άριστη μηχανική κατάσταση.
Πέρασε ΚΤΕΟ τον Σεπτέμβριο.
τιμή: 6000

Photo Resizer 2021_10_20_10_20_07.jpg


Photo Resizer 2021_10_20_10_19_55.jpg


Photo Resizer 2021_10_20_10_19_40.jpg
(40.03 KiB) Δεν έχει μεταφορτωθεί ακόμη


Photo Resizer 2021_10_20_10_19_32.jpg


Photo Resizer 2021_10_20_10_19_20.jpg


Photo Resizer 2021_10_20_10_19_09.jpg


Photo Resizer 2021_10_20_10_18_38.jpg
Τελευταία επεξεργασία από Aris11 και Τρί Οκτ 26, 2021 1:27 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Aris11
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: Παρ Δεκ 28, 2018 12:34 pm
Τοποθεσία: Αττική
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60 R17
Suspension: Eibach Pro-Lift-Kit
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: που θα πάει.. θα ψηλώσει
Name: Aris

Re: Πωλείται Hyundai i20 2011

Δημοσίευσηαπό Aris11 » Παρ Οκτ 22, 2021 9:03 am

up!
Άβαταρ μέλους
Aris11
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: Παρ Δεκ 28, 2018 12:34 pm
Τοποθεσία: Αττική
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60 R17
Suspension: Eibach Pro-Lift-Kit
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: που θα πάει.. θα ψηλώσει
Name: Aris

Re: Πωλείται Hyundai i20 1.4 CRDi 2011 diesel

Δημοσίευσηαπό Aris11 » Τρί Οκτ 26, 2021 1:29 pm

Αλλη μια up μηπως το δει κανεις.
Άβαταρ μέλους
Aris11
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: Παρ Δεκ 28, 2018 12:34 pm
Τοποθεσία: Αττική
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60 R17
Suspension: Eibach Pro-Lift-Kit
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: που θα πάει.. θα ψηλώσει
Name: Aris

Re: Πωλείται Hyundai i20 1.4 CRDi 2011 diesel

Δημοσίευσηαπό Aris11 » Τρί Νοέμ 09, 2021 8:30 am

Πουλήθηκε. Ας κλειδώσει παρακαλω.
Άβαταρ μέλους
Aris11
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: Παρ Δεκ 28, 2018 12:34 pm
Τοποθεσία: Αττική
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60 R17
Suspension: Eibach Pro-Lift-Kit
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: που θα πάει.. θα ψηλώσει
Name: Aris

Re: Πωλείται Hyundai i20 1.4 CRDi 2011 diesel

Δημοσίευσηαπό Tony Louk » Τρί Νοέμ 09, 2021 11:40 am

Άρη τι Euro είναι?
NV 1.6 Diesel AllGrip GLX TCSS (Automatic)
Συνταξιούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ
Άβαταρ μέλους
Tony Louk
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6684
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2017 6:18 pm
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπού
Λάστιχα: Conti/Lat.cross/Mal.Kobra
Διάσταση ελαστικών: Απ'όλα έχει ο μπαξές
Suspension: +5 cm (αποστ + λαστ)
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Κύρος Λουκ ο αντεροβγάλτης
Name: Αντώνης

Re: Πωλείται Hyundai i20 1.4 CRDi 2011 diesel

Δημοσίευσηαπό Aris11 » Τρί Νοέμ 09, 2021 12:32 pm

EURO 5 Αντώνη.

τίμιο αμάξι και πολύ οικονομικό.
Άβαταρ μέλους
Aris11
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: Παρ Δεκ 28, 2018 12:34 pm
Τοποθεσία: Αττική
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60 R17
Suspension: Eibach Pro-Lift-Kit
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: που θα πάει.. θα ψηλώσει
Name: Aris


Επιστροφή στο Πώληση Ειδών γενικού ενδιαφέροντος.

ΣΡΕΚ Τετ Δεκ 01, 2021 7:50 pm καλησπερα καλο μηνα με υγεια σε ολους !!!!!!!!!!!!
Atlas Τετ Δεκ 01, 2021 6:51 pm Καλησπέρα και καλό μήνα παίδες
Σταύρος 4x4 Τετ Δεκ 01, 2021 1:20 pm :happy-sunny:
Σταύρος 4x4 Τετ Δεκ 01, 2021 1:19 pm Καλημέρα και καλο μηνα!
stelios8ess Τετ Δεκ 01, 2021 10:32 am Kαλημέρααα... Καλό Μήνα
BOSS Τετ Δεκ 01, 2021 8:52 am Καλημερα και καλο μηνα!
antonis1627 Τετ Δεκ 01, 2021 6:39 am Καλημέρα σας και καλό μήνα.
antonis1627 Τρί Νοέμ 30, 2021 7:23 am Καλημέρα σας.Χρόνια πολλά στην Πάτρα.
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:26 pm :happy-sunny:
ΣΡΕΚ Δευτ Νοέμ 29, 2021 8:07 am καλημερα καλη εβδομαδα σε ολους με υγεια !!!!!!!!
antonis1627 Δευτ Νοέμ 29, 2021 7:23 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 3:00 am :sleeping-sleeping:
Tzivitzonis Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:50 am α πανε για υπνο!
Tzivitzonis Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:49 am τι θε ρε τζουλη;
Σταύρος 4x4 Δευτ Νοέμ 29, 2021 2:45 am :koloksypnitiri:
rafaeloskb Κυρ Νοέμ 28, 2021 12:55 pm καλημερα σε ολους!!!!!!
spy111 Κυρ Νοέμ 28, 2021 11:16 am Καλημέρα καλή Κυριακή!!!
ΣΡΕΚ Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:24 am καλημερα σε ολους καλη κυριακη σε ολους !!!!!!
ΣΡΕΚ Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:23 am καλησπερα σε ολους καλη κυριακη με υγεια !!!!!!
antonis1627 Κυρ Νοέμ 28, 2021 8:15 am Καλημέρα σας.
john maxx Σάβ Νοέμ 27, 2021 8:16 pm Καλησπέρα από την βροχερή Ζαχάρω
stelios8ess Σάβ Νοέμ 27, 2021 10:35 am Καλημέρααα... Καλό Σ/Κ
arahova Σάβ Νοέμ 27, 2021 9:04 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σ/Κ.
Atlas Σάβ Νοέμ 27, 2021 8:54 am Καλημέρα παίδες
ΣΡΕΚ Σάβ Νοέμ 27, 2021 7:54 am καλημερα σε ολους καλο σαββατοκυριακο με βολτες λασπερες και χαλαρες αν θελετε και φυσικα υγεια !!!!!!!!!!!!!!!!
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης