ΠΩΛΕΙΤΑΙ CB MIDLAND ALAN 42 DS ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ. 140€.

Οτιδήποτε αφορά τα Vitara μας...

ΠΩΛΕΙΤΑΙ CB MIDLAND ALAN 42 DS ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ. 140€.

Δημοσίευσηαπό Γιωργος ΗΛΙΑΣ » Κυρ Ιουν 30, 2024 9:15 pm

Resizer_17197877291561.jpeg
Resizer_17197877441503.jpeg

Χρησιμοποιημενο μόνο 1 φορά στο κουτί του με όλα τα παρελκόμενα. Λόγο μη χρήσης. 140 €.
Είναι και φορητό, και μπορεί να συνδεθεί στον αναπτηρα και με την μαγνητική κεραία να γίνει σταθερό.
Με απόδειξη αγοράς.
Resizer_17197690850291.png
Resizer_17197691027863.png
Resizer_17197691185875.png
Resizer_17197691370057.png
Resizer_17197691513089.png
Resizer_171976917035511.png
Resizer_171976924789419.png
Resizer_171976923122917.png
Resizer_171976919704015.png

Resizer_171976918420513.png
Οι ψαράδες ξέρουν ότι η θάλασσα είναι επικίνδυνη και η καταιγίδα τρομερή,
αλλά ποτέ δεν έχουν βρεί αυτούς τους κινδύνους αρκετούς για να μείνουν στην στεριά.
Άβαταρ μέλους
Γιωργος ΗΛΙΑΣ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2846
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 11:54 pm
Τοποθεσία: Καματερό - Μουρτερή Εύβοιας
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/55/17
Suspension: Eibach prolift+2,5cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Γιώργος
Name: Γιωργος

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CB MIDLAND ALAN 42 DS ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ. 140€.

Δημοσίευσηαπό Γιωργος ΗΛΙΑΣ » Τρί Ιούλ 02, 2024 4:30 pm

Up !!!
Οι ψαράδες ξέρουν ότι η θάλασσα είναι επικίνδυνη και η καταιγίδα τρομερή,
αλλά ποτέ δεν έχουν βρεί αυτούς τους κινδύνους αρκετούς για να μείνουν στην στεριά.
Άβαταρ μέλους
Γιωργος ΗΛΙΑΣ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2846
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 11:54 pm
Τοποθεσία: Καματερό - Μουρτερή Εύβοιας
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/55/17
Suspension: Eibach prolift+2,5cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Γιώργος
Name: Γιωργος

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ CB MIDLAND ALAN 42 DS ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ. 140€.

Δημοσίευσηαπό ΣΤΑΥΡΟΣ » Τρί Ιούλ 02, 2024 7:33 pm

Ηρθαμε στην σωστη ενοτητα.
SUZUKI JIMNY 2004 FULL EXTRA
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7412
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2009 10:33 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: General Grabber
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΕΛΑΤΗΡΙΩΝ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Ο...έχεις P.M. !!!
Name: ΣΤΑΥΡΟΣ


Επιστροφή στο Πώληση Αυτοκινήτων-Ανταλλακτικών-Αξεσουάρ για Vitara

antonis1627 Σάβ Ιούλ 20, 2024 6:27 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
Tony Louk Παρ Ιούλ 19, 2024 5:34 pm Καλησπέρα από Νότια Πελοπόννησο (Γύθειο)!
john maxx Παρ Ιούλ 19, 2024 9:43 am Καλημέρα από δυτική Πελοπόννησο
antonis1627 Παρ Ιούλ 19, 2024 6:14 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Πέμ Ιούλ 18, 2024 6:24 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2024 1:40 pm Σάββατο 27-7-2024 πάμε για κρασάκι και μεζέδες στην
antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2024 6:59 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2024 6:26 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Ιούλ 15, 2024 10:48 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Ιούλ 15, 2024 6:27 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
Σταύρος 4x4 Δευτ Ιούλ 15, 2024 6:20 am Καλημέρα και καλή βδομάδα.
antonis1627 Κυρ Ιούλ 14, 2024 7:08 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Ιούλ 13, 2024 11:02 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
antonis1627 Σάβ Ιούλ 13, 2024 7:07 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
kostasgal Παρ Ιούλ 12, 2024 2:17 pm Καμμια Πινδο θα παμε για δροσια;
kostasgal Παρ Ιούλ 12, 2024 2:16 pm Καλο μεσημερι απο Βολο.
arahova Παρ Ιούλ 12, 2024 10:34 am Καλημέρα σε όλους.
john maxx Παρ Ιούλ 12, 2024 7:59 am Καλημέρα
antonis1627 Παρ Ιούλ 12, 2024 6:49 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Ιούλ 11, 2024 10:25 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Ιούλ 11, 2024 6:36 am Καλημέρα σας.
arahova Τετ Ιούλ 10, 2024 10:07 am Καλημέρα σε όλους.
KonKalamata Τετ Ιούλ 10, 2024 8:02 am Καλημέρα!
antonis1627 Τετ Ιούλ 10, 2024 6:29 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Ιούλ 09, 2024 9:41 am Καλημέρα σε όλους.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης