LINGLONG M/T 215/75 R15

Οτιδήποτε αφορά τα Vitara μας...

LINGLONG M/T 215/75 R15

Δημοσίευσηαπό costas66 » Κυρ Ιαν 22, 2023 9:39 pm

LINGLONG Crosswind M/T 215/75 R15
Φορεμένα 2,5 χρόνια , με 25.000 χλμ, χωρίς μπαλώματα και πολύ πέλμα ακόμη.
150€

εικόνα_Viber_2023-01-20_15-57-02-744.jpg

εικόνα_Viber_2023-01-20_15-57-02-514.jpg

εικόνα_Viber_2023-01-20_16-01-37-043.jpg
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Junior Moderator
Junior Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7049
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: KYB + MAD + 7cm
cb: Ναι
Aka: Ο "έχω έναν γνωστό..."
Name: Κώστας

Re: LINGLONG M/T 215/75 R15

Δημοσίευσηαπό BOSS » Κυρ Ιαν 22, 2023 10:30 pm

Πολύ καλό πρωτογενές λάστιχο σε όλα τα τερέν,καλοπούλητα Κώστα! :D
Πυρ,γυνη και θαλασσα...
Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9052
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Λάστιχα: Crosswind M/T LingLong
Διάσταση ελαστικών: 215/75/15
Suspension: +6
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: εκδρομοφαγος
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: LINGLONG M/T 215/75 R15

Δημοσίευσηαπό stamatdi » Κυρ Ιαν 22, 2023 11:23 pm

:handgestures-thumbupleft: Τίμιο λάστιχο αυτό φοράω και εγώ στο αυτοκίνητο μου .
stamatdi
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 07, 2022 3:29 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ /ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Λάστιχα: YOKOHAMA GEO/LING LONG MT
Διάσταση ελαστικών: 195/80/15 -215/75/15
Suspension: KAYABA / MAD
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: LINGLONG M/T 215/75 R15

Δημοσίευσηαπό taxidriver06 » Τετ Ιαν 25, 2023 2:06 pm

Κώστα έχεις mail ;-)
ΓΙΩΡΓΟΣ-GV 1.6-CALMINI 2,5"-205/80/16
Τα πάντα γίνονται αδύνατα,όταν πιστέψουμε πως δεν μπορούμε να τα πράξουμε.(ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ)
Άβαταρ μέλους
taxidriver06
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1479
Εγγραφή: Παρ Μαρ 27, 2009 1:26 am
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Λάστιχα: 215/75/15,225/70/15
Suspension: Calmini
cb: Ναι
Name: ΓΙΩΡΓΟΣ

Re: LINGLONG M/T 215/75 R15

Δημοσίευσηαπό costas66 » Κυρ Ιαν 29, 2023 10:16 pm

Πουλήθηκαν.
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Junior Moderator
Junior Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7049
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: KYB + MAD + 7cm
cb: Ναι
Aka: Ο "έχω έναν γνωστό..."
Name: Κώστας


Επιστροφή στο Πώληση Αυτοκινήτων-Ανταλλακτικών-Αξεσουάρ για Vitara

Κώστας Σ Τρί Φεβ 07, 2023 11:15 am Καλημέρα από Κύπρο!!!
john maxx Τρί Φεβ 07, 2023 10:31 am Καλημέρα από την πολύ χιονισμένη Πορταριά
mitsosstr636r Τρί Φεβ 07, 2023 9:35 am καλημέρα 8)
lss_00 Τρί Φεβ 07, 2023 8:06 am Καλημέρα....
antonis1627 Τρί Φεβ 07, 2023 7:05 am Καλημέρα σας.
ΣΡΕΚ Δευτ Φεβ 06, 2023 8:20 pm καλησπερα σε ολους καλη εβδομαδα με υγεια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Δευτ Φεβ 06, 2023 8:51 am Καλημέρα από το χιονισμένο Καματερο.
lss_00 Δευτ Φεβ 06, 2023 8:11 am Καλημέρα....
antonis1627 Δευτ Φεβ 06, 2023 7:14 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
john maxx Κυρ Φεβ 05, 2023 9:11 pm Καλησπέρα από Πορταριά Πηλίου
gi@nn@kis Κυρ Φεβ 05, 2023 7:36 pm Φτασατε ολοι Ολα καλα;
vagpap Κυρ Φεβ 05, 2023 6:29 pm Καλή επιστροφή σε όσους έφυγαν σήμερα! Χάρηκα πολύ που κατάφερα και γνώρισα επιτέλους από κοντά αρκετούς από τα μέλη! Καλό αντάμωμα ξανά!!!
Moody_AL Κυρ Φεβ 05, 2023 10:12 am Καλημερα απο Πορταριά!! Χιονι και κρύο στο full!!
antonis1627 Κυρ Φεβ 05, 2023 8:35 am Έχει αρχίσει να χιονίζει και να το πιάνει δειλά-δειλά
antonis1627 Κυρ Φεβ 05, 2023 8:15 am Καλημέρα σας από την παγωμένη Πορταριά.
lss_00 Σάβ Φεβ 04, 2023 8:35 am Καλημέρα....
antonis1627 Σάβ Φεβ 04, 2023 8:10 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.Καλό δρόμο σε όσους ταξιδεύουν σήμερα για τη κοπή της πίτας μας.
mitsosstr636r Παρ Φεβ 03, 2023 9:37 pm Παρακαλώ δείτε ανακοίνωση σχετικά με το μας!
mitsosstr636r Παρ Φεβ 03, 2023 9:36 pm Ρίξτε καμμιά φωτό να ζηλέψουμε!
mitsosstr636r Παρ Φεβ 03, 2023 9:36 pm Ξεκινήσατε πάλι τα τσίπουρα ρε?
SIAL Παρ Φεβ 03, 2023 1:14 pm Θέαμα από Οιτη για όλο το λαό εδώ : viewtopic.php?f=66&t=36155&p=920858#p920858
SIAL Παρ Φεβ 03, 2023 1:14 pm Καλημέρες και καλά να τα περάσετε όλοι σας το σκ!!!
higraf Παρ Φεβ 03, 2023 11:46 am Καλο δρόμο στους πρωινούς, η μεσημεριανή να ετοιμαζόμαστε
kostasgal Παρ Φεβ 03, 2023 9:23 am Καλημέρα απο Βόλο με αέρα και Βροχή
mitsosstr636r Παρ Φεβ 03, 2023 9:17 am καλό δρόμο και καλή αντάμωση μούτρα!
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες