Ανταλλακτικά φανοποιείας, ταμπλό & κινητήρα από GV 5D

Οτιδήποτε αφορά τα Vitara μας...

Ανταλλακτικά φανοποιείας, ταμπλό & κινητήρα από GV 5D

Δημοσίευσηαπό costas66 » Δευτ Μαρ 11, 2019 3:22 am

Διάφορα ανταλλακτικά για Grand Vitara με παλιό ταμπλό.
Για διαθεσιμότητα και τιμή πμ. ή εδώ.
IMG_20190302_131304_020.jpg

IMG_20190303_165524.jpg

IMG_20190303_165641.jpg

IMG_20190303_165657.jpg
Τελευταία επεξεργασία από costas66 και Τρί Μαρ 12, 2019 4:59 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5745
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Lat. Cross 215/65/16
Suspension: KYB + MAD (+7cm)
cb: Ναι
Name: Κώστας

Re: Ανταλλακτικά φανοποιείας ταμπλό & κινητήρα από GV 5D

Δημοσίευσηαπό BOSS » Δευτ Μαρ 11, 2019 10:48 am

Κωστα καλη μερα και καλη Σαρακοστη!
Σορρυ που ρωταω...το οχημα σου ειναι αυτο;;
Πυρ,γυνη και θαλασσα...
Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6445
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Aka: εκδρομοφαγος
Λάστιχα: Cooper stt pro p.o.r
Suspension: mud+kyb+αποστατες
cb: Ναι
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: Ανταλλακτικά φανοποιείας ταμπλό & κινητήρα από GV 5D

Δημοσίευσηαπό costas66 » Δευτ Μαρ 11, 2019 1:46 pm

Ναι, το δικό μου είναι. :(
Θα κάνω εκτενές θέμα κάποια στιγμή.
Πάντως όλα είναι καλά . :-)
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5745
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Lat. Cross 215/65/16
Suspension: KYB + MAD (+7cm)
cb: Ναι
Name: Κώστας

Re: Ανταλλακτικά φανοποιείας ταμπλό & κινητήρα από GV 5D

Δημοσίευσηαπό BOSS » Δευτ Μαρ 11, 2019 2:11 pm

Να ειστε καλα αυτο μετραει :D ...ολα μεσα στην ζωη...καλη δυναμη σε οτι κανεις
Πυρ,γυνη και θαλασσα...
Άβαταρ μέλους
BOSS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6445
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2015 10:55 pm
Τοποθεσία: Συμη-Σαλαμινα
Aka: εκδρομοφαγος
Λάστιχα: Cooper stt pro p.o.r
Suspension: mud+kyb+αποστατες
cb: Ναι
Name: ΒΑΛΑΝΤΗΣ

Re: Ανταλλακτικά φανοποιείας ταμπλό & κινητήρα από GV 5D

Δημοσίευσηαπό GATOZ » Δευτ Μαρ 11, 2019 6:14 pm

νταμπλουγιου τι και εφ?
ω ρε κωστα...





αλλα σιγα... σιδερα. θα βρεις καλυτερα. ο γκραντ κωσταρα του εξηντα εξι - σπανιον μονδελον, εβγηκε μονο μια χρονια - να ειναι καλα...
εφκα, κατρουγκαλος, αφραγκος
Άβαταρ μέλους
GATOZ
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2015 7:38 pm
Τοποθεσία: Πετρούπολη
Aka: gatoz
Λάστιχα: Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 225/55/17
Suspension: mom
cb: Ναι
Name: Θεοντόρε δη Γκρέιπ (τ νοτ)

Re: Ανταλλακτικά φανοποιείας ταμπλό & κινητήρα από GV 5D

Δημοσίευσηαπό ximikos00 » Δευτ Μαρ 11, 2019 6:57 pm

Γέρος να είσαι εσύ....
Τα σίδερα ξαναγίνονται...
Άβαταρ μέλους
ximikos00
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1493
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 3:44 pm
Τοποθεσία: Βουνό-Θεσσαλονίκη-Βουνό
Λάστιχα: BF Goodrich A/T
Suspension: ΟΜΕ/ΚΥΒ
cb: Ναι
Name: Ανδρέας


Επιστροφή στο Πώληση Αυτοκινήτων-Ανταλλακτικών-Αξεσουάρ για Vitara

ΣΡΕΚ Πέμ Μαρ 21, 2019 8:13 pm καλησπερα σε ολους .......... !!!
antonis1627 Πέμ Μαρ 21, 2019 8:00 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Πέμ Μαρ 21, 2019 2:25 am Καλημέρα σε όλους ευχαριστώ
arahova Πέμ Μαρ 21, 2019 2:21 am Καλημέρα Δία, καλή δουλειά.
taxidriver06 Τετ Μαρ 20, 2019 8:34 pm Καλησπέρα!!!
antonis1627 Τετ Μαρ 20, 2019 6:26 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Μαρ 20, 2019 2:22 am Καλημέρα σε όλους
taxidriver06 Τρί Μαρ 19, 2019 11:25 am Καλημέρες!!!
stelios8ess Τρί Μαρ 19, 2019 10:24 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τρί Μαρ 19, 2019 6:13 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Μαρ 19, 2019 2:14 am Καλημέρα σε όλους
ΣΡΕΚ Δευτ Μαρ 18, 2019 6:47 pm καλησπερα σε ολους καλη βδομαδα !!!
arahova Δευτ Μαρ 18, 2019 8:58 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 18, 2019 7:46 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Μαρ 18, 2019 2:41 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
stelios8ess Κυρ Μαρ 17, 2019 10:23 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Μαρ 17, 2019 7:55 am Καλημέρα σας.
Στράτος Κυρ Μαρ 17, 2019 12:40 am Ξεμπετώσαμε και σας καληνυχτίζουμε!!!
Atlas Σάβ Μαρ 16, 2019 9:53 am Καλημέρα παίδες. Καλό Σαββατοκύριακο
antonis1627 Σάβ Μαρ 16, 2019 6:18 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
dimitris mytilini Παρ Μαρ 15, 2019 2:28 pm Καλο μεσημερι απο Μυτιληνη!!!
taxidriver06 Παρ Μαρ 15, 2019 10:38 am Καλημέρες!!!
Γιάννης Ποριχης Παρ Μαρ 15, 2019 10:28 am Καλημέρα σε όλους
stelios8ess Παρ Μαρ 15, 2019 10:27 am Καλημέρααα...
antonis1627 Παρ Μαρ 15, 2019 7:17 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης