ΛΑΣΤΙΧΑ 215-65-16

Οτιδήποτε αφορά τα Vitara μας...

ΛΑΣΤΙΧΑ 215-65-16

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Πέμ Νοέμ 08, 2018 11:58 am

-Πωλουνται MICHELIN LATITUDE CROSS 215-65-16 DOT 2017,με 3.000 χιλιομετρα,σαν καινουρια
-Αγοραστηκαν 450€ πριν 1 χρονο και τα δινω 250.
-Δεκτη ανταλλαγη με 50-50 bf ή geolandar αντιστοιχης καταστασης.
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 488
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Re: ΛΑΣΤΙΧΑ 215-65-16

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Πέμ Νοέμ 08, 2018 5:35 pm

Πουληθηκαν,να κλειδωσει παρακαλω.
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 488
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Re: ΛΑΣΤΙΧΑ 215-65-16

Δημοσίευσηαπό panoshm » Πέμ Νοέμ 08, 2018 5:39 pm

:shock: Σφαίρα :!:
ΕικόναGV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29767
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Name: Πάνος


Επιστροφή στο Πώληση Αυτοκινήτων-Ανταλλακτικών-Αξεσουάρ για Vitara

taxidriver06 Τρί Μαρ 19, 2019 11:25 am Καλημέρες!!!
stelios8ess Τρί Μαρ 19, 2019 10:24 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τρί Μαρ 19, 2019 6:13 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Μαρ 19, 2019 2:14 am Καλημέρα σε όλους
ΣΡΕΚ Δευτ Μαρ 18, 2019 6:47 pm καλησπερα σε ολους καλη βδομαδα !!!
arahova Δευτ Μαρ 18, 2019 8:58 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 18, 2019 7:46 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Μαρ 18, 2019 2:41 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
stelios8ess Κυρ Μαρ 17, 2019 10:23 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Μαρ 17, 2019 7:55 am Καλημέρα σας.
Στράτος Κυρ Μαρ 17, 2019 12:40 am Ξεμπετώσαμε και σας καληνυχτίζουμε!!!
Atlas Σάβ Μαρ 16, 2019 9:53 am Καλημέρα παίδες. Καλό Σαββατοκύριακο
antonis1627 Σάβ Μαρ 16, 2019 6:18 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
dimitris mytilini Παρ Μαρ 15, 2019 2:28 pm Καλο μεσημερι απο Μυτιληνη!!!
taxidriver06 Παρ Μαρ 15, 2019 10:38 am Καλημέρες!!!
Γιάννης Ποριχης Παρ Μαρ 15, 2019 10:28 am Καλημέρα σε όλους
stelios8ess Παρ Μαρ 15, 2019 10:27 am Καλημέρααα...
antonis1627 Παρ Μαρ 15, 2019 7:17 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Παρ Μαρ 15, 2019 2:25 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ/ Κ
ΣΡΕΚ Πέμ Μαρ 14, 2019 7:36 pm καλησπερα σε ολους .........!!!
mitsosstr636r Πέμ Μαρ 14, 2019 9:55 am καλημέρα
stelios8ess Πέμ Μαρ 14, 2019 9:54 am Καλημέρααα...
Atlas Πέμ Μαρ 14, 2019 9:02 am Καλημέρα παίδες
lss_00 Πέμ Μαρ 14, 2019 8:06 am Καλημέρα......
antonis1627 Πέμ Μαρ 14, 2019 7:56 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης