Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό ximikos00 » Τρί Αύγ 16, 2011 8:01 am

johndrama έγραψε:
Επισκέπτης έγραψε:
johndrama έγραψε:Οι διαστασεις κανουν και για 1.6?


Δεν το έχω επιβεβαιώσει με κάποιο 1.6 , φίλε Γιάννη . Αν κάποιος φίλος λύσει προφυλακτήρα , ας μετρήσει τις αποστάσεις των βάσεων του αυτοκινήτου να δούμε αν είναι ίδιες με αυτές που έχω μετρήσει στο 2.0 και ας ενημερώσει σχετικά .
johndrama έγραψε: Καλα η ασημινα ειναι κουκλα και πανετοιμη για το χειμωνα που ερχεται.


Η Χρυσούλα ! Η Ασημίνα πήγε βόρεια στον χημικό μας ! :) :wink:

Mε τα ονοματα ποτε δεν τα πηγαινα καλα :lol: ζητα συγνωμη στη Χρυσουλα εκμερους μου :lol:



Xαχαχα.....Καλη ειναι η Χρυσούλα δεν αντιλέγω....
Αλλα την Ασημίνα δεν την αλλαζω με τπτ....
Ειμαστέ ερωτευμένοι δεν θέλω να την πληγώσω....
Άβαταρ μέλους
ximikos00
4x4 Gold Member
4x4 Gold Member
 
Δημοσιεύσεις: 1506
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 3:44 pm
Τοποθεσία: Βουνό-Θεσσαλονίκη-Βουνό
Λάστιχα: BF Goodrich A/T
Suspension: ΟΜΕ/ΚΥΒ
cb: Ναι
Name: Ανδρέας

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Σάβ Αύγ 27, 2011 6:32 pm

:clap: :clap: :clap:
Μπράβο ΚΩΣΤΑ!!!
Έχω καιρό να μπω στο site
και να τα πούμε.
Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια στο όλο σου εγχείρημα.
Άπαιχτος!!!!
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: LATITUDE CROSS
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Ναι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Mastergunner » Σάβ Αύγ 27, 2011 8:41 pm

Μια χαρά φίλε καλορίζικος :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Κλείσε μέσα σου την Ελλάδα και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο

Ένας για Ολους και Όλοι για Έναν (Vitara Club)
Άβαταρ μέλους
Mastergunner
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7712
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 11:36 am
Τοποθεσία: Βροντάδος ΧΙΟΣ
Λάστιχα: FULDA TRAMP 4x4
Suspension: Calmini 3''/OΜΕ
cb: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Κυρ Αύγ 28, 2011 9:33 pm

Ευχαριστώ παιδιά ! Να είστε καλά ! :wink: :wink:
Επισκέπτης
 

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό SAM » Τρί Αύγ 30, 2011 11:50 pm

:clap: :clap: :clap:
Πάω παντού γιατί μπορώ
Τους σέβομαι όλους δεν φοβάμαι κανέναν
Γειά και χαρά Πάνος
Άβαταρ μέλους
SAM
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2717
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2009 8:21 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Aka: Σατανικό μπιζέλι ο Ελαφοκυνηγος
Λάστιχα: BF TA MAD KM2
Suspension: MAD + calmini
cb: Ναι
Name: Πάνος

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Mastergunner » Τετ Αύγ 31, 2011 5:06 am

Ίσως χρειαστείς μεγαλύτερες προσθήκες στα ελατήρια λόγο του επιπλέον βάρους που πήρες απο τον εργάτη,ωστε να μην χάσεις το ύψος μπροστά :think:
Κλείσε μέσα σου την Ελλάδα και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο

Ένας για Ολους και Όλοι για Έναν (Vitara Club)
Άβαταρ μέλους
Mastergunner
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7712
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 11:36 am
Τοποθεσία: Βροντάδος ΧΙΟΣ
Λάστιχα: FULDA TRAMP 4x4
Suspension: Calmini 3''/OΜΕ
cb: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Πέμ Σεπ 01, 2011 9:32 am

Mastergunner έγραψε:Ίσως χρειαστείς μεγαλύτερες προσθήκες στα ελατήρια λόγο του επιπλέον βάρους που πήρες απο τον εργάτη,ωστε να μην χάσεις το ύψος μπροστά :think:


Το έχω αναφέρει και στην πρώτη σελίδα Γιώργο . Δεν έχασα ύψος , ή τουλάχιστον και να κατέβηκε λίγο , είναι αμελητέο και καθόλου εμφανές ! :wink:
Επισκέπτης
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ιδιοκατασκευές

ΣΡΕΚ Τετ Μάιος 22, 2019 10:14 am καλημερα σε ολους !!!
stelios8ess Τετ Μάιος 22, 2019 9:48 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τετ Μάιος 22, 2019 7:00 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Μάιος 22, 2019 1:23 am Κάλήμέρά σέ όλους
stelios8ess Τρί Μάιος 21, 2019 10:21 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τρί Μάιος 21, 2019 6:37 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Μάιος 21, 2019 1:20 am Καλημέρα σε όλους
stelios8ess Δευτ Μάιος 20, 2019 12:20 pm Καλημέρααα...
antonis1627 Δευτ Μάιος 20, 2019 12:07 pm Τετάρτη 22-5-2019 μαζευόμαστε στον Μπάκα για .
mitsosstr636r Δευτ Μάιος 20, 2019 8:12 am καλημέρα καλή εβδομάδα
lss_00 Δευτ Μάιος 20, 2019 7:20 am Καλημέρα.....
antonis1627 Δευτ Μάιος 20, 2019 6:58 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Μάιος 20, 2019 1:21 am Καλημέρα σε όλους
antonis1627 Κυρ Μάιος 19, 2019 11:01 am Καλημέρα Νίκο.
ΜΩΡΑΙΤΗΣ Κυρ Μάιος 19, 2019 10:48 am Καλημέρα σε όλη την παρέα
arahova Κυρ Μάιος 19, 2019 9:23 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μάιος 19, 2019 7:41 am Καλημέρα σας.
Atlas Κυρ Μάιος 19, 2019 7:33 am Καλημέρα παίδες
antonis1627 Σάβ Μάιος 18, 2019 6:35 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
span Παρ Μάιος 17, 2019 11:53 am Καλημεραααα!
arahova Παρ Μάιος 17, 2019 8:59 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Παρ Μάιος 17, 2019 6:05 am Καλημέρα σας.
stelios8ess Πέμ Μάιος 16, 2019 9:48 am Καλημέρααα...
taxidriver06 Πέμ Μάιος 16, 2019 9:39 am Καλημέρες!!!
arahova Πέμ Μάιος 16, 2019 8:58 am Καλημέρα σε όλους.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες