Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό ximikos00 » Τρί Αύγ 16, 2011 8:01 am

johndrama έγραψε:
Επισκέπτης έγραψε:
johndrama έγραψε:Οι διαστασεις κανουν και για 1.6?


Δεν το έχω επιβεβαιώσει με κάποιο 1.6 , φίλε Γιάννη . Αν κάποιος φίλος λύσει προφυλακτήρα , ας μετρήσει τις αποστάσεις των βάσεων του αυτοκινήτου να δούμε αν είναι ίδιες με αυτές που έχω μετρήσει στο 2.0 και ας ενημερώσει σχετικά .
johndrama έγραψε: Καλα η ασημινα ειναι κουκλα και πανετοιμη για το χειμωνα που ερχεται.


Η Χρυσούλα ! Η Ασημίνα πήγε βόρεια στον χημικό μας ! :) :wink:

Mε τα ονοματα ποτε δεν τα πηγαινα καλα :lol: ζητα συγνωμη στη Χρυσουλα εκμερους μου :lol:



Xαχαχα.....Καλη ειναι η Χρυσούλα δεν αντιλέγω....
Αλλα την Ασημίνα δεν την αλλαζω με τπτ....
Ειμαστέ ερωτευμένοι δεν θέλω να την πληγώσω....
Άβαταρ μέλους
ximikos00
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 3:44 pm
Τοποθεσία: Βουνό-Θεσσαλονίκη-Βουνό
Λάστιχα: BF Goodrich A/T
Suspension: ΟΜΕ/ΚΥΒ
cb: Ναι
Name: Ανδρέας

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Σάβ Αύγ 27, 2011 6:32 pm

:clap: :clap: :clap:
Μπράβο ΚΩΣΤΑ!!!
Έχω καιρό να μπω στο site
και να τα πούμε.
Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια στο όλο σου εγχείρημα.
Άπαιχτος!!!!
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 645
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: LATITUDE CROSS
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Ναι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Mastergunner » Σάβ Αύγ 27, 2011 8:41 pm

Μια χαρά φίλε καλορίζικος :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Κλείσε μέσα σου την Ελλάδα και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο

Ένας για Ολους και Όλοι για Έναν (Vitara Club)
Άβαταρ μέλους
Mastergunner
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7712
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 11:36 am
Τοποθεσία: Βροντάδος ΧΙΟΣ
Λάστιχα: FULDA TRAMP 4x4
Suspension: Calmini 3''/OΜΕ
cb: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Κυρ Αύγ 28, 2011 9:33 pm

Ευχαριστώ παιδιά ! Να είστε καλά ! :wink: :wink:
Επισκέπτης
 

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό SAM » Τρί Αύγ 30, 2011 11:50 pm

:clap: :clap: :clap:
Πάω παντού γιατί μπορώ
Τους σέβομαι όλους δεν φοβάμαι κανέναν
Γειά και χαρά Πάνος
Άβαταρ μέλους
SAM
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2717
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2009 8:21 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Aka: Σατανικό μπιζέλι ο Ελαφοκυνηγος
Λάστιχα: BF TA MAD KM2
Suspension: MAD + calmini
cb: Ναι
Name: Πάνος

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Mastergunner » Τετ Αύγ 31, 2011 5:06 am

Ίσως χρειαστείς μεγαλύτερες προσθήκες στα ελατήρια λόγο του επιπλέον βάρους που πήρες απο τον εργάτη,ωστε να μην χάσεις το ύψος μπροστά :think:
Κλείσε μέσα σου την Ελλάδα και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο

Ένας για Ολους και Όλοι για Έναν (Vitara Club)
Άβαταρ μέλους
Mastergunner
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 7712
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 11:36 am
Τοποθεσία: Βροντάδος ΧΙΟΣ
Λάστιχα: FULDA TRAMP 4x4
Suspension: Calmini 3''/OΜΕ
cb: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Κατασκευή βάσης εργάτη για το NGV !

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Πέμ Σεπ 01, 2011 9:32 am

Mastergunner έγραψε:Ίσως χρειαστείς μεγαλύτερες προσθήκες στα ελατήρια λόγο του επιπλέον βάρους που πήρες απο τον εργάτη,ωστε να μην χάσεις το ύψος μπροστά :think:


Το έχω αναφέρει και στην πρώτη σελίδα Γιώργο . Δεν έχασα ύψος , ή τουλάχιστον και να κατέβηκε λίγο , είναι αμελητέο και καθόλου εμφανές ! :wink:
Επισκέπτης
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ιδιοκατασκευές

stelios8ess Παρ Δεκ 14, 2018 12:37 pm Καλημέρααα...
arahova Παρ Δεκ 14, 2018 10:37 am Καλημέρα σας.
mitsosstr636r Παρ Δεκ 14, 2018 10:24 am Nick.... :occasion-santa:
didymos Παρ Δεκ 14, 2018 9:32 am Καλημέρα σε όλους..
nick_89 Παρ Δεκ 14, 2018 9:21 am Καλημέρα ομορφιά μου!
mitsosstr636r Παρ Δεκ 14, 2018 9:18 am καλημέρα
antonis1627 Παρ Δεκ 14, 2018 8:41 am Καλημέρα σας.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Παρ Δεκ 14, 2018 8:02 am Καλημερα βιταροπαρεα 10 ημρες για τα Χριστουγεννα
ΔΙΑΣ Παρ Δεκ 14, 2018 2:41 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ Κ
arahova Πέμ Δεκ 13, 2018 12:21 pm Καλημέρα σας.
taxidriver06 Πέμ Δεκ 13, 2018 11:02 am Καλημέρες!!!
BOSS Πέμ Δεκ 13, 2018 10:37 am Καλημερα με βροχουλα!
mitsosstr636r Πέμ Δεκ 13, 2018 9:52 am καλημέρα
Atlas Πέμ Δεκ 13, 2018 9:52 am καλημέρα παίδες
Γιάννης Ποριχης Πέμ Δεκ 13, 2018 9:24 am Καλήμερα ...........
lss_00 Πέμ Δεκ 13, 2018 8:00 am Καλημέρα....
antonis1627 Πέμ Δεκ 13, 2018 7:27 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Πέμ Δεκ 13, 2018 2:41 am Καλημέρα σε όλους
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Τετ Δεκ 12, 2018 7:58 pm Καλησπερα σε ολη την βιταροπαρεα
stelios8ess Τετ Δεκ 12, 2018 12:08 pm Καλημέρααα...
taxidriver06 Τετ Δεκ 12, 2018 11:49 am Καλημέρες !!!!!
arahova Τετ Δεκ 12, 2018 11:32 am Καλημέραααααααααααα!!!!!!!
mitsosstr636r Τετ Δεκ 12, 2018 10:14 am καλημέρα
lss_00 Τετ Δεκ 12, 2018 8:05 am Καλημέρα......
antonis1627 Τετ Δεκ 12, 2018 7:08 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης