2 din Λοιπον !

Αξεσουάρ που αφορούν NGV

Re: 2 din Λοιπον !

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Πέμ Σεπ 30, 2021 8:17 am

Το τοτε ngv νμζ το εβαλε με ανταπτορες το led :think:
Το τωρα εχει μαμα ξενον δεν παιρνει τιποτα.
Αισχος.
Αισχοτατον Αισχος!!!!!

Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9952
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: 2 din Λοιπον !

Δημοσίευσηαπό prevezanos » Πέμ Σεπ 30, 2021 11:03 am

kostasRS έγραψε:Το τοτε ngv νμζ το εβαλε με ανταπτορες το led :think:
Το τωρα εχει μαμα ξενον δεν παιρνει τιποτα.

Αυτούς τους ανταπτωρες δεν μπορώ να βρω ούτε online και φυσικά ούτε Πρέβεζα, θυμάσαι το κατάστημα να του κάνω ένα τηλέφωνο?
prevezanos
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Τετ Αύγ 28, 2019 11:01 am
Λάστιχα: NEXTEN Roadian HTX
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: KYB+4,5cm ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Jimis Komis
Name: Dimitris

Re: 2 din Λοιπον !

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Πέμ Σεπ 30, 2021 12:39 pm

Οχι αλλα θα το ψαξω :D
Αισχος.
Αισχοτατον Αισχος!!!!!

Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 9952
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: 2 din Λοιπον !

Δημοσίευσηαπό prevezanos » Παρ Οκτ 01, 2021 12:47 am

Thanks :D
prevezanos
4x4 Regular member
4x4 Regular member
 
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Τετ Αύγ 28, 2019 11:01 am
Λάστιχα: NEXTEN Roadian HTX
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: KYB+4,5cm ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Jimis Komis
Name: Dimitris

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αξεσουάρ/Εξοπλισμός

arahova Παρ Ιαν 21, 2022 12:39 pm Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
john maxx Παρ Ιαν 21, 2022 11:01 am Καλημέρα
Theo069-4x4 Παρ Ιαν 21, 2022 9:03 am Καλημερα λεβεντες
antonis1627 Παρ Ιαν 21, 2022 7:40 am Καλημέρα σας.
crpapazoglou Πέμ Ιαν 20, 2022 6:20 pm τεστ
Kostas 74 Πέμ Ιαν 20, 2022 12:27 pm Ευχαριστώ για την αποδοχή!
Kostas 74 Πέμ Ιαν 20, 2022 12:26 pm Καλημεραααα
arahova Πέμ Ιαν 20, 2022 11:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Ιαν 20, 2022 7:45 am Καλημέρα σας.
stelios8ess Τετ Ιαν 19, 2022 11:22 am Καλημέρααα...
antonis1627 Τετ Ιαν 19, 2022 8:25 am Καλημέρα σας
Atlas Τρί Ιαν 18, 2022 12:07 pm Καλημέρα παίδες
chrisg Τρί Ιαν 18, 2022 10:56 am Καλημέρα, ευχαριστώ για την αποδοχή!
antonis1627 Τρί Ιαν 18, 2022 7:15 am Καλημέρα σας.
john maxx Δευτ Ιαν 17, 2022 8:54 pm Καλησπέρα
GV'S 1600 Δευτ Ιαν 17, 2022 5:38 pm Χαιρετώσας! ευχαριστώ για την αποδοχή.Καλώς σας βρήκαααααα...
stelios8ess Δευτ Ιαν 17, 2022 11:19 am Καλημέρααα...
Theo069-4x4 Δευτ Ιαν 17, 2022 11:14 am Καλημερα καλη εβδομαδα
antonis1627 Δευτ Ιαν 17, 2022 8:06 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
ΣΡΕΚ Δευτ Ιαν 17, 2022 8:01 am καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους με υγεια και υπομονη !!!!!!!!!!!!!!!
antonis1627 Κυρ Ιαν 16, 2022 8:46 am Καλημέρα σας.
Theo069-4x4 Σάβ Ιαν 15, 2022 11:34 am Καλημερα σε ολους
ΣΡΕΚ Σάβ Ιαν 15, 2022 7:56 am καλημερα σε ολους καλο σαββατοκυριακο σε ολους με υγεια υπομονη και πολλες βολτες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
antonis1627 Σάβ Ιαν 15, 2022 7:20 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
Theo069-4x4 Παρ Ιαν 14, 2022 9:51 am Καλημερα σε ολους
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης