Καθίσματα από Grand Vitara 3D Facelift

Καθίσματα από Grand Vitara 3D Facelift

Δημοσίευσηαπό dimtsag » Πέμ Φεβ 14, 2019 5:13 pm

Τα καθίσματα του GV μου δεν είναι σε καλή κατάσταση. Του οδηγού πήγα και το έφτιαξα γιατί είχε ξεκολήσει η πλάτη και ακουμπούσα στον σκελετό αλλά και πάλι , είναι αρκετά κουραστικό ή απλά δεν φτιάχνει.

Τα καθίσματα του fecelift κάνουν; (για το τρίπορτο μιλάμε πάντα αν τυχόν έχουν διαφορά με το 5πόρτο) Έχω βρεί απο τρακαρισμένο αλλά θέλω πρώτα να σιγουρέψω οτι κάνουν και μετά να παω να τα δω σε τι κατάσταση είναι.
Και σε τι τιμή φυσικά..
dimtsag
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 12:58 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Aka: Dimitris
Λάστιχα: Goodyear Wrangler
Διάσταση ελαστικών: 215/16/70
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Καθίσματα από Grand Vitara 3D Facelift

Δημοσίευσηαπό costas66 » Πέμ Φεβ 14, 2019 9:51 pm

Σε GV 5d του 98 είχα βάλει από FL του 2004. :D
Υποθέτω και στο τρίπορτο θα είσαι ok. ;-)
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5906
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Καθίσματα από Grand Vitara 3D Facelift

Δημοσίευσηαπό dimtsag » Παρ Φεβ 15, 2019 10:52 am

Μου είπαν επίσης να κοιτάξω και απο Wagon R sport και Ignis Sport τα οποία μπαίνουν. Για φαντάσου να βάλω στο τρακτέρι Recaro μπροστινά... Εμ πως...Χρειάζεται καλή πλευρική στήριξη για να ντριφτάρεις με τις κατσικές στα βουνά..!! :dance:
dimtsag
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 12:58 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Aka: Dimitris
Λάστιχα: Goodyear Wrangler
Διάσταση ελαστικών: 215/16/70
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Καθίσματα από Grand Vitara 3D Facelift

Δημοσίευσηαπό dimtsag » Παρ Φεβ 22, 2019 2:12 pm

Καθισμάτα απο Ignis sport τρακαρισμένο τα δίνει 250 ευρω...Αξίζει λέτε;
dimtsag
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 12:58 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Aka: Dimitris
Λάστιχα: Goodyear Wrangler
Διάσταση ελαστικών: 215/16/70
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Δημήτρης


Επιστροφή στο Αμάξωμα/πλαστικά μέρη

ΔΙΑΣ Πέμ Ιούλ 18, 2019 1:22 am Καλημέρα σε όλους
Tony Louk Πέμ Ιούλ 18, 2019 12:47 am Όσο και να αναβάλλεται, εμείς χωρίς "καφέ" δεν πάμε για ύπνο!
Σταύρος 4x4 Πέμ Ιούλ 18, 2019 12:34 am συμβαίνει τώρα :whistle: :whistle: :whistle: :lol: :lol: :mrgreen:
antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 12:47 pm Προσοχή.Το σημερινό μας καφεδάκι .
stelios8ess Τετ Ιούλ 17, 2019 10:22 am Καλημέρααα...
mitsosstr636r Τετ Ιούλ 17, 2019 8:43 am καλημέρα
antonis1627 Τετ Ιούλ 17, 2019 6:09 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Ιούλ 17, 2019 1:20 am Καλημέρα σε όλους
darkman Τρί Ιούλ 16, 2019 12:04 pm Καλημεραααα κοσμεεεεε :)
Nikola Tenv Τρί Ιούλ 16, 2019 11:05 am Kαλημέρα σας
stelios8ess Τρί Ιούλ 16, 2019 10:37 am Καλημέρααα...
lss_00 Τρί Ιούλ 16, 2019 7:32 am Καλημέρα......
antonis1627 Τρί Ιούλ 16, 2019 6:24 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Ιούλ 16, 2019 1:23 am Καλημέρα σε όλους
SIAL Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:24 pm Καλησπέρες!
stelios8ess Δευτ Ιούλ 15, 2019 9:09 am Καλημέρααα...
antonis1627 Δευτ Ιούλ 15, 2019 6:15 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιούλ 15, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
taxidriver06 Κυρ Ιούλ 14, 2019 11:18 am Καλημέρα στη παρέα !!!
stelios8ess Κυρ Ιούλ 14, 2019 9:12 am Καλημέρααα...
antonis1627 Κυρ Ιούλ 14, 2019 7:12 am Καλημέρα σας.
nasos Σάβ Ιούλ 13, 2019 2:38 pm Καλημέρα....
stelios8ess Σάβ Ιούλ 13, 2019 9:46 am Καλημέρααα...
antonis1627 Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:11 am Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Σάβ Ιούλ 13, 2019 6:08 am Καλημέρα από την Εύβοια προσοχή στον καιρό
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης