Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Αξεσουάρ που αφορούν GV

Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Δημοσίευσηαπό Giannis93 » Τετ Ιουν 05, 2019 3:44 pm

Καλησπερα παιδια!
Γνωριζει κανενας αν ο γνησιος κοτσαδορος απο GV 2.0 μοντελο 2000 μπαινει σε GV 1.6 μοντελο 2004;;
Εχω βρει εναν μεταχειρισμενο και δεν ξερω αν κανει.
Ευχαριστω
Giannis93
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μάιος 10, 2019 3:08 pm
Λάστιχα: ΑVON
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: +4cm
cb: Όχι

Re: Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Δημοσίευσηαπό panoshm » Τετ Ιουν 05, 2019 7:54 pm

Έγινε μεταφορά στην κατάλληλη ενότητα...

Νομίζω ότι έχουν τα ίδια σημεία στερέωσης :think: τον ίδιο που έχω εγώ, τον έχω δει και σε 1,6
ΕικόναGV2.0 5DFreestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 29757
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Λάστιχα: BF Goodrich A/T K02
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: OME/MAD(+8cm)
cb: Ναι
Name: Πάνος

Re: Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Δημοσίευσηαπό Giannis93 » Τετ Ιουν 05, 2019 8:15 pm

panoshm έγραψε:Έγινε μεταφορά στην κατάλληλη ενότητα...

Νομίζω ότι έχουν τα ίδια σημεία στερέωσης :think: τον ίδιο που έχω εγώ, τον έχω δει και σε 1,6



Ευχαριατω πολυ πανο!
Και εγω πιστευω οτι δν θα εχω προβλημα και θα χωραει απλα ηθελα να το σιγουρεψω για να μην τον αγορασω
«τζαμπα»!!
Giannis93
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μάιος 10, 2019 3:08 pm
Λάστιχα: ΑVON
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: +4cm
cb: Όχι

Re: Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Δημοσίευσηαπό costas66 » Τετ Ιουν 05, 2019 8:55 pm

Μια χαρά ταιριάζει.
Ίσως χρειαστείς δύο πλακάκια - αποστάτες για να μην καταργήσεις τη μαμά δέστρα.
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5878
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Δημοσίευσηαπό Giannis93 » Πέμ Ιουν 06, 2019 1:35 pm

Ωραια!
Ευχαριστω πολυ!!
Giannis93
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μάιος 10, 2019 3:08 pm
Λάστιχα: ΑVON
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: +4cm
cb: Όχι

Re: Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Δημοσίευσηαπό ArisR » Πέμ Ιουν 06, 2019 6:12 pm

Προχώρα Γιαννη..Θα τον κουμπώσει ο μάστορας..
Άβαταρ μέλους
ArisR
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 12, 2018 3:59 am
Λάστιχα: Michelin Lat.Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/70/16
Suspension: kayaba +3cm
cb: Ναι
Name: Αρης

Re: Κοτσαδορος GV 2.0 σε 1.6;

Δημοσίευσηαπό Giannis93 » Πέμ Ιουν 06, 2019 7:17 pm

ArisR έγραψε:Προχώρα Γιαννη..Θα τον κουμπώσει ο μάστορας..


:lol: :lol: :lol: Σωστοοοος Αρη!!
Giannis93
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μάιος 10, 2019 3:08 pm
Λάστιχα: ΑVON
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: +4cm
cb: Όχι


Επιστροφή στο Αξεσουάρ/Εξοπλισμός

stelios8ess Δευτ Ιουν 24, 2019 10:55 am Καλημέρααα...
spy111 Δευτ Ιουν 24, 2019 9:06 am Καλημέρα!!
arahova Δευτ Ιουν 24, 2019 8:59 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
mitsosstr636r Δευτ Ιουν 24, 2019 8:22 am καλημέρα
Atlas Δευτ Ιουν 24, 2019 7:24 am Καλημέρα παίδες. Καλή εβδομάδα
lss_00 Δευτ Ιουν 24, 2019 7:05 am Καλημέρα......
antonis1627 Δευτ Ιουν 24, 2019 6:58 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιουν 24, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
arahova Κυρ Ιουν 23, 2019 8:31 am Καλημέρα σε όλους, καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Ιουν 23, 2019 7:09 am Καλημέρα σας.Καλές βουτιές σε όλους τους φίλους που θα φύγουν για κάποια παραλία.
mitsosstr636r Σάβ Ιουν 22, 2019 10:45 am καλημέρα
taxidriver06 Σάβ Ιουν 22, 2019 8:43 am Καλημέρα στη παρέα!!!
antonis1627 Σάβ Ιουν 22, 2019 5:08 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Παρ Ιουν 21, 2019 11:58 pm Καλημέρα στους απανταχού vitaroclubites
stelios8ess Παρ Ιουν 21, 2019 10:34 am Καλημέρααα...
lss_00 Παρ Ιουν 21, 2019 7:03 am Καλημέρα......
antonis1627 Παρ Ιουν 21, 2019 6:11 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Παρ Ιουν 21, 2019 1:32 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ /Κ
lss_00 Πέμ Ιουν 20, 2019 7:02 am Καλημέρα......
antonis1627 Πέμ Ιουν 20, 2019 6:33 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Πέμ Ιουν 20, 2019 1:22 am Καλημέρα σε όλους
diamantis70 Τετ Ιουν 19, 2019 4:38 pm Γεια σας από τη Λάρισα.
antonis1627 Τετ Ιουν 19, 2019 10:10 am Σήμερα Τετάρτη 19-6-2019 έχουμε καφεδάκι στο .
stelios8ess Τετ Ιουν 19, 2019 9:55 am Καλημέρααα...
arahova Τετ Ιουν 19, 2019 8:58 am Καλημέρα σε όλους.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης