Πίσω φώτα Vitara

Αξεσουάρ που αφορούν Vitara

Πίσω φώτα Vitara

Δημοσίευσηαπό Λάζος Αντώνης » Παρ Δεκ 14, 2018 1:29 am

Γειά σας! Δεν βρήκα στην ομάδα συζήτηση για τα πίσω φώτα. Έχω δει Vitara 2000 2.0 σαν το δικό μου με πίσω φώτα από άλλο μοντέλο πιο καινούριο τα οποία και ανάβουν σε σχέση με τα δικά μου που ανάβουν μόνο της όπισθεν. Έχει κάποιος κάνει μετατροπή;
Λάζος Αντώνης
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Δεκ 11, 2018 12:44 am
Aka: lazosa
Λάστιχα: Yokohama all terrain
Διάσταση ελαστικών: 235-60-16
Suspension: Της μάνας του
cb: Όχι
Name: Αντώνης

Re: Πίσω φώτα Vitara

Δημοσίευσηαπό costas66 » Παρ Δεκ 14, 2018 1:58 am

Αν όντως έχεις GV όπως γράφεις στο προφίλ σου είσαι. :D
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5882
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Πίσω φώτα Vitara

Δημοσίευσηαπό theo_ts » Παρ Δεκ 14, 2018 2:24 am

Φίλε Αντωνη για να μπορείς να συμμετέχεις στις δημόσιες συζητήσεις μας θα πρέπει πρώτα να περάσεις απο ανοίγοντας Νέο θέμα και λέγοντάς μας δύο λόγια για εσένα και το αυτοκίνητο σου. Μετά συνεχίζεις ακάθεκτος ;-)
•Τα όρια της ζωή σου ειναι απλως επινοήσεις του εαυτού σου.
•Εξερεύνησε, Ονειρέψου, Ανακάλυψε.
•Εκείνο που χρειάζεται, είναι ν' ακολουθήσεις τον δρόμο σου ως την άκρη. Η αξία του δρόμου είναι να μην σταματήσεις.
Άβαταρ μέλους
theo_ts
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 16358
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2010 4:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Αίγιο - Σαλαμύκονο
Aka: Τεο
Λάστιχα: BF MT
Διάσταση ελαστικών: 225/75/16
Suspension: MAD-KYB
cb: Ναι
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ


Επιστροφή στο Αξεσουάρ/Εξοπλισμός

lss_00 Τετ Ιουν 26, 2019 7:05 am Καλημέρα......
antonis1627 Τετ Ιουν 26, 2019 6:44 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τετ Ιουν 26, 2019 1:30 am Καλημέρα σε όλους
stelios8ess Τρί Ιουν 25, 2019 9:39 am Καλημέρααα...
Atlas Τρί Ιουν 25, 2019 9:26 am Καλημέρα παίδες
spy111 Τρί Ιουν 25, 2019 9:14 am Καλημέρα !!
gi@nn@kis Τρί Ιουν 25, 2019 8:47 am καλημερα !!!
antonis1627 Τρί Ιουν 25, 2019 6:40 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Τρί Ιουν 25, 2019 1:30 am Καλημέρα σε όλους
stelios8ess Δευτ Ιουν 24, 2019 10:55 am Καλημέρααα...
spy111 Δευτ Ιουν 24, 2019 9:06 am Καλημέρα!!
arahova Δευτ Ιουν 24, 2019 8:59 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
mitsosstr636r Δευτ Ιουν 24, 2019 8:22 am καλημέρα
Atlas Δευτ Ιουν 24, 2019 7:24 am Καλημέρα παίδες. Καλή εβδομάδα
lss_00 Δευτ Ιουν 24, 2019 7:05 am Καλημέρα......
antonis1627 Δευτ Ιουν 24, 2019 6:58 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιουν 24, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
arahova Κυρ Ιουν 23, 2019 8:31 am Καλημέρα σε όλους, καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Ιουν 23, 2019 7:09 am Καλημέρα σας.Καλές βουτιές σε όλους τους φίλους που θα φύγουν για κάποια παραλία.
mitsosstr636r Σάβ Ιουν 22, 2019 10:45 am καλημέρα
taxidriver06 Σάβ Ιουν 22, 2019 8:43 am Καλημέρα στη παρέα!!!
antonis1627 Σάβ Ιουν 22, 2019 5:08 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Παρ Ιουν 21, 2019 11:58 pm Καλημέρα στους απανταχού vitaroclubites
stelios8ess Παρ Ιουν 21, 2019 10:34 am Καλημέρααα...
lss_00 Παρ Ιουν 21, 2019 7:03 am Καλημέρα......
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης