Χίλιασα κι εγώ...

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό mr.marino » Τρί Αύγ 23, 2016 4:22 pm

Να παραθέσω και γω την εμπειρία μου απο τα πρώτα 1500χλμ.
Το μονο που διαφωνώ ειναι για το cruise control το οποίο ειναι κορυφή.Στο τέρμα στα 160χλμ σε επιλογή distance1 πηγαινα με ασφαλεια. Αναγνωρίζει τα οχήματα και κόβει. Πιστ'εψτε με το δοκίμασα πολυ καλα! Φουλ φορτωμένος και 3 ατομα στο αυτοκίνητο. Απλα θέλει κ λίγο προσοχή μην μπει κάποιος απότομα στην λωρίδα σου. Αν και μου συναιβει κιαυτο και το αμαξι επιβράδυνε πολυ αποτομα. Ένδειξη του οτι καταλαβαινει εγκαιρως. Καλου κακου ομως...κομπιουτερ ειναι...θελει ναχεις το νου σου.
Το ξεζουμισα και η καταναλωση ειναι σταθερη στο 6. Ολα ειναι καλα και δεν νομιζω να χρειαζεται να αναφερθω στα καλα. Παω στα μειον...

Το καθισμα απο αποψη ανατομιας ( εχω οδηγησει κασκαι ) δεν ειναι οτι καλυτερο. Σε μενα που με ταλαιπωρει η μεση μου μου φαινεται...ΕΙναι κατι το κλασικο σε σταση οδηγησης.
Ντεποζιτο σχετικα μικρο. Δυο γεμισματα στα 600χλμ αναβε λαμπακι.(ΕΙπα οτι δεν το λυπαμαι...το παταω) Να σημειωθει ομως... στην λειτουργεια AUTO!
Μετα τα 120χλμ η ανεμοκαλυψη στα παραθυρα δειχνει οτι δεν υπαρχει. Το βουητο του αερα, αισθητο!
Πορτπαγκαζ δεν ειναι κ μεγαλο. Μια μεγαλη βαλιτσα μια μικρη και ενα σακιδιο και μου εκλεισε ολο τον χωρο. Απαραιτητη κρινεται η μπαγκαζιερα μου φαινεται εαν προκειτε για πληρες φορτωμα.
Σε πιο οφ λαστιχο δεν εχεις πολλεσ επιλογες.
Στα μειον βαζω κ την ποιοτητα λαμαρινασ καθοτι μου φαινεται πολυ λεπτη.Βλεπε καπο. με το δαχτυλο κ το βουλιαζεις.

Τωρα αυτα προσωπικα δεν μου αρεσουν και τα τονισα.
Σε σχεση οδηγησης ανεσης στο ταξιδι κλπ το αυτοκινητο ειναι αριστο.Δεν με προβληματιζει καθολου.
Μου κατσε κ μια στραβη...πατησα μια βιδα και οταν πηγα αργοτερα να ξεκινησω αναψε η ενδειξη οτι ο ενασ τροχος ειχε πεσει στο 145. Πηγα μπαλωσα βουλωσα και ολα οκ.
Άβαταρ μέλους
mr.marino
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 24, 2016 11:07 am
Λάστιχα: stock
Suspension: stock
cb: Όχι
Name: Marinos

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό Nikola Tenv » Τρί Αύγ 23, 2016 7:29 pm

Καλησπέρα και απο μένα, μετράω πλέον 4200 χιλιόμετρα και οφείλω να παραθέσω και εγώ κάποιες διαπιστώσεις θετικές και αρνητικές.
Με τον καιρό συνήθισα στο μέγεθος του ,οριακά το βάζω στα μικρομεσαία με 4,17μ αλλά σχετικά compact μπορεί να κινηθεί και μέσα στην πόλη .Απο άποψη χώρων το θεωρώ τίμιο για το μέγεθος του, τα 375 λίτρα είναι περισσότερα και απο το opel mokka, jeep renegade fiat 500 x.Θετικό και το διπλό πάτωμα.
Η οδική συμπεριφορά του και η ποιότητα κύλισης είναι αψεγάδιαστη αν και υπάρχει ημιάκαμπτος άξονας η ανάρτηση είναι άνετη χωρίς να έχει κλίσεις στις στροφές.
Τα ηλεκτρονικά λειτουργούν για να μας κάνουν τη ζωή ευκολότερη :-) το adaptive cc εμπειρία αν και θέλει οπωσδήποτε ανοιχτό δρόμο, hill hold/hdc εξίσου σημαντικά το δεύτερο εκτός δρόμου.Δεν ξέχασα και το radar brake support ... το οποίο σε τρομάζει, μερικές φορές ενεργοποιείται χωρίς τίποτα μπροστά μου ενώ αναγνώρισε και ποδηλάτες ! πρόσφατα
Driving modes: Τον πρώτο καιρό μόνο auto τώρα σχεδόν 75/25 με το sport! στην χρήση, ειδικά σε θέματα προσπεράσεων που θέλεις στο δεξί σου πόδι αυτά τα 32,6 nm ροπής, το vitara πετάει στο πρόγραμμα αυτό ,θα ήθελα πιο βαρύ τιμόνι βέβαια.Snow/mud -Lock: Περιστασιακή χρήση χωρίς προβλήματα κίνησης σε χωματόδρομους-νεροφαγώματα, λίγη λάσπη(ελλείψη βροχών), αλλά και σε ορεινό δρόμο με πολλές φυτευτές πέτρες και αρκετή κλίση.Το vitara έχει εκπληκτική πρόσφυση και η ανάρτηση ισοπεδώνει τα πάντα :mrgreen:
Κατανάλωση: χαμόγελα και εδώ, με 5,4 lt μέση κατανάλωση πέρα απο τις προσδοκίες μου(ποιό άλλο 4χ4 crossover/suv έχει καλύτερες τιμές;)
Κατά τα λοιπά με ενοχλούν κάποιοι τριγμοί στο ταμπλό όταν το αμάξι είναι στον ήλιο πολύ ώρα επίσης η οθόνη στο multimedia αν και αρκετά φωτεινή είναι ευαίσθητη στις γρατζουνιές.
Τέλος η ηχομόνωση είναι άνω του μέσου όρου για μένα, δεν καταλαβαίνω μέσα στην καμπίνα την χροιά του diesel ακόμα και στο ρελαντί.
υ.γ Στο θέμα με τα ελαστικά ενόψει χειμώνα για πιο off-road χρήση θα πρέπει να πάμε σε 215-60-17 ή 215-60-16 με κάποια σιδερένια ζάντα.(το κόστος δεν νομίζω να διαφέρει αρκετά.)
Συμπερασματικά η suzuki έκανε διάνα με την αναβίωση του vitara αν και του έδωσε crossover χαρακτήρα.Στα χρήματα του είναι ένα all around vehicle , είναι οικονομικό, είναι compact , off roader εν συγκρίσει με ανταγωνισμό και τραβάει και τα βλέμματα :hurrah:
Αντε και καλές μας βόλτες
N.Vitara 1.6 D.Allgrip MP coil springs+2cm, Falken A/T3 , 4mm alum. engine skid plate.

51°13'N 07°38'E
Άβαταρ μέλους
Nikola Tenv
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3453
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2015 3:38 pm
Λάστιχα: Falken wildpeak A/T3wa
Διάσταση ελαστικών: 215-60-17
Suspension: εργ +3,5 εκ ΜΡ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: the yachtsman
Name: Νικος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό fiverg » Τετ Αύγ 24, 2016 7:19 pm

Ως προς τα λάστιχα, τα 215/60/17 έχουν 3% μεγαλύτερη περιφέρεια. Σαν να λέμε από τις περιστροφές των τροχών το αμάξι θεωρεί ότι πας με 100 κι εσύ είσαι με 103. Πόσο επηρεάζει τώρα αυτό ουσιωδώς τα ESP, AllGrip κ.λ.π. δεν ξέρω... Απ' όσο έχω διαβάσει η αντιπροσωπεία λέει επισήμως να μην το κάνει κάποιος.
Το Radar Brake Support ενεργοποιείται σαν προειδοποίηση και σε στενό δρόμο όταν πας με μεγάλη ταχύτητα και ας μην έχεις κάτι μπροστά. Μου έχει τύχει κι εμένα και νομίζω κάπου το είχε πάρει το μάτι μου στο manual.
To Adaptive CC δεν είπα ότι δεν δουλεύει. Μια χαρά δουλεύει και κάνει αυτά που υπόσχεται. Απλά την πρώτη φορά είχα βάλει 120 km/h στο Δαφνί και παραλίγο να μπω με την ίδια ταχύτητα στο εσάκι των έργων στην Χαλυβουργική και να γίνω αεροπλάνο. Θέλει επαγρύπνηση (το πόδι κοντά στο φρένο) και όχι χαλαρά.
fiverg
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Τετ Ιαν 13, 2016 9:32 am
Λάστιχα: Toyo Open Country U/T
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: KYB Excel-G / MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό fiverg » Κυρ Σεπ 04, 2016 8:58 pm

Είπα να δοκιμάσω σήμερα λίγο πιο ζόρια. Ανέβηκα την είσοδο του Αιγάλεω από Κερατσίνι - Σιταποθήκες (για όποιον ξέρει).
Είναι μια ανηφόρα με μεγάλη κλίση, χωμάτινη που κάτω έχει πολύ "πούδρα" και σε σημεία σαθρή πέτρα (όχι φυτευτή).
Επειδή είμαι νέους στο σπορ και φοβάμαι έβαλα και lock. Το αμάξι ψιλοχασμουρήθηκε και ανέβηκε (σε κανα δυο σημεία
σπίνιαρε λόγω των ελαστικών αλλά χωρίς να ανακοπεί η πορεία) χωρίς να φανεί κάπου η έλλειψη κοντής σχέσης.
Μετά κατέβηκα με hill descent και πάλι χωρίς πρόβλημα με πλήρη έλεγχο στο τιμόνι παρόλο που πάλι σε κανα δυο σημεία πρέπει
να γλύστρισε για κάποια εκατοστά. Νομίζω ότι αναβόσβηνε και το λαμπάκι του ESP, σημαίνει αυτό κάτι;

Για να είμαι σίγουρος επανέλαβα την διαδικασία ανόδου-καθόδου με τα ίδια αποτελέσματα. Άλλη φορά θα δοκιμάσω και με το
"απλό" mud/snow να δω τι κάνει. Για πολλούς εδώ μέσα πιθανόν
αυτά να είναι piece of cake. Ωστόσο, η άνοδος αυτής της ανηφόρας τον χειμώνα με λάσπη είναι πολύ γερό test για οποιοδήποτε όχημα.
Κι εγώ δεν με βλέπω να μπορώ να ανέβω με τα ασφάλτινα λάστιχα.

ΥΓ: Για την ιστορία θα πω ότι την ανηφόρα αυτή την ανεβαίνω με mountain bike (3 στις 4 φορές που δοκιμάζω) και θα μου στοίχιζε
να ζορίζονταν το Vitaraκι
fiverg
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Τετ Ιαν 13, 2016 9:32 am
Λάστιχα: Toyo Open Country U/T
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: KYB Excel-G / MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » Δευτ Σεπ 05, 2016 1:15 am

Αλλάζεις λάστιχα και την ανεβαίνεις και χειμώνα, πάμε και άλλοι μαζί παρείτσα για βόλτα και αν χρειαστεί βοήθεια :idea:
Φωτιά και Καρκίνο στους Εμπρηστές!!!

http://www.youtube.com/user/kaliakoud

http://www.youtube.com/user/kaliakouda1400
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
Founding Member
Founding Member
 
Δημοσιεύσεις: 32406
Εγγραφή: Τετ Απρ 23, 2008 4:17 pm
Τοποθεσία: Ο Θεός αγαπάει όσους ταξιδεύουν!!
Λάστιχα: Malatesta Κobra
Διάσταση ελαστικών: -
Suspension: Rocky Road+1
cb: Ναι
Aka: Αμετανόητος Μοτοσυκλετιστής!
Name: Γιώργος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό vic27 » Δευτ Σεπ 05, 2016 7:37 am

Γιώργο καλημέρα. Αφού ανεβαίνει απροβληματιστα αυτό το κομμάτι, πιστεύω ότι δεν θα έχεις πρόβλημα σε οποιαδήποτε νορμάλ χωμάτινη. Αργότερα, με ένα πιο off λάστιχο θα είσαι μια χαρά. Εάν δεν έχεις κάνει την διαδρομή προς τα πάνω στο βουνό, να την κάνεις. Έχει ένα κακό κομμάτι με φυτευτη πέτρα, αλλά είναι πολύ όμορφη η θέα από εκεί ψηλά. Επίσης υπάρχει και το κιοσκι του κυνηγετικου συλλόγου Πειραιά που είναι μέσα στα πεύκα και μπορείς να απολαύσεις τον καφέ σου. Παραπάνω έχει και πευκοδασος.
Άβαταρ μέλους
vic27
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4189
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2014 11:55 pm
Τοποθεσία: Νίκαια
Λάστιχα: BF ko2
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: αποστάτες +45 mm
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: vic27
Name: Βίκτωρας

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό fiverg » Δευτ Σεπ 05, 2016 9:33 am

Καλημέρα... Χαίρομαι που το γράφεις αυτό μιας και ξέρεις το βουνό και την "άνω του μετρίου"
δυσκολία του συγκεκριμένου κομματιού.

Το βουνό το ξέρω καλά μιας και πηγαίνω με το ποδήλατο εδώ και 5 σχεδόν χρόνια. Και δασικούς και μονοπάτια και ανάβαση και (κυρίως) κατάβαση. Δεν είναι υπερβολή να πω ότι έχω φάει τα κόκκαλά μου εκεί πάνω, κυρίως στα μονοπάτια του... :lol: Γι αυτό άλλωστε τις δοκιμές του οχήματος τις κάνω κυρίως εκεί πριν πάω να εφαρμόσω οτιδήποτε σε άγνωστα τεραίν.

Είναι πάντως "άγνωστο" βουνό για τους πολλούς αν και όπως λες κι εσύ η θέα από την πίσω πλευρά του Σχιστού και το ηλιοβασίλεμα αξίζουν να "χαραμίσει" κάποιος μια απογευματινή βόλτα.
fiverg
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Τετ Ιαν 13, 2016 9:32 am
Λάστιχα: Toyo Open Country U/T
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: KYB Excel-G / MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό vic27 » Δευτ Σεπ 05, 2016 5:18 pm

Και γω πάω οπότε καταφέρνω να ξεκλεψω λίγο χρόνο, ή με το ποδήλατο ή με τη μηχανή. Έχω πάει και αρκετές φορές με το vitara και παίρνω μαζί μου τα πιτσιρίκια για περπάτημα ή παιχνίδι στο δάσος. Είναι αμαρτία να έχουμε τέτοιες οάσεις μέσα στα πόδια μας και να μην τις γνωρίζουμε. Για ποδήλατο να πας και στο Ποικίλο, είναι πολύ όμορφα και έχει μεγάλες διαδρομές.
Άβαταρ μέλους
vic27
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 4189
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2014 11:55 pm
Τοποθεσία: Νίκαια
Λάστιχα: BF ko2
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: αποστάτες +45 mm
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: vic27
Name: Βίκτωρας

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό fiverg » Δευτ Σεπ 05, 2016 5:32 pm

Και το Ποικίλο το έχω "οργώσει" ανάλογα!
fiverg
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Τετ Ιαν 13, 2016 9:32 am
Λάστιχα: Toyo Open Country U/T
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: KYB Excel-G / MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό Nikola Tenv » Δευτ Σεπ 05, 2016 7:11 pm

fiverg έγραψε:Είπα να δοκιμάσω σήμερα λίγο πιο ζόρια. Ανέβηκα την είσοδο του Αιγάλεω από Κερατσίνι - Σιταποθήκες (για όποιον ξέρει).
Είναι μια ανηφόρα με μεγάλη κλίση, χωμάτινη που κάτω έχει πολύ "πούδρα" και σε σημεία σαθρή πέτρα (όχι φυτευτή).
Επειδή είμαι νέους στο σπορ και φοβάμαι έβαλα και lock. Το αμάξι ψιλοχασμουρήθηκε και ανέβηκε (σε κανα δυο σημεία
σπίνιαρε λόγω των ελαστικών αλλά χωρίς να ανακοπεί η πορεία) χωρίς να φανεί κάπου η έλλειψη κοντής σχέσης.
Μετά κατέβηκα με hill descent και πάλι χωρίς πρόβλημα με πλήρη έλεγχο στο τιμόνι παρόλο που πάλι σε κανα δυο σημεία πρέπει
να γλύστρισε για κάποια εκατοστά. Νομίζω ότι αναβόσβηνε και το λαμπάκι του ESP, σημαίνει αυτό κάτι;

Για να είμαι σίγουρος επανέλαβα την διαδικασία ανόδου-καθόδου με τα ίδια αποτελέσματα. Άλλη φορά θα δοκιμάσω και με το
"απλό" mud/snow να δω τι κάνει. Για πολλούς εδώ μέσα πιθανόν
αυτά να είναι piece of cake. Ωστόσο, η άνοδος αυτής της ανηφόρας τον χειμώνα με λάσπη είναι πολύ γερό test για οποιοδήποτε όχημα.
Κι εγώ δεν με βλέπω να μπορώ να ανέβω με τα ασφάλτινα λάστιχα.

ΥΓ: Για την ιστορία θα πω ότι την ανηφόρα αυτή την ανεβαίνω με mountain bike (3 στις 4 φορές που δοκιμάζω) και θα μου στοίχιζε
να ζορίζονταν το Vitaraκι

Kαλησπέρα, Το λαμπάκι του esp αναβοσβήνει όταν έχουμε το hdc μαζί με το lock. Tο διάβασα στο manual του αυτοκινήτου.Μια φορά που το δοκίμασα με ανησύχησε, νόμιζα οτι έχανα πρόσφυση αλλά το αμάξι έδειχνε να μην προβληματίζεται.
N.Vitara 1.6 D.Allgrip MP coil springs+2cm, Falken A/T3 , 4mm alum. engine skid plate.

51°13'N 07°38'E
Άβαταρ μέλους
Nikola Tenv
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3453
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2015 3:38 pm
Λάστιχα: Falken wildpeak A/T3wa
Διάσταση ελαστικών: 215-60-17
Suspension: εργ +3,5 εκ ΜΡ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: the yachtsman
Name: Νικος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό fiverg » Δευτ Σεπ 05, 2016 8:37 pm

Να' μαστε εν τω εν λόγω όρος

IMG_20160905_191943231_HDR.jpg
fiverg
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Τετ Ιαν 13, 2016 9:32 am
Λάστιχα: Toyo Open Country U/T
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: KYB Excel-G / MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Γιώργος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό mitsosstr636r » Δευτ Σεπ 05, 2016 8:57 pm

Πολύ όμορφη φωτογραφία!

:clap:
Να πέσεις κάτω εφτά φορές, να σηκωθείς οκτώ.
Άβαταρ μέλους
mitsosstr636r
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6460
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 27, 2015 9:59 am
Τοποθεσία: Τρίπολη , Αθήνα
Λάστιχα: G015
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: KYB-MAD
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Νο.1 NV του VC
Name: Μήτσος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό ΜΩΡΑΙΤΗΣ » Τρί Σεπ 06, 2016 8:19 am

Πανέμορφο :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Σαν έρθει η ώρα της πορείας πολλοί δεν ξέρουν πως επικεφαλής βαδίζει ο εχθρός τους.
Η φωνή που διαταγές τους δίνει είναι του εχθρού τους η φωνή.
Και εκείνος που για τον εχθρό μιλάει είναι ο ίδιος τους ο εχθρός.
Μπ. Μπρέχτ
Άβαταρ μέλους
ΜΩΡΑΙΤΗΣ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 27150
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 08, 2008 1:08 pm
Τοποθεσία: ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
Λάστιχα: MICHELIN
Suspension: BILSTEIN B6
cb: Όχι
Aka: Ο Κυανοπώγωνας..

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό geonv » Τρί Σεπ 06, 2016 10:05 am

Ωραιος!!!!
geonv
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Τετ Σεπ 30, 2015 11:51 am
Λάστιχα: geo at/fedima mud
Suspension: mad elat.
cb: Ναι
Aka: tango
Name: γιωργος

Re: Χίλιασα κι εγώ...

Δημοσίευσηαπό theo_ts » Τρί Σεπ 06, 2016 11:18 am

Πολυ ωραία φωτο :clap:


•Τα όρια της ζωή σου ειναι απλως επινοήσεις του εαυτού σου.
•Εξερεύνησε, Ονειρέψου, Ανακάλυψε.
•Ακολούθησε τον δρόμο σου ως την άκρη. Η αξία του δρόμου είναι να μην σταματήσεις.
Άβαταρ μέλους
theo_ts
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 16490
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2010 4:03 pm
Τοποθεσία: Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Λάστιχα: Mickey Thompson MTZ
Διάσταση ελαστικών: 35x12.5/17
Suspension: Air Suspension
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Τεο
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μηχανολογικά/Ηλεκτρολογικά

arahova Τετ Απρ 24, 2024 10:03 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 9:55 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Τετ Απρ 24, 2024 6:20 am Καλημέρα σας.
SIAL Τρί Απρ 23, 2024 5:28 pm Καλησπέρες! Όμορφες εικόνες για όλο τον λαό ..... viewtopic.php?f=181&t=37434&p=941302#p941302
arahova Τρί Απρ 23, 2024 10:58 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 23, 2024 6:21 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Απρ 22, 2024 10:12 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Απρ 22, 2024 5:55 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 11:43 am Μ.Τετάρτη 1-5-2024 πάμε για τσιπουράκι στο
arahova Κυρ Απρ 21, 2024 11:26 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Απρ 21, 2024 7:22 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Απρ 20, 2024 10:22 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
Σταύρος 4x4 Σάβ Απρ 20, 2024 10:08 am Καλημέρα και καλό ΣΚ :!:
antonis1627 Σάβ Απρ 20, 2024 6:29 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Απρ 19, 2024 9:50 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ/Κ.
antonis1627 Παρ Απρ 19, 2024 5:46 am Καλημέρα σας
john maxx Πέμ Απρ 18, 2024 10:24 pm Καλησπέρα από Μάλτα
arahova Πέμ Απρ 18, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
ΣΤΑΥΡΟΣ Πέμ Απρ 18, 2024 8:16 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Πέμ Απρ 18, 2024 5:57 am Καλημέρα σας.
Διοματάρης Πέμ Απρ 18, 2024 3:36 am Καλημέρα όλη μέρα
arahova Τετ Απρ 17, 2024 10:35 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 17, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Απρ 16, 2024 10:16 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 16, 2024 6:31 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες