Κιτ επισκευής ελαστικών

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό darkman » Τετ Οκτ 17, 2018 8:55 am

david_bodo έγραψε:Χρήσιμες οι πληροφορίες.

Βασικά θα ρίξω μια μπηχτή για την Suzuki Hellas πάνω στο θέμα....συγκεκριμένα οταν αγόρασα την ρεζερβα μου κράτησαν το kit επισκευής (υγρό + κομπρεσοράκι)
Αρα αυτοί το πουλάνε και βγάζουν διπλά χρήματα. Απο την μια σου πουλανε ρεζερβα και σου κρατάνε το Kit ....και μετά πουλάνε και το κιτ σε πελάτες που το ζητούν. :tsoukalas: :tsoukalas: :tsoukalas: :tsoukalas:

Βασικά μ' ενδιέφερε να έχω μαζί μου ενα κομπρεσοράκι για να φουσκώνω τα λάστιχα οταν βρίσκομαι στο βουνό σε περίπτωση που χάσουν λίγο αέρα λόγω βάρους που κουβαλάω. Αρχικά μου κακοφάνηκε που το κρατήσαν. Νόμιζα οτι είναι δικό μου.

Θα περιμένω να φέρει το Lidl κανένα κομπρεσοράκι και θα είμαι κομπλέ!


Καλημερα εφόσον την πλήρωσες την ρεζέρβα για ποιο λογο τους έδωσες πισω το κιτ ? σου εκαναν καποια έκπτωση με την επιστροφη ?
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό eliaszim » Τετ Οκτ 17, 2018 11:49 am

Το κιτ που εχει το αυτοκίνητο εμπεριέχεται στον στανταρ εξοπλισμό
ενώ η ρεζέρβα ανάγκης ειναι στα έξτρα :-)
Άβαταρ μέλους
eliaszim
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Τετ Οκτ 26, 2016 3:37 pm
Τοποθεσία: Βόλος-Λάρισα-Αθήνα
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215X60X17
Suspension: ΜP (+5)
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: Ηλίας

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό darkman » Τετ Οκτ 17, 2018 4:12 pm

eliaszim έγραψε:Το κιτ που εχει το αυτοκίνητο εμπεριέχεται στον στανταρ εξοπλισμό
ενώ η ρεζέρβα ανάγκης ειναι στα έξτρα :-)


Τον οποιο και πληρώνεις στην αρχική τιμη του αυτοκίνητου σωστα ? για ποιο λογο κατι που εχω πληρωσει πρεπει να το δώσω πισω ? εκτος και μου πουνε πχ οτι το σετ ρεζερβα εχει 250 αμα μας δωσεις το υπάρχον κιτ το περνεις με 200 λεω τωρα εγω ενα νουμερο στην τυχη :P ρωταω γιατι πηρα και εγω και ρωτησα για ρεζερβα και περιμενω να μου πουνε την τιμη :)
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό paolito » Τετ Οκτ 17, 2018 7:28 pm

david_bodo έγραψε:Χρήσιμες οι πληροφορίες.

Βασικά θα ρίξω μια μπηχτή για την Suzuki Hellas πάνω στο θέμα....συγκεκριμένα οταν αγόρασα την ρεζερβα μου κράτησαν το kit επισκευής (υγρό + κομπρεσοράκι)


Όταν λες... "στο κράτησαν" αν θες διευκρίνισε το μας λίγο. Φαντάζομαι ότι θα σε ρώτησαν και τους έδωσες την έγκρισή σου, το αντίθετο δεν παίζει. Επίσης θα έπρεπε να σου πουν γιατί το έκαναν. Κόπηκε κάποιο δελτίο επιστροφής για το Kit όταν αγόρασες την ρεζέρβα; ή έτσι απλά στο πήραν; :think:

(New Vitara 2016 GL+ /1.600cc/4X4 Benz.)
Άβαταρ μέλους
paolito
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 801
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2016 10:15 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: ContiEco5. 215/55/17
cb: Όχι
Aka: paolito
Name: Παύλος

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό david_bodo » Τετ Οκτ 17, 2018 10:21 pm

Ισως δημιούργησα ασάφεια στο γραπτό μου.....

Το κιτ το πήραν πίσω....δεν με ρώτησαν ....αλλωστε οπως ολοι γνωρίζουμε στις αντιπροσωπίες το service γίνεται πίσω απο την "κουρτίνα" (αφου απαγορευουν την είσοδο σε πελάτες στον χώρο service).

Μόλις πήγα σπίτι και αντιλήφθηκα οτι λείπει το kit κάλεσα την Suzuki Hellas και μου επιβεβαίωσε πως οταν αγοράζεις την ρεζέρβα ο κανονισμός είναι να σου κρατήσουν το kit.

Οπότε εγώ ανέφερα μετά την εμπειρία μου πως η Suzuki Hellas βγάζει εξτραδάκια απο την "ξανα - πώληση" των kit!
New Suzuki Vitara Gl+ 2WD Βενζίνη Cosmic Black Pearl Metallic

Πληροφορήθηκε ο Αριστοτέλης από κάποιον ότι μερικοί τον έβριζαν. Ο φιλόσοφος απάντησε: «Καθόλου δεν με νοιάζει. Όταν είμαι απών, δέχομαι ακόμα και να με μαστιγώνουν».

Διαβάστε όλο το άρθρο: http://www.tilestwra.com/40-pnevmatodi- ... -anekdota/
Άβαταρ μέλους
david_bodo
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Τετ Ιαν 03, 2018 9:16 pm
Λάστιχα: Continental EcoContact™ 5
Διάσταση ελαστικών: 215x55 R17
Suspension: MANISIA
cb: Όχι
Aka: Doctor
Name: George

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό GATOZ » Πέμ Οκτ 18, 2018 12:55 am

τι ειπες τωρα..
σε εμενα οτι περισσευε κατα καιρους, απο κονσολες μεχρι κιτ, ακομη και τις συσκευασιες, τα βαζανε στο μπαγκαζ και τα εβρισκα κανα μηνα μετα...
δεν μπορουν να πουλησουν κιτ, δεν προβλεπεται λογιστικα, μαλλον τα μαστορια τα κρατανε για παρτη τους ή για να φχαριστησουνε τον σταζοντα 20αρικακι στο σερβις.
μιλφΑμαν
Άβαταρ μέλους
GATOZ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2731
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2015 7:38 pm
Τοποθεσία: Πετρούπολη
Λάστιχα: Malatesta Kobra NT
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: 4wheelers +14
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: gatoz
Name: Θεοντόρε δη Γκρέιπ (τ νοτ)

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό paolito » Πέμ Οκτ 18, 2018 7:03 am

david_bodo έγραψε:Ισως δημιούργησα ασάφεια στο γραπτό μου.....

Το κιτ το πήραν πίσω....δεν με ρώτησαν ....αλλωστε οπως ολοι γνωρίζουμε στις αντιπροσωπίες το service γίνεται πίσω απο την "κουρτίνα" (αφου απαγορευουν την είσοδο σε πελάτες στον χώρο service).

Μόλις πήγα σπίτι και αντιλήφθηκα οτι λείπει το kit κάλεσα την Suzuki Hellas και μου επιβεβαίωσε πως οταν αγοράζεις την ρεζέρβα ο κανονισμός είναι να σου κρατήσουν το kit.

Οπότε εγώ ανέφερα μετά την εμπειρία μου πως η Suzuki Hellas βγάζει εξτραδάκια απο την "ξανα - πώληση" των kit!


Κανείς και για κανέναν λόγο δεν μπορεί να αφαιρέσει από το αυτοκίνητό σου το οτιδήποτε. Αν τα πράγματα έγιναν έτσι ακριβός όπως τα περιγράφεις, εννοείται ότι υπάρχει παρατυπία. Πήγαινε στον διευθυντή ανάφερε το περιστατικό και ζήτησε να σου επιστραφούν. Αν και αυτός επικαλεστεί κάποιον... "κανονισμό", ζήτησε να στον δείξει. Ελπίζω όταν παρέλαβες την ρεζέρβα να μην έβαλες την υπογραφή σου σε κάποιο χαρτί χωρίς προηγούμενα να το έχεις διαβάσει.

Θέλω να πιστεύω ότι συνέβη κάποιο λάθος.

Αν όμως δεν βγάλεις άκρη, δεν χρειάζεται να τσακωθείς, υπάρχουν αρκετοί νόμιμοι τρόποι για να βρεις το δίκιο σου ;-) . Εννοείται ότι θα μας πεις και σε ποιο κατάστημα συνέβει, τουλάχιστον όταν το επισκεφτούμε να έχουμε βγάλει... τρίγωνα , πυροσβεστήρες, φαρμακεία, μοκέτες κλπ :lol:

(New Vitara 2016 GL+ /1.600cc/4X4 Benz.)
Άβαταρ μέλους
paolito
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 801
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2016 10:15 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: ContiEco5. 215/55/17
cb: Όχι
Aka: paolito
Name: Παύλος

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό darkman » Πέμ Οκτ 18, 2018 10:36 am

david_bodo έγραψε:Ισως δημιούργησα ασάφεια στο γραπτό μου.....

Το κιτ το πήραν πίσω....δεν με ρώτησαν ....αλλωστε οπως ολοι γνωρίζουμε στις αντιπροσωπίες το service γίνεται πίσω απο την "κουρτίνα" (αφου απαγορευουν την είσοδο σε πελάτες στον χώρο service).

Μόλις πήγα σπίτι και αντιλήφθηκα οτι λείπει το kit κάλεσα την Suzuki Hellas και μου επιβεβαίωσε πως οταν αγοράζεις την ρεζέρβα ο κανονισμός είναι να σου κρατήσουν το kit.

Οπότε εγώ ανέφερα μετά την εμπειρία μου πως η Suzuki Hellas βγάζει εξτραδάκια απο την "ξανα - πώληση" των kit!


Εγω Γιώργο αν μου επερναν κατι απο το αμαξι χωρίς να με ενημερώσουνε, ακομα και για τον κανονισμό που λες θα τους εκανα φασαρια η μάλλον θα επερνα τα παιδια απο εδω στο club και θα πηγαίναμε να του βαλουμε την ρεζερβα στον μπιπππππππ :P :P :P

Αν μπορεις να μας πεις και που εγινε αυτο θα ηταν μια χρήσιμη πληροφορία για τα παιδια που θα κανουν εκει το service :)
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό theo_ts » Πέμ Οκτ 18, 2018 12:04 pm

Με την παραγγελία του αυτοκινητου εγινε αυτο?? Η μετα μια όμορφη μερα ειπες να παω να παρω την ρεζέρβα.
Αν εγινε με την παραγγελία ετσι γίνεται.....για παραδειγμα. Αν ζητησεις δερματινο τιμόνι....θα σου βγαλουν το αλλο και θα σου βάλουν το δερματινο χωρις να σου δωσουν το πλαστικο τιμονι πισω. Γιατι ετσι ειναι η παραγγελία που εκανες και ετσι ειναι το σωστο. Και γενικα δεν ξερεις πως έρχεται το αυτοκίνητο......και τι εξοπλισμός μπαινει εδω στην Ελλαδα..... ;-) Πχ μπορει να μην εχει ουτε το κιτ επισκευής και να το βαζουν εδω..... ;-)

Αν ομως εγινε αυτο μια αλλη ομορφη μερα....ναι υπαρχει θεμα.


•Τα όρια της ζωή σου ειναι απλως επινοήσεις του εαυτού σου.
•Εξερεύνησε, Ονειρέψου, Ανακάλυψε.
•Ακολούθησε τον δρόμο σου ως την άκρη. Η αξία του δρόμου είναι να μην σταματήσεις.
Άβαταρ μέλους
theo_ts
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 16489
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2010 4:03 pm
Τοποθεσία: Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Λάστιχα: Mickey Thompson MTZ
Διάσταση ελαστικών: 35x12.5/17
Suspension: Air Suspension
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Τεο
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό david_bodo » Παρ Οκτ 19, 2018 2:00 am

Μετά απο περίπου 2 εβδομάδες απο την αγορά του αυτοκινήτου πήγα να παραλάβω

1) Ρεζέρβα κλπ
2)Μάσκα Νίκελ (Σαν την GLX έκδοση)
3)Πατάκια

Το θέμα είναι οτι δεν είναι στην πόλη μου η αντιπροσωπία αλλά σε διπλανή. Οπότε δεν είναι εύκολο να πετάγομαι για ψύλλου πήδημα.

Πρίν φύγω απο την αντιπροσωπεία ο Υιός του αντιπροσώπου (που ανέλαβε χρέη γενικού όπως κατάλαβα ώστε ο πατέρας να αποσυρθεί) πρίν φύγω ήρθε και έκανε εναν έλεγχο και μου είπε ολα καλά, μαζί βάλαμε και τα νέα πατάκια. Μάλιστα του λέω αν μου βάλανε στο πορτ μπαγκαζ την προηγούμενη Μάσκα που αλλάξανε και ολα καλά, ...την είδα και εγώ. Οπότε δεν πήγε το μυαλό μου για το κιτ εκείνη την στιγμή.

Ο τομέας του συνεργείου μου έκανε την αλλαγή της μάσκας και μου τοποθέτησε την ρεζέρβα.

Αλλωστε με τον Υιό έκανα την συμφωνία για την αγορά κλπ. Εδειχνε πρόθυμος να βοηθήσει και να εξυπηρετήσει. Δεν μίλησα με υπαλλήλους παρα μόνο με το νεότερο αφεντικό.
Είμαστε κοντά και στις ηλικίες. 30άρηδες.

Τα χαρτιά που υπέγραψα τα έχω. Θα τσεκάρω αν λέει κάτι για το κιτ.

Οταν έφτασα σπίτι πήγα να δώ και εγώ τα νέα αποκτήματα με ηρεμία και παρατήρησα οτι λείπει το kit.


Κάλεσα πρωτίστως το Πανελλήνιο αριθμό της Suzuki-Hellas για να μάθω αν ο κανονισμός λέει να κρατάνε το KIT και μου απάντησε NAI και πως δεν πρέπει να κατηγορήσω τον αντιπροσωπο.

Την επόμενη κάλεσα και μίλησα με τον Υιο της αντιπροσωπείας και μου είπε πως αν το θέλω να περάσω να το πάρω και πώς δεν είχε νοημα να το κρατήσει καθώς ήταν δικό μου. Ο ίδιος δεν γνώριζε για τον κανονισμό.

Απ οσο κατάλαβα η αντιπροσωπεία έχει μέσα τομέα λογιστηρίου, service , φανοποιείου και πωλήσεων όπου επικρατεί κάποιο καθεστώς ποσοστών και ανεξαρτησίας λειτουργίας του κάθε τομέα.

Υστερα απο την κουβέντα στο POST έγραψα πως τα κρατάει η SUZUkI- Hellas και τα ξαναπουλάει αφού στο Πανελλήνιο αριθμό της Suzuki-Hellas μου είπαν πως είναι κανονισμός αν βάζεις ρεζέρβα να σου κρατάνε το κιτ.

Εγώ θα πάω αντιπροσωπεία ξανά τον Φεβρουάριο του 2019 κατά το 1ο ετήσιο service.

Αν έχει κάποιος διάθεση ας καλέσει τον Πανελλήνιο αριθμό της Suzuki-Hellas και ας ξανα-ρωτησει για το Θέμα.
New Suzuki Vitara Gl+ 2WD Βενζίνη Cosmic Black Pearl Metallic

Πληροφορήθηκε ο Αριστοτέλης από κάποιον ότι μερικοί τον έβριζαν. Ο φιλόσοφος απάντησε: «Καθόλου δεν με νοιάζει. Όταν είμαι απών, δέχομαι ακόμα και να με μαστιγώνουν».

Διαβάστε όλο το άρθρο: http://www.tilestwra.com/40-pnevmatodi- ... -anekdota/
Άβαταρ μέλους
david_bodo
4x4 Xtreme member
4x4 Xtreme member
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Τετ Ιαν 03, 2018 9:16 pm
Λάστιχα: Continental EcoContact™ 5
Διάσταση ελαστικών: 215x55 R17
Suspension: MANISIA
cb: Όχι
Aka: Doctor
Name: George

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό paolito » Παρ Οκτ 19, 2018 5:52 am

david_bodo έγραψε:
Την επόμενη κάλεσα και μίλησα με τον Υιο της αντιπροσωπείας και μου είπε πως αν το θέλω να περάσω να το πάρω και πώς δεν είχε νοημα να το κρατήσει καθώς ήταν δικό μου. Ο ίδιος δεν γνώριζε για τον κανονισμό.


Με την πρώτη λοιπόν ευκαιρία να περάσεις να τα πάρεις ;-). Το Κιτ με το κομπρεσέρ έχουν αρκετά χρήματα και αποτελούν μέρος του βασικού εξοπλισμού όταν αγόρασες το αυτοκίνητο. Είναι πληρωμένα.
Όταν έδωσες την παραγγελία για την ρεζέρβα θα έπρεπε ταυτόχρονα να σε ενημερώσουν ότι θα αφαιρέσουν το ΚΙΤ. Έτσι κάνουν οι σοβαρές εταιρίες που ακολουθούν διαδικασίες και κανονισμούς. Απαράδεκτο - αντιεπαγγελματικό να το αντιλαμβάνεσαι όταν πλέον βρίσκεσαι στο σπίτι σου. Διάβασε με προσοχή τα χαρτιά που υπόγραψες και κοίτα αν αναφέρει κάπου για επιστροφή του ΚΙΤ. Αν όμως δεν γίνεται κάποια αναφορά θα έχει ενδιαφέρον να δούμε και εμείς αυτόν τον περίφημο κανονισμό που επικαλούνται πριν πούμε ανοικτά την γνώμη μας.

Και μια φιλική συμβουλή αγαπητέ "david_bodo" αν μου επιτρέπεις, αυτές οι δουλειές δεν γίνονται με τηλεφωνικές... κουβέντες, άλλα επίσημα με μια επιστολή στα κεντρικά. "...Scripta manent" ;-).

(New Vitara 2016 GL+ /1.600cc/4X4 Benz.)
Άβαταρ μέλους
paolito
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 801
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2016 10:15 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: ContiEco5. 215/55/17
cb: Όχι
Aka: paolito
Name: Παύλος

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό setterallgrip » Παρ Οκτ 19, 2018 9:46 am

Δηλαδή αν πήγαινες έχοντας αφήσει στο σπίτι το κιτ τί θα σου έπαιρνε; Θα σου έκανε άλλη χρέωση τότε;
setterallgrip
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 23, 2018 10:33 pm
cb: Όχι
Name: Κωνσταντίνος

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό gfoyris » Παρ Οκτ 19, 2018 10:49 am

Νομιζω οτι αφου μιλησε με τον υπεύθυνο και του ειπε να περασει να το παρει το θεμα εχει τελειωσει. Μπορει απο λαθος να ξεχασανε να το βαλουν. Δεν νομιζω οτι εγινε με σκοπο την εξαπάτηση καποιου.
Vitara 1.4 4χ4 all grip facelift gl+ manual
Άβαταρ μέλους
gfoyris
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 02, 2018 8:41 am
Λάστιχα: Toyo open country
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: mad
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Gfoyris
Name: Γιωργος

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό darkman » Τετ Νοέμ 07, 2018 3:33 pm

Καλησπερα ουτε και στο δικο μου ειχε γρυλο , μονο το κιτ εχει μεσα :( ρωτησα ποσο παει το κιτ με την ρεζερβα και μου ειπαν 230 ευρω , δεν μου ανεφεραν κατι οτι πρεπει να δωσω πισω κατι , αλλα αν το παρω τελικα θα το τσεκαρω :)
May the Force be with you.
Άβαταρ μέλους
darkman
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 15, 2018 2:38 pm
Λάστιχα: Εργοστασιακά
Διάσταση ελαστικών: 215/55 R17
Suspension: Εργοστασιακή
cb: Όχι
Name: Manos

Re: Κιτ επισκευής ελαστικών

Δημοσίευσηαπό Tony Louk » Τετ Νοέμ 07, 2018 3:42 pm

Να πάρεις οπωσδήποτε ρεζέρβα και γρύλλο, γιατί είναι απαραίτητα!

Επίσης το κιτ (που είναι δικό σου και δεν το δίνεις πίσω), χρειάζεται για δωρεά, σε ειδικές "περιπτώσεις"! :lol:

800px_COLOURBOX4300489.jpg
800px_COLOURBOX4300489.jpg (118.09 KiB) 3816 προβολές
NV 1.6 Diesel AllGrip GLX TCSS (Automatic)
Συν/χος Ηλεκτρολόγος Μηχανολόγος μηχανικός ΕΜΠ
Άβαταρ μέλους
Tony Louk
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9323
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2017 6:18 pm
Τοποθεσία: Χαλκούτσι Ωρωπού
Λάστιχα: Lat.cross/Malatesta Kobra
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17-215/65/16
Suspension: +4/5 cm (αποστ+λαστ)
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Name: Αντώνης

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αναρτήσεις/Λάστιχα

antonis1627 Παρ Απρ 19, 2024 5:46 am Καλημέρα σας
john maxx Πέμ Απρ 18, 2024 10:24 pm Καλησπέρα από Μάλτα
arahova Πέμ Απρ 18, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
ΣΤΑΥΡΟΣ Πέμ Απρ 18, 2024 8:16 am Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Πέμ Απρ 18, 2024 5:57 am Καλημέρα σας.
Διοματάρης Πέμ Απρ 18, 2024 3:36 am Καλημέρα όλη μέρα
arahova Τετ Απρ 17, 2024 10:35 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Απρ 17, 2024 6:16 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Απρ 16, 2024 10:16 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Απρ 16, 2024 6:31 am Καλημέρα σας.
Nikola Tenv Δευτ Απρ 15, 2024 7:21 pm Καλησπέρα ,καλή εβδομάδα
arahova Δευτ Απρ 15, 2024 10:55 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Δευτ Απρ 15, 2024 6:08 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
john maxx Κυρ Απρ 14, 2024 11:30 pm Καλησπέρα
arahova Κυρ Απρ 14, 2024 11:48 am Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Απρ 14, 2024 7:01 am Καλημέρα σας.
KonKalamata Σάβ Απρ 13, 2024 5:26 pm Καλησπέρα σε όλους και καλό μας Σαββατοκύριακο.
arahova Σάβ Απρ 13, 2024 9:49 am Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο.
Atlas Σάβ Απρ 13, 2024 8:51 am Καλημέρα παίδες!!!
antonis1627 Σάβ Απρ 13, 2024 8:08 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
arahova Παρ Απρ 12, 2024 9:51 am Καλημέρα σε όλους και καλό Π/Σ//Κ.
antonis1627 Παρ Απρ 12, 2024 6:08 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Πέμ Απρ 11, 2024 10:57 am Τετάρτη 17-4-2024 πάμε για καφεδάκι στη
arahova Πέμ Απρ 11, 2024 9:53 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Απρ 11, 2024 6:03 am Καλημέρα σας.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης