New renegade

Παρουσιάσεις οχημάτων που μας κάνουν να ονειρευόμαστε....ότι βρήκαμε λεφτά στην τσέπη μας!

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό Tzivitzonis » Παρ Ιουν 08, 2018 2:32 pm

Πφφφφ... Jimny χωρίς το S! :snooty: :snooty:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Grand Vitara 1.6 3D (2002) ---- GFi LPG system
Ποτέ μην υπερεκτιμάς τις ικανότητες τις δικές σου ή του GV σου!!

Homo homini lupus est
Άβαταρ μέλους
Tzivitzonis
Administrator
Administrator
 
Δημοσιεύσεις: 37838
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 20, 2008 8:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Λάστιχα: Michelin Lat.Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/70/16
Suspension: Αποστάτες +3/KYB
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Καλτσόγιαννος-Τζιτζιλόνης-Πατροτζούλης
Name: Τζιβιτζόνης

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό billis_2000 » Παρ Ιουν 08, 2018 9:55 pm

οποιος θελει να κανει off road διαδρομες..καλο ειναι να αποφυγει αυτο το αμαξι......2 φορες μου ζητησαν να το ξεκολλησω αυτο το αμαξι τη μια σε ενα ποταμακι ειχαν μπλοκαρει τα ηλεκτρονικα του ακομα και οι μπροστινοι τροχοι του :shock: ειχαν αναψει ολα τα λαμπακια μεσα ειχε ακουμπησει κ η κοιλια του κατω κ φυσικα δεν μπορεσα να το βγαλω ....μετα ηρθε ενα μικρο τρακτερ κ παλι δεν μπορεσε να το βγαλει ωσπου ηρθε ενα μεγαλο με τετρακινηση και το εβγαλε καπου στη Ευβοια....το κοστος 1800 ευρω στα καλα καθουμενα σε ενα ποταμι που το περναμε σχεδον καθε μερα το καλοκαιρι....απο τοτε το πηρα πολυ στραβα αυτο το renegade... :(
billis_2000
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 06, 2011 10:45 pm
Λάστιχα: yokohama g012
cb: Όχι
Name: billis

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό GATOZ » Σάβ Ιουν 09, 2018 12:22 am

ρε γκάις,
οπως ειπε και ο καλια, βασικα ειναι η μοναδικη προταση με κοντα σε λογικα κυβικα και λεφτα
το τζιμνυ οπως ειναι τωρα ειναι για μπακ-απ και βιτσια μονο και οπως θα ειναι κανει για γκομενα του σουπερ νταντυ...
νομιζω οτι το trailhawk εχει 20:1, ειναι 2cm ψηλοτερο, εχει εργοστασιακες ποδιες, εχει ενα σελεκτ τερεν συστεμ, μπρος πισω ευκολους γαντζους (...υποπτον αυτο), ζαντες πιο σκληροτραχηλες, πιο οφ λαστιχα, χιλ ντησκεντ και ακομη και αλλη αναρτηση. Αν δεν κανω λαθος και αλλους προβολους.
τωρα οτι ειναι ιταλικο, ποσως με νοιαζει, η ιταλιδα που ειχα βγηκε ασπαστη (αυτη: ωραιο ειναι, πολυ ομορφυνες, τυχερε...), ενω το σιβικ των σχιστοματηδων μου εκοψε το σμπρωξιμο στις διακοπες (=αυτη οταν εμενε (και εμεινε πολλες φορες) απο a/c εξω απο κατι αγρινια, πυργους και λοιπες εξοχες: πηρες το μπ0uρδ€λο, να βρεις να αγαπησεις και καμια πουτ... που εχεις τα καμαρια μου να λιωνουν)
Τελευταία επεξεργασία από theo_ts και Σάβ Ιουν 09, 2018 1:38 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Πιπέρι στο στόμα
μιλφΑμαν
Άβαταρ μέλους
GATOZ
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2726
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2015 7:38 pm
Τοποθεσία: Πετρούπολη
Λάστιχα: Malatesta Kobra NT
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: 4wheelers +14
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: gatoz
Name: Θεοντόρε δη Γκρέιπ (τ νοτ)

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Σάβ Ιουν 09, 2018 1:47 pm

billis_2000 έγραψε:οποιος θελει να κανει off road διαδρομες..καλο ειναι να αποφυγει αυτο το αμαξι......2 φορες μου ζητησαν να το ξεκολλησω αυτο το αμαξι τη μια σε ενα ποταμακι ειχαν μπλοκαρει τα ηλεκτρονικα του ακομα και οι μπροστινοι τροχοι του :shock: ειχαν αναψει ολα τα λαμπακια μεσα ειχε ακουμπησει κ η κοιλια του κατω κ φυσικα δεν μπορεσα να το βγαλω ....μετα ηρθε ενα μικρο τρακτερ κ παλι δεν μπορεσε να το βγαλει ωσπου ηρθε ενα μεγαλο με τετρακινηση και το εβγαλε καπου στη Ευβοια....το κοστος 1800 ευρω στα καλα καθουμενα σε ενα ποταμι που το περναμε σχεδον καθε μερα το καλοκαιρι....απο τοτε το πηρα πολυ στραβα αυτο το renegade... :(

Βρε billi κι εγω εχω κολλησει το GV το 2λιτρο με κοιλια ,ειχε χαλασει και το συστημα που μπλοκαριζε την τετρακινηση (δεν το ηξερα)και το τραβουσαν 2 αυτοκινητα και δεν καταφεραν να το βγαλουν ,,,,,να λεω κι εγω μην το παρετε για οφ διαδρομες;;
Δεν υποστηριζω το αμαξι ,αλλα δεν μπορω και να το καταδικασω.
Οπως και να εχει αυτη την στιγμη στα χρηματα που εχει ,με αυτα που δινει + το αργο για καποιον που θελει καινουργιο ειναι μονοδρομος.
Και λεω αργο εννοοντας σε αυτα τα κυβικα που εχεις ευρος δυνατοτητων ,,το τζιμνη που μπαινει στην συζητηση ,μπορει ΙΣΩΣ να τραβηξει ενα μεγαλο σκαφος ,,,αλλα μεχρι εκει ,,ουτε να το ταξιδεψει μπορει ουτε 4 πορτες εχει !Αντε τωρα την κανω παω για ψαρεμα :mrgreen: :mrgreen: αρκετα με το γραψιμο :lol: :lol: :lol:
Sex Trainer!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό Nikola Tenv » Σάβ Ιουν 09, 2018 11:05 pm

Εάν η σύγκριση αφορά το facelift renegade 1.3 4x4 trailhawk 180 με το νεο jimny ,προσωπικά θα ήταν μια δύσκολη απόφαση, εκτός αν έψαχνα δεύτερο αμάξι :arrow: οπότε jimny δαγκωτό :D
Το jeep θα παίξει τιμολογιακά 32000 αν όχι 35000 με το jimny εκτιμώ 18000 να ξεκινά. Τεράστια η Διαφορά, αφήστε που οι γωνίες προσέγγισης-ράμπας και διαφυγής μοιάζουν καλύτερες στον Ιάπωνα ;-)
N.Vitara 1.6 D.Allgrip MP coil springs+2cm, Falken A/T3 , 4mm alum. engine skid plate.

51°13'N 07°38'E
Άβαταρ μέλους
Nikola Tenv
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 3446
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2015 3:38 pm
Λάστιχα: Falken wildpeak A/T3wa
Διάσταση ελαστικών: 215-60-17
Suspension: εργ +3,5 εκ ΜΡ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: the yachtsman
Name: Νικος

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό paolito » Κυρ Ιουν 10, 2018 7:16 am

billis_2000 έγραψε:οποιος θελει να κανει off road διαδρομες..καλο ειναι να αποφυγει αυτο το αμαξι......2 φορες μου ζητησαν να το ξεκολλησω αυτο το αμαξι τη μια σε ενα ποταμακι ειχαν μπλοκαρει τα ηλεκτρονικα του ακομα και οι μπροστινοι τροχοι του :shock: ειχαν αναψει ολα τα λαμπακια μεσα ειχε ακουμπησει κ η κοιλια του κατω κ φυσικα δεν μπορεσα να το βγαλω ....μετα ηρθε ενα μικρο τρακτερ κ παλι δεν μπορεσε να το βγαλει ωσπου ηρθε ενα μεγαλο με τετρακινηση και το εβγαλε καπου στη Ευβοια....το κοστος 1800 ευρω στα καλα καθουμενα σε ενα ποταμι που το περναμε σχεδον καθε μερα το καλοκαιρι....απο τοτε το πηρα πολυ στραβα αυτο το renegade... :(


Τα αυτοκίνητα απ΄όσο γνωρίζεις δεν πάνε μόνα τους και δεν ευθύνονται για τις βλακείες των οδηγών. Την παράμετρο του... πανάσχετου - πρωτάρη οδηγού (για να μην χρησιμοποιήσω και άλλο χαρακτηρισμό) την έχεις σκεφτεί; Ευτυχώς λοιπόν που του άναψαν "όλα" τα λαμπάκια για να μην το κάψει. Που το έριξε o M......ς ; ούτε το μικρο τρακτέρ δεν μπόρεσε να τον βγάλει. Το επόμενο μοντέλο ίσως να έχει και ηλεκτρική ¨καρπαζιέρα" :lol: . Στο δια ταύτα, το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είναι μια χαρά έχει δυνατότητες και προσφέρει πολλά. Εννοείται ότι θα το επέλεγα με κλειστά μάτια και δεν θα το απόφευγα ;-) .

(New Vitara 2016 GL+ /1.600cc/4X4 Benz.)
Άβαταρ μέλους
paolito
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 801
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2016 10:15 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: ContiEco5. 215/55/17
cb: Όχι
Aka: paolito
Name: Παύλος

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό paolito » Κυρ Ιουν 10, 2018 7:47 am

Nikola Tenv έγραψε:Εάν η σύγκριση αφορά το facelift renegade 1.3 4x4 trailhawk 180 με το νεο jimny ,προσωπικά θα ήταν μια δύσκολη απόφαση, εκτός αν έψαχνα δεύτερο αμάξι :arrow: οπότε jimny δαγκωτό :D
Το jeep θα παίξει τιμολογιακά 32000 αν όχι 35000 με το jimny εκτιμώ 18000 να ξεκινά. Τεράστια η Διαφορά, αφήστε που οι γωνίες προσέγγισης-ράμπας και διαφυγής μοιάζουν καλύτερες στον Ιάπωνα ;-)


Ότι πληρώνεις παίρνεις ;-) .

(New Vitara 2016 GL+ /1.600cc/4X4 Benz.)
Άβαταρ μέλους
paolito
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 801
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2016 10:15 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: ContiEco5. 215/55/17
cb: Όχι
Aka: paolito
Name: Παύλος

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό stelios8ess » Κυρ Ιουν 10, 2018 12:35 pm

Αρχικά πάλι μπερδέψαμε τα SUV (βλέπε NV, Renegade, Qashqai κλπ.) με τα σκληροτράχιλα 4Χ4 (NGV, Jeep Wrangler, Land Rover κλπ.)
Τα οποία με κάποιες επιπλέον βελτιώσεις "οργώνουν" τα βουνά :-)
Το Renegade το βλέπω σαν ξαδελφάκι του NV. To NV έχει αρκετή Ιταλική τεχνολογία ;-)
Κατά την γνώμη μου το πόσο καλό είναι και θα συνεχίσει να είναι ένα αυτοκίνητο
το δείχνει χρόνος. Αν είναι να έχω σκάσει κάνα 30.000 € και μπαινοβγαίνει μετά την πενταετία στο συνεργείο
και εγώ να έχω "πόνο" στην τσέπη τι να το κάνω :?:
Ακόμα αν το συγκεκριμένο αυτοκίνητο έχει περισσότερες δυνατότητες από κάποιο άλλο. ;-)
Ευτυχώς!! κάθε μέρα είναι διαφορετική.
Άβαταρ μέλους
stelios8ess
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6652
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 10, 2017 9:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: GoodyearVector4Season SUV
Διάσταση ελαστικών: 215-60 R17
Suspension: Της μαμά του
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Stelios8es
Name: Στέλιος

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό paolito » Κυρ Ιουν 10, 2018 12:51 pm

Όλα τα αυτοκίνητα μελετώνται και έχουν συγκεκριμένες δυνατότητες, αρκεί να μην υπερεκτιμώνται. Όταν αυτό το συνειδητοποιήσουμε δεν υπάρχει φόβος να μπαινοβγαίνουμε στα συνεργεία.

(New Vitara 2016 GL+ /1.600cc/4X4 Benz.)
Άβαταρ μέλους
paolito
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 801
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2016 10:15 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: ContiEco5. 215/55/17
cb: Όχι
Aka: paolito
Name: Παύλος

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό billis_2000 » Κυρ Ιουν 10, 2018 8:57 pm

paolito έγραψε:
Τα αυτοκίνητα απ΄όσο γνωρίζεις δεν πάνε μόνα τους και δεν ευθύνονται για τις βλακείες των οδηγών. Την παράμετρο του... πανάσχετου - πρωτάρη οδηγού (για να μην χρησιμοποιήσω και άλλο χαρακτηρισμό) την έχεις σκεφτεί; Ευτυχώς λοιπόν που του άναψαν "όλα" τα λαμπάκια για να μην το κάψει. Που το έριξε o M......ς ; ούτε το μικρο τρακτέρ δεν μπόρεσε να τον βγάλει. Το επόμενο μοντέλο ίσως να έχει και ηλεκτρική ¨καρπαζιέρα" :lol: . Στο δια ταύτα, το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είναι μια χαρά έχει δυνατότητες και προσφέρει πολλά. Εννοείται ότι θα το επέλεγα με κλειστά μάτια και δεν θα το απόφευγα ;-) .



ναι ...το θεμα ειναι πως το σημειο ηταν πανευκολο για περασμα δεν ηταν κατι το δυσκολο ουτε βαθυ....ηταν παρεα με ενα jimny που αυτο περασε ανετα....δεν ηταν δηλ θεμα οδηγου ετσι το βλεπω εγω απλα οταν μπηκε του χαλασαν τα ηλεκτρονικα δεν ξερω ...και δεν ειναι πως του χαλασε η τετρακινηση οπως λεει ο φιλος κωστας παραπανω αλλα μονο οι μπροστινοι τροχοι κολησαν κ δεν γυρναγανε.....και οταν το τραβηξε το μεγαλο τρακτερ το τραβηξε ετσι με μπλοκαρισμενους τροχους δεν μπορω να καταλαβω...και ξαναλεω σε ενα σημειο πανευκολο....καπου εχω βιντεο η φωτο θα προσπαθησω να το βαλω....οσο για τη ζημεια πολυ μεγαλη για το τιποτα
billis_2000
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 06, 2011 10:45 pm
Λάστιχα: yokohama g012
cb: Όχι
Name: billis

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό stelios8ess » Κυρ Ιουν 10, 2018 9:28 pm

Όπως τα λέει ο φίλος billis_2000 ήταν μηχανική, μάλλον ηλεκτρονική βλάβη.
Φρενάρισε για κάποιο λόγο το αυτοκίνητο, γιαυτό και δεν μπορούσαν να το τραβήξουν.
Το έχω πάθει και εγώ δύο φορές, σε χιόνι, το έλυσα σβήνοντας το κινητήρα και βάζοντας πάλι μπροστά.
Αν δεν λυθεί το πρόβλημα, κλείνουμε τα ηλεκτρονικά από τους διακόπτες αριστερά, ένας ακόμα τρόπος,
να κλειδώνουμε το αυτοκίνητο, το ξεκλειδώνουμε μετά 1-2 λεπτά, εφόσον βάλουμε μπροστά δοκιμάζουμε να ξεκινήσουμε.
Ευτυχώς!! κάθε μέρα είναι διαφορετική.
Άβαταρ μέλους
stelios8ess
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6652
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 10, 2017 9:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Λάστιχα: GoodyearVector4Season SUV
Διάσταση ελαστικών: 215-60 R17
Suspension: Της μαμά του
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Stelios8es
Name: Στέλιος

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό WildBoar » Κυρ Ιουν 10, 2018 10:52 pm

paolito έγραψε:
Nikola Tenv έγραψε:Εάν η σύγκριση αφορά το facelift renegade 1.3 4x4 trailhawk 180 με το νεο jimny ,προσωπικά θα ήταν μια δύσκολη απόφαση, εκτός αν έψαχνα δεύτερο αμάξι :arrow: οπότε jimny δαγκωτό :D
Το jeep θα παίξει τιμολογιακά 32000 αν όχι 35000 με το jimny εκτιμώ 18000 να ξεκινά. Τεράστια η Διαφορά, αφήστε που οι γωνίες προσέγγισης-ράμπας και διαφυγής μοιάζουν καλύτερες στον Ιάπωνα ;-)


Ότι πληρώνεις παίρνεις ;-) .


Πριν αγοράσω το Vitara έκανα test drive το renegade 1.4 turbo βενζίνη. Δεν μου φάνηκε καλύτερο ή πιο ποιοτικό στο δρόμο.
Είναι ακριβό γιατί πληρώνεις την μάρκα (Jeep) και προσωπικά δεν μου αρέσει εμφανισιακά.
Τώρα όσον αφορά το facelift ας περιμένουμε να δούμε πόσο καλό θα είναι εκτός δρόμου ή αν πουλάνε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες.
Άβαταρ μέλους
WildBoar
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 08, 2018 3:53 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/60/17
Suspension: stock
cb: Όχι
Name: Κωνσταντίνος

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό billis_2000 » Κυρ Ιουν 10, 2018 11:04 pm

εδω ειναι το σημειο που σας λεω...προσεξτε τις μπροστινες ροδες του..

Τελευταία επεξεργασία από DENNISLA και Δευτ Ιουν 11, 2018 9:38 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Διόρθωση προβολής βίντεο
billis_2000
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 06, 2011 10:45 pm
Λάστιχα: yokohama g012
cb: Όχι
Name: billis

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό kostasRS » Δευτ Ιουν 11, 2018 10:09 am

:lol: :lol: :lol: :lol: ρε τι επαθε ο Ανθρωπος!!!
Μουλαρωσε το εργαλειο.
Sex Trainer!!!
Άβαταρ μέλους
kostasRS
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 11405
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2013 8:27 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Λάστιχα: Michelin latitude cross
Διάσταση ελαστικών: 225/65/17
Suspension: 3,5
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Παντου & πουθενα
Name: kostas

Re: New renegade

Δημοσίευσηαπό Dimitris80 » Δευτ Ιουν 11, 2018 10:28 am

Κοντομάνικα βλέπω...
Μήπως ζεστάθηκε πολύ το μουλάρι στα βουνά και μόλις έπεσε στη λιμνούλα δροσίστηκε και σου λέει δε βγαίνω από εδώ με τίποτα; :lol: :lol: :lol:
Πάντως να έχεις δώσει ένα τσουβάλι λεφτά για το φουλ μοντέλο, και να σου κολλάει εκεί, είναι θέμα. Εμένα θα μου είχε ανέβει το αίμα στο κεφάλι :angry-jumpinganger: :angry-cussing: :angry-cussingblack:
Να έχεις κάνει μ@λ@κί@ σαν οδηγός και να κολλήσεις, λογικό και αναμενόμενο. Αλλά στα καλά καθούμενα να σου μουλαρώνει έτσι; :tsoukalas:
Αν είναι σύνηθες γι'αυτό το μοντέλο είναι θεματάκι.
Εκτός και αν έτυχε μόνο σε αυτό κάποια αστοχία υλικού οπότε τα βάζεις με την καλή σου τύχη... ;-)
Άβαταρ μέλους
Dimitris80
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1240
Εγγραφή: Δευτ Απρ 03, 2017 1:15 pm
Τοποθεσία: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
Λάστιχα: Κινέζικα
Διάσταση ελαστικών: 245/75/R16
Suspension: Custom
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Dimitris
Name: Δημήτρης

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παρουσιάσεις οχημάτων

KOUTOUROUSHIS Παρ Μαρ 29, 2024 7:25 am kalimera
antonis1627 Παρ Μαρ 29, 2024 7:14 am Καλημέρα σας.
arahova Πέμ Μαρ 28, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:09 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:08 am Καλημέρα
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm θα ρωτησω τον υιο :P
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm δεν έχει διήμερη άδεια ρε μάστορα?
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:07 pm Εγώ που θα ερθω Κυριακή πόσες έχω;
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:05 pm 9 και σήμερα!!!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm Μερσύ μποκού!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm αχαχαχαχα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Νουχρίτσααααααααααα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Καλημέρες! Λίγο θέαμα για όλους! viewtopic.php?f=66&t=37146&p=940582#p940582
arahova Τετ Μαρ 27, 2024 12:14 pm Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Μαρ 27, 2024 6:58 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μαρ 26, 2024 9:36 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μαρ 26, 2024 7:03 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 10:24 pm Φίλε Θανάση ΘανασηςΖ καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
arahova Δευτ Μαρ 25, 2024 11:58 am Καλημέρα σε όλους, καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά.
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Μαρ 25, 2024 11:52 am Καλημερα σας Χρονια πολλα,καλη εβδομαδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 7:24 am Καλημέρα σας καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά
arahova Κυρ Μαρ 24, 2024 11:39 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μαρ 24, 2024 7:32 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μαρ 23, 2024 10:19 am Καλημέρα σε όλους και καλό 3ήμερο.
antonis1627 Σάβ Μαρ 23, 2024 7:29 am Καλημέρα σας.Καλό Σαββατοκύριακο και χρόνια πολλά.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες