Βαλβολινες;

Βαλβολινες;

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Τρί Ιουν 04, 2019 2:10 pm

Καποιος να μου θυμισει τι βαλβολινες βαζουμε σε τρανσφερ,σασμαν και διαφορικα;
vitara 1,6 16v
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Re: Βαλβολινες;

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Τετ Ιουν 05, 2019 10:07 am

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια...να κλειδωσει παρακαλω
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Re: Βαλβολινες;

Δημοσίευσηαπό DENNISLA » Τετ Ιουν 05, 2019 10:58 am

:think: :think: :think:
Ελα τι?
πως?
ΑΡΓΑ ΒΑΔΙΖΩ ΖΩΗ ΚΕΡΔΙΖΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
DENNISLA
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9005
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2009 10:33 am
Τοποθεσία: LA
Aka: Troooolllllllll
Λάστιχα: Kobra + Geo A/T
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16-225/65/17
Suspension: MAD+KYB+3,5cm
cb: Ναι
Name: DENNIS

Re: Βαλβολινες;

Δημοσίευσηαπό sofos7 » Τετ Ιουν 05, 2019 12:05 pm

Αν δεν έχει απαντηθεί μέσω αλλου θέματος :
Διαφορικά 80-90 GL5
Σασμάν-βοηθητικό 75-90 GL4

Αν υπάρχει lsd διαφορικό πίσω, Limited slips 90 βαλβολίνη.
sofos7
4x4 Grand member
4x4 Grand member
 
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 9:52 pm
Λάστιχα: 215/70/15 nexen A/T
Suspension: billstein
cb: Όχι
Name: sofoklis

Re: Βαλβολινες;

Δημοσίευσηαπό costas66 » Τετ Ιουν 05, 2019 12:15 pm

VIT@R@ έγραψε:Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια...να κλειδωσει παρακαλω

Κυριάκο δεν είναι αγγελία για να κλειδωθεί. :doh:
Προφανώς κάποιος σου έστειλε πμ. :think:
Δεν βάζεις και εδώ την πληροφορία για να υπάρχει. :whistle: :whistle: :whistle:
Everything is okay in the end, if it's not ok, then it's not the end.
Άβαταρ μέλους
costas66
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 5878
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2013 1:14 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Λάστιχα: Michelin Latitude Cross
Διάσταση ελαστικών: 215/65/16
Suspension: μαμά
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Βαλβολινες;

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Τετ Ιουν 05, 2019 1:23 pm

costas66 έγραψε:
VIT@R@ έγραψε:Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια...να κλειδωσει παρακαλω

Κυριάκο δεν είναι αγγελία για να κλειδωθεί. :doh:
Προφανώς κάποιος σου έστειλε πμ. :think:
Δεν βάζεις και εδώ την πληροφορία για να υπάρχει. :whistle: :whistle: :whistle:

Οκ
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Re: Βαλβολινες;

Δημοσίευσηαπό VIT@R@ » Παρ Ιουν 07, 2019 10:00 am

DENNISLA έγραψε::think: :think: :think:
Ελα τι?
πως?

Σε εστειλα.......... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
VIT@R@
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2017 9:15 am
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ
Λάστιχα: BF MUD-GEOLANDAR AT
Suspension: EMU
cb: Ναι
Name: ΚΥΡΙΑΚΟΣ


Επιστροφή στο Μηχανολογικά/Ηλεκτρολογικά

stelios8ess Δευτ Ιουν 24, 2019 10:55 am Καλημέρααα...
spy111 Δευτ Ιουν 24, 2019 9:06 am Καλημέρα!!
arahova Δευτ Ιουν 24, 2019 8:59 am Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
mitsosstr636r Δευτ Ιουν 24, 2019 8:22 am καλημέρα
Atlas Δευτ Ιουν 24, 2019 7:24 am Καλημέρα παίδες. Καλή εβδομάδα
lss_00 Δευτ Ιουν 24, 2019 7:05 am Καλημέρα......
antonis1627 Δευτ Ιουν 24, 2019 6:58 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
ΔΙΑΣ Δευτ Ιουν 24, 2019 1:24 am Καλημέρα σε όλους κάλή εβδομάδα
arahova Κυρ Ιουν 23, 2019 8:31 am Καλημέρα σε όλους, καλή Κυριακή.
antonis1627 Κυρ Ιουν 23, 2019 7:09 am Καλημέρα σας.Καλές βουτιές σε όλους τους φίλους που θα φύγουν για κάποια παραλία.
mitsosstr636r Σάβ Ιουν 22, 2019 10:45 am καλημέρα
taxidriver06 Σάβ Ιουν 22, 2019 8:43 am Καλημέρα στη παρέα!!!
antonis1627 Σάβ Ιουν 22, 2019 5:08 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.
Γιωργος ΗΛΙΑΣ Παρ Ιουν 21, 2019 11:58 pm Καλημέρα στους απανταχού vitaroclubites
stelios8ess Παρ Ιουν 21, 2019 10:34 am Καλημέρααα...
lss_00 Παρ Ιουν 21, 2019 7:03 am Καλημέρα......
antonis1627 Παρ Ιουν 21, 2019 6:11 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Παρ Ιουν 21, 2019 1:32 am Καλημέρα σε όλους Καλό Σ /Κ
lss_00 Πέμ Ιουν 20, 2019 7:02 am Καλημέρα......
antonis1627 Πέμ Ιουν 20, 2019 6:33 am Καλημέρα σας.
ΔΙΑΣ Πέμ Ιουν 20, 2019 1:22 am Καλημέρα σε όλους
diamantis70 Τετ Ιουν 19, 2019 4:38 pm Γεια σας από τη Λάρισα.
antonis1627 Τετ Ιουν 19, 2019 10:10 am Σήμερα Τετάρτη 19-6-2019 έχουμε καφεδάκι στο .
stelios8ess Τετ Ιουν 19, 2019 9:55 am Καλημέρααα...
arahova Τετ Ιουν 19, 2019 8:58 am Καλημέρα σε όλους.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες