Για τα μέλη που δεν γράφουν πλέον αλλά μας διαβάζουν!

Καλώς ήρθατε, πείτε μας μερικά λόγια για εσάς και το όχημα σας

Re: Για τα μέλη που δεν γράφουν πλέον αλλά μας διαβάζουν!

Δημοσίευσηαπό Vasbar » Τρί Ιουν 28, 2022 10:41 am

Καλημέρα σε όλους!

Μετά απο αρκετό καιρό απουσίας-δραστηριότητας, ελπίζω όλα καλά σε όλους τους τομείς και για όλους!
,
Βασίλης

Η ζωή μας είναι κοντά στη φύση...
Άβαταρ μέλους
Vasbar
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 640
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2011 10:24 am
Λάστιχα: Toyo Open Country A/T
Διάσταση ελαστικών: 215/70/16
Suspension: Kayaba
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Ορεσίβιος φυσιοδίφης
Name: Βασίλης

Re: Για τα μέλη που δεν γράφουν πλέον αλλά μας διαβάζουν!

Δημοσίευσηαπό costantts » Σάβ Σεπ 03, 2022 8:23 pm

Καλησπέρα σε όλους! Παρά την ενθουσιώδη είσοδο πριν από χρόνια στο club και το εγκάρδιο καλωσόρισμά σας, δεν κατάφερα να σας συναντήσω. Για την ακρίβεια, δεν κατάφερα καν να επικοινωνήσω με κανέναν και με κανένα τρόπο και ομολογώ πως ντρέπομαι γι'αυτό. Δικαιολογίες μπορώ να βρω πολλές, αλλά δεν έχουν σημασία. Σημασία έχει πως εξακολουθείτε να υπάρχετε και να κρατάτε ζωντανή αυτή την όμορφη παρέα. Μπράβο σας! Μια και το GV μου έχει πια ενηλικιωθεί κι εγώ μεγαλώσει, σκέφτηκα να ξαναπώ ένα γειά μήπως και αυτή τη φορά ξορκιστούν οι αναποδιές και τα καταφέρω να σας γνωρίσω. Βέβαια οι συνθήκες είναι δυσκολότερες από ότι το μακρινό 2013 αλλά νομίζω κι εμείς είμαστε πια σοφότεροι!
Αυτά τα ολίγα για αρχή. Εύχομαι να έχετε όλοι υγεία και καλούς, απολαυστικούς δρόμους! (κανονικά εδώ ήθελα να το ανεβάσω αλλά φταίει ο μεγάλος χρόνος απουσίας...) :D :-)
costantts
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2013 9:54 pm
Τοποθεσία: Αθήνα, Ελλάδα
Λάστιχα: Geolandar A/T+ΙΙ
Suspension: Μητέρα
cb: Όχι
Name: Κώστας

Re: Για τα μέλη που δεν γράφουν πλέον αλλά μας διαβάζουν!

Δημοσίευσηαπό antonis1627 » Κυρ Σεπ 04, 2022 12:16 am

Γειά σου Κώστα χαιρόμαστε να βλέπουμε παλιά μέλη να ξαναγράφουν.Αφού είσαι και από Αθήνα θα χαρούμε να σε δούμε και σε κάποιον καφέ όπως την επόμενη Τετάρτη 7 του μήνα να τα πούμε από κοντά.
ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΟΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΟΥΝΑ
Άβαταρ μέλους
antonis1627
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 14468
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:13 pm
Τοποθεσία: Νέα Ερυθραία-Αθήνα
Λάστιχα: BF GOODRICH A/T KO2
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: MAD+KYB+Αποστάτες
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Αντώνιος ο Συναξαριστής
Name: ΑΝΤΩΝΗΣ

Re: Για τα μέλη που δεν γράφουν πλέον αλλά μας διαβάζουν!

Δημοσίευσηαπό P GV O9 » Σάβ Οκτ 01, 2022 1:28 am

Γεια σου ΒΑΣΙΛΗ!! :D
Με VITARA παρέα η ζωή είναι ωραία στα βουνά όλη μέρα!!!
Άβαταρ μέλους
P GV O9
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 4:00 pm
Τοποθεσία: ΛΑΜΙΑ
Λάστιχα: MICHELLIN LATITUDE CROSS
Διάσταση ελαστικών: 225/70 R16
Suspension: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Name: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Re: Για τα μέλη που δεν γράφουν πλέον αλλά μας διαβάζουν!

Δημοσίευσηαπό DG109 » Σάβ Οκτ 01, 2022 1:13 pm

Μια καλησπέρα και από εμένα σε όλους......!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
DG109
4x4 Mud Terrain member
4x4 Mud Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 980
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2009 8:49 pm
Τοποθεσία: ΑΤΤΙΚΗ
Λάστιχα: 225/75/16
Suspension: Mud / Kayaba
cb: Ναι
Aka: DG109
Name: Δημήτρης

Re: Για τα μέλη που δεν γράφουν πλέον αλλά μας διαβάζουν!

Δημοσίευσηαπό Leftis89 » Κυρ Οκτ 02, 2022 12:46 pm

Καλησπέρα και καλό μήνα σε ολους !!!
Leftis89
4x4 rookie member
4x4 rookie member
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Απρ 10, 2022 11:54 pm
Λάστιχα: Εργοστάσιο
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: Εργοστάσιο
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: Leftis89
Name: Ελευθεριος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Καλώς ήρθατε/Νέα μέλη/Το όχημά σας

A7PILOT Πέμ Οκτ 06, 2022 7:34 am Καλημέρα από Χαλκιδική
antonis1627 Πέμ Οκτ 06, 2022 6:35 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Τετ Οκτ 05, 2022 6:55 am Καλημέρα σας.
P GV O9 Τρί Οκτ 04, 2022 11:19 am Καλημέρα παιδιά!!
antonis1627 Τρί Οκτ 04, 2022 8:10 am Καλημέρα σας.
mitsosstr636r Τρί Οκτ 04, 2022 8:09 am καλημέρα 8)
nidi Δευτ Οκτ 03, 2022 10:26 pm κωστα σε υπερευχατιστω!!!!
costas66 Δευτ Οκτ 03, 2022 10:21 pm Νίκο έχεις πμ
nidi Δευτ Οκτ 03, 2022 9:59 pm ψαχνω tzivi OVER, αν εχει καποιος το κινητο του ας κανει ενα κοπο να στειλει ενα ΠΜ, ευχαριστω ΟΒΕΡ Κ ΑΟΥΤ
GATOZ Δευτ Οκτ 03, 2022 4:52 pm άιντε, βαρέθηκα, για πάμε viewtopic.php?f=60&p=910385#p910385
Nikola Tenv Δευτ Οκτ 03, 2022 10:50 am Καλημέρα ,καλή εβδομάδα απο Ν. Μηχανιώνα
john maxx Δευτ Οκτ 03, 2022 9:34 am Καλημέρα και καλή εβδομάδα
antonis1627 Δευτ Οκτ 03, 2022 6:29 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
antonis1627 Κυρ Οκτ 02, 2022 7:09 am Καλημέρα σας.
ΣΡΕΚ Σάβ Οκτ 01, 2022 5:13 pm καλησπερα σε ολους και καλο μηνα με υγεια !!!!!!!!!!!!1
ΔΙΑΣ Σάβ Οκτ 01, 2022 3:38 pm Καλησπέρα και καλό μήνα να έχουμε
arahova Σάβ Οκτ 01, 2022 11:14 am Καλημέρα καλό μήνα και καλό Σ/Κ σε όλους.
ΓΚΡΙΖΟΜΑΛΗΣ Σάβ Οκτ 01, 2022 7:31 am Καλημερα καλο μηνα
antonis1627 Σάβ Οκτ 01, 2022 6:56 am Καλημέρα σας.Καλό Σαββατοκύριακο και καλό μήνα
panoshm Παρ Σεπ 30, 2022 10:08 pm Επόμενη ομαδική προβλέπεται την Άνοιξη
panoshm Παρ Σεπ 30, 2022 10:07 pm Τελευταία ευκαιρία για συμμετοχή στην ομαδική με τις ποδιές :arrow: το email παραγγελίας θα αποσταλεί την Κυριακή το βράδυ ;-)
Jimgrigoriadis Παρ Σεπ 30, 2022 1:01 pm Καλημέρα σας
john maxx Παρ Σεπ 30, 2022 8:49 am Καλημέρα
antonis1627 Παρ Σεπ 30, 2022 7:05 am Καλημέρα σας.
LEMON Πέμ Σεπ 29, 2022 11:01 am Καλημέρα πουλάκια μου !
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες