Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Γενικές ερωτήσεις για τα αμάξια μας, που δεν είναι σχετικές με κάποια από τις αντίστοιχες ενότητες

Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό DimitrisGV » Δευτ Δεκ 30, 2013 3:37 pm

Πριν μερικές ημέρες έχασα την μπροστινη πινακίδα. Δεν είμαι σίγουρος αν απλά χάθηκε, καθώς το πιθανότερο είναι να μου την έκλεψαν στο σημείο που πάρκαρα, καθώς λείπουν και οι δύο βίδες, χωρίς γρατζουνιές κλπ, και επιπλέον δεν έγινε κάποια εκτός διαδρομή κάπου τις τελευταίες ημέρες, δεν υπήρχε κάτι το ιδιαίτερο, και φυσικά δεν άκουσα κάπου κάτι, κάποιον ήχο ή κάτι σχετικό.
Εψαξα και τους δρόμους 1-2 φορές από όπου υποπτευόμουν ότι μπορεί να είχε χαθεί, αλλά τζίφος.
Ρώτησα σε ΚΕΠ, τί γίνεται, ποια είναι η διαδικασία και δεν ήξεραν. Μου είπαν να κάνω δήλωση στην αστυνομία. Το έψαξα λίγο στο internet, δεν έβγαλα κάποια άκρη, υπάρχουν διάφορα αλλά τίποτα σίγουρο.

Ξέρει κανείς κάτι; Εχει συμβεί σε κανέναν παρόμοιο περιστατικό;
NGV 2.4 auto, ΚenWood DNX9260BT.
Άβαταρ μέλους
DimitrisGV
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 3:38 pm
Τοποθεσία: Σαλαμίνα
Λάστιχα: Yokohama GEO A/Τ-S
Suspension: MAD
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Δευτ Δεκ 30, 2013 3:48 pm

Αν και μπορεις να κυκλοφορεις χωρις μπροστινη πινακιδα καλο θα ειναι να πας αμεσα στο α/τ της περιοχης σου γιατι μπορει η πινακιδα σου να χρησιμοποιηθει σε αμαξι που θα λαβει μερος σε ληστεια,απαγωγη η κσποιο οποιοδηποτε ατυχημα
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό DimitrisGV » Δευτ Δεκ 30, 2013 3:53 pm

Την πίσω την άφησαν. Αν ήταν κάτι τέτοιο δεν θα έπαιρναν και τις δύο;
Εγώ υποπτεύομαι ότι ήταν τίποτα γυφτάκια για να ανακυκλώσουν το μέταλλο, ή τίποτα πιτσιρικάδες που τα βάζουν στα δωμάτιά τους (νέα μόδα)
Βέβαια σε κάθε περίπτωση έχεις δίκιο. Θα το κάνω για να είμαι σίγουρος.
NGV 2.4 auto, ΚenWood DNX9260BT.
Άβαταρ μέλους
DimitrisGV
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 3:38 pm
Τοποθεσία: Σαλαμίνα
Λάστιχα: Yokohama GEO A/Τ-S
Suspension: MAD
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό ΣΤΑΥΡΟΣ » Δευτ Δεκ 30, 2013 4:12 pm

Καλο θα ηταν να πας στο Α/Τ της περιοχης σου και να δηλωσεις κλοπη εμπροσθιας πινακιδας και να ζητησεις να σου δωσουν χαρτι το οποιο θα λεει οτι εχεις κανει δηλωση για κλοπη της πινακιδας σου.Καλο θα ηταν επισης να τους ρωτησεις αν θα μπορεις να κυκλοφορησεις το αμαξι σου απο την στιγμη που σου εχει γινει κλοπη της πινακιδας σου και οτι σε ενδεχομενο ελεγχο με το χαρτι που θα παρεις απο το Α/Τ της περιοχης σου δεν θα εχεις καποιο προβλημα σε περιπτωση που σε σταματησουν για ενα τυπικο ελεχγο.Επισης καλο θα ηταν να μην κυκλοφορεις το αμαξι σου χωρις πινακιδα γιατι σε περιπτωση που σε σταματησουν για καποιο ελεγχο και δουν οτι δεν εχεις πινακιδα υπαρχει προστιμο.
Για κοιτα και στο λινκ που σου παραθετω παρακατω μπας και βρεις καποια χρησιμη πληροφορια.
SUZUKI JIMNY 2004 FULL EXTRA
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ
Moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 7366
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2009 10:33 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Λάστιχα: General Grabber
Διάσταση ελαστικών: 225/70/16
Suspension: ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΕΛΑΤΗΡΙΩΝ
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Ο...έχεις P.M. !!!
Name: ΣΤΑΥΡΟΣ

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό DimitrisGV » Δευτ Δεκ 30, 2013 9:08 pm

Πήγα στο Α/Τ, έκανα τη δήλωση και το Σάββατο με ενημέρωσαν ότι θα περάσω να πάρω την αντίστοιχη βεβαίωση αναφορικά με την δήλωση απώλειας/κλοπής που έκανα. Δυστυχώς ο Αξιωματικός Υπηρεσίας δεν ήξερε τι ακριβώς πρέπει να γίνει, που πρέπει να πάω. Οταν δε τον ρώτησα αν μπορώ να κυκλοφορήσω χωρίς αυτήν, μου είπε ότι εξαρτάται από τον τροχονόμο που θα σε σταματήσει, ενω για καλό και για κακό μου έδωσε και τον αριθμ. πρωτοκ. για την αίτησή μου, ώστε να μπορώ να το επιδείξω μέχρι το Σάββατο.

Σταύρο, διάβασα το forum από το link που μου έδωσες, ευχαριστώ πολύ. Νομίζω όμως, ότι σε σχέση με αυτά που μου είπε ο Αστυνόμος, αυτά που πιθανολόγησαν στο ΚΕΠ, και με ότι διάβασα εγώ αριστερά δεξιά στο Net, το απόλυτο ΧΑΟΣ. Απλά έχω μπερδευτεί, και τελικά δεν νομίζω να ξέρει κανείς κάτι τελικά. Μάλλον για το Υπουργείο με βλέπω από τη νέα χρονιά. :( :(
NGV 2.4 auto, ΚenWood DNX9260BT.
Άβαταρ μέλους
DimitrisGV
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 3:38 pm
Τοποθεσία: Σαλαμίνα
Λάστιχα: Yokohama GEO A/Τ-S
Suspension: MAD
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό nick_89 » Δευτ Δεκ 30, 2013 9:23 pm

Αν είναι δυνατόν ρε φίλε.. :doh:
καλά έκανες και πήγες στην αστυνομία γιατί δεν ξέρεις ποιος και γιατί την τσίμπησε.
Το να κυκλοφορείς χωρίς είναι παράνομο αλλά άμα δεις mx5, integrale, s2000 και άλλα δεν έχουν καν. Αφού έχεις και την απόδειξη θα σου έλεγα να βγάλεις και την πίσω και να παρκάρεις ελεύθερα όπου γουστάρεις χωρίς φόβο :lol: :lol: :twisted:

ταξιδιάρα ψυχή..
Vitara Virus
Raptorian
Άβαταρ μέλους
nick_89
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 21804
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 6:26 pm
Τοποθεσία: Αθήνα GR
Λάστιχα: General Grabber AT
Διάσταση ελαστικών: 285/70/ R17
Suspension: Fox Racing
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: Scotsman
Name: Νίκος

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό fluflitsa » Δευτ Δεκ 30, 2013 9:30 pm

το θέμα είναι ότι δεν βγάζουν μόνο μία πινακίδα. σε βλέπω για το υπουργείο για νέες (πάρε μαζί και την πίσω όταν πας)
Tiguan 1.4 Escape
Άβαταρ μέλους
fluflitsa
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2440
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 13, 2010 9:59 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Λάστιχα: Geolandar A/T-S
cb: Ναι
Name: Νίνα

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό DimitrisGV » Δευτ Δεκ 30, 2013 9:38 pm

nick_89 έγραψε: Αφού έχεις και την απόδειξη θα σου έλεγα να βγάλεις και την πίσω και να παρκάρεις ελεύθερα όπου γουστάρεις χωρίς φόβο
:lol: :lol: :lol:


fluflitsa έγραψε:το θέμα είναι ότι δεν βγάζουν μόνο μία πινακίδα. σε βλέπω για το υπουργείο για νέες (πάρε μαζί και την πίσω όταν πας)
Δυστυχώς έτσι το βλέπω και εγώ, αλλά ψάχνω μήπως το αποφύγω. Ασε που αυτές τις ημέρες δεν είναι να πλησιάζεις Υπουργείο, ΔΟΥ, τράπεζες.


Ακόμη και σε κατάστημα με επιγραφές σκέφτομαι να πάω και να φτιάξω μια νέα πινακίδα αλα Λιάπης. :mrgreen: :mrgreen: Θα έχω και το χαρτί της Αστυνομίας, αλλά.... :naughty:
είμαι και λίγο γκαντέμης, οπότε λέω να μην το ρισκάρω..
NGV 2.4 auto, ΚenWood DNX9260BT.
Άβαταρ μέλους
DimitrisGV
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 3:38 pm
Τοποθεσία: Σαλαμίνα
Λάστιχα: Yokohama GEO A/Τ-S
Suspension: MAD
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό panoshm » Δευτ Δεκ 30, 2013 10:07 pm

Σε μια γνωστή μου, την έγραψαν για παράνομο παρκάρισμα και ετοιμάζονταν να ξηλώσουν πινακίδες...... την ώρα εκείνη πάει αυτή και τους αρχίζει στο ψου ψου ψου κλπ κλπ....

Ε λοιπόν, ο ένας αστυνόμος ήθελε να την αφήσει, ο άλλος, όχι... Ξέρετε τι έκαναν? Αποφάσιασν μεταξύ τους οι αστυνόμοι, να της πάρουν την ΜΙΑ μόνο πινακίδα, ώστε ΚΑΙ να έχουν κάνει κάτι αυτοί, αλλά και να μπορεί να κυκλοφορεί το αυτοκίνητο της είπε ο ένας αστυνόμος.....

Πήγε λοιπόν στη Τροχαία να πληρώσει το π΄ροστιμο για να πάρει την 1 πινακίδα και λόγω ΣΚ, δεν μπορούσε, έπρεπε να περιμένει να την πάρει την Δευτέρα.... Ξέρετε τι της είπε ο αξιωματικός υπηρεσίας? Ότι είναι παράνομο να κυκλοφορεί με 1 πινακίδα :whistle: :doh:

Και έμεινε αυτή μλκς να αναρωτιέται.... "τώρα, μπορώ, ή δεν μπορώ?" :doh:

Ελλάς το μεγαλείο σου, ότι θέλει ο καθένας λέει και ότι θέλει κάνει :lol: :lol: :lol: :lol:
GV2.0 5D Freestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Lovato smart ExR Premium,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 30478
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: Geolandar M/T G003
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: MAD/KYB +12cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό theo_ts » Δευτ Δεκ 30, 2013 10:15 pm

Το να κυκλοφορεί το αυτοκινητο με μόνο 1 πινακίδα είναι παράνομο στην Ελλάδα! Κάποτε την είχα βγάλει και εγω σε ένα προηγούμενο αυτοκίνητο :mrgreen: ευτυχώς την γλίτωσα όταν με σταμάτησαν.... με πολύ μπλα μπλα.... μετά απο αυτό την ξανά έβαλα αν και δεν του πήγαινε ;-)


•Τα όρια της ζωή σου ειναι απλως επινοήσεις του εαυτού σου.
•Εξερεύνησε, Ονειρέψου, Ανακάλυψε.
•Ακολούθησε τον δρόμο σου ως την άκρη. Η αξία του δρόμου είναι να μην σταματήσεις.
Άβαταρ μέλους
theo_ts
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 16491
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2010 4:03 pm
Τοποθεσία: Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Λάστιχα: Mickey Thompson MTZ
Διάσταση ελαστικών: 35x12.5/17
Suspension: Air Suspension
cb: Ναι
Εργάτης: Ναι
Aka: Τεο
Name: ΘΟΔΩΡΗΣ

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Δευτ Δεκ 30, 2013 11:39 pm

Όταν περνάμε ΚΤΕΟ το αμάξι βάζουν μπροστά και πίσω το αυτοκόλλητο παίδες στις πινακίδες? ;-)
Δεν υπάρχει πουθενά γραμμένο ότι είναι παράνομο να μη φέρεις μπροστινή πινακίδα.
Το ότι είπα πρώτος στον φίλο να δηλώσει τη κλοπή της πινακίδας ήταν για τους παρακάτω λόγους :!:


Vasilis έγραψε:Αν και μπορεις να κυκλοφορεις χωρις μπροστινη πινακιδα καλο θα ειναι να πας αμεσα στο α/τ της περιοχης σου .........γιατι μπορει η πινακιδα σου να χρησιμοποιηθει σε αμαξι που θα λαβει μερος σε ληστεια,απαγωγη η κσποιο οποιοδηποτε ατυχημα..............
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό DimitrisGV » Τρί Δεκ 31, 2013 12:00 am

Παιδιά, επειδή και εγώ το ψάχνω αρκετές ημέρες και έχω ψάξει όλο το internet και έχω ρωτήσει ασφαλιστές, ΚΕΠ, αστυνομία, λογιστές, και γενικά κόσμο και κοσμάκη, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι κανείς δεν ξέρει με σιγουριά τι ακριβώς γίνεται. Μα κανείς και το εννοώ. :twisted: Είναι όλα στην τύχη σε αυτό το κράτος γμτ.....

Γι'αυτό έβαλα την ερώτηση, μη τυχόν και έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία. Αλλά όπως φαίνεται μόνο το υπουργείο θα δώσει την απάντηση σε λίγες ημέρες. Ελπίζω στην απλουστερη διαδικάσια που διάβασα όπου με ένα παράβολο των 30 ή κατά άλλους των 70 euro να την γλιτώσω και να μου δώσουν νέα πινακίδα χωρίς να αλλάξουν τα νούμερα, έστω και αν πρέπει να περιμένω κάμποσες ημέρες, γιατί η αλλαγή στο νούμερο είναι πολύ μανίκι. (ΔΟΥ, ασφάλεια, άδεια, κάρτα καυσαερίων, αντιπροσωπεία, και ποιος ξέρει τι άλλο - Ευτυχώς που δεν είναι σε εταιρεία και είναι σε φυσικό πρόσωπό, γιατί αλλιώς ακόμη χειρότερα.)

Τη γκαντεμιά μου μέσα. Σκέτη ταλαιπωρία.
Εννοείται ότι όποιες σκέψεις έκανα για πιθανή κατάθεση των πινακίδων για αποφυγή των τελών, ματαιώθηκε λόγω των γεγονότων. Ευτυχώς που αποφάσισα να το κρατήσω δηλαδή. Και αν δεν με παροτρύνατε εσείς, θα ξεκίναγα τις διαδικασίες με την αστυνομία κλπ, από το νέο έτος, αλλά καλύτερα που έκανα τη δήλωση να είμαι τουλάχιστον κάπως κατωχυρομένος.
NGV 2.4 auto, ΚenWood DNX9260BT.
Άβαταρ μέλους
DimitrisGV
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2010 3:38 pm
Τοποθεσία: Σαλαμίνα
Λάστιχα: Yokohama GEO A/Τ-S
Suspension: MAD
cb: Όχι
Name: Δημήτρης

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό fluflitsa » Τρί Δεκ 31, 2013 12:03 am

Ο ΚΟΚ λέει ότι τα οχήματα πρέπει να κυκλοφορούν με 2 πινακιδες. Αν μάλιστα σε πιάσουν έχει ένα πρόστιμο 300 Ευρώ.
Καλό θα είναι μια που κανεις μας δεν θυμάται τον ΚΟΚ, να μην δίνουμε συμβουλές που μπορεί να μπλέξουν κάποιον. Τώρα το ότι στην Ελλάδα γίνεται ότι καπνίσει του καθενός, αυτό είναι άλλο ζήτημα.
Tiguan 1.4 Escape
Άβαταρ μέλους
fluflitsa
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2440
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 13, 2010 9:59 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Λάστιχα: Geolandar A/T-S
cb: Ναι
Name: Νίνα

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό fluflitsa » Τρί Δεκ 31, 2013 12:11 am

Δημήτρη εγω που την είχα χάσει τη δική μου 3 χρόνια πίσω, πήγα στο υπουργείο με ένα παράβολο από Εφορία και την παλιά πινακίδα και μου βγάλαν καινούργιες με άλλα νούμερα και μου δόσαν και άλλη άδεια που μάλιστα κάπου γράφει και τα παλιά νούμερα κυκλοφορίας. Δεν χρειάζεται νέα κάρτα καυσαερίων κλπ. Στην ασφαλιστική θα πάρεις τηλ. και θα τους πεις τη νέα πινακίδα που θα έχεις. Στην αντιπροσωπεία θα αλλάξουν αυτοί στους ΗΥ τους το νούμερο όταν πας για σέρβις. δεν θυμάμαι αν ξαναπήγα Εφορία για μεταβολή. Θυμάμαι ότι όταν ήταν ο καιρός να κάνουμε τις δηλώσεις, απλά έγραψα τη νέα πινακίδα. Αυτά έκανα εγώ πριν 3 χρόνια
Tiguan 1.4 Escape
Άβαταρ μέλους
fluflitsa
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 2440
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 13, 2010 9:59 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Λάστιχα: Geolandar A/T-S
cb: Ναι
Name: Νίνα

Re: Κλοπή μπροστινής πινακίδας

Δημοσίευσηαπό Kalavritara » Τρί Δεκ 31, 2013 12:22 am

1. Απαγορεύεται να κυκλοφορούν αυτοκίνητα με μία πινακίδα :!: Υπάρχει σημαντικό πρόστιμο γι'αυτή την παράβαση :!: Όλα τα MX5, S2000, Morgan, Ε-Type (πόσα άραγε :?: ) κλπ είναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΕ 1 ΠΙΝΑΚΙΔΑ :!:

2. Με αντίγραφο της δ'ηλωσης απώλειας από ΑΤ, πάς εφορία και πληρώνεις παράβολο (μέχρι πρόσφατα ήταν 70€) και σου βγάζουν άλλα νούμερα και άδεια. Η 2η παλιά καταστρέφεται και με κανένα τρόπο ΔΕΝ ξαναβγαίνει το ίδιο παλιό νούμερο :!:

3. Κρατάς φωτοαντίγραφο της παλιάς άδειας για να δένει ο αριθμός πλαισίου κλπ αναφορικά με το επόμενο ΚΤΕΟ. :!:
"Vitara 1.6 1997 16v και New Vitara 1600 Diesel Allgrip Auto , παππούς και εγγονός στο ίδιο garage "
Άβαταρ μέλους
Kalavritara
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 6920
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 02, 2012 1:15 am
Τοποθεσία: Στο βουνό περιμένοντας τα χιόνια
Λάστιχα: Viking
Διάσταση ελαστικών: 215/55/17
Suspension: normal
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Name: Takis

Επόμενο

Επιστροφή στο Ερωτήσεις

arahova Τετ Μάιος 08, 2024 7:26 pm Καλησπέρα σας.
antonis1627 Τετ Μάιος 08, 2024 6:17 am Καλημέρα σας.
Γιώργος Κατσαμάκας Τρί Μάιος 07, 2024 10:03 pm Χριστός Ανέστη χρόνια πολλά
antonis1627 Τρί Μάιος 07, 2024 10:25 am Πέντε και σήμερα μέχρι την Κυριακή 12-5-2024 για τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
antonis1627 Τρί Μάιος 07, 2024 7:06 am Καλημέρα σας.
arahova Δευτ Μάιος 06, 2024 5:00 pm Χριστός Ανέστη και καλή εβδομάδα.
nikos marathonitis Δευτ Μάιος 06, 2024 3:13 pm Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία σε όλους!Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες
antonis1627 Δευτ Μάιος 06, 2024 7:14 am Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα.
Tzivitzonis Κυρ Μάιος 05, 2024 2:52 pm Καλοκαιρινή κολεξιόν :idea:
arahova Κυρ Μάιος 05, 2024 9:30 am Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μάιος 05, 2024 7:05 am Καλήμερα σας.Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.
Tzivitzonis Σάβ Μάιος 04, 2024 10:21 pm ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!! ΕΙΡΗΝΗ& ΑΓΑΠΗ!!
arahova Σάβ Μάιος 04, 2024 9:15 am Καλημέρα και καλή Ανάσταση σε όλους.
Διοματάρης Σάβ Μάιος 04, 2024 8:49 am Καλημέρα σας κύριοι και καλή Ανάσταση να έχουμε
antonis1627 Σάβ Μάιος 04, 2024 7:32 am Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο.Χρόνια πολλά καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα.
west.side7 Παρ Μάιος 03, 2024 11:59 am Καλημέρα σε όλους! Χρόνια πολλά με υγεία!
P GV O9 Παρ Μάιος 03, 2024 9:47 am Καλημέρα και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ !!
antonis1627 Παρ Μάιος 03, 2024 7:06 am Καλημέρα σας Χρόνια πολλά.
antonis1627 Πέμ Μάιος 02, 2024 4:59 pm Κυριακή 12-5-2024 τα 16α γενέθλια του VITARAclub στην
arahova Πέμ Μάιος 02, 2024 3:12 pm Καλησπέρα σε όλους.
gi@nn@kis Πέμ Μάιος 02, 2024 9:01 am καλημερα !!!
Διοματάρης Πέμ Μάιος 02, 2024 8:03 am Καλημέρα σας
antonis1627 Πέμ Μάιος 02, 2024 6:22 am Καλημέρα σας.
Emmanouil xanthos Τετ Μάιος 01, 2024 11:08 pm Καλησπέρα καλό μήνα και καλή ανάσταση σε όλους
arahova Τετ Μάιος 01, 2024 9:36 pm Καλησπέρα σε όλους και καλό μήνα.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron