ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Εδώ γράφουμε ότι αφορά τα πετρελαιοκίνητα.

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 12:48 pm

panoshm έγραψε:Να εκτυπώσεις την παρόν σελίδα και να τους την πας εκτυπωμένη.... με το λινκ να φαίνεται.... :!: :!:

Και να τους πεις ότι αν δεν στο φτιάξουν εντός μιας εβδομάδας, θα τους κάνεις όχι μόνο ρεζίλι αλλά και μήνυση για διαφυγόντα κέρδη....

Και όταν θα τους τα λες, φρόντισε να σου βγει όλη η πικρία σου που σου έχουν προκαλέσει.... με τις κατάλληλες φωνές.... αν έχει άλλους πελάτες κιόλας εκεί μπροστά... θα καταφέρεις ακόμα καλύτερα πράγματα.....

Άιντε.... γιατί νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον παπά απ' τ' @@@@@ :tsoukalas:

φιλε μου ποια σελιδα να εκτυπωσω ? αυτη εδω που μιλαμε η καποια αλλη που λεει κατι σχετικο ?
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Τρί Ιούλ 23, 2013 1:03 pm

Φίλε μου από ότι κατάλαβες οι αντιδράσεις όλων μας είναι παρόμοιες γιατί αυτό που τραβάς είναι εντελώς παράλογο :!:
Ξεκίνα (δικαιωματικά) πιό δυναμικά με δικηγόρο και email στα κεντρικά της SUZUKI Ελλάδος και Ιαπωνίας με το επαναλαμβανόμενο,ακριβώς ίδιο πρόβλημα που τραβάς αυτά τα χρόνια και μη κάνεις πίσω εκτός και βέβαια θες να συνεχίσεις να πληρώνεις την ασχετοσύνη ορισμένων :!:
Καλό θα ήταν και αν συμφωνούν οι διαχειριστές να μας δώσεις το όνομα ή τα ονόματα των αντιπροσωπειών που είναι υπέυθυνοι για αυτή τη κατάσταση ώστε να προφυλάξεις μελλοντικούς ιδιοκτήτες να τη πάθουν και αυτοί :!:
Έχουμε πεί ανέκαθεν ότι το σωστό επαγγελματία τον επικροτούμε και τον στηρίζουμε αλλά τον κακό.....στο περιθώριο και ας πεινάσει να βάλει μυαλό ;-)

Από εκεί και πέρα όλα εξαρτώνται από σένα φίλε μας!!
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 1:36 pm

αγαπητοί φίλοι του club ευχαριστώ για τη στήριξη
σας λέω τι απαντήσεις μου δίνουν έως τώρα όταν τους έδειξα τι λένε εδώ τα μέλη του club απάντηση από τη suzuki στη Λάρισα : και εμείς μπορούμε να γράφουμε οτι θέλουμε στα διάφορα site ........
μίλησα και με δικηγόρο και μου ειπε δεν θα βρεις άκρη με αυτους εδω
πριν λιγο έστειλα e-mail στη Γαλλία.
να φανταστείτε πως η αντιπροσωπια στη λαρισα δεν επικοινωνεί με την αντιπροσωπία στο βόλο αν ειναι δυνατόν
με ρωτάνε απο που αγόρασα ιμάντες ενω έχουν τις αποδείξεις στα χέρια τους που ειναι αγορασμένοι απο αυτούς
ε δεν ειναι δυνατον ελεος πια ............... ελεος
τι ζηταω το αυτοκινητο μου , δεν το εκλεψα τους τα έσκασα ζεστα και μετρητά και το αγόρασα
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Τρί Ιούλ 23, 2013 1:43 pm

Μίλησα με τον μηχανικό μου και έχουμε τα εξής!!
Τα πετρέλαια έχουν ιμάντα χρονισμού και όχι καδένα όπως τα βενζίνη :!:
Όταν κόβετε ο ιμάντας πρέπει να αλλάζετε παρέα κανονικά και η αντλία νερού και ο τεντωτήρας :!: οπότε τσέκαρε το book service σου να δείς τί έχουν αλλάξει.
Αν έχουν αλλαχτεί μετά προσοχή πρέπει να δοθεί στους 2 τροχαλίες,πάνω και κάτω,σε κάποιο ρουλεμάν ή βιδάκι που ίσως προεξέχει και γδέρνει τον ιμάντα με αποτέλεσμα να στο ξανακόψει.Επίσης και από λάθος τέντωμα,αν είναι πολύ χαλαρός ή πολύ τεντωμένος ίσως να έχεις πάλι κόψιμο.Όλες αυτές είναι οι πιθανές αιτίες :!:
Και τέλος κάτι πολύ βασικό...όλα τα ανταλλακτικά και η εργασία έχουν εγγύηση ενός χρόνου ή 20.000χλμ :!: τουλάχιστον αυτο ίσχυε μέχρι πρίν 2 χρόνια(αν και δε νομίζω να έχει αλλάξει) ;-)
Φίλε ελπίζω να βοηθήσαμε :pray: :pray:
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 2:08 pm

μιλησα μολις ξανα με τα κεντρικα στην αθηνα και ξανα ειπα το θεμα μου ....
με πολυ ενταση και αγανακτηση ......
απαντηση : θα σας ενημερωσουμε οταν θα εχουμε απαντηση
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 2:12 pm

Vasilis έγραψε:Μίλησα με τον μηχανικό μου και έχουμε τα εξής!!
Τα πετρέλαια έχουν ιμάντα χρονισμού και όχι καδένα όπως τα βενζίνη :!:
Όταν κόβετε ο ιμάντας πρέπει να αλλάζετε παρέα κανονικά και η αντλία νερού και ο τεντωτήρας :!: οπότε τσέκαρε το book service σου να δείς τί έχουν αλλάξει.
Αν έχουν αλλαχτεί μετά προσοχή πρέπει να δοθεί στους 2 τροχαλίες,πάνω και κάτω,σε κάποιο ρουλεμάν ή βιδάκι που ίσως προεξέχει και γδέρνει τον ιμάντα με αποτέλεσμα να στο ξανακόψει.Επίσης και από λάθος τέντωμα,αν είναι πολύ χαλαρός ή πολύ τεντωμένος ίσως να έχεις πάλι κόψιμο.Όλες αυτές είναι οι πιθανές αιτίες :!:
Και τέλος κάτι πολύ βασικό...όλα τα ανταλλακτικά και η εργασία έχουν εγγύηση ενός χρόνου ή 20.000χλμ :!: τουλάχιστον αυτο ίσχυε μέχρι πρίν 2 χρόνια(αν και δε νομίζω να έχει αλλάξει) ;-)
Φίλε ελπίζω να βοηθήσαμε :pray: :pray:

φιλε βασιλη ξερω οτι εχω ιμαντα χρονισμου και οχι καδενα
τα αλλαζω καθε φορα ολα στα 68.000 και οχι στα 70.000 η 75.000 οπως αλλοι , και το προβλημα συνεχιζει να υπαρχει
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 3:03 pm

Έχω αγοράσει το Suzuki grand vitara turbo diesel με F9Q κινητήρα και με αριθμό πλαισίου JSA************** το οποίο αγοράστηκε στη Γαλλία στις 30 Ιανουαρίου 2006 και εγω από έμπορο ιδιώτη στην Ελλάδα στις 28 Αυγούστου 2009 .
Από το 2009 μέχρι και σήμερα έχω κάνει 170.000km τα service κανονικά αλλά έχω μεγάλο πρόβλημα με τον κινητήρα του αυτοκινήτου καθώς είναι η τέταρτη φορά που κόβει τον ιμάντα δυναμό και τον χρονισμού με αποτέλεσμα να στραβώνουν : κεντροφόρος άξονας , βαλβίδες και όλα τα σχετικά με αυτά τα οποία δεν γνωρίζω την ακριβή ορολογία τους και όλο αυτό κάθε φορά μεταφράζετε σε ευρώ 3.000 *4 = 12.000 ευρώ
Η αντιπροσωπία στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στη Λάρισα και στο βόλο δεν με εξυπηρετούν και δεν μου δίνουν λύση και μου λένε να πας στη Γαλλία που το πήρες να στο φτιάξουν . εγώ δεν έχω την χρηματική και οικονομική άνεση να έρθω στη Γαλλία . Η τελευταία ζημιά έγινε στις 10 Ιουλίου 2013 με ακριβώς πάλι το ίδιο πρόβλημα δηλαδή να κοπούν οι ιμάντες δυναμό και χρονισμού (που μόλις είχα αλλάξει στην αντιπροσωπεία τις Suzuki στη Λάρισα έπειτα από γενικό service ) να μην έχω έλεγχο στο τιμόνι και να κινδυνεύσουμε με τροχαίο ατύχημα στην εθνική οδό Αθηνών - Θεσσαλονίκης με αποτέλεσμα να μείνουμε στο δρόμο εγώ η σύζυγος μου και τα 3 ανήλικα παιδιά μου .
Εάν δεν βρεθεί λύση άμεσα εντος της παρούσης εβδομάδος θα κινηθώ με όλα τα νόμιμα μέσα που μου παρέχει ο νόμος και η προστασία καταναλωτή εναντίον τόσο σε εσάς αλλά και στις εδώ αντιπροσωπείες για διαφυγόντα κέρδη , ψυχική οδύνη και κίνδυνο σωματικής ακεραιότητας τόσο της δικής μου όσο και της οικογένειας μου .
Τα όσα σας αναφέρω είναι καταγεγραμμένα στα βιβλία τις εξπρές σέρβις – οδική βοήθεια που έχει μεταφέρει και τις 4 φορές το αυτοκίνητο μου .
Και αυτή τη στιγμή πληρώνω μεταφραστή για να επικοινωνήσω μαζί σας .
παιδια ειναι το e-mail που εστειλα στη γαλλια ελπιζω να βρω ακρη
Τελευταία επεξεργασία από panoshm και Τρί Ιούλ 23, 2013 3:56 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Καλό είναι να αποφεύγουμε να βάζουμε τόσο εξεδικευμένα στοιχεία των αυτοκινήτων μας
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό panoshm » Τρί Ιούλ 23, 2013 3:59 pm

Καλή αρχή ;-) Ελπίζω να βρεις λύση :pray:
GV2.0 5D Freestyle 07/'05,AVM,Ποδιές,5xFF50HELLA,Lovato smart ExR Premium,Nuvi1490Τ,Montana650,Midland220
Άβαταρ μέλους
panoshm
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 30472
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 2:33 pm
Λάστιχα: Geolandar M/T G003
Διάσταση ελαστικών: 205/80/16
Suspension: MAD/KYB +12cm
cb: Ναι
Εργάτης: Όχι
Aka: O γεωαναφερόμενος ή αλουμινοποδιάς!
Name: Πάνος

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό ΜΠΑΟΥ » Τρί Ιούλ 23, 2013 5:10 pm

και τίμιο δικηγόρο..γιατί έχω ακούσει...
τσακωμένος με την άσφαλτο (quality-passed συγκρουόμενα vitara 1.6-8v, jimny 1.3 grand vitara 1.6-16v)
current test ford fiesta ecoboost 100ps
Άβαταρ μέλους
ΜΠΑΟΥ
4x4 Trial Race Member
4x4 Trial Race Member
 
Δημοσιεύσεις: 1411
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 11:03 pm
Τοποθεσία: n.york
Λάστιχα: hankook
Διάσταση ελαστικών: 195/50-15
Suspension: sach st
cb: Όχι
Εργάτης: Όχι
Aka: γορίλας
Name: ΝΙΚΟΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό iakgia » Τρί Ιούλ 23, 2013 5:23 pm

Η αντιπροσωπία στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στη Λάρισα και στο βόλο δεν με εξυπηρετούν και δεν μου δίνουν λύση και μου λένε να πας στη Γαλλία που το πήρες να στο φτιάξουν
:shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: Τα ίδια μου έλεγαν και εμένα όταν είχα πρωτοφέρει το αμάξι μου απο Γερμανία.!! :shock: :shock: Είναι γνωστός ο καημός τους οταν βλέπουν οτι φέρνουμε τα αμάξια μας απο έξω μισοτιμής και με σαφώς ανώτερες προδιαγραφές ποιότητας απο τα β΄διαλογής κομμάτια με προδιαγραφές Αιθιοπίας που μας πασάρουν στην Ελλάδα. :liar: :liar: :liar:
Εμένα συγκεκριμένα δεν μου έδιναν τότε (2003) πιστοποιητικό προδιαγραφών για να πάω να το εκτελωνίσω(το ζητούσε το τελωνείο)...!!!άκουσων άκουσων....!!!αναγκάστηκα και εγώ να το εκτελωνίσω με δικηγόρο αλλιώς δεν θα έβγαζα άκρη. :violin: :violin:
Όσον αφορά την περίπτωσή σου φίλε Μανιάτη....πηγαινέ το όπως είπε κάποιος φίλος παραπάνω στη Renault....!!Αυτοί σίγουρα ξέρουν καλύτερα το μοτέρ και τις "αδυναμίες " του απο τα ξεφτέρια της SUZUKI....!! :think:
Πάντως είμαι σίγουρος οτι η αιτία είναι μία μικρή λεπτομέρεια που μπορεί να κοστίζει 10 ευρώ και τα σαϊνια δεν φτάνει το μυαλό τους. :snooty: :snooty:
Ελπίζω να σε βοηθήσουν οι Γάλλοι.
Υ.Γ. Μήν τους αφήσεις ησύχους στην αντιπροσωπεία....βάλε δικηγόρο και πάρτους τα λέφτά πίσω....12.000 είναι πάρα πολλά για να το αφήσεις να περάσει έτσι.
VITARA JLX 1.6 16v 5d 180.000χλμ Ιάκωβος
ΑΠΛΩΝΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ !!! ...ΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ....!!!
Άβαταρ μέλους
iakgia
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 496
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 26, 2012 10:29 pm
Τοποθεσία: ΑΝΔΡΟΣ
Λάστιχα: YOKOHAMA GEOLANDAR
Διάσταση ελαστικών: 215/60/15
Suspension: KAYABA
cb: Όχι
Aka: Selby
Name: Μάκης

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 7:05 pm

iakgia έγραψε:
Η αντιπροσωπία στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στη Λάρισα και στο βόλο δεν με εξυπηρετούν και δεν μου δίνουν λύση και μου λένε να πας στη Γαλλία που το πήρες να στο φτιάξουν
:shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: Τα ίδια μου έλεγαν και εμένα όταν είχα πρωτοφέρει το αμάξι μου απο Γερμανία.!! :shock: :shock: Είναι γνωστός ο καημός τους οταν βλέπουν οτι φέρνουμε τα αμάξια μας απο έξω μισοτιμής και με σαφώς ανώτερες προδιαγραφές ποιότητας απο τα β΄διαλογής κομμάτια με προδιαγραφές Αιθιοπίας που μας πασάρουν στην Ελλάδα. :liar: :liar: :liar:
Εμένα συγκεκριμένα δεν μου έδιναν τότε (2003) πιστοποιητικό προδιαγραφών για να πάω να το εκτελωνίσω(το ζητούσε το τελωνείο)...!!!άκουσων άκουσων....!!!αναγκάστηκα και εγώ να το εκτελωνίσω με δικηγόρο αλλιώς δεν θα έβγαζα άκρη. :violin: :violin:
Όσον αφορά την περίπτωσή σου φίλε Μανιάτη....πηγαινέ το όπως είπε κάποιος φίλος παραπάνω στη Renault....!!Αυτοί σίγουρα ξέρουν καλύτερα το μοτέρ και τις "αδυναμίες " του απο τα ξεφτέρια της SUZUKI....!! :think:
Πάντως είμαι σίγουρος οτι η αιτία είναι μία μικρή λεπτομέρεια που μπορεί να κοστίζει 10 ευρώ και τα σαϊνια δεν φτάνει το μυαλό τους. :snooty: :snooty:
Ελπίζω να σε βοηθήσουν οι Γάλλοι.
Υ.Γ. Μήν τους αφήσεις ησύχους στην αντιπροσωπεία....βάλε δικηγόρο και πάρτους τα λέφτά πίσω....12.000 είναι πάρα πολλά για να το αφήσεις να περάσει έτσι.

Το θέμα νομίζω οτι ξεκίνησε να λύνεται αλλα ακόμα παίζουμε κρυφτό οχι εγώ εσύ ναι εσύ και οχι εγώ και φτου και βγαίνω ο θόρυβος τους έπιασε και άντε να δούμε
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 7:16 pm

απάντηση πάλι απο κεντρικά τις suzuki : ενημερωθηκαμε απο την αντιπροσωπεια μας στο βολο και το προβλημα δημιουργηθηκεαπο εσας αφουδεν κανατε αλλαγη ιμαντα χρονισμου κ δυναμο και ολα τα αλλα μετα απο τα 117.000 χλμ. δηλαδη στα 117.000 + 70.000 = 187.000 χλμ
και τους απαντω εκανα στην αντιπροσωπεια σας στη λαρισα
και λενε α ναι δε μας το ειπαν
ε πως να σας το πουν αφου δεν εχετε σχεσεις .......................................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ντριιιιινννννν τηλεφωνο απο λαρισα τωρα
βρηκαμε το προβλημα που ισως ο βολος δεν το ειχε ελέγξει και φταινε οι βασεις του τεντωτηρα οι οποιες ειναι φαγωμενες αλλα στειλτε μας με φαξ το ιστορικο παλι και τα τιμολογια να δουμε τη σας εχουν αλλαξει
χαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: τα νεύρα μου δεν αντέχω άλλο .......................
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό iakgia » Τρί Ιούλ 23, 2013 9:27 pm

Έχεις μπλέξει άσχημα.....!!! :think: :think:
Μήν χάνεις την υπομονή σου.....γιατι εκείνοι αυτό θέλουν ....να βαρεθείς ,να πείς άϊ σιχτίρ και να τα παρατήσεις...!!
συνέχισε γερά...και πάρτους τα λεφτά :violin: :violin:
VITARA JLX 1.6 16v 5d 180.000χλμ Ιάκωβος
ΑΠΛΩΝΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ !!! ...ΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ....!!!
Άβαταρ μέλους
iakgia
4x4 All Terrain member
4x4 All Terrain member
 
Δημοσιεύσεις: 496
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 26, 2012 10:29 pm
Τοποθεσία: ΑΝΔΡΟΣ
Λάστιχα: YOKOHAMA GEOLANDAR
Διάσταση ελαστικών: 215/60/15
Suspension: KAYABA
cb: Όχι
Aka: Selby
Name: Μάκης

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό maniatis » Τρί Ιούλ 23, 2013 9:32 pm

iakgia έγραψε:Έχεις μπλέξει άσχημα.....!!! :think: :think:
Μήν χάνεις την υπομονή σου.....γιατι εκείνοι αυτό θέλουν ....να βαρεθείς ,να πείς άϊ σιχτίρ και να τα παρατήσεις...!!
συνέχισε γερά...και πάρτους τα λεφτά :violin: :violin:

ποια απο ολα ?
ας μου δώσουν διορθωμένο το αυτοκίνητό να μην ξανά πληρώσω και βλέπουμε
maniatis
4x4 newbie member
4x4 newbie member
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 18, 2013 4:15 pm
Τοποθεσία: τυρναβος λαρισα
Suspension: της μανουλας
cb: Όχι
Aka: maniatis
Name: ΙΩΑΝΝΗΣ

Re: ΙΜΑΝΤΑΣ ΔΥΝΑΜΟ Κ ΙΜΑΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό Vasilis » Τετ Ιούλ 24, 2013 12:39 am

maniatis έγραψε:ποια απο ολα ?
ας μου δώσουν διορθωμένο το αυτοκίνητό να μην ξανά πληρώσω και βλέπουμε

Θα διεκδικήσεις(εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα) τα λεφτά από τις 3 τελευταίες αλλαγές από τις συνολικά 4 που σου έχει συμβεί γιατί τη 1η την πληρώνεις εσύ λόγω έλλειψης εγγύησης.Βάλε μέσα έξοδα μετακίνησης,λοιπά μεταφορικά και ψυχική οδύνη.....με γειές το Wrangler :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: για να ευθημήσουμε και λίγο. ;-)
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Vasilis
Vitaraclub Platinum Member
Vitaraclub Platinum Member
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 08, 2008 3:23 pm
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ/ΚΙΑΤΟ
cb: Όχι
Aka: Ρουλετακιας-Ζαρακιας-Texakias
Name: ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Diesel

arahova Πέμ Μαρ 28, 2024 10:04 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:09 am Καλημέρα σας.
Σταύρος 4x4 Πέμ Μαρ 28, 2024 7:08 am Καλημέρα
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm θα ρωτησω τον υιο :P
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:10 pm δεν έχει διήμερη άδεια ρε μάστορα?
Tzivitzonis Τετ Μαρ 27, 2024 1:07 pm Εγώ που θα ερθω Κυριακή πόσες έχω;
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:05 pm 9 και σήμερα!!!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm Μερσύ μποκού!
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:01 pm αχαχαχαχα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Νουχρίτσααααααααααα
SIAL Τετ Μαρ 27, 2024 1:00 pm Καλημέρες! Λίγο θέαμα για όλους! viewtopic.php?f=66&t=37146&p=940582#p940582
arahova Τετ Μαρ 27, 2024 12:14 pm Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τετ Μαρ 27, 2024 6:58 am Καλημέρα σας.
arahova Τρί Μαρ 26, 2024 9:36 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Τρί Μαρ 26, 2024 7:03 am Καλημέρα σας.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 10:24 pm Φίλε Θανάση ΘανασηςΖ καλησπέρα.Για να μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις μας πρέπει να περάσεις από την ενότητα αυτή και αφού ανοίξεις ένα νέο θέμα να μας πεις δύο λόγια για σένα και το αυτοκίνητο σου από που μας γράφεις και να σε καλωσορίσουμε. Επίσης μπορείς να διαβάσεις θα σε βοηθήσει να καταλάβεις τη λειτουργία του φόρουμ.
arahova Δευτ Μαρ 25, 2024 11:58 am Καλημέρα σε όλους, καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά.
ΣΤΑΥΡΟΣ Δευτ Μαρ 25, 2024 11:52 am Καλημερα σας Χρονια πολλα,καλη εβδομαδα.
antonis1627 Δευτ Μαρ 25, 2024 7:24 am Καλημέρα σας καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά
arahova Κυρ Μαρ 24, 2024 11:39 am Καλημέρα σε όλους.
antonis1627 Κυρ Μαρ 24, 2024 7:32 am Καλημέρα σας.
arahova Σάβ Μαρ 23, 2024 10:19 am Καλημέρα σε όλους και καλό 3ήμερο.
antonis1627 Σάβ Μαρ 23, 2024 7:29 am Καλημέρα σας.Καλό Σαββατοκύριακο και χρόνια πολλά.
Nikola Tenv Παρ Μαρ 22, 2024 9:19 pm καλησπέρα , καλό τριήμερο και καλές εξορμήσεις στους ...τυχερούς!
arahova Παρ Μαρ 22, 2024 11:38 am Καλημέρα σε όλους και καλό 4ήμερο.
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide ? Updates every 5 Seconds

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες